Report Nearfoot31's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 96.0
Mean Score: 7.42
  • Total Entries513
  • Rewatched0
  • Episodes5,490
Anime History Last Anime Updates
Jujutsu Kaisen (TV)
Jujutsu Kaisen (TV)
3 hours ago
Watching 1/? · Scored -
FLCL Progressive
FLCL Progressive
Yesterday, 9:30 AM
Completed 1/1 · Scored 6
Mekakucity Actors
Mekakucity Actors
Sep 19, 8:11 PM
Completed 12/12 · Scored 7
Manga Stats
Days: 14.9
Mean Score: 8.69
  • Total Entries41
  • Reread0
  • Chapters2,675
  • Volumes291
Manga History Last Manga Updates
Kimi to Nadekko!
Kimi to Nadekko!
Sep 8, 10:47 PM
Completed 3/3 · Scored 10
Houseki no Kuni
Houseki no Kuni
Jul 24, 4:11 PM
Reading 91/? · Scored -
Innocent
Innocent
May 28, 10:14 PM
Plan to Read · Scored -

Favorites

All Comments (235) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
miyushu Sep 12, 10:01 PM
Hey, thanks for accepting my fr!
How are you?
Xnovazero Sep 10, 2:18 AM
I succeed log in Discord. So I can chatting you. Tell me your ID.
Xnovazero Sep 7, 10:54 AM
Let me update on how things are going. My previous PC windows 7 was broken two weeks ago. So I couldn't get in touch many friends including you. I managed to use MyAnimeList by iphone though, I seldom touch friends because limited environment. I bought Windows 10 a week ago but I failed HDD connection and became initial failure. computer shop fixed PC this week and Repair person put on HDD yesterday. My Windows 10 is reborn.

I missed you for a few days, bro. I came back in this way. If you wanna talk more than before, feel free to contact me.
geovannyboss Aug 29, 9:42 AM
happy cake day
Xnovazero Aug 29, 2:57 AM
No problem :D
Xnovazero Aug 28, 10:44 PM
Happy Birthday!
HoneyOTU-_- Aug 28, 8:32 PM
Mezara bir yıl daha yaklaştın bana ne hediye alacaksın
Maginet Aug 28, 7:28 PM
Doğum günün kutlu olsun :)
geovannyboss Aug 20, 1:30 PM
naber
HoneyOTU-_- Jul 18, 1:41 AM
Bugün sex penis? ;) B) o_o

はいと言う OwO o_o
peaceink Jul 4, 5:30 AM
Arkadaşlık isteği için teşekkürler ^-^
Xnovazero Jun 15, 4:15 PM
I hope you love Eva's story again :D
Xnovazero Jun 15, 2:54 PM
I heard Persona series is great. I loved Persona 4 adaptation so much. Great execution.

Yeah. Looks lit. I'm looking forward to Demons's souls remake, too.

Kaworu is very popular between female audience. His turn is little, but his existence makes me awesome feeling. In short, charismatic.

Oh, I need to research Eva's whole story. Because newest movie is coming.
Erensenpai57 Jun 15, 7:26 AM
kabul ettiğin için teşekkür ederim.
hermose May 31, 4:38 PM
Teşekkür ederim. Bitmiyor bir türlü ödevler sınavlar. Eğitimin duraklaması ödül mü ceza mı karıştırmaya başladım artık. Hangi bölümdesin? memnun musun?

Ben de Bleach konusunda uyuşmamıza çok sevindim. Şahsen Bleach hakkında kiminle tartıştıysam animeyi üstünkörü izlediklerini fark ediyorum. Detaylara çok dikkat eden birisiyim itiraf edeyim. Bazen ben mi abartıyorum diyorum da sen de dikkat etmişsin benim dikkat ettiğim noktalara. Yalnız olmadığıma sevindim :D İnce detay konusunu biraz daha irdelersem Steins Gate'de aşırı muhteşem.İzlediklerinin listesine baktım da sen de benimle aynı görüştesin sanırsam. Böyle üstünkörü izlenemeyecek dikkat gerektiren animeler favorilerim. Steins Gate 0'ı henüz izlemedim ama ilk sezonu muhteşemse ikinci sezonu daha muhteşem olmalı diye düşünüyorum. Persona 5'i merak ettim şimdi. Konusu nasıl?

Ghibli konusunda geleyim. Özellikle Ruhların Kaçışı artık popüler kültür oyuncağına dönmüş durumda, soğumanı normal karşılıyorum. Death Note'da aynı şekilde. Bir ara çok severdim. Hatta ciddi ciddi ilk izlediğim anime. Fakat o kadar abartıldı ve didiklendi ki insan bir süre sonra soğuyor. Gerçi bende yine ayrı bir yeri var ama eskisi kadar hypelanmıyorum. Naruto'da aynı şekilde.Zaten o kadar bölümü izleyemeyeceğimi biliyorum da başlayalım gelse bile bu kadar ön plana çıkarılması hevesimi kırıyor.Konudan konuya atlıyorum yine :D

AOT'un fragmanını elbette izledim ve cidden bu sene en çok beklenti içine girdiğim anime. Mangayı takip etmiyorum ve bu büyük bir eksik benim için. En yakın zamanda bu açığı kapatmayı düşünüyorum. Animenin gidişatından beslenen biri olduğum için manga okuyucularından 3-0 gerideyim ve neler olacağını cidden merak ediyorum. Bu arada yeni stüdyonun animenin renklerini çok daha iyi ayarladığını düşünüyorum. Karakterlerin yeni halleri en başta biraz yabancı gelse de sonradan gözüme alıştılar. Özellikle Mikasa. Bayılıyorum güçlü kadın karakterlere. Maskülen bir yanı olduğu için tarzının sırıtmadığını düşünüyorum. Yeni hali hoşuma gitti. Sasha zaten favorim fakat onun çizimi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.En azından fragmanda gördüğüm kadarıyla hoşuma gitmedi.Belki daha detaylı görünce fikrim değişebilir.

Abartıya kaçılmadığı sürece her türün iyi dokunuşları olabiliyor ya. Full romantizm içeren serilerden olabildiğince kaçmaya çalıştım mesela, ama sevdiğim bir seride yakıştırdığım iki karakterin diyalogları ya da birbirlerine karşı mimikleri bazen çok hoşuma gidebiliyor. Her şey gerçekten dozunda iyi.