Forum Settings
Forums
New
Jun 18, 2010 10:22 AM
#1

Offline
Mar 2010
284
Tasiemce słyną z całej fali mniej lub bardziej wkurzających bohaterów. Jednak poza tymi dwoma kategoriami istnieje jeszcze jedna.. (teoretycznie dwie, ale kto by się tam przejmował) a mianowicie ulubiony. Dlatego też właśnie, na cześć wszystkich ulubionych bohaterów powstał ten jakże pożyteczny temat. Nie dość, że bardzo pomoże nam Adminom, w wybieraniu postaci na karty, to jeszcze możecie powychwalać swoich ulubieńców. :D

Zanim przejdziecie do rzeczy, kilka zasad:
1. Do każdej ulubionej persony dopisz serię z jakiej pochodzi.
2. Wysil się trochę i napisz w miarę treściwe uzasadnienie (a nie coś w stylu: "lubię XYZ za wszystko". Oczywiście nie wymagane wypowiedzi na 200 znaków, no chyba, że ktoś czuje powołanie do napisania czegoś takiego. xD


___________________________________________
Aizen (Bleach) - Od długiego czasu mój aktualny numer 1. Zawsze jest opanowany, bezwzględny (awww jak ja kocham złe charaktery *3*), w anime ma seksiasty głos.
Xanxus (Katekyo Hitman Reborn) - Chyba podobnie jak z Aizenem. Teoretycznie główny zły, w dodatku ze zwalającym na kolana głosem. Idealny szef Varii mający władzę absolutną. Łatwo go wkurzyć ma fajnego zwierzaczka i genialną broń. *3*
Tobi (Naruto) - pan, który znany jest ze swojego całkiem zaawansowanego rozdwojenia jaźni - to mi się właśnie podoba, a w ogóle jest taki trochę... stary a ja takich lubię O.o
Renji Abarai (Bleach) - oczywiście wielbię go po wsze czasy przez tatuaże i czerwone włosy, na punkcie których mam obsesję. No.. żwawy chłopaczyna jest. xD
Grimmjow (Bleach) - idealny charakter, głos i wszystko co tylko możliwe. Aż mnie nosi, żeby określić go mianem "Największego świra Espady", ale w praktyce ktoś go wyprzedza.. Za to dla mnie tym świrem był, jest i będzie. *___*
Sanada Genichiroh (Prince of Tennis) - hmmmmmm.... chodzący seks.. *o* (wiecie jak się przez cały dzień robi tylko karty to się potem udziela).
Zura (Gintama) - pomimo tego, że za każdym razem jak go widzę, to chce mi się śmiać i pomimo tego, że jest tępy jak marchewka, jest genialność przewyższa granice mojej wyobraźni. Ahaha~ No i Ishida Akira jest jego seiyuu... *.*
Sai (Naruto) - zarzuca takimi tekstami, że można wyjść z siebie i stanąć obok, w ogóle słodziak z niego straszny.
Tyki Mikk (D. Gray-man) - ma ciemną skórę, rozdwojenie jaźni, chodzi w cylindrze i jest szurnięty.

To nie wszyscy, ale nie chcę mi się już pisać. >,<'

No to go! xD
ShateielJun 18, 2010 10:51 AM
Reply Disabled for Non-Club Members
Jun 18, 2010 10:29 AM
#2

Offline
Nov 2009
1718
Mm, to ja się będę musiała rozpisać, że aż sobie posta edytnę jak skończę xD
Okeee, już xD
No to tak:
Allen (DGM): To mój nr1~ Kocham za wszysto, a żeby nie było, że łamię zasady to tak, kocham go za włosy, za Sanae Kobayashi, i za to, że nie ma już w mandze tego pedalskiego kolczyka. xD I że jest taki ukowaty xD *kocham wymyślać nowe słowa*
Luffy (One Piece): Aww, jest taki super słodki, ma zajebiste seiyuu, i uwielbiam jak mów "Gomu, gomu..."
Zoro (One Piece): Katany, katany, katany *obsesja*, i ta klata, i ta blizna *kocham blizny*, i Hijikatowy głos <3.
Chopper (One Piece): Ma zajebisty rożowy kapelusz, czapkę, czy jak to tam się nazywa. xD I gada! Nyah-nyah~ *nyaaa, gadające zwierzęta xD*
Squalo (KHR!): Jestem szczerą i oddaną fanką, i jego, i jego włosów! <3 I seiyuu. x3 i VOI~
Hijikata (Gintama): Majoneeeeeeeeeez! <3 Katana i Zorowy głos <3
Gin (Bleach): Kocham jego uśmiech <33 I to, że nie otwiera oczu, i włosy *tak mam obsesję na punkcie włosów, czszególnie białych, szarych, siwych itd...* i "Oyaa"
Phee, już mi się nie chce pisać xD
Za włosy: Gokudera (KHR!) (ale nie tylko za włosy xD, za *bum* i to, że pasuje do Yamacioty też <3), Gintoki (Gintama) ( za złote jądra i drewniaka, też).
Mukuro (KGR!): All hail pinapple! <3 I Kufufu.
Happy (Fairy Tail): Gadający, niebieski, latający kot i seiyuu <3 Za co go nie kochać? xD
I teraz już na prawdę nie chce mi się pisać, ale duuuuużo jeszcze tych ulubionych. xD

EDIT
WAAAAA! Zapomniałam o Ken-chanie z Bleach :< Jak mogłam?! *płacze* Go też kocham za włosy! xD Bo ma dzwoneczki na końcach. xD i przy Yachiru wygląda jak pedofil <3 *kocha wszystko co pedo i wgl. x3*
ironiceggJun 18, 2010 11:05 AM
Jun 18, 2010 10:33 AM
#3

Offline
Aug 2008
1362
Postaram sie ich nawet w jako takiej kolejności poustawiać ;P

Roronoa Zoro (One Piece) <3 <3 <3Uwielbiam go dosłownie za wszystko ^^ za charakter, sposób bycia, wygląd, za to, że konsekwentnie dąży do określonych przez siebie celów, że się nie poddaje, za to, że gdy go widzę to jakoś mi tak cieplej na sercu i chyba prezede wszystkim "doskonałą" orientację w terenie ;) po prostu uwielbiam go za to, że jest i jaki jest ^^

Hijikata Toshiro (Gintama) <3 <3 Po pierwsze kocham jego seyuu ;P Uwielbiam jego uwielbienie do majonezu xD Podoba mi się jego sposób zachowania a także to jak walczy a jego relacje z Okita i Gintokim są po prostu boskie ;D

Lavi (D.Gray-Man) <3 Niesamowicie pogodna i sympatyczna postać ^^ Podoba mi się w nim dosłownie wszystko od charakteru po wygląd. Do tego uwielbiam tez jego seyuu (które moim zdaniem idealnie do niego pasuje ;)

Grimmjow Jaegerjaquez, (Bleach) achh jak ja lubię takich złych typów <3 Ma zabójczy śmiech, cudowne seyuu, świetnie walczy no i ma ciekawe podejście do życia ;)



Jun 18, 2010 3:33 PM
#4

Offline
Aug 2009
2839
Tyki Mikk (D.Gray-man) - jest absolutnie cudowny, i w tej błogiej obsesji na jego punkcie trwam już któryś miesiąc <3 mega przystojny, mega seksowny i o mega charakterze. jest czarnym charakterem, więc tym bardziej ma u mnie plusa. w dodatku ten sadyzm, i ten uśmiech argh.. i ten seiyuu~ *nosebleed* *i może tak bez końca*

Monkey D. Luffy (One Piece) - jak można go nie kochać? ta jego rozbrajająca głupota, ten szeroki uśmiech XD ale najlepsze w nim jest to oddanie przyjaciołom, dążenie do realizacji swojego marzenia pomimo wszelkich przeszkód. no i kolejne genialne seiyuu~

Porgas D. Ace (One Piece) - dobra, absolutnie go pokochałam po moim ero-śnie z nim w roli głównej XD ale już w arcu Arabasta serce zabiło mi szybciej na jegon widok <3

Yamamoto Takeshi (Katekyo Hitman Reborn!) - czy ja naprawdę mam słabość do takich głupków? XDD ale najbardziej rozwala mnie jego słodki śmiech <33 no i w końcu walczy kataną~

Reborn (jak wyżej) - po pierwsze za świetny głos który mnie rozwala. po drugie za to jak znęca się nad biednym Tsuną XD, po trzecie za ten dziecinny zawadiacki uśmiech <3

Kagura (Gintama) - ja ją po prostu wielbię XD jest rozwalająca, i to ciągłe wcinanie wodorożelków XD jedna z najlepszych głównych bohaterek jeśli chodzi o tasiemce.

Naruto Uzumaki [jak mogłam o nim zapomnieć ;w;] (Naruto) - moja pierwsza najukochańsza postać z anime <3 jest po prostu świetny. nie cierpię gdy ludzie nazywają go nadpobudliwym debilem. wcale taki nie jest. owszem jako dziecko może był rozwrzeszczany, ale w drugiej serii bardzo wydoroślał (i czasem nawet brakuje mi tego starego D:)
Chey___Jun 19, 2010 1:52 AM
Jun 18, 2010 4:01 PM
#5

Offline
Dec 2009
3831
Tak to moze czas na moja dosyc przydluga liste ulubionych postaci ;D Nie no dobra skroce ja trochu ;p

1. Porgas D. Ace (One Piece)- Bezwarunkowo to moj numer jeden z Tasiemczykow jak i pewnie z reszty animkow ;p Kocham go doslownie za wszystko awwww *________*. Za wspanialy wyglad, za moc ognia <uwielbiam ogien>, za ta jego cudowna sile <3, charakter ahhh i szczegolnie za milosc do brata <nie mowie tu o kazirodach blee> Jesli ktos czyta mange to wie o co mi chodzi ;D Co do odcinkow z Arabasty to jak go ujrzalam pierwszy raz to az mi serce stanelo ;D To jest moj ideal ^^

Reszte dodam w innym poscie xD
MarissaRobFeb 11, 2011 2:19 PM




Jun 19, 2010 8:27 AM
#6

Offline
Apr 2009
618
Wiec:

Sanji (One Piece) - za to ze jest... no jest jaki jest xD On ma taka... fajna osobowosc, lubie go bardzo po prostu ^^ Dochodzi swietny styl walki + taki szpieg z niego xD Nagle gdzies znika i potem okazuje sie ze ratuje wszystkim tylki (jak z log pose, pociagiem lub brama sprawiedliwosci albo akcja z Mr Prince :D). Sceny komediowe z nim wymiataja xD I to jak sie o wszystkich troszczy, nakama ponad wszystko!

Monkey D. Luffy (One Piece) - za smiech, taki prosto z serducha co jest zreszta zasluga genialnej seiyuu ktora trafila do moich favow ;] Za oddanie przyjaciolom, za nie rezygnowanie z marzen, za upor, za glupote, za styl walki i za ta jego powazna strone ;]

Edward "Whitebeard" Newgate (One Piece) - no coz... ten czlowiek to chodzaca epickosc w kazdym tego slowa znaczeniu :D Ma powera w lapie, nieglupi, taki troche wycwaniony ale tak humorzascie, nie nieprzyjemnie xD No i jego stosunek do zalogi przede wszystkim ;]

Zaraki Kenpachi (Bleach) - miecie, owni, rozwala, miazdzy, zgniata i niszczy :D Ten koles jest po prostu niezawodny xD Nie przegra z nikim, walczy i walczy i walczy i smieje sie jak wariat (jego smiech jest boski) i walczy i smieje i tna go a on sie smieje i do tego te jego proste filozofie "Czemu nie kochasz walczyc skoro jestes taki silny?!" :D No i takich wejsc jak on nie ma nikt (szczegolnie we wszystkich kinowkach, w kazdej epic entrance :D)

Katsura "Zura" Kotarou (Gintama) - czy naprawde musze pisac? xD Powaga, takich rzeczy jakie on robi to nie widzialem nigdzie i nikt by chyba na to nie wpadl bo to trzeba miec niezle nasrane we lbie xD Cos mu sie musialo stac jak byl dzieckiem, jakis niefortunny wypadek :lol: Za te wszystkie wariactwa i za sile tez ofkors ;]

Sakata Gintoki (Gintama) - za wyklady, za filozoficzne gadki, za sile, za durne pomysly, za powazne sceny *_* No jest genialny :D On i Zura nigdy z moich favow nie znikna :D (tak samo zreszta jak Ken-chan, Sanji i Luffy ;p )

To sa Ci najlepsi, reszte moze posniej dopisze, na razie mi sie nie chce ;p
T0LEKJun 19, 2010 5:20 PM
Jun 19, 2010 12:29 PM
#7

Offline
Nov 2009
797
Więc tak:
Jellal Fernandes(Fairy Tail)-Otóż na początku go trochę nie lubiłam, ale po

Yuu Kanda(D.Gray-man)-Za charakter. I za wygląd. Ogólnie nie wiem jak opisać dlaczego go lubię.
Naruto Uzumaki(Naruto)-Strasznie mi się podoba jego determinacja, optymizm i chęci. Pomaga innym i za to go lubią. Może i jest nadpobudliwym, pomarańczowym dresem, ale tacy są właśnie do zabierania do domu XD

I tyle ;f

Wlezić >D
Sorry for my english ^^''
Dec 25, 2010 1:24 PM
#8

Offline
Jun 2010
196
Monkey D. Luffy (One Piece) - jego głupota zawsze doprowadza mnie do śmiechu, ale jak przychodzi co do czego, to potrafi być poważny. I właśnie za to go uwielbiam.. za jego bezinteresowność i to specyficzne podejście do życia :-)

Sawada Tsunayoshi (Katekyo Hitman Reborn!) - praktycznie to lubię go bardziej, kiedy "weźmie pigułkę" (XD) i staje się zajedwabisty~ ale cenię go za całokształt i za to, jak bardzo troszczy się o swoją rodzinkę ♥

Uzumaki Naruto (Naruto) - sama nie wiem, co w nim tak lubię. Mam po prostu sentyment i tyle.. ale wkurza mnie to, że tak ciągle nawija o tym, żeby Sasek wrócił do wioski D:


Hmm.. jak widać mam słabość do bohaterów głównych :p
Jan 3, 2011 12:27 PM
#9
Offline
Oct 2010
21
Taki mój top5:

Gaara (Naruto). Mój zdecydowany numer jeden wśród wszystkich postaci. Jest to taki bohater, który jest genialny zarówno jako czarny charakter jak i dobry. Urzekł mnie już na samym początku swoimi technikami z piaskiem. Szczególnie uwielbiam go w wersji 'dobrego Gaary'. Spokojny, zrównoważony, cichy. No i te czerwone kudły <3.
Kanda (D.Gray-man). Mam słabość do długich włosów to po pierwsze. A po drugie zawsze lubiłam takich drani, którzy jak przyjdzie co do czego, pomagają innym. Poza tym jego sprzeczki z Allenem czy Lavim są cudne.
Gokudera Hayato (KHR!). Za wybuchy i ogólnie ciekawy charakter.
Itachi (Naruto). Taki czarny charakter, który jak się później okazuje

Muszę przyznać, że nie przepadałam za nim na początku. Stał się moim ulubieńcem dopiero w, mniej więcej, połowie Shippuudena.
Naruto. Nie mogło go zabraknąć na tej liście. Jak to nie raz Sasuke zauważył 'inteligencją nie grzeszy'. Może i tak, ale to właśnie dzięki temu jest tak cholernie uroczą postacią. Nigdy się nie poddaje i dba o swoich. Hm... Taki przyjaciel to skarb. ^^
: )
Feb 11, 2011 2:17 PM

Offline
Dec 2009
3831
Hm...Tak wiec kolejna czesc moich favoritsow xD

Luffy (One Piece) On jest poprostu wspanialy xD i uwazam ze nie da sie go nie kochac chocby za ten cudowny usmiech po ktorym az sie milej na sercu robi ;) Mam nadzieje ze dane nam bedzie jeszcze dlugo sledzic jego losy ^^ Jest bezwarunkowo moim drugim ulubionym bohaterem xD
Zoro (One Piece) Zoro chodzacy sex z trzema mieczami ;D Ahh nic ujac nic dodac xD Uwielbiam go tak samo jak i Luffiego i Ace'a xD Do tego mam przeogromna obsesje na katanki ahhh
Sanji (One Piece) Kolejny One Pisowy bohater do ktorego mam wielka slabosc xD Uwielbiam jego charakter i zachowanie w stosunku do kobiet xD Czesto ma przez to duze klopoty ale nigdy nie widzialam aby zostawil jakos dziewczyne na pastwe losu p.p Do tego swietnie radzi sobie w kuchnii haha xD Taki ktos w moim domku by sie przydal ;)
Squalo (KHR!) VoooooI !!!! Tu nawet nie ma co pisac xD Kocham go za wszystko hahah xD Szczegolnie za niewypazony jezar xD i jego klotnie z Xanxusem i reszta zalogi ;p
Kagura (Gintama) Pierwsza kobieta w tasiemcach ktora urzekla mnie wszystkim co posiada haha xD Przynajmniej nie jest slodka jak Oryska, umie walczyc o swoje, Ma cudowny glos <333 I swietnie pasuje w parze z Okita *____________* Mam nadzieje ze z nim bedzie xD Ahh i jeszcze wspomne ze uwielbiam jej brata Kamui'a ktory tez wyladowal w moich favach ;D
Rukia Kuchiki (Bleach) Na jej punkcie mam obsesje i nawet nie wiem dlaczego hah xD Moze poprostu jest bohaterka na ktora juz dawno czekalam i ktora na prawde wnosi cos do Bleach'a xD Kibicuje jej i Ichigo ;D I chyba tylko dla tego ogladam tego Tasiemca xD < bo ona tam jest >.
Po za tym :
Gin i Zaraki [Bleach]- Gina pokochalam za ostatnie wydarzenia x.x Ze okazal sie dobry i ze cale swoje zycie probowal chronic Matsumoto *_______* To wymagalo na prawde wielkiego poswiecenia x.x Po za tym te jego boskie oczeta <3333
Z kolei Zaraki hah Za charakter ;> Ze jest silny, ze kocha walczyc, ze jest najsilniejszym kapitanem, za jego klotnie z reszta i za to ze zaopiekowal sie Yachiru ;D I jeszcze duzo bym znalazla rzeczy za ktore go uwielbiam ;D
Gokudera (KHR!) Go polubilam dopiero od momentu czytania mangi x.x Wczesniej wydawal mi sie taki jakis nienormalny ale teraz jest spoko ;D Tak samo Hibari ;D i Rokudo Mukuro ;p Z dziewczyn uwazam Chrome za kogos wartego mojej uwagi ;p
Jellar (Fairy Tail) Poprostu jest swietny xD Z poczatku cham itp. ale jak stracil pamiec to zrobil sie taki slodki ahh xD
Gaara [Naruto] Jedna z moich ukochanych postaci z Naruciaka xd Mam do niego niesamowita slabosc xD Juz od samego poczatku czulam ze bedzie moim favoritsem i sie nie mylilam ;p
Hiruma [ Eyeshield 21] Yaaaaaaaaaaaa-Haaaaaaaaaaaaaaaa!!! I wszystko jasne ;> On jest poprostu swietny xD Ile to ja sie nie usmialam dzieki niemu hahah ;D
Marian Cross [D.Grey-man] Taa kolejny typ Zarakiego xD

To narazie tyle tego by bylo xD Chociaz mam jeszcze mnostwo ulubiencow no ale za dlugo by pisac xD < a juz mi sie nie chce hhaha xD >.




Feb 13, 2011 1:21 PM

Offline
Oct 2009
2394
Hibari Kyoya (KHR!) - bóg seksu. powoduje u mnie nosebleed za każdym razem gdu mówi 'kamikorosu' oraz gdy widzę go w wersji ten-years-later. <3
Deidara (Naruto Shippuuden) - dzięki tej postaci zaczęłam lubic Akatsuki oraz jednookich bohaterów :D jest sexie hexie, a jego 'un' oraz 'katsu!' są genialne!
Gray Fullbuster (Fairy Tail) - goła klata + Yuu-kyan jako seiyuu = sex
Lavi (D.Gray-Man) - baka usagi! <3 fenomenalna postać, świetny charakter i świetna rola Suzu. jest zabawny i ma jedno oko! <3
Fran (KHR!) - moemoe <333333 zakochałam się w nim wraz z pierwszym odcinkiem w jakim wystąpił! jest świetny, zabawny, ma genialny głos i jest przesłodki! <3333
Inuzuka Kiba (Naruto) - darzę go wielką sympatią do początku mojej przygody z Naruto. jest po prostu czaderski :D
Feb 13, 2011 3:10 PM

Offline
Feb 2009
118
To jeszcze ja dodam swoje trzy grosze.
Kuchiki Byakuya Za charakter, za to, jak fajnie walczy kataną i ogólnie to nie wiem co tu jeszcze dodać. Jak równiez za świetna rolę seiyuu
Kanda YuuPatrz punkt wyżej
Yamamoto Takeshi szczerze mówiąc sam do końca nie wiem za co go lubie, ale lubie i to się raczej nie zmieni.
Hibari Kyouya co za jego charakter i za jego "kamikorsu"
Erza Scarlet Za jej umiejętność, za to, że walczy mieczami, za to jak "terroryzuje" Fairy tai i co tu dużo mówić.
Sep 8, 2011 1:32 PM

Offline
Feb 2010
115
Kamui ( Gintama) - Jakoś uwielbiam jego lekko psychiczny charakter, tzn. podejście do walki xDD I jego uśmieszek *_*

Sakata Gintoki ( Gintama) - Jego teksty powalają z nóg - za to go uwielbiam. xD

Kanda Yuu ( D.Gray-man ) - Jego również uwielbiam za charakter. Mimo że nie lubię długich włosów u facetów, to Kanda jakoś fajnie wygląda XD

Okita Souji ( Hakuouki) - Za śmiałe podejście do życia i charakterek xD

Nura Rikuo ( Nurarihyon no mago) - chyba za boski głos Jun'a Fukuyamy xD

Okumura Rin ( Ao No Exorcist) - charakter + wygląd + ( wyjątkowo) " Nie poddam się i będę chronić wszystkich" .


Ogółem wszystkie postacie jakie lubię to za charakter.
Sep 27, 2011 12:36 AM

Offline
Jan 2011
798
Nie wypowiadałam się jeszcze w tym temacie? Aż nie wierzę. xD
Jakby nie patrzeć, wszyscy moi ulubieńcy są z tasiemców, ale takie moje top5 to:

Roronoa Zoro (One Piece) - mogłabym się rozwodzić godzinami za co i dlaczego, gdyby mi się chciało. Tak pokrótce... Pokochałam go już w momencie kiedy się pojawił. A nawet jeszcze wcześniej, bo to własnie głównie dzięki niemu zaczęłam oglądać One Piece. Uwielbiam takie męski tsundere, dlatego też sympatia do niego przyszła sama z siebie. Ubóstwiam go za wszystko: charakter, to jak się wścieka w przeuroczy sposób, walkę trzema katanami, to że potrafi podnieść więcej niż Pudzian, za fajny wygląd (zwłaszcza bez górnego okrycia xD) mimo krótkich włosów i za to, że jest taki lojalny, pomocny i kochany i ma epicką orientację w terenie. O, i za seiyuu, pana Kazuyę bardzo lubiłam już wcześniej, między innymi za Hijikatę z Gintamy i za Date z Sengoku Basara, ale dzięki Zoro zakochałam się w jego głosie na amen. Poza tym kochane jest to jak zwierzaki kleją się do Zoro. : D

Ukitake Juushiro (Bleach) - najlepszy bohater Bleacha ever. Za wygląd (długie włosy rządzą <3), seiyuu, charakter, za to, że jest taką dobrą i kochaną duszyczką, za to, że ma swoje zasady i przekonania, których broni choćby nie wiem co i za to, że ma fajnego Zanpakuto. : D Kocham też jego podejście do dzieci i sposób traktowania swoich podwładnych.

Usopp (One Piece) - nie sposób go nie pokochać. Chociaż na początku kapkę mnie irytował i był mi... obojętny. Jednak od pewnego momentu (mniej więcej od wątku z Syrenami i Nami) bardzo go polubiłam za to, że jest cudowną postacią komediową. Nawet przez Zoro nie uśmiałam się tyle co przez Usoppa. Uwielbiam te jego wymyślanie różnych, dziwnych chorób, odwagę polegającą na grożeniu, po czym 'Zoro/Luffy/Sanji (niepotrzebne skreślić) bierz go!', za to, że mimo wszystko potrafi sobie poradzić z przeciwnikiem i za to, że brak jakiejś wybitnej siły nadrabia inteligencją, podstępem i dobrym pomysłem.

Katsura Kotaro (Gintama) - kolejny bohater, którego pokochałam od razu jak się pojawił. Uwielbiam go, za to że za każdym razem jak się pojawi rozśmiesza mnie niemiłosiernie, za wygląd, za katanę, za 'Zura janai, Katsura da!'... za wszystko w sumie. : D

Luffy (One Piece) - no jak tu nie uwielbiać takiego słodziaka? Cudowne jest jego podejście do różnych rzeczy i to, że z jednej strony durne to jak cholera, ale z drugiej, kiedy trzeba potrafi być poważny czy nawet się wkurzyć. : D
Oct 16, 2011 10:41 AM

Offline
Oct 2011
2173
Katsura Kotaro (Gintama) - Uwielbiam go, jest glupi i zyje w swoim wlasnym swiecie, chyba kazdy wie o czym mowie. Jedna z postaci ktora powoduje ze nadal ogladam Gintame i czekam az on sie pojawi, a gdy juz to sprawia ze zawsze sie smieje :D
Ma tez swoie kochane zwierzatko Elizabeth ( to zwierze, prawda? )

Lavi (D.Gray-Man) - Jest smieszna postacia dodajaca kolor temu anime, bez niego bylo by smutno i ponuro :( Kocham jak mowi do Kandy Yuu (ops powiedzialam to ) zawsze sie na niego wscieka. Moim zdanie Lavi jest tajemnicza postacia, chcala bym dowiedziec sie wiecej o nim.

Giotto (katekyo Hitman Reborn) - Pierwszy Vongola, jest bardzo podobny do Tsuny z wygladu, moim zdaniem. Charakter tez ma do niego podobny, tyle sie dowiedzielismy z mangi. Nie jest smieszna postacia ale nie jest tez ponury. Gdy zobaczylam go po raz pierwszy, zakochalam sie :D Po prostu nie mozna go nie lubic.

Fran (KHR) - Jest najdziwniejsza postacia w KHR. Jest inny i uwilbiam jego humor, a szczegulnie jak wnerwia Bell´, albo jak wrucili do swoich czasów i nazwal Mukuro ananasowa wrozka, to sie ze smiechu poplakalam :O
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» [GRA]X czy Y? ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Kawwwa - Feb 18, 2011

288 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:41 PM

» [GRA] Masz czy nie masz? ( 1 2 3 )

Kawwwa - Feb 18, 2011

138 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:38 PM

» [GRA] Obejrzane/Ogladane/Do obejrzenia ( 1 2 3 4 )

Kawwwa - Feb 18, 2011

193 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:36 PM

» Skojarzenia ^^ ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

MarissaRob - Dec 11, 2010

250 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:34 PM

» Zabawa ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

MarissaRob - Jul 1, 2010

857 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:33 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login