Report -fawn-'s Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 77.8
Mean Score: 7.33
  • Total Entries402
  • Rewatched0
  • Episodes4,606
Anime History Last Anime Updates
Heike Monogatari
Heike Monogatari
Oct 10, 12:13 PM
Plan to Watch · Scored -
Ousama Ranking: Yuuki no Takarabako
Ousama Ranking: Yuuki no Takarabako
Oct 10, 11:20 AM
Plan to Watch · Scored -
Vinland Saga
Vinland Saga
Jul 26, 11:45 AM
Watching 15/24 · Scored -
Manga Stats
Days: 10.3
Mean Score: 7.07
  • Total Entries93
  • Reread0
  • Chapters1,730
  • Volumes89
Manga History Last Manga Updates
Yotsuba to!
Yotsuba to!
Oct 10, 11:53 AM
Reading 94/? · Scored 9
Kimi to Boku.
Kimi to Boku.
Jun 26, 2:29 AM
Completed 98/? · Scored 8
Umarekawattemo Mata, Watashi to Kekkon shitekuremasu ka
Umarekawattemo Mata, Watashi to Kekkon shitekuremasu ka
Nov 28, 2021 12:28 PM
Plan to Read · Scored -

All Favorites Favorites

Anime (3)
Manga (2)
Character (5)

All Comments (451) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
NejderDragon Apr 24, 3:13 AM
Merhaba,yakın zamanda kurduğumuz anime konulu sunucumuza davet etmek isterim sizi.sizin gibi kültürlü izleyicileri aramızda görmekten memnuniyet duyarız,ayrıyetten myanimelist kitlesini de burada toplamak istiyoruz arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz
https://discord.gg/5VNCny6u
1oakenshield Mar 27, 6:15 AM
Bitirdim ya çok hoşuma gitti, bayıldım. Bojji açık ara sımsıkı sarılmak istediğim anime karakteri oldu. Anime her açıdan tatmin etti ve karakterlerin oluşumu özellikle çok dokunaklıydı, empatiyi önyargıyı duygu durumu çatlatan bir bakış açısı sunuluyor. Bojji ye çok yakın hissettim özel olarak. Ve olası devam animesi ağız sulandırıcı benim için, Bojji&Kage +yol hikayesi + özgürce o dünyayı tanıma + macera. Yine Ouken in hikayesi var, daha epikleşebilir bir hikaye olabilir, heyecanlıyım.
1oakenshield Jan 25, 1:19 PM
İzlersin, bazı serilerde tek onu ele alarak ilerleyince daha iyi oluyor. Immh öyleyse İnuyashiki ya da High score girl ikilisinden birini gömebiliriz, hangisini istersen. Birkaç güne müsait olurum.
1oakenshield Jan 20, 5:05 PM
Hijikata evet. Keyifli bir şekilde ilerlemeniz dileğiyle Fawn dono, onhold listen efsaneymiş ha One piece falan çok yolculuk var bekleyen xD Olur voila buradakilerle favori aktivitem ama kimseyle izleyemedim uzun zamandır güzel olur. Dororo deyince onu sen mi seçmiştin emin olamadım, uzun bir süreç. Fena değildi be Dororo.
1oakenshield Jan 18, 12:13 AM
son iki yıl daha çok sezon animeleriyle geçirdiğimden izlemek istediğim çok şey beklemiş oldu ama bu sürede en iyi yaptığım şey Gintama ya başlamaktı. Senin için nasıl gidiyor? Komedisini, dramını nasıl buluyorsun? Yakın hissettiğin karakter oldu mu?
1oakenshield Jan 12, 12:22 PM
Hihihih teşekkür ederim, Ore yi de bu yıl izlemem lazım artık.
Waves02 Jul 21, 2021 1:19 AM
Nana-sama Jul 20, 2021 2:08 PM
Selam!

Türk bir furuba fanı görmek beni de sevindirdi. :D
DomiHatInvis Oct 4, 2020 2:21 AM
Evet manhwa türünde ama ben genel olarak shoujo okumasamda bu seri aşırı hoşuma gitti
DomiHatInvis Sep 20, 2020 2:07 AM
shoujo seviyorsan inso's law öneriyorum
1oakenshield Jul 1, 2020 3:55 PM
Ya beğenebilirsin sorun yok tabi, illa farklı bulduklarımız olur shoujo izleyip görmem lazım. Ve o reddedilme korkusunu o yaşlarda sanırım çoğu kişi yaşar rahat olmadıkça. Yine de denemeye değer bir şeyler hissediyorsa insan, en azından denedim, olursun pişmanlık yok.

Immh evet nasıl bir film olacağı keskinleşmiş oldu, bu Harley quinn işte :D Belirli bir kitleye hitap etmekle kıyak bir iş üretmek arasında terazilerini seçtikleri için umursamıyorum ama insan bir Ghostbuster ı bu kafaya alet olmuş görmemeli, git orijin bir şey çek. Vay Maudie ilginçmiş. Kadının çalışmalarına baktım sanki çocuk çizmiş gibi basit ve renkli ama nasıl bir tasvir gücü varsa baktığın an her çalışması farklı hikayeler anlatıyormuş gibi, hoşuma gitti ayrıca çok pozitif. Sana bu yoğun şartlarda kolaylıklar ve bol şans. Akşam maskeyle yürüyüş yapıyorum suratım su oluyor resmen.

Honzuki benim için de aynen, izlediğim için mutlu oldum. İsekai olarak başlasa da daha farklı gidiyor ve dediğin gibi ekstra point çoktu (: görselliği biraz geri kalıyordu sadece. Umuyoruz devam etsin tabi, roman için niye öyle dedin? Bence keyifli olurdu. Aynı ben de hastane işlerini corona reis sağ olsun halledememekle her şeyim aksadı, uğraşacak yeni şeysler bulma çabası ve ejderha yumurtası satıcılığına devam xD Mayıs sonu Keloğlan filmlerini izledim hahah Back to the future yeniden izledim şimdi de kız kardeşimle Orta dünya ya akıyoruz :D Ha yok ya her kulvardan konuştuğumuzdan sorun değil. Ben de discord kaldıracağım aslında da alman bir hatunla tanıştım yabancı hatunlarla farklı konuşma deneyimi çalışması üzerine devam ediyor işte :P
1oakenshield Jun 18, 2020 10:46 AM
Böyle söyleyince kadın erkek ilişkileri hep böyle di mi gizliden bir savaş hali falan belki animenin direkt buna odaklanmış olması beni rahatsız etti bilmiyorum, komikti yer yer ama. Hea o şarkıyı söyleyen herifi ben daha önce keşfetmiştim Runaway diye hoş bir parçası var. Haru ride sıradan, izlediğim zaman bunu dikkate alıcems. Shoujo ların ilişki yaklaşımı bu mu ya genel olarak, yakınlar ve açılamıyorlar? O yaşları geçeli çok olduğundan itici geldi :D Skip beat sonunu görmek isterim ama halen bitmemiş biraz daha oda sıcaklığında bekleyecek.

Pop evet ve affedersin geçen yazdığımda gerekli açıklayıcılık eksik kalmış, birçok alan bu şekilde değil mi gibisindendi o sinema kısmı. İnsanlara inatla politika empoze ve inanılmaz paralar dönüyor, yaratıcılık farklı. Immh Matrix in farklı bir felsefesi vardı ve yönetmen filmiydi de ama tamamlanmış hikayesi olduğundan muhtemelen aynı olacak gibi. Karayip korsanları aynen ilk üç film kadrosu ve geniş yelpaze hikayesiyle üç film oldu ama diğer filmler Jack in yeni maceraları gibi bile değil işte ve devam filmi olacak ya benim anlamadığım neden özgün bir şey denemedikleri Kaptan marvel iyiydi bu bakımdan. Son dediğin de kazanç tabi (: Neler izledin en son peki film olarak?

Black clover da devam edebilmeni gözlemlerim artık, devam edememe nedenim o karakterdi ha bana çok batmıştı. Yalnız Honzuki 2. sezonda fena hızlı bir performans sergilemişsin ben tam sezon bitti diyecektim :D Çok farklı bir dünya oluşunu yeni yeni göstermeye başlıyordu en son. Kilise din mevzuları bayacak diye düşünmüştüm ama harbiden büyülü bir şeye inanıyorlar gibi.
1oakenshield May 22, 2020 7:50 AM
Kaguya yı sen de mi seviyorsun ya, bazı serileri benden başka sevmeyen çıkmıyor herhalde :D Yani kadın erkek arasındaki bol sürtüşmeli ilişkiye mizahi bir yaklaşım ama izlerken itmişti beni bu teması yan karakterler hoş olsa da. Ao haru neden içini baydı?? Merak ettim cidden. Voila ben pek shoujo izlemedim, saydıklarından Skip beat de ilk izlediğim 25 animede falandır ama baya hoşuma gitmişti halen mangasını okumak gibi bir projem var ileriye yönelik. Diğer ikisine de +1 referans düşeyim (:

Immh türkçe pop, üzerine teatide bulunmak için iyi bir konu -mu acaba :D Aklıma belirli isimler geliyor misal Musti abi, Tarkan abi, Mirkelam abi de araya gitmesin albümlere baktığın zaman birden fazla hit olmuş parçayla karşılaşıyorsun çünkü o zaman iyi bir albüm yapmak rant getiriyordu şimdiyse akılda kalıcı basit sözler alt yapıda ritmik elektronik bir single ile instagram da binlerce takipçi yutupta milyonlarca izlenme elde edebiliyorsun haliyle bkz internet etkisi. Ulaşım çok rahat. Biraz da dünya değişiyor tabi bir başka bkz. Hollywood sinemasının sjw kafası çekmesi. Terminatör gibi geniş bir dünyası olan kült filme ilk filmin feminist varyantını getirmek ne bilim. Ben veletken G.i.jane diye film izlemiştim hatun orduya girip çabalayıp erkekleri geride bırakıyordu, bu tip filmlerden çok ötedeydi cidden ve söylememe gerek yok ama orijin idi. En kötüsü de aldığım çok gizli istihbarata göre Karayip korsanlarına da bu tip bir devam filmi gelecekmiş ben şok :/

Sinemaya girince iyi saptım, küreselleşen dünyanın Zimbabwe halkına etkileri işte :D Honzuki ye başla ya başka laflayacak biri yok onun üzerinden. Black clover ı nasıl buldun??
1oakenshield Apr 29, 2020 4:24 AM
Heheh iyi yapmışsın beğenmene sevindim. İkinci sezon ilki gibi rahat hareket edemeyecek ama bakalım neler olacak sabırsızca bekliyorum yeni bölümleri (:

Geçen haftayı garip şekilde Mirkelam dinleyerek geçirdim sağ ol :D Uykudan uyanıyorum aklıma dolanmış oluyor ister istemez. Ao haru ride nasılmış??
1oakenshield Mar 6, 2020 1:29 PM
Hihihihihih aynen ben de salakça bir dans uydurmuştum o parça için aklıma geldi xD Ama güzel parça tabi, lets tyr try try makafushigi.