Report Kaminodeshi's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 60.4
Mean Score: 7.92
  • Total Entries306
  • Rewatched6
  • Episodes3,746
Anime History Last Anime Updates
Amaama to Inazuma
Amaama to Inazuma
Jul 21, 2016 3:17 PM
Watching 3/12 · Scored -
91 Days
91 Days
Jul 21, 2016 2:54 PM
Watching 2/12 · Scored -
Ghost Hunt
Ghost Hunt
Jul 13, 2016 12:57 PM
Watching 4/25 · Scored -
Manga Stats
Days: 10.1
Mean Score: 8.50
  • Total Entries87
  • Reread0
  • Chapters1,812
  • Volumes178
Manga History Last Manga Updates
Skip Beat!
Skip Beat!
Nov 17, 2015 3:30 PM
Reading 79/? · Scored -
Soredemo Sekai wa Utsukushii
Soredemo Sekai wa Utsukushii
May 29, 2014 2:28 PM
Reading 4/? · Scored -
Hirunaka no Ryuusei
Hirunaka no Ryuusei
Apr 13, 2014 3:29 PM
Reading 28/86 · Scored -

Favorites

All Comments (85) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
lucky03 Feb 9, 2014 4:19 PM
Pole midagi, kui viitsid kirjuta midagi siis millest rääkida tahaksid:)
lucky03 Jan 24, 2014 9:54 AM
Hmmm, Tere?
lucky03 Nov 4, 2013 10:52 PM
Nope!!!
Kaminodeshi Oct 30, 2013 8:51 AM
Just so you know: I was VERY close to buying Izaya's dakimakura. Just the 40 pound price tag was a big turn off. At least I SAW it. And TOUCHED it. Yeah! 8D
Kiku-nee Oct 28, 2013 2:47 PM
hetkelt otsest aega animet ple vaadata. pigem manga peal.:P sedasi mul preagu.
üldiselt listi järgi siin pean meeles mis pooleli. aj suht asju mis meeldib vaatan lihtsalt uuesti ja uuesti.:P
Aga sa?
Kiku-nee Oct 28, 2013 8:35 AM
ega ma nii pea veel ei lähe, ja muidugi jääb eesti vahelt ikka käima:D:D:D
Kiku-nee Oct 28, 2013 7:20 AM
HEHE:D Ei ole midagi nii kauge nüüd:D!! :D ma jällegist vast mingi hetk soome:P:D täpselt nagu hüppaks sul eest ära:d jänese tagaajamis mäng:Dxd
Kiku-nee Oct 28, 2013 3:55 AM
:D tallinn:D
Kiku-nee Oct 27, 2013 11:44 PM
hei:D

haha juhtub, ega ma ka vahelduva eduga üritan järge pidada.:D:P

Aga jah, Meeldiv tutvuda siis:D!!
Kiku-nee Sep 11, 2013 6:54 AM
Heippa!

Mõtlesin, et teeks tutvust aktiivse inimesega ;)

Ma Kristiina:P
lucky03 Aug 5, 2013 10:54 AM
Ps: Eks ma arvamust võin kirjutada, Danganronpat:
Nii mõte mulle meeldib sitaks kus koolilapsed pannakse sellissesse situatsiooni. Et peavad tapma ja siis neil vaba minek, üks mu lemmik battle royale manga tõmbas esimesest chapterist mind kaasa sellise storyga. See lahendus protsess kui süüdlast otsitakse on ka suht lõbus kuigi ta võtab sellest tempost maha, et iga inimene sinu kõrval võib sind iga kell maha lüüa. Muidugi ka paar asja mida ma ei naudi on näiteks art või noh character designs, need nii flashid ja over the top, aga ainult seisavad paigal ja räägivad. Ja main character on jälle sellinne normal guy õrna häälega ja osav ainult osav sellise andega mis neil vaja on. No ühesõnaga pea tegelane liiga tavaline ja ma arvan et tean põhimõtteliselt kõiki sellise tegelase reaktsioone enne kui ta ise neid teeb.
lucky03 Aug 5, 2013 10:40 AM
Suht 13 inimest on tõesti suur arv, arvestades kui vähe on aktiivseid liikmeid.
No rohkem cosplay kogemusi sul kui mul. Eks ta tunne võib ka hea olla eriti veel üritusel, polegi ise käinud kuida siis see kogemus meeldis. Steins;Gate on võrratu anime, Kurisu oli ka väga hea tegelane, gruppiga ette võtmine tundub tõeliselt lõbus. Tahad ka muidu teda cosplayda, või kes oleks tegelane keda kõige rohkem tahad cosplayda.
Tahaks muidu osaleda sellisel üritusel et palju nagu välja minekut oli Pilet, ööbimismaja Jne. Ausalt paneks raha kõrvale, sellise asja jaoks.
Pikat kirjad isegi ettemad, nii et ära tagasi hoia.
Ma võtsin praegu ühe töö vastu, suht füüsiline töö ja tavaliselt hoiduksin, aga palk on sitaks hea ja kellegile teisele ei pakuta sellist võimalust nii et ei saanud ei õelda, suht nüüd võin vastata vahel kahjuks kirjadele mõned päevad hiljem ja selles anime vaatamis üritusel klubis ma arvatavasti see kuu ei osale. Ma olen suht läbi endaga kui koju jõuan ja tavaliselt ei viitsi siis arvutit lahtiki teha vaid voodisse pugeda, ZZZ.
lucky03 Aug 2, 2013 8:06 AM
Aga kui sull mingi anime mida kõrgelt soovitad või tahad rääkida anna teada, ma võttan ette ja pärast kui näind saame rääkida sellest.
lucky03 Aug 2, 2013 8:03 AM
Ja lapsepõlves olid nad ka kõige paremad, nüüd suurena rewatcituna nad nii head kahjuks pole, paar üllatust on küll, näiteks digimon tamers oli hoopis parem minujaoks aasta tagasi, kui ma seda lapsepõlves telekast nägin. Aga jah enamus saad ikka aru, et lastele suunatud kahjuks pole enam isu neid vaadata, aga need olid suur osa minu lapsepõlvest nii et nad jäävad suht südamelähedseks. Olen päris palju kuulnud sellist juttu vanadelt, et meie ajal olid ilusad multikad aga nüüd ainult igasugune üksteise peksmine käib. Mina arvatavasti vanalt räägin, et minu ajal ikka õiged with all the violence and swearing, vat need olid multikad mitte mis praegu käib.
Hehe, ega ma ise olen ka code geassi fanboy, aga cosplay-ga ei tegele. Nii et seda probleemii pole. aga olen ausalt tahtnud, pole korralikku võimalust olnud. Siiski kui cosplay-ks siis kamina või Trafalgar, neil suur katana ja ma suht hull katanade järgi, olen ka enamus viimased animed ja mangad samuraide kohta lugema hakkanud. Ega ma ka tean kuida sellinne fanbase võib anime ära rikkuda, on endalgi sellist probleemi et inimesed räägivad nii üles, palju ja kõrini sull sellest animes, kuni ise võttad ette, pole animelgi võimalust seda üles puhutud nimele vastavalt hea olla. Evangelion ja monster on minujaoks sellised olnud. Ei sa kahjuks õelda, et pole ise selline olnud, kunagi flipisin suht kiiresti ära kui keegi sitta rääkis minu lemmikutest seeriatest, isegi olin mal-ist bannitud üle 6 kuu mingi aeg sest ütlesin kellegile retard. Aga pikka peale sain aru et animeesi palju ja inimestel liiga erinev maitse. Ja nüüd isegi meeldib kellegiga väidelda headest ja halbadest külgedest seerjas.
Aga inimesi võiks ikka rohkem olla kellega juttu puhuda, loodan et eesti klubil läheb siin hästi sest tahaks tõesti enda hobi kruppi rohkem tutvusi sest praegu on häid sõpru aga ainult üks nendest vaadab animeesi ja tahaks palju proovida, enne vist oli jutt ekstra cosplayst ja see üks mida kindlasti tahaks teha. Et siis küsiks ka keda sina oled cosplaynd ja keda kavatsed veel.
Eks mul oligi alati ainlt kirjanduses raskusi, sest ausalt ma pekasn komasi kuna tuju tuleb.Need kes mu eksameid hindasid vist olid tõesti pimedad, sest mul pole aimugi kuida ma nendest läbi sain.
Pikemaks ja pikeamaks need kirjad lähevad mul tegelt sittaks veel kirjudada aga jätan hiljemaks.
lucky03 Aug 1, 2013 9:56 AM
Üks küsimus muidu, drrr sulle meeldis kas sa siis Baccano! pole kaalund vaadata. I loved it, so you will hate it, never mind then.