Report Chey___'s Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 124.6
Mean Score: 6.91
  • Total Entries1,104
  • Rewatched4
  • Episodes7,952
Anime History Last Anime Updates
Gintama.
Gintama.
Apr 25, 2017 5:05 AM
Completed 12/12 · Scored 9
D.Gray-man Hallow
D.Gray-man Hallow
Mar 24, 2017 10:35 AM
Watching 2/13 · Scored -
Fairy Tail
Fairy Tail
Mar 19, 2017 1:32 AM
Watching 144/175 · Scored 9
Manga Stats
Days: 17.8
Mean Score: 7.41
  • Total Entries256
  • Reread0
  • Chapters3,183
  • Volumes286
Manga History Last Manga Updates
Naruto Gaiden: Nanadaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki
Naruto Gaiden: Nanadaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki
Jul 24, 2015 6:04 AM
Plan to Read · Scored -
Fairy Tail
Fairy Tail
Jun 24, 2014 1:54 PM
Reading 365/549 · Scored 10
Continue
Continue
Dec 16, 2013 3:06 PM
Completed 1/1 · Scored -

Favorites

All Comments (3786) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Waves02 Jul 21, 7:18 AM
DiangeloKun18 Dec 26, 2019 7:29 PM
R.I.P
MarissaRob Dec 23, 2019 9:27 PM
Merry Christmas and Happy New Year! xDD
RJBScarletRain Aug 21, 2015 12:59 AM
Siemka :) MAL sugeruje, że mamy dość podobny gust, więc pozwoliłam sobie zaprosić do znajomych :) Miłego dnia.
usagisenpai Jul 9, 2015 9:49 AM
WIEM ZAPŁON 8 TYSIĘCY PIĘĆSET PO 3 MIESIĄCACH NIEWAŻNE OK PO PROSTU NIEWAŻNE.

No nic. Przyszłam wpaść i odpisać i napisać Ci, że kurwa JEST TRZECI SEZON JUNJOU ROMANTICA. STARYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, WIEM, że yaoi i wiem, że się nie jarasz (ja też nie) ale mam straszną nostalgię do tego anime i wgl podjar.

wracając do tematu....

ja oglądam coś jak mnie natchnie (na przykład jak ostatnio mam maraton shoujo) ale ogólnie to jaram się serialami (ostatnio zaczęłam hannibala i czekam na the walking dead w pidździerniku.

Etto. Internety to nadal moje życie. (siema jestem dalej nołlafjem, tylko starszym). Znajdziesz mnie na tumblerze: http://usagihentai.tumblr.com/ i instagramie: https://instagram.com/usagihentai/ :3

Podaj lepiej gdzie ciebie mogę złapać.

A studia zaoczne ci polecam, bo to jednak lepsza sprawa niż dziennie. Chociaż musisz trochę bulić za naukę.
iAmTheCheese Jun 21, 2015 10:09 AM


Welcome to Card Dreamland's newsletter! We will be telling what's going on in the club that everybody should know about!Thank you for taking the time to read this and I hope you got something out of this newsletter. See all threads here. Go here to sign up for more newsletters.
captainroyy Apr 30, 2015 9:41 AM
[center]MAL Book Club
renascence


[spoiler]
We are proud to deliver to you our very first Newsletter. The Club has been brought back to life for about four months now and we plan to make many things in the future for all the members to enjoy. For now here are some of the things that may interest you.

Read Together
If you are interested in reading with someone else in the club, either by choosing from those who have their names and reading choices listed, or by joining the list, you can visit the above link.
Mini Event: Anime & Literature
We will hold an anime-watching event throughout May, and currently we are opening a poll for you to vote for the anime that will be included in the event. Visit the given link for more information and also to cast your vote. The poll will be open for approximately one week.

Other threads to join:
Introduce yourself (if you haven't)
Ask for reading recommendation
Brag about books you currently read
...or just completed
General discussion
News of literary world
Our Games
Guess the characters
Biblio This or That
Anagram: Harry Potter Edition

Useful links:
Forum rules & guideline
Table of content
The staffs

Staff Recruitment: Open

If you would like to receive more Newsletter in the future, you can subscribe here.

We look forward to seeing you at the club!!!
usagisenpai Mar 9, 2015 4:48 AM
Ano. Długi czas po prostu mnie nie było. I jakoś o MALU mi się zapomniało po prostu. Geez, teraz jak o tym pomyślę toi straszne dzieciaki z nas były! A jakie zboczone, hue. Teraz też jestem dzieciak, ale większy.

Skarbie, mam tylko 20 lat! Gdybym była wyjątkowym geniuszem to pewnie doktorat bym już miała. A tak serio to byłabym już na drugim roku, ale w połowie semestru zrezygnowałam z mieszkania w Poznaniu i wróciłam do mojego kochanego Gdańska i aktualnie studiuje Informatykę! :-D (i nieudolnie bawię się photoshopem, bo widzę po twoim profilu, że nawet nie mogę ci butów lizać :C)

Żyję! Kiepsko, ale jakoś się toczy. Bardziej toczy niż żyje. Nadal jestem totalnym nołlajfem i mam życie w internetach *jak-zwykle*
więęęęc nic się nie zmieniło, chejki.

Psychologia, hue? Nie wiem, ale jakoś mi to do Ciebie pasuje. Po prostu. Dajesz, freud, zanalizuj mnie.

Etto. W sumie ja oglądam to i to równocześnie. I jeszcze dramy japońskie, koreańskie, seriale i anime. Boże, prokrastynacja rox! To się nazywa studiowanie.
Atemi-sama Feb 11, 2015 9:08 AM
Tzn. Mój pierwszy konwent był taki, jak napisałaś- nie mój świat. xD Przeważnie jeździłem żeby się spotkać ze znajomymi z neta. :P No bo co jak co, ale mangozjebów to tam pełno i to w sumie psuje konwenty. >_> Ci fake otaku, japan masters itp. lol.
Praca w innym państwie brzmi fajnie, no ale trzeba mieć dobre znajomości, szczególnie w tych czasach, bo teraz na imigrantów w krajach zachodnich patrzą inaczej i jakoś za bardzo nie chcą ich tam wpuszczać. :P Sam chciałbym gdzieś wyjechać, tylko teraz w krajach zachodnich jest dużo osób wyznania pewnej religii, której za bardzo nie trawię. >.> Ja siebie nie widzę jako ojca czy męża... LOL Może po 40 albo 50 czemu nie. xD
Atemi-sama Feb 10, 2015 7:49 AM
Ja mam parę tytułów do obejrzenia... I muszę je zobaczyć, w sumie i tak nie ma nic lepszego do roboty :D W sumie też się nieźle jarałem każdym anime. xDDD Ale to powoli już mija, niestety. Konwenty itd. fajne czasy! Chociaż w tym roku zamierzam jechać na jakiś konwent, zawsze to jakaś rozrywka. :P A co do pracy... Nie mogę narzekac. Nie jest to praca, którą chciałbym robić, no ale lepsze to niż nic. :P Praca kuriera jest nawet nawet dobra. xD Och tak... Ale co zrobić, trzeba się z tym pogodzić, nie można być wiecznie dzieckiem. xD Chociaż jak patrzę na siebie i moich znajomych... To mogę o sobie powiedzieć, że jestem jeszcze dzieckiem. xD No bo oni to są na topie i wiesz, zaręczyny, śluby, dzieci itd. xD Huhuh, to będziesz panią psycholog!
Atemi-sama Feb 7, 2015 11:57 AM
Weee, to tak samo jak ja. :P Miałem przerwę od anime i mala ponad 3 lata... Ale pewnego dnia jakoś tak naszła mnie chęć na oglądanie Anime, a jak i anime to i MAL wócił. ^^ Czy coś studiuję.... Nieeee. Poszedłem do roboty i w sumie nie wiem czy to był dobry pomysł. Na płacę nie narzekam, ale to dlatego, że sam mieszkam i nie mam zbytnio jakiś dużych wydatków... Ba! Nawet odkładam sobie, nie wiem na co, ale odkładam. xDD Im człowiek starszy, tym bardziej nie wie co robić... Jak się było małym kurduplem to o takich rzeczach jak praca czy szkoła się nie myślało, a teraz... eh. xD Oh, a co studiujesz? :o
Atemi-sama Feb 6, 2015 2:32 PM
A teraz to pewnie nie masz czasu, szkoła itd? :P
W sumie mogę powiedzieć, że próbowałem... Zdawałem egzaminy itp. ale z wielką pomocą, bo tak to byłaby dupa i tyle. Nie wiem, jakoś tak zniechęciło mnie to wszytko iż w pewnym momencie powiedziałem sobie nie, nic na siłę. :P Trochę żałuje, bo w sumie mogłem pójść na inne studia, tylko stracony czas i kasa. :/ Ale różnie w życiu bywa!
Grafika mnie jarała jak miałem te 15-18 lat, wtedy to był zapał, ale potem bum i nie ma. xD
Atemi-sama Feb 5, 2015 3:46 PM
No, ale taki twój layout widać że czasochłonny jest. Aż miło popatrzeć czasami na takie coś. :P Próbowałem grafiki itp. ba! Nawet na studiach moim celem była grafika, ale... Pod koniec roku studiów doszedłem do wniosku, że brak mi tej smykałki i talentu, więc po prostu to wszystko rzuciłem... u.u.
Atemi-sama Feb 5, 2015 1:16 PM
Pewnie photoshopa itp. masz w małym palcu. :S
Atemi-sama Feb 2, 2015 12:55 PM
Ta grafika... W about me... Imponujące. o.o