Report Cnon's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 101.4
Mean Score: 5.68
  • Total Entries577
  • Rewatched0
  • Episodes5,611
Anime History Last Anime Updates
Kindaichi Shounen no Jikenbo
Kindaichi Shounen no Jikenbo
Sep 13, 12:03 PM
Watching 123/148 · Scored 9
Versailles no Bara
Versailles no Bara
Aug 6, 1:39 PM
Watching 1/40 · Scored -
Satsuriku no Tenshi
Satsuriku no Tenshi
Aug 4, 4:23 AM
Watching 5/12 · Scored -
Manga Stats
Days: 42.6
Mean Score: 5.29
  • Total Entries217
  • Reread0
  • Chapters6,402
  • Volumes851
Manga History Last Manga Updates
Yakusoku no Neverland
Yakusoku no Neverland
Sep 20, 9:28 AM
Reading 103/? · Scored 9
Sidooh
Sidooh
Sep 20, 9:15 AM
Reading 178/266 · Scored -
Super Doctor K
Super Doctor K
Sep 20, 9:11 AM
Reading 88/? · Scored -

Favorites

All Comments (1288) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
LudaOtaku Today, 2:32 AM
I'm not saying that, I'm just saying I never used it outside of plasma, I'm certain it can work alone, just needs a launcher and some config.
As for GCC, there's rarely an update, I updated it around 2-3 times this year for all I can remember, that's negligible, just leave the computer building alone when you're not home, that's what I do (or I update during the night).
LudaOtaku Today, 2:00 AM
I had some issues with baloo but more because it crashed while indexing my home directory, haven't noticed any RAM issues. It's running fine now, I purged its database, it probably got an update too, can't quite remember, it's been months and works like a charm.

Also I'm still on Gentoo, can't find a reason to stop using it, it's too practical.

Also for KWin I've never used it outside of Plasma so I don't know what you'd need to do. Maybe it's normal you don't see anything, it's just a WM, not a DE :o
LudaOtaku Sep 20, 2:05 PM
I'm running KDE/Plasma 5 with KWin, I really like this combination, I set most of the usual keybindings to be the same as on DWM/Awesome, in the end I wasn't really using the tiling feature quite that much, and I really couldn't get to use hjkl to navigate through the windows. Might give xmonad or awesome another go, I'll see.

Tell me what you think if you try KWin o/
fiatrees Sep 20, 11:05 AM
teşekkürler dediğin animelerden bazılarını izledim ama hiç duymadıklarım da var bi bakıcam tekrardan sağol :3
emba Sep 20, 2:25 AM
netflix bleach' e film yapmış. İndirdim bakalım izleyeceğim.
LudaOtaku Sep 19, 11:02 PM
Hey ho. Fine fine, university's taking most of my time. What about you?
emba Sep 18, 8:31 AM
O bilgi önceden xml'de geliyordu bende göstermiştim. Eklerim onu da problem değil. Çeken kodu aceleyle yazdım süse uğraşmadım fazla. Birde anime ekleme linki değişmiş onu düzelttim(Listene ekle butonuna basılınca açılan sayfa)
emba Sep 18, 8:25 AM
Şimdilik sorun yok gibi benim tüm listemi çekmiş kontrol ettim. Siteye cloudflare tekrar koymazlarsa bu servisle idare ederiz artık.
emba Sep 18, 8:02 AM
Yeniden indirip bakarsan eklediğim bilgiler tekrar geldi. Ben kodları yazarken tüm browserlar için gerekli kodları aynı anda yazıyorum. Bir script yazdım en son derleme yapıp hangi browser için kod istiyorsam ona göre gerekli yerleri değiştirip gereksiz yerleri siliyor. Orda bir sapıtma olmuş. (edge browser için gerekli değşiklikleri yapmıştım ve çalışıyor. Ama şu an için bekliyecek. Mictosoft store'da hesap açmak için baya bir para istiyor.)
emba Sep 18, 7:46 AM
tamam sorunu bende gördüm bakayım. En son kullanıcıya build ederken gereksiz şeyler falan kaldırılıyor. O sırada bi sorun olmuş
emba Sep 18, 7:39 AM
Onları elle hesaplatacağım. json verisinde öyle bir özet olmadığından. En son verirken zaten düzeltilecek ufak şeyler var. önce çalıştığına emin olayım da düzgünce.

Popup dediğini anlamadım ama benim sitemde bilgilerinin gözüktüğü popup'ı diyorsan onun birşeyini değiştirmedim eskisi gibi çalışmalıydı. Hangi sitede problem yaşadın söylersen bakayım
emba Sep 18, 7:13 AM
yeni versiyon deneyebilirsin. bir hafta falan kullanayım bir sorun çıkmazsa herkese veririm.
https://plugin.animetakvimi.com/content/paylas/AnimeTakvimi-0.33-Chrome.zip
emba Sep 17, 12:47 AM
Çeken kodu tamamen değiştireceğim. Şu an vaktim yok vakit bulunca yaparım. Akşama bir projenin ön bi gösterimini yetiştirmem gerekte.
emba Sep 17, 12:32 AM
Şimdi baktımda listenin tamamını vermiyor. Sanırsam sayfalama falan yapıyor. offset parametresiyle falan. Artık boş bi vakitte bakarım. öyle olunca kodları baya bi değiştirmek gerekiyor da.
emba Sep 17, 12:11 AM
Şu an cloudfare ddos-flood korumaları falan kapalı. Onları açınca tekrar bu servis işe yaramaz olur. Eklenti de veriyi çekmeden önce siteye girmek falan gerekir. Şimdilik bunu inceleyip bir update yazayım ama ilerde mutlaka bir servis vermeleri gerekir. Bu servisi sanırsam yeni modern liste için yapmışlardı. Sanırsam güvenlikleri tekrar koyunca genel olarak açmazlar.