Report -fawn-'s Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 74.7
Mean Score: 7.35
  • Total Entries382
  • Rewatched0
  • Episodes4,425
Anime History Last Anime Updates
Vanitas no Karte
Vanitas no Karte
Jul 20, 12:09 PM
Watching 3/12 · Scored -
Fruits Basket: The Final
Fruits Basket: The Final
Jul 20, 12:00 PM
Completed 13/13 · Scored 9
Kyouko to Katsuya no Monogatari
Kyouko to Katsuya no Monogatari
Jul 13, 2:14 AM
Plan to Watch · Scored -
Manga Stats
Days: 9.6
Mean Score: 7.05
  • Total Entries92
  • Reread0
  • Chapters1,725
  • Volumes89
Manga History Last Manga Updates
Yotsuba to!
Yotsuba to!
Apr 10, 5:26 PM
Reading 92/? · Scored 9
Kimi to Boku.
Kimi to Boku.
Nov 3, 2020 5:20 AM
Reading 95/? · Scored -
Gokushufudou
Gokushufudou
Oct 28, 2020 3:54 AM
Reading 21/? · Scored 8

Favorites

All Comments (447) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Waves02 Jul 21, 1:19 AM
Nana-sama Jul 20, 2:08 PM
Selam!

Türk bir furuba fanı görmek beni de sevindirdi. :D
DomiHatInvis Oct 4, 2020 2:21 AM
Evet manhwa türünde ama ben genel olarak shoujo okumasamda bu seri aşırı hoşuma gitti
DomiHatInvis Sep 20, 2020 2:07 AM
shoujo seviyorsan inso's law öneriyorum
1balotelli Jul 1, 2020 3:55 PM
Ya beğenebilirsin sorun yok tabi, illa farklı bulduklarımız olur shoujo izleyip görmem lazım. Ve o reddedilme korkusunu o yaşlarda sanırım çoğu kişi yaşar rahat olmadıkça. Yine de denemeye değer bir şeyler hissediyorsa insan, en azından denedim, olursun pişmanlık yok.

Immh evet nasıl bir film olacağı keskinleşmiş oldu, bu Harley quinn işte :D Belirli bir kitleye hitap etmekle kıyak bir iş üretmek arasında terazilerini seçtikleri için umursamıyorum ama insan bir Ghostbuster ı bu kafaya alet olmuş görmemeli, git orijin bir şey çek. Vay Maudie ilginçmiş. Kadının çalışmalarına baktım sanki çocuk çizmiş gibi basit ve renkli ama nasıl bir tasvir gücü varsa baktığın an her çalışması farklı hikayeler anlatıyormuş gibi, hoşuma gitti ayrıca çok pozitif. Sana bu yoğun şartlarda kolaylıklar ve bol şans. Akşam maskeyle yürüyüş yapıyorum suratım su oluyor resmen.

Honzuki benim için de aynen, izlediğim için mutlu oldum. İsekai olarak başlasa da daha farklı gidiyor ve dediğin gibi ekstra point çoktu (: görselliği biraz geri kalıyordu sadece. Umuyoruz devam etsin tabi, roman için niye öyle dedin? Bence keyifli olurdu. Aynı ben de hastane işlerini corona reis sağ olsun halledememekle her şeyim aksadı, uğraşacak yeni şeysler bulma çabası ve ejderha yumurtası satıcılığına devam xD Mayıs sonu Keloğlan filmlerini izledim hahah Back to the future yeniden izledim şimdi de kız kardeşimle Orta dünya ya akıyoruz :D Ha yok ya her kulvardan konuştuğumuzdan sorun değil. Ben de discord kaldıracağım aslında da alman bir hatunla tanıştım yabancı hatunlarla farklı konuşma deneyimi çalışması üzerine devam ediyor işte :P
1balotelli Jun 18, 2020 10:46 AM
Böyle söyleyince kadın erkek ilişkileri hep böyle di mi gizliden bir savaş hali falan belki animenin direkt buna odaklanmış olması beni rahatsız etti bilmiyorum, komikti yer yer ama. Hea o şarkıyı söyleyen herifi ben daha önce keşfetmiştim Runaway diye hoş bir parçası var. Haru ride sıradan, izlediğim zaman bunu dikkate alıcems. Shoujo ların ilişki yaklaşımı bu mu ya genel olarak, yakınlar ve açılamıyorlar? O yaşları geçeli çok olduğundan itici geldi :D Skip beat sonunu görmek isterim ama halen bitmemiş biraz daha oda sıcaklığında bekleyecek.

Pop evet ve affedersin geçen yazdığımda gerekli açıklayıcılık eksik kalmış, birçok alan bu şekilde değil mi gibisindendi o sinema kısmı. İnsanlara inatla politika empoze ve inanılmaz paralar dönüyor, yaratıcılık farklı. Immh Matrix in farklı bir felsefesi vardı ve yönetmen filmiydi de ama tamamlanmış hikayesi olduğundan muhtemelen aynı olacak gibi. Karayip korsanları aynen ilk üç film kadrosu ve geniş yelpaze hikayesiyle üç film oldu ama diğer filmler Jack in yeni maceraları gibi bile değil işte ve devam filmi olacak ya benim anlamadığım neden özgün bir şey denemedikleri Kaptan marvel iyiydi bu bakımdan. Son dediğin de kazanç tabi (: Neler izledin en son peki film olarak?

Black clover da devam edebilmeni gözlemlerim artık, devam edememe nedenim o karakterdi ha bana çok batmıştı. Yalnız Honzuki 2. sezonda fena hızlı bir performans sergilemişsin ben tam sezon bitti diyecektim :D Çok farklı bir dünya oluşunu yeni yeni göstermeye başlıyordu en son. Kilise din mevzuları bayacak diye düşünmüştüm ama harbiden büyülü bir şeye inanıyorlar gibi.
1balotelli May 22, 2020 7:50 AM
Kaguya yı sen de mi seviyorsun ya, bazı serileri benden başka sevmeyen çıkmıyor herhalde :D Yani kadın erkek arasındaki bol sürtüşmeli ilişkiye mizahi bir yaklaşım ama izlerken itmişti beni bu teması yan karakterler hoş olsa da. Ao haru neden içini baydı?? Merak ettim cidden. Voila ben pek shoujo izlemedim, saydıklarından Skip beat de ilk izlediğim 25 animede falandır ama baya hoşuma gitmişti halen mangasını okumak gibi bir projem var ileriye yönelik. Diğer ikisine de +1 referans düşeyim (:

Immh türkçe pop, üzerine teatide bulunmak için iyi bir konu -mu acaba :D Aklıma belirli isimler geliyor misal Musti abi, Tarkan abi, Mirkelam abi de araya gitmesin albümlere baktığın zaman birden fazla hit olmuş parçayla karşılaşıyorsun çünkü o zaman iyi bir albüm yapmak rant getiriyordu şimdiyse akılda kalıcı basit sözler alt yapıda ritmik elektronik bir single ile instagram da binlerce takipçi yutupta milyonlarca izlenme elde edebiliyorsun haliyle bkz internet etkisi. Ulaşım çok rahat. Biraz da dünya değişiyor tabi bir başka bkz. Hollywood sinemasının sjw kafası çekmesi. Terminatör gibi geniş bir dünyası olan kült filme ilk filmin feminist varyantını getirmek ne bilim. Ben veletken G.i.jane diye film izlemiştim hatun orduya girip çabalayıp erkekleri geride bırakıyordu, bu tip filmlerden çok ötedeydi cidden ve söylememe gerek yok ama orijin idi. En kötüsü de aldığım çok gizli istihbarata göre Karayip korsanlarına da bu tip bir devam filmi gelecekmiş ben şok :/

Sinemaya girince iyi saptım, küreselleşen dünyanın Zimbabwe halkına etkileri işte :D Honzuki ye başla ya başka laflayacak biri yok onun üzerinden. Black clover ı nasıl buldun??
1balotelli Apr 29, 2020 4:24 AM
Heheh iyi yapmışsın beğenmene sevindim. İkinci sezon ilki gibi rahat hareket edemeyecek ama bakalım neler olacak sabırsızca bekliyorum yeni bölümleri (:

Geçen haftayı garip şekilde Mirkelam dinleyerek geçirdim sağ ol :D Uykudan uyanıyorum aklıma dolanmış oluyor ister istemez. Ao haru ride nasılmış??
1balotelli Mar 6, 2020 1:29 PM
Hihihihihih aynen ben de salakça bir dans uydurmuştum o parça için aklıma geldi xD Ama güzel parça tabi, lets tyr try try makafushigi.
1balotelli Mar 2, 2020 11:53 AM
Doğum günün kutlu olsun (:
https://www.youtube.com/watch?v=FJqGirLjQn4
1balotelli Feb 22, 2020 9:39 AM
Yani bir de ben Rurouni kenshin, One piece ve Dragon ball ı çocukken tvde izlemeseydim bilinçli anime izlemeye başlayamazdım muhtemelen.

İlk seriyi bu sene bitireyim de sonra ara atabilirim ama baya uzun sürer herhalde hem izlemek istediklerim var hem askerlik kurs falan. Full metal panic ile sanırım karşılaşmamıştım açıklama için teşeke, onu da paralel bir boyuta dönüşen izleyeceğim şeysler arasına atabilirim konusuna bakayım.

Aynen Jacky doğal ve şirin görünüyor bir de diğerleri gibi uzun değil :D Diyorum ya ortamı çok pis ve tetikleyici hatta Vikingler in. Ama müzik olarak son senelerin animelerini bakkala pazara gönderir. Karel Svoboda kendisine bir adet respect ve rip. Arı maya ve Nils Holgersson un seride de müziklere el atmış. Annene de 10 milyar puan o zaman (: Kitabını beğenmiştim ben de yani bilmiyorum çocuk kitaplarına ilgim olduğundan hoşuma gitti ama başkaları nasıl bulur bilmiyoree.

Müşfik abiye de respect ve rip. Bir dönem tiyatro oyuncularının toplumda harbi emeği var ya, seslendirme sinema radyo olsun. Alf nette var evet tüm sezonları eklenmiş ama son sezondan bir iki eksik vardı.
1balotelli Feb 8, 2020 7:28 AM
Aynen öyle. Emekçi seslendirme sanatçılarımıza bir adet respect buradan. Bahsettiğin kıyım Siyah dranzer ile gerçekleşmişti değil mi, ben de hayal meyal hatırlıyorum.

Ya lanet olsun benim düşüncelerime herkes katılır (: Pokemon ah evet, vsleri bile tatmin etmiyor ama Charizard vs Magmar biraz iyiydi. Peş peşe patlamıştı ya işte Pokemon Digimon Beyblade sonra duraklama dönemi olmuştu, Monster Rancher o zaman yayınlanmıştı galiba. Digimon da benim en silik hatırladığım sanırım bahsettiğin Angemon karanlık boyuta mı gitmişti, ikinci sezonda onu arıyorlardı galiba. Pokemon da halen devam ediyor ve sonbaharda yeni bir seriye başlamışlardı. Durmadan yeni Pokemonlar çıkıyor :D Devamlarını pek izlemeyi düşünmüyorum ama bakalım.

Vay be favorilerini pek izlememişim, Heidi ve Anne yi biliyorum sadece. Full metal panic nasıl bir seri??

Immh o kanalda Anne ve Arı maya vardı sanırım bir de ben izlemedim ama bu da vardı.
https://myanimelist.net/anime/4514/Seton_Doubutsuki__Kuma_no_Ko_Jacky

Vikingler i bitirdim oradan ama çok sıktı ya, ataerkil beyinsiz erkekler ve çene gücü power up yapmış kadınlar baya iticiydi. Vicky nin mantıklı davranış ve objektif yaklaşımı bir de müzikleri için katlandım. İzleyip bitirebilirsen congratulations şimdiden ama müzikleri çok hoştu cidden (: Çeviren falan olur mu bilmiyorum ama Nils ve uçan kaz vardı bir de kitap uyarlaması.

Bunların dışında Alf izlemeye başladım, onu hatırlıyor musun?? Alf cidden kafa biri B)
https://www.youtube.com/watch?v=J58HdiYvy7o
1balotelli Feb 5, 2020 11:53 AM
İlginç bir karakterdi ya, kenarda sessiz takılıyordu ama karizma tavandı gerçekte birbirini götüren özellikler. Bir de türkçe dublajda da seslendirmeni-İlham erdoğan ödül almıştı performansla ama cidden çok az sesi çıkıyordu xD 2013te izlemiştim bitirince ikinci sezon çizimlerinden ötürü başlamak istemedim cidden iç gıcıklayıcı çizimler ve karakter tasarımı.

Nostalji bazen. Ne bileyim Tsubasa 18i izledim mesela, bana futbolu sevdiren bu muydu ya diye düşünmeden edemedim. Biraz coming of age içerik ve tv nin bizim jenereyşın veletler üzerindeki etken gücü falan sanırım. Listemde bilmiyorum ne var Pokemon izliyorum ayda iki bölüm falan ama her bölüm aynı şeysler yaşanıyor onda da. Sıksa da izlemek istiyorum Yugioh, Monster rancher, Digimon hatta Sailor moon bile (: Çünkü bilinçli anime izlemeye başlamam da böyle oldu One piece ile. Senin favorilerin nelerdi??
1balotelli Jan 20, 2020 10:27 PM
Nostalji bazen iyidir (: Yalnız bilmene şaşırdım ha, o Rus tayfayı unutmuştum ben.
Ewolver Dec 9, 2019 1:44 AM
Katılmış olduğunuz 2. TÜRK ANİME İZLEYİCİLERİ ANKETİ sonuçları açıklanmıştır. Katıldığınız için teşekkür ederim. :)Toplam katılımcı sayısı: 93