Report DoctorKebab's Profile

Statistics

All Anime Stats Anime Stats
Days: 258.2
Mean Score: 4.90
  • Total Entries725
  • Rewatched10
  • Episodes15,568
Anime History Last Anime Updates
Fate/Zero
Fate/Zero
2 hours ago
Watching 7/13 · Scored -
Danshi Koukousei no Nichijou
Danshi Koukousei no Nichijou
Dec 6, 11:50 PM
On-Hold -/12 · Scored -
Seitokai no Ichizon
Seitokai no Ichizon
Dec 6, 11:46 PM
Plan to Watch · Scored -
All Manga Stats Manga Stats
Days: 175.4
Mean Score: 6.11
  • Total Entries256
  • Reread0
  • Chapters26,199
  • Volumes2,715
Manga History Last Manga Updates
Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e
Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e
Dec 3, 5:01 AM
Completed 110/110 · Scored 5
Hayate no Gotoku!
Hayate no Gotoku!
Oct 2, 1:33 PM
Completed 570/570 · Scored 8
Peter Grill to Kenja no Jikan
Peter Grill to Kenja no Jikan
Aug 23, 1:45 AM
Plan to Read · Scored -

All Favorites Favorites

Anime (6)
Manga (6)
Character (6)

All Comments (3093) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
aftoliv 31 minutes ago
dalga gecıom onu da cıddıye alıon ama okeanixcim ouılkujydt nolmus ya sana en son sovuyodun bı hümanist olmussun kendıne gelmıssın az söv toksıklık yap xrjcyktgvlhbkj
Okeanix 41 minutes ago
aftoliv said:
okeanix olmasa türkanimede re zero severler naparlardı çok önemlı tabıkı

Benim Turkanime'de en son 10 yıl önce anime izlemiş olduğum gerçeği. O boktan sitede anime mi izlenir aq sonra niye Re:Zero sevilmiyor, playerler boktan çeviriler boktan lol
Okeanix 59 minutes ago
Ab favorilerime bir ara baksana sence ben karışık seri mi seviyorum aq

Bütün favorilerin birbirinin zıttı genre ve tema olarak. Yani evet
aftoliv 1 hour ago
okeanix olmasa türkanimede re zero severler naparlardı çok önemlı tabıkı
aftoliv 1 hour ago
okeanix ın engelını kaldırdım fakat mesaj gonderılmıyor.onda da engellı olabılırım.o yuzden buradan yazacagım.ıletırsınız posta kusu gıbı

şimdi hatırlatmak babında bır kere yazmıştım sonra bır arkadasının yazdıgını soyleyınce bnha yı sevmeme sövup engellemıstın.dediklerine de cevap verecegim.
re zero nun en ıyı eser oldugunu düşünebilirsin.fakat sen bunun nesnel bir gerçeklik bir şey olduğunu savunuyorsun.yoldan bırıne sorsak en ıyısı demenden ben bunu anlarım.
re zero yu sürekli aşırı dark sürekli içinde fore shadowıng artık her ne ıse ıngılızce terımlerle susleyerek writing falan yazarak ıygftudryszdxjk övüyorsun.aşırı arka plan olan ne var bu seride merak ediyorum.ben göremıyorum çünkü.şimdi diceksin sen anlamazsın bilmemne o zaman anlat bilelim.
classrom of the elite bence ortalama bir seri.ucube gibi serinin ana karakterini manipülatif sanan insanların ppye koyması ya da bundan zevk alıp her şeyi abartması çok da beni ilgilendirmiyor.kitlesi kötü olabilir.
türkanimede re zero yorumlarında iki yıldır düzenli olarak varsın.kötü yorumlara hemen atlıyorsun.öyle diyim.
dünyadaki herhangi birini çevirsek lafını dediğine eminim açıkcası.sslerı vardı ama şu an aylar gectiği için bulamayacagım.şu an boyle düşünmüyor olman da bir başarıdır bence
Okeanix 1 hour ago
Top5 oyun çok zor bir soru, üzerinde saatler falan düşünmek gerekir siktir et.

Bir de re:zero rakibi olsun isterim diyorsun ama Umineko okumadın ki daha, ve Higurashi yeterince iyi rakip değil m

En azından elle tutulur bir animesi olan rakip olsa daha iyi olur. Ryukishi silent hill kovalacağına Umineko için stüdyo kovalasaymış yani. Tappei sektör bağlantısını genişletiyor mesela WiT'e 2 tane anime yaptırdı adam.

Higurashi, Re:Zero'ya rakip değil çok uzak. Re:Zero aşure gibi seri amk One Piece ile de mücadele ediyor 100'den fazla karakteri, çok fazla hikayesi, uzun evreni var. Sen One Piece ile Higurashi kıyaslıyor musun mesela işte her şeyi Re:Zero ile kıyaslayabiliyon da Re:Zero bunların hepsinin içinde bulunduran bir seri olması zaten bana göre Re:Zero'yu en iyi japon eseri yapıyor. İçinde Higurashi var, Evangelion var, One Piece var olabilecek bütün farklı genreların farklı temalarının farklı işlenişlerini o soktugumun novelinde var.

300-400 bölümü olsa kimse sorgulamaz bile en iyi anime olduğunu diye düşünüyorum. Gelecek sezon 38 bölüm gelsin görürsün bak her yerde nasıl övülmeye başlanıyor çünkü bundan sonra baya aksiyon da geliyor seriye.
aftoliv 1 hour ago
ve hosbulduk
aftoliv 1 hour ago
ilk öncelikle seni ped0 ya da ens olarak görmüyorum öyle görseydim çok daha ağır bir tepki verirdim.sadece bu durumu cok kez yasadıgım için artık kimin ciddi kimin ironi yaptığından emin olamıyorum.

goygoy kısmına bir lafım yok,kendi tercihin.

türkanimeden banlıyım evet.orada sinirlenmemin sebebi benim banlanıp onun banlanmaması.yoksa umrumda bile olmazdı.

Okeanix 1 hour ago
Beni niye bloklamış bilmiyorum bile hayatımda ilk defa profiline tıklamışımdır onun. Travma olduk herhalde millette.
DoctorKebab 1 hour ago
Oh be benim profilden başkalarına cevap verme uzun süredir olmuyordu keyfim yerine geldi.

Okeanix 1 hour ago
Ab sen bana drama için de gelmiyon ki ben napiyim sen drama istersin de yapmaz mıyız hem yakında (2 yıl sonra) arc5i bitirmiş olurum sert yorumlarımı gelecek için saklayabilirim.

Arc 5 gömmesi en kolay arc olabilir WN versiyonunu okuyorsan. 2024'de animede gelecek zaten okumana gerek bile yok.

Bu arada Ryukishi Higurashi ve Umineko'yu geçti bitirdi üzerine Konamide Silent Hill yazıyor geleceğin Kojima'sı olacak senin eleman hala re:zero arc 7 (yarrak) ile uğraşıyor allasen vivy 2 çıkartsa ya ne böyle hala aynı şey.

Tappei şu anda DC ile çalışıyor komple Suicide Squad Isekai'sini yazıyor ve WiT stüdyoya yaptırıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=XSaBR58f7I0
https://www.youtube.com/watch?v=qLz7F7VlBfY
Okeanix 2 hours ago
@aftoliv Bloklamış sanırım buraya yazayım

Öncelikle kim olduğunu hatırlamıyorum çünkü en az 50000 farklı insanla internette muhattap olmuşumdur.

aftoliv said:
sen re zero yu en iyi japon eseri sanıp seinen bütün eserlerin aşırı dark olduğunu iddia eden

Re:Zero bana göre açık ara en iyi japon eseridir şimdilik, rekabet olsun ben de isterim. Daha iyi bir seri bulmayı ve onu incelemeyi hepinizden çok isterim :)

Ben tüm seinen seriler aşırı dark olduğunu iddia ettiğimi hiç hatırlamıyorum çünkü Kaguya-sama bir komedi animesi olduğu halde seinen olduğunu söyleyenlerdenim (ki seinen zaten mangası teknik olarak)

aftoliv said:

beni ve bir kişiyi daha ona küfür etmememe rağmen türkanimeden bir şekilde banlattıran (muhtemelen moderatör bir arkadaşı var çünkü kendisi karşı tarafa incel falan demesine rağmen asla banlanmıyor)

Moderatör arkadaşım yok, birine incel dememişimdir genel olarak seriyle alakalı incel serisi demişimdir bence arada ciddi fark var. Classroom of the Elite içindir büyük ihtimalle çünkü incel serisi yani, bunu tartışmaya gerek bile yok. 1 tane kendini çok zeki sanan npc karakter, çok kötü yazılmış kadın karakterleri ezip manipüle ediyor ve elinde oynatıyor. Ergen Incel serisi işte

aftoliv said:

iki yıldır tüm isekai animelerinin yorumlarında deli gibi re zeroyu savunan toxic biriyle konuşmayı tabiki tercih edebilirsin.ama ben tercih etmiyorum.bu tarz birininde yorumlarını da merak etmiyorum.

Benim Re:Zero hariç diğer Isekai animelerde yorumum 10'u bile geçmez, ilgilenmediğim seriler. Re:Zero altında bile 2-3 ayda bir yorum atarım fazlası yok.

aftoliv said:
dünyada herhangi birini çevirsek re zero nun en iyi anime olduğunu söylermiş bla bla bla

Bu yazdığını ben hiçbir zaman söylemedim hatta serinin benim gibi spesifik bir kitleye hitap ettiğini ama başka etkenlerden dolayı popüler olduğunu, o popülerliğinin hitap etmeyen kitleden aşırı nefret çektiğini söyledim. Benim orada demek istediğim herhalde biri Re:Zero Top10 serisine koyuyorsa genelde hep İlk 3'de olur ama eğer Top10 koymuyorsa büyük ihtimalle Top50'ye de koymuyordur. Anlayanı çok seviyor, sevmeyeni nefret ediyor maalesef.

Benle ilgili bir sorunun varsa yazabilirsin biri gelip maymun gibi yazmadığı sürece sövmem merak etme.
FueNNN 2 hours ago
kanka tv bazında söyledim metal gear rising goatını unutmayız yoksa
Okeanix 2 hours ago
Animede izlemiyorum belki ondan uzak durmaya çalışıyorum siteden ama drama seviyorum. Senle drama olmuyor sohbet oluyor :D

Dark Souls 2 oynamazsan hiçbir şey kaybetmezsin o oyunun tek övülen tarafı PvP kısmı o da ölmüştür 2024 giriyoruz.
aftoliv 2 hours ago
sen re zero yu en iyi japon eseri sanıp seinen bütün eserlerin aşırı dark olduğunu iddia eden,beni ve bir kişiyi daha ona küfür etmememe rağmen türkanimeden bir şekilde banlattıran (muhtemelen moderatör bir arkadaşı var çünkü kendisi karşı tarafa incel falan demesine rağmen asla banlanmıyor),iki yıldır tüm isekai animelerinin yorumlarında deli gibi re zeroyu savunan toxic biriyle konuşmayı tabiki tercih edebilirsin.ama ben tercih etmiyorum.bu tarz birininde yorumlarını da merak etmiyorum.dünyada herhangi birini çevirsek re zero nun en iyi anime olduğunu söylermiş bla bla bla
yosuga konusunda bir yorum yapmıyorum.ama bu tarz serilere puan veren kişilerin az çok ne oldukları ortaya çıkar.senin için konuşmuyorum ya da ironisine koyanların fakat dışarıdan en azından benim açımdan kötü duruyor.
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login