Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (14) « First ... « 11 12 [13] 14 »
Mar 16, 2013 1:42 PM

Offline
Feb 2013
962
Aww, befejeztem a Clannad-ot.
Meg a két alternatívos OVA-t. Kb. ez az érzésem:

Kár hogy nem tudok sírni, most úgy kibőgném magamat, férfi létemre.
Mar 16, 2013 1:52 PM

Offline
Apr 2012
883
Clannadra se vitt még rá a lélek.. :P
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 16, 2013 1:55 PM

Offline
Feb 2013
962
Scaldar said:
Clannadra se vitt még rá a lélek.. :P

Szerintem is még várjál vele...
Mar 16, 2013 2:00 PM

Offline
Feb 2012
460
A síma Clannad-tól? Akkor tegyél óvintézkedéseket After Story előtt mert ütni fog :D
Örülök hogy van még egy ember akinek tetszenek Jun Maeda sztoriai (Clannad / Kanon / Angel Beats stb), sokan eléggé köpködik őket (nem alaptalanul persze). Bár Kyoto Animation elég jó adaptációkat csinál, azért ha lesz kedved később próbáld ki a visual novel változatot. Sok dolog jobban átjön azon a médián szerintem, elvégre arra lett kitalálva.
Mar 16, 2013 2:21 PM

Offline
Feb 2013
962
katz89 said:
A síma Clannad-tól?

Nem, inkább a Tomoyo Chapter ütött nagyon szíven. Nagisa az elejétől kezdve nem volt annyira szimpatikus, aranyos meg minden, de nem tudom, inkább taszított.
Viszont mind Tomoyo, mind Kyou sokkal reálisabbnak hatott volna Tomoya mellett. Az egyetlen dolog, amit még szerintem belerakhattak volna, legalább a Kyou OVA-ba, az Youhei-nek egy kapcsolat. Szerintem hozzá Nagisa és Ryou is jobban illett volna, és akkor ő se csak ilyen "csakazértvagyokitthogyelőrrébrángassamatörténetet" karakter lett volna.
Most elkezdtem tölteni a visual novel-t, meglátjuk, mennyi idő alatt pörgetem végig.
Mar 16, 2013 2:37 PM

Offline
Apr 2012
883
Egyszer belekezdtem clannadba, de valahogy már az első rész közepétől se vitt tovább a lélek... Nem tudom miért lehet, hogy fárasztó napom volt és már hajnal volt amikor elkezdtem...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 16, 2013 3:04 PM

Offline
Feb 2012
460
balcsida said:
katz89 said:
A síma Clannad-tól?

Nem, inkább a Tomoyo Chapter ütött nagyon szíven. Nagisa az elejétől kezdve nem volt annyira szimpatikus, aranyos meg minden, de nem tudom, inkább taszított.
Viszont mind Tomoyo, mind Kyou sokkal reálisabbnak hatott volna Tomoya mellett. Az egyetlen dolog, amit még szerintem belerakhattak volna, legalább a Kyou OVA-ba, az Youhei-nek egy kapcsolat. Szerintem hozzá Nagisa és Ryou is jobban illett volna, és akkor ő se csak ilyen "csakazértvagyokitthogyelőrrébrángassamatörténetet" karakter lett volna.
Most elkezdtem tölteni a visual novel-t, meglátjuk, mennyi idő alatt pörgetem végig.

Nagisa kezdetben nekem se volt szimpatikus, de After Story során azért ez kicsit megváltozott (a családját mondjuk valszeg azért mindig jobban bírtam). A VN-ben van olyan ending ahol Sunohara összejön valakivel, de ez asszem bad endingnek számít a részedről :)

Én lebeszélnélek róla hogy most állj neki VN-nek. Legendásan hosszú és nehéz is, ahhoz hogy megkapd az After Story arc-ot valami 8 különböző jó endinget ki kell hozni (ez önmagában volt nekem 1,5 hónap talán), ami végigjátszás nélkül szvsz képtelenség. Ráadásul rengeteg jelenet uncsi lenne mert nem rég láttad.

Szóval szerintem tudd le Clannad animét és ugorj neki After Story-nak. Van benne egy gyengébb arc (símába is volt mondjuk, én Fuko-t utáltam), de ha azon túl vagy nehéz lesz abbahagyni szerintem. VN-t meg majd vedd elő ha már kicsit elfelejtetted a sztorit és baromi sok időd van :P

Scaldar said:
Egyszer belekezdtem clannadba, de valahogy már az első rész közepétől se vitt tovább a lélek... Nem tudom miért lehet, hogy fárasztó napom volt és már hajnal volt amikor elkezdtem...

Az igazat megvallva nekem Clannad az első school-os animém volt, szóval valszeg sok dolog új volt még ami másokat már irritálhat. Ebben a school / romcom / enyhe supernatural stílusban nekem ez lett a kedvencem. Az After Story pedig az életem legnagyobb emocionális sokkja volt :D
_katz_Mar 16, 2013 3:13 PM
Mar 16, 2013 3:50 PM

Offline
Apr 2012
883
úgy mellesleg valaki tud valamit az EVA 3.0-ról? Illetve aki látta az 1.0 meg 2.0 ő mit gondol róla?
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 16, 2013 5:02 PM

Offline
Aug 2008
901
balcsida said:
Aww, befejeztem a Clannad-ot.
Meg a két alternatívos OVA-t. Kb. ez az érzésem:

Kár hogy nem tudok sírni, most úgy kibőgném magamat, férfi létemre.
Nyugi, az After Story majd megrékat ;)
Mar 16, 2013 5:44 PM

Offline
May 2008
1011
Scaldar said:
úgy mellesleg valaki tud valamit az EVA 3.0-ról? Illetve aki látta az 1.0 meg 2.0 ő mit gondol róla?

Csak az Originalt (TV) szeretem (meg a movieban mikor asukat szét tépik a Mass Prodact evak)... Igazából nem visz rá a lélek hogy megnézem ezt a "Remake-Reboot" vagy milyen moviet. 1.0talán láttam.
Mar 16, 2013 6:02 PM

Offline
Aug 2008
901
Haou-Judai said:
(meg a movieban mikor asukat szét tépik a Mass Prodact evak)
Mar 16, 2013 11:37 PM

Offline
Sep 2011
2712


De ez benne van a régebbi moziban. És azt a listád alapján te láttad Gorzius.
Vagy rosszra gondolok?
Mar 17, 2013 1:13 AM

Offline
Jul 2008
120
Scaldar said:
úgy mellesleg valaki tud valamit az EVA 3.0-ról? Illetve aki látta az 1.0 meg 2.0 ő mit gondol róla?

A 3.0-hoz már van kamerás verzió. Én is meg akarom nézni, de kivárom a BD-t. Amúgy eléggé különböznek a filmek az eredeti sorozattól. Jó, az alapsztori ugyanaz, de sokkal tömörebb, és a karakterek is kicsit másabbak. Mindkettőnek megvan a maga hangulata.
Mar 17, 2013 3:42 AM

Offline
Aug 2008
901
Noalle said:


De ez benne van a régebbi moziban. És azt a listád alapján te láttad Gorzius.
Vagy rosszra gondolok?
Őőőőőőőőőőőőő...
Ahogy magamat ismerem jó eséllyel végpörgettem az egészet, majd miután nem találtam semmi jelentős eltérést a sorozathoz képest speed watchinggal, bejelöltem completed-nek. Le is vettem most a listámról.
Mar 17, 2013 3:54 AM

Offline
Sep 2011
2712
Elvileg mind a két moziban benne volt.
Van egy sorozat, egy recap mozi meg egy befejező mozi.
A recap az a sorozat végét dolgozza fel + a kövi mozi első felét is feldolgozza. A második mozi pedig a recap mozi második felét illetve a történet végét dolgozza fel.
Ez most bonyi, de a lényeg, hogy mindkét moziban megszenvedte szegény csajszi :D

Mar 17, 2013 4:04 AM

Offline
Apr 2012
883
Ez az Asuka széttépése sehogy sem rémlik pedig az 1.0 is láttam meg régi szériákat is. A régi nagy kedvenc, de eddig ez az újragondolt változat is tetszik, de még van két movie aztán majd meglátjuk mi lesz a vége... 3.0-val kapcsolatban meg köszönöm az értékes információt, mert engem is BD érdekel... :P

No közben utána néztem és így egy jelenetre gondolunk, de a kedves leányzónk egyik feldolgozásban se murdál meg...
ScaldarMar 17, 2013 4:12 AM
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 17, 2013 5:43 AM

Offline
Feb 2012
3851
Scaldar said:
No közben utána néztem és így egy jelenetre gondolunk, de a kedves leányzónk egyik feldolgozásban se murdál meg...


még ha azt is mondjuk, hogy meg nem murdál, azért elég szarul járt szerencsétlen.. xD

itt 1 rövid részlet róla.. Link
(ocsmány szinkronnal xDD)
Mar 17, 2013 6:05 AM

Offline
Apr 2012
883
Tény, de elejétől fogva benne volt a pakliban, nem minden csatát lehet veszteség nélkül megúszni...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 20, 2013 9:31 AM

Offline
Feb 2013
962
Clannad - After Story 17-18 rész
Még mindig nem sírok, inkább elkezdtem utálni Tomoya-t, mint az állat.
BUMM, 18. rész vége, almost crying.
És nagyban hasonlóságot vélek felfedezni Ushio és magam között.

balcsidaMar 20, 2013 9:46 AM
Mar 20, 2013 10:22 AM

Offline
Feb 2012
460
Hallgasd még kicsit ezt a zenét: http://www.youtube.com/watch?v=tnf9QtyUsaQ
Amúgy meg nem kell küzdeni, vannak percek amikor el szabad felejteni melyik nemhez tartozunk :D
_katz_Mar 20, 2013 10:40 AM
Mar 20, 2013 10:54 AM

Offline
Feb 2013
962
katz89 said:
Amúgy meg nem kell küzdeni, vannak percek amikor el szabad felejteni melyik nemhez tartozunk :D

Thats not the problem. Meghalt a nagyapám, sírtam. Meghalt a másik, nem sírtam. Meghalt egy másik családtagom (hosszú lenne leírni, hogy ki is ő, de közel állt hozzám), nem sírtam.
Félek, hogy elfelejtettem, hogyan is kell. Nem csak sírni, érezni.
Mar 20, 2013 12:30 PM

Offline
Aug 2008
901
balcsida said:
Thats not the problem. Meghalt a nagyapám, sírtam. Meghalt a másik, nem sírtam. Meghalt egy másik családtagom (hosszú lenne leírni, hogy ki is ő, de közel állt hozzám), nem sírtam.
Félek, hogy elfelejtettem, hogyan is kell. Nem csak sírni, érezni.
Ismerős érzés. Igazából szörnyü, de az ember az első pár (emberenként változó) haláleset után megszokja az érzést, hogy milyen valakit elveszíteni.
Egyébként nem felejtetted el. Csak kaptál egy-két pofont az élettől és megkeményedtél annyira, hogy te is észrevedd a különbséget. Ugyanígy vagyok én is, fiatal férfiaknál nem ritka jelenség.

Jut eszembe, rálestem a facebook profilodra. Windows Phone Cover Photo... lol... kocka...
Nem beszólásnak szántam, az enyém ez :P


Laikusoknak
Angolul nem tudó laikusoknak:P
GorziusMar 20, 2013 12:36 PM
Mar 20, 2013 12:34 PM

Offline
Feb 2013
962
@Gorzius:
Kocka vagyok és élvezem. WP-m van és szeretem.
Én vagyok itten a menőcsávó a neten.
:D
Amúgy nagyon menő a borító, én bevallom, még nem is hallottam a konami kódról (mondjuk én ős pécésvagyok).
Mar 20, 2013 12:52 PM

Offline
Aug 2008
901
balcsida said:
Amúgy nagyon menő a borító, én bevallom, még nem is hallottam a konami kódról (mondjuk én ős pécésvagyok).
Én az első PC-met a 10. születésnapomra kaptam az ezredfordulón. Előtte egy kínai Famicom-om volt (NES utánzat, avagy a "sárga kazettás nintendó" :P) - sajnos már nem müködik (nem mintha nem lehetne venni 2-3k-ért random kínai boltban XD) -, de a Konami Kóddal én is csak egy pár éve találkoztam. Az szélessávú internet nagymértékü elterjedése előtt - ami hozzánk 2005-ben lett bekötve, akkor is csak azért, mert láttam valakinél a Lineage 2-t és mindenképp azzal akartam játszani (persze ez nem hatotta volna meg apámat, de az ürügyre már nem emlékszem XD ) - azért jelentősen kisebb volt az információáramlás.

Jut eszembe, nem kezdtek még utálni - remélem nem (nem mintha nagyon érdekelne :P ) - a rengeteg zárójelezés és megjegyzés miatt?
Mar 20, 2013 12:56 PM

Offline
Apr 2012
883
Még mindig jobbak, mint az én vége nincs mondataim...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 20, 2013 12:57 PM

Offline
Feb 2013
962
Nem (tényleg [de komolyan] nem). :D
Én 2-3 évesen kezdtem C64-en, 5 évesen megírtam az első BASIC programomat, ami bekérte az órát és napszaknak megfelelően köszönt. Aztán Commodore PC-20 II (igazi ritkaság, és még mindig működik), majd szünet, majd PC.
Mar 20, 2013 1:22 PM

Offline
Aug 2008
901
Scaldar said:
Még mindig jobbak, mint az én vége nincs mondataim...
Erről egy Garfield képregény jutott eszembe (sajnos nem találtam meg)
"Miről ismered fel az igazán lusta embert? Az igazán lusta embert arról ismered meg, hogy sohasem képes befejezni egy"

balcsida said:
Én 2-3 évesen kezdtem C64-en, 5 évesen megírtam az első BASIC programomat, ami bekérte az órát és napszaknak megfelelően köszönt. Aztán Commodore PC-20 II (igazi ritkaság, és még mindig működik), majd szünet, majd PC.
[url]http://szuletettinformatikus.eu/[/url] :P
Nekem is van ilyen ismerősöm (nyugi, biztos nem te vagy :P ). Édesanyjával beszéltem, a gyerek anno domini összesen kétszer ment el szívesen az óvodába, amikor bevitték neki a C64-et XD

Egyébként irigylem az ilyen embereket. Én is informatikus vagyok, de egy abszolút laikus család sarjaként. Az összes családi összejövetel tömören:
Mar 21, 2013 1:12 AM

Offline
May 2008
1011
Bionkill said:
Scaldar said:
No közben utána néztem és így egy jelenetre gondolunk, de a kedves leányzónk egyik feldolgozásban se murdál meg...


még ha azt is mondjuk, hogy meg nem murdál, azért elég szarul járt szerencsétlen.. xD

itt 1 rövid részlet róla.. Link
(ocsmány szinkronnal xDD)


- Itt van japánal... csak hiányzik az eleje...

Őszintén egész Evaban a kedvenc részem :D. Nem kedvelem Asukat de nem is utálom.
Super Robot Wars (Taisen) játékokban Asuka nagyon jó haderő. Jó képességekkel és EVA2-nek jó támadásai is vannak.

és ha már SRW:
Haou-JudaiMar 21, 2013 1:19 AM
Mar 21, 2013 1:25 AM

Offline
Apr 2012
883
Igen azóta már én is utána néztem és igen egyre gondoltunk... Kicsit fekvős parti volt, de szegény Asuka nem tehet arról, hogy Sinji folyamatosan impotens és különben is képtelenség raidelni akkor, ha nincs tank, se healer...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 21, 2013 2:34 AM

Offline
Sep 2011
2712
Pedig nem bántam volna, ha elpatkol. :D Nagyon nem csíptem én se Asukát. xD
Mar 22, 2013 10:54 AM

Offline
Feb 2012
460
Akartam dobni egy klub képet, de nem engedi mert már 25 van. Ha már össze dobtam legalább ide bevágom.

Omoide Poroporo (Only Yesterday)
Egy kevésbé ismert Ghibli filmből:

A jelenetben az autóban magyar népzene játszódik, amire rákérdez a nő. A mezőgazdász fiú azt feleli, szereti mert termelők zenéje. A film során egyébként többször is magyar népzene van a háttérben. A munkában pedig Hayao Miyazaki keze is benne van valamilyen mértékben, szóval büszkék lehetünk ^^

A film amúgy arról szól, ahogyan egy középkorú nő felidézi az iskolás éveit, valamint megtalálja a helyét a vidéki életben. A többségnek valószínűleg unalmas, én amikor annak idején láttam szerettem.
Mar 22, 2013 11:02 AM

Offline
Sep 2011
2712
Spoiler nálam nem műkszik :D
De én is szerettem ezt a filmet. Valamiért nagyon csüngtem rajta, magával ragadott. Pedig nem is voltam egy nosztalgiázós vén fószer korban :D
Mar 22, 2013 1:49 PM

Offline
May 2008
3861
Nekem is nagyon tetszett, kellemes film. És mivel amúgy is szeretem Sebestyén Márta hangját, jó volt benne hallani :)
Mar 25, 2013 8:50 AM

Offline
Feb 2012
3851
ezt ajánlom mindenki figyelmébe xDD

Mar 25, 2013 5:26 PM

Offline
Jan 2009
230
Ismerem x'D
Mar 30, 2013 1:48 AM

Offline
Feb 2012
460
SC2, áthozva

Én még Wings of Liberty megjelenés után nagyon rácuppantam 1v1-re, de aztán 3-4 hónap után annyira megundorodtam tőle, hogy azóta nem játszottam semmilyen kompetitív játékkal :D
Diamond elejére sikerült befurakodnom, de azért akkor még nem volt olyan nehéz ezt elérni. Mostmár csak hébe-hóba nézek pár kommentált pro meccset utube-on, de már csak a gondolattól hogy újra játszak vele kiráz a hideg.
Mar 30, 2013 3:49 AM

Offline
Nov 2012
509
én fordítva vagyok, ismeréseim ajánlgatták, hogy vegyem meg ezért nézegettem kommentált meccsekket és most hotssal megvettem a játékot. Nekem tetszik. Igazából a minecraftot akartam abbahagyni de találni kellett helyette egy másik játékot (multiban haverokkal lezúzni valakiket több értelme van mint egyedül saját magadnak singleben építgetni a sokadik városkádat.) Jelenleg protosszal vagyok és valószínüleg maradok ennél a fajnál is (zerggel nagyon rossz vagyok, terrannal még valamennyire tudok játszani, de valahogy a teknöcös lassú előrevonulgatást nem tudom elég gyorsan kivitelezni :) ) Bár mondjuk a lassú játék általánosan a kezdők hibája, de majd kinövöm.
Good Luck ; Have Fun
Mar 30, 2013 12:22 PM

Offline
Apr 2012
883
Hát én anno lybertitt bétában csapattam keményen majd pár hónapig megjelenés után is, de most hotsvel újra visszatértem bár nem olyan aktívan. :)
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 31, 2013 1:13 AM

Offline
Feb 2012
460
Ha vannak SC2-es haverok az jó, főleg ha még közös meccseket is toltok. Kisebb a nyomás és több a szórakozás ha van kivel osztozni a sikereken és kudarcokon. Nekem anno egyik haverom se vett SC2-t mert "szar blizzard" meg "fos kő-papír-olló RTS amibe csak micro-zni kell". És hát egyedül 1v1-ezni egy idő után elég nyomasztó.

Én kicsit már úgy vagyok ezzel a kompetitív dologgal, hogy úgyis az egész élet egy versengés, legalább ha otthon ledőlök a gép elé nem akarok emberek ellen küzdeni ^^
Az elmúlt években ha multizni volt kedvem azt valami kooperatív dologban tettem. Borderlands féleségek vagy PVE tartalom egy MMORPG-ben.
Mar 31, 2013 1:31 AM

Offline
Feb 2012
3851
pve még nyomasztóbb lehet mint a pvp főleg ha pl warcraft-ról van szó.. amikor 1 bossnál a 3 wipe utána leugatják a hajadat is a fejedről, hogy "kevés a heal, szar a DPS vagy rohadtul kevés a gearod h betankold az adott bosst" xD
mondjuk az tény és való, hogy a pvp se 1 stressz levezető dolog XD példának okáért mikor már Battleground-on annyira vissza szorítanak h már az éledési pontokon "farmolnak" egyszóval MMORPG játékok nagy részének teljes tartalma nyomasztó xD bár ez csak személyes vélemény :D

(warcraftot csak 1 példának hoztam fel ha már blizzard is szóba jött, ugyan így jöhetett volna Star Wars pl vagy sok minden más is xD lényeg nem változik)
Mar 31, 2013 2:19 AM

Offline
Feb 2012
460
MMO-kba a hosszú távú szórakozás kulcsa a megfelelő társaság megtalálása szerintem. Én szerencsésen kifogtam egy klánt, ahol már lassan egy éve jól érzem magam. Az emberek nagyrésze ott már inkább a társaság miatt megy el valahova, mintsem a tartalom hódítása miatt, így ritkán lesz idegeskedés a dologból még akkor is ha szarul megy. Mondjuk már csak heti ~1 alkalmon szoktam részt venni, de még mindig nem nevezném unalmasnak. A voice chaten már inkább csak egymás barátságos basztatása megy, taktikai megbeszélések helyett ^^
Mar 31, 2013 2:26 AM

Offline
Apr 2012
883
Én személy szerint mindig is pvp-t kedveltem. A világ felfedezése jó dolog, de az még jobb, ha közben van kit levadászni, persze ennek része az is, hogy te legyél a vadász és ne pedig a vad. Persze egyik szerep sem elkerülhető. RTS best of nálam warcraf 3 volt a leghosszabb ideig futtatott játék. Bár a végére night elfek felé nem éreztem mást csak elemi gyűlöletet, de az más kérdés. S2-ben meg jó pvp- csak kicsit lassú vagyok hozzá, de már nem igazán frusztrál a dolog 1v1ben nehéz kifogást találni a vereségre a győzelem meg mindig édes., ha meg látszik már, hogy nagy eséllyel veszít az ember, jöhet a beásás, főleg, ha tahó az ellenfél... :F
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 31, 2013 3:21 AM

Offline
Aug 2008
901
Nekem MMO-kban a PvP mindig közömbös volt. Ha kell csinálom, ha nem akkor nem. Személy szerint a PvE content-et kedvelem. Nem a szólózást, hanem a partyzást. Pl. Raidelés, csoportos faromlás, dungeon-ök, stb.
Apr 1, 2013 12:20 AM

Offline
Feb 2012
460
Csak nekem van kb minden második anime képén Naruto? Hiba lenne, vagy valami április elsejei poén?
Apr 1, 2013 12:29 AM

Offline
Sep 2011
2712
Én is azt lestem... Mennyi Naruto... Lehet adminok szórakoznak velünk xD
Apr 1, 2013 12:36 AM

Offline
Jan 2008
938
Obvious trollin' is obvious...
Use your brain before using your keyboard!
Apr 1, 2013 12:38 AM

Offline
Sep 2011
2712
Amúgy Kellemes Húsvétot mindenkinek :)
Apr 1, 2013 12:53 AM

Offline
Feb 2012
460
Jaja, sok locsolót / tojást mindenkinek!
Apr 1, 2013 1:14 AM

Offline
Sep 2011
2712
Fiúk, mennyire szoktatok még locsolkodni, meg tojást kapni? Azért már kezd kicsit idejétmúlt lenni városokban.
Apr 1, 2013 1:22 AM

Offline
Feb 2012
460
Már csak családon belül, és nyílván nem tojásért :)
Még általános sulis időkben nálunk az volt a szokás, hogy a fiúk minden lányhoz elmentek az osztályban. Jó buli volt, de nem nagyvárosban nevelkedtem.
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (14) « First ... « 11 12 [13] 14 »

More topics from this board

» Mi az első szó ami eszedbe jut, ha azt mondom....[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Nov 11, 2012

895 by tinshard »»
Aug 22, 2023 4:21 PM

» Kinek mi a kedvenc animeje.

Mottor - Sep 26, 2020

4 by Tollans »»
Apr 23, 2023 5:34 PM

» Animenyomozó - játék

Grandmagic13 - Aug 10, 2018

43 by Grandmagic13 »»
Nov 1, 2018 1:06 AM

» Melyik anime karakter van a képen? [JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Dec 11, 2012

573 by nagydarab »»
May 22, 2018 6:54 AM

» Nézted vagy nem?[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Grandmagic13 - Nov 15, 2009

858 by pintergreg »»
Apr 28, 2018 1:12 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login