Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (14) « First ... « 9 10 [11] 12 13 » ... Last »
Mar 13, 2013 11:21 AM

Offline
Aug 2008
901
The-AW-sama said:
Egykének lenni a legjobb, higgye el mindenki :'D
Ezzel nem értek egyet. Szerintem unalmas lehet.
Ráadásul egy egykének lehet, hogy könnyebb, lehet, hogy a szüleinek is könnyebb, de félrenevelni is nagyon könnyü.
Ráadásul az egyke gyerekek elvakult szüleinél nem sok rosszabb dolog van...
Mar 13, 2013 11:24 AM

Offline
Feb 2012
460
balcsida said:
pláne ha féltestvér

Ezzel most lehet akaratlanul beindítottál egy másik témát :D
Mar 13, 2013 11:30 AM

Offline
May 2008
1011
Na mindegy... Amíg nem tesztelem addig nem tudom meg.

És ha már kishúgok Ime a Top listám:

1. Kinomoto Sakura

2. Yaegashi Rina/Hasegawa Kobato

3. Kousaka Kirino (Ö a megtestesítője az real kishúgoknak :D)


Különdíjas: Minami Chiaki - She So Cute KONO BAKAYARO!
Mar 13, 2013 11:36 AM

Offline
Feb 2013
962
katz89 said:
balcsida said:
pláne ha féltestvér

Ezzel most lehet akaratlanul beindítottál egy másik témát :D

Szorri boly, de apám születésem előtt elhagyta anyámat, ezért tele vagyok féltesókkal.
Mar 13, 2013 11:47 AM

Offline
May 2008
1011
balcsida said:
katz89 said:
balcsida said:
pláne ha féltestvér

Ezzel most lehet akaratlanul beindítottál egy másik témát :D

Szorri boly, de apám születésem előtt elhagyta anyámat, ezért tele vagyok féltesókkal.


"Mégis kinek kel vér szerinti kis húg" :P? Hogy egy epic anime character szövegét idézem :D
Mar 13, 2013 11:58 AM

Offline
Feb 2013
962
Haou-Judai said:

"Mégis kinek kel vér szerinti kis húg" :P? Hogy egy epic anime character szövegét idézem :D

khmmmmm
A másik probléma az, hogy van + 2 félhúgom, akivel nem találkoztam még, de facebook profilkép alapján egész jó bőrök. Íjjj, veszéjes, ezmá hentáj lesz lolicon, incest, meg mittoménmi :D
Mar 13, 2013 12:00 PM

Offline
May 2008
1011
balcsida said:
Íjjj, veszéjes, ezmá hentáj lesz lolicon, incest, meg mittoménmi :D


És ezzel mi a probléma? :D Na jó... csak hülyülök :D
Nekem nem ilyen dolgok miatt kéne egy aranyos kis húg.
Mar 13, 2013 12:07 PM

Offline
Feb 2013
962
Haou-Judai said:
És ezzel mi a probléma? :D Na jó... csak hülyülök :D
Nekem nem ilyen dolgok miatt kéne egy aranyos kis húg.

Hidd el, meg tudom érteni amit mondasz, úgy összességében tényleg nem tudom mi lenne nélkülük az életem (és vica versa). Nálunk Gorzius által említett generációs különbségek vannak jelen (10+ év) és ők pont most kamaszodnak, ami önmagában borzalom (legalább tudom, hogy a szüleimnek kb. mit kellett elviselniük nálam)
És akkor pluszba még ők ketten is veszekednek, ordibálnak, verekednek.

Az egykézéshez meg hozzátenném, hogy fogyatkozunk mi magyarok, és ahoz hogy a népesség csökkenését megállítsuk, min 3.5 gyerek/szülő kellene. :D
Mar 13, 2013 12:30 PM

Offline
Aug 2008
901
balcsida said:
Az egykézéshez meg hozzátenném, hogy fogyatkozunk mi magyarok, és ahoz hogy a népesség csökkenését megállítsuk, min 3.5 gyerek/szülő kellene. :D
Kinek van arra pénze...
Sok család két gyereket is nehezen tart el...
Mar 13, 2013 12:39 PM

Offline
May 2008
1011
Gorzius said:
balcsida said:
Az egykézéshez meg hozzátenném, hogy fogyatkozunk mi magyarok, és ahoz hogy a népesség csökkenését megállítsuk, min 3.5 gyerek/szülő kellene. :D
Kinek van arra pénze...
Sok család két gyereket is nehezen tart el...


Én azon vagyok hogy el vágjam a család fámat.. XD szóval nálam egy gyerek is sok.
Mar 13, 2013 12:41 PM

Offline
Feb 2013
962
Haou-Judai said:
Én azon vagyok hogy el vágjam a család fámat.. XD szóval nálam egy gyerek is sok.

Amíg nincsenek olyan betegségeid, mint nekem, addig meg se hallom, hogy mit mondasz.
csúnya va.. *PAPAPAPAPAPAPAPA*
Mar 13, 2013 12:46 PM

Offline
May 2008
1011
Amúgy is magányos lélek vagyok szóval nem is lenne kinek XD Meg az ilyenhez előbb bebiztosított élet kel.
Mar 13, 2013 1:06 PM

Offline
Feb 2013
962
Haou-Judai said:
Amúgy is magányos lélek vagyok szóval nem is lenne kinek XD Meg az ilyenhez előbb bebiztosított élet kel.

cöcöcöcö
Mar 13, 2013 1:19 PM

Offline
Aug 2008
901
Haou-Judai said:
Amúgy is magányos lélek vagyok szóval nem is lenne kinek XD Meg az ilyenhez előbb bebiztosított élet kel.
Majd lesz nagy szerelem, lánykérés, házasság, onnantól meg úgyse lesz sok beleszólásod
Mar 13, 2013 1:27 PM

Offline
Feb 2012
3851
^ xDxD
Mar 13, 2013 1:27 PM

Offline
May 2008
1011
Gorzius said:
Haou-Judai said:
Amúgy is magányos lélek vagyok szóval nem is lenne kinek XD Meg az ilyenhez előbb bebiztosított élet kel.
Majd lesz nagy szerelem, lánykérés, házasság, onnantól meg úgyse lesz sok beleszólásod


Szerelem meg van de az egyoldalú :P csak RL nem olyan mint egy anime amiben drámai történettel mégis csak van esélyem az adott csajnál...

RL élet egy kalap kaki..
Mar 13, 2013 1:31 PM

Offline
Feb 2013
962
Haou-Judai said:
Szerelem meg van de az egyoldalú :P csak RL nem olyan mint egy anime amiben drámai történettel mégis csak van esélyem az adott csajnál...

RL élet egy kalap kaki..

Mar 13, 2013 1:41 PM

Offline
Aug 2008
901
Haou-Judai said:
Szerelem meg van de az egyoldalú :P csak RL nem olyan mint egy anime amiben drámai történettel mégis csak van esélyem az adott csajnál...
És tettél már valamit a dolog érdekében, vagy várod, hogy a szádba repüljön a sült galamb?
Mar 13, 2013 1:41 PM

Offline
Feb 2012
3851
Haou-Judai said:
RL élet egy kalap kaki..


és erre mennyi okod van h ezt mond? O.o
Mar 13, 2013 1:46 PM

Offline
Feb 2013
962
Egyébként nem szar, hanem inkább érdekes humora van. Keserű és érdekes, de ha jobban végiggondolod, vicces.
Mar 13, 2013 1:54 PM

Offline
May 2008
1011
Gorzius said:
Haou-Judai said:
Szerelem meg van de az egyoldalú :P csak RL nem olyan mint egy anime amiben drámai történettel mégis csak van esélyem az adott csajnál...
És tettél már valamit a dolog érdekében, vagy várod, hogy a szádba repüljön a sült galamb?


Yup tudja hogy mit érzek ^^ csak még távolság is közre játszik

balcsida said:

Haou-Judai said:
Szerelem meg van de az egyoldalú :P csak RL nem olyan mint egy anime amiben drámai történettel mégis csak van esélyem az adott csajnál...

RL élet egy kalap kaki..



Thanks!

Bionkill said:
Haou-Judai said:
RL élet egy kalap kaki..


és erre mennyi okod van h ezt mond? O.o


Rengeteg de az nem ide tartozik... ^^
Mar 13, 2013 2:04 PM

Offline
Aug 2008
901
A való élet annak szar, aki azzá teszi magának vagy nem tesz ellene.
A valódi világ is tele van érdekes dolgokkal, csak ahhoz ki kéne mozdulni a házból. A barátok, barátnők, barátságok és szerelmek csak a mesékben pottyannak az ember ölébe készre gyúrva. De őszintén szólva nem is szeretnék ilyet. Ami könnyen jön, az mindig könnyen megy. De amiért az ember megdolgozik, arra vigyáz is.
Mar 13, 2013 2:10 PM

Offline
May 2008
1011
Gorzius said:
A való élet annak szar, aki azzá teszi magának vagy nem tesz ellene.
A valódi világ is tele van érdekes dolgokkal, csak ahhoz ki kéne mozdulni a házból.


Ez így egyáltalán nem igaz. Ha fos helyre kerülsz fos családban és fos emberek közé arról nem te tehetsz mégis te szívod meg.

De ez a beszélgetés most erre emlékeztetett. Amihez párosul az hogy most elég low kedvem lett.
Mar 13, 2013 2:11 PM

Offline
Feb 2012
3851
Gorzius said:
A való élet annak szar, aki azzá teszi magának vagy nem tesz ellene.


ez csak félig igaz, mivel rengeteg olyan dolog is szarrá teheti amit nem magának csinál az ember, többivel viszont egyetértek

Edit: volt aki gyorsabban leírta a lényeget.. na mind1 xD
Mar 13, 2013 2:49 PM

Offline
Feb 2012
460
Hát én asszem sok motiváló dolgot nem tudok mondani a témához, mert amióta az eszemet tudom nihilista gondolkodásmódom volt. Relatíve úgyérzem sínen van az életem, de ennek ellenére nincsenek céljaim / álmaim, nem nagyon hiszek az értékekben vagy abban hogy van értelme az életnek. Félreértés ne essék ezt nem valami hirtelen feltörő negatív hullámok miatt írtam, meg nem is azért mert azt várom hogy valaki szerinte "helyes irányba" próbáljon terelni.

Haou-Judai said:
De ez a beszélgetés most erre emlékeztetett.

Aww, az örök kedvenc animém :)
Leginkább az fogott meg benne, hogy nincs túldramatizálva. Nincsenek benne "legendásan sajnálnivaló sorskivetett" karakterek, nem történnek tragédiák, nem érezni azt minden eseményről benne hogy na most minden áron egy érzelmi reakciót akarnak kicsikarni a nézőből. Pont ezzel a visszafogottságával ér el sokkal nyomasztóbb összhatást.

Egyébként összegezve az eddigi témákat:
anime dobás -> ecchi -> nyávogás -> siscon -> az ideális család felépítés -> incest -> egészséges férfi önsajnálat -> metafizika
Hát ez egy elég szép napi termés volt mit ne mondjak :D
Én mindenesetre most nyugovóra térek.
Mar 13, 2013 3:21 PM

Offline
Feb 2011
59
"Egyébként összegezve az eddigi témákat:
anime dobás -> ecchi -> nyávogás ->
siscon -> az ideális család felépítés ->
incest -> egészséges férfi önsajnálat ->metafizika"
Így szokott ez lenni máshol, más emberrekkel is. :D

Hozzászólva a mostani témához, ha valakinek szar az élete, kegyetlenül nehéz jobbá tenni (fõleg manapság), pláne ha az embernek sikerül egy rossz döntéssel mégjobban elcsznie.
Mar 13, 2013 3:48 PM

Offline
Sep 2011
2712
Akinek kishúg kell vigye az enyémet. Bár már elég idős hugi, de hátha tudnak vele valamit kezdeni xD
Nem az élet sz*r, hanem maga az emberiség xD
Mar 13, 2013 3:56 PM

Offline
Feb 2013
962
Noalle said:
Akinek kishúg kell vigye az enyémet. Bár már elég idős hugi, de hátha tudnak vele valamit kezdeni xD

Hmmm... HMMM... Hümmmm....
Mit értesz az alatt, hogy "elég idős"? ^_^
Mar 13, 2013 3:58 PM

Offline
Feb 2012
3851
ez a hsz. xDDD *facepalm* feeling xD
Mar 13, 2013 4:00 PM

Offline
Sep 2011
2712
Pf. 20 éves :D semmi perverz fantázia. Úgy pofon csap, hogy az utca másik végén kötsz ki xD
Mar 13, 2013 4:18 PM

Offline
Feb 2013
962
Noalle said:
Pf. 20 éves :D semmi perverz fantázia. Úgy pofon csap, hogy az utca másik végén kötsz ki xD

Tökéletes. Cserélsz egy 10 és egy 7 évesre? Értékegyeztetés szóba jöhet!
És semmi perverz fantázia nem volt, az én koromba már...
Tudod, rossz aki rosszra gondol (hülye aki nem).
Mar 13, 2013 7:21 PM

Offline
Jan 2009
230
Tudod, rossz aki rosszra gondol (hülye aki nem).


Hát ha ez még vérfertőzős sztori is lenne: Örökölné az új hugica a dolgokat. = Akkor is hülye lenne az illető aki nem gondol rosszra? xd Jó, ezt jól megmondtam ._.
Mar 13, 2013 11:51 PM

Offline
Sep 2011
2712
AW: Ezt úgy megmondtad, hogy még én se értem xD

Azokra nem. Eleve nem cserélek, hanem lepasszolom. Nem csípem a gyerekeket. 20 évesekkel nincs gond... csak vele xD
Mar 14, 2013 1:15 AM

Offline
May 2008
1011
Noalle said:

Nem az élet sz*r, hanem maga az emberiség xD


+1... Ideje hogy valaki földbe vezesen egy Koloniát ^^ (Char Aznable Forever)
Mar 14, 2013 2:12 AM

Offline
Feb 2013
962
Noalle said:
AW: Ezt úgy megmondtad, hogy még én se értem xD

Azokra nem. Eleve nem cserélek, hanem lepasszolom. Nem csípem a gyerekeket. 20 évesekkel nincs gond... csak vele xD

Let's make a deal! :D

Haou-Judai said:
RL élet egy kalap kaki..

Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan
balcsidaMar 14, 2013 3:21 AM
Mar 14, 2013 4:04 AM

Offline
Sep 2011
2712
Nekem a grafikája sem tetszik. xD
Mar 14, 2013 5:03 AM

Offline
May 2008
1011
Ja ja pár karakter és backgraund elég ronda :D
Én nagyon sok az utált karakter benne mint pl Orbán Viktor :P
Mar 14, 2013 5:09 AM

Offline
Apr 2012
883
Borzadály kimászok a házból építeni a kapcsolataim ti meg közben megváltjátok a világot... =)

Gorzius said:
Scaldar said:
Ezen kívül látom, hogy hiába villantottam elő egy nyelvtan-náci fogsorát, hiszen nem sok sikert ért el törekvésem... :S
Az unszimpatikus szó már beékelődött a köznyelvbe, tehát létezik, akármennyire is helytelen. A németek is használják, ráadásul ott szótári szó, tehát lehet, hogy onnan vettük át. Egyébként az antipatikus szót Hofin kívül talán senkitől sem hallottam, az ellenszenves szó pedig - bár a jelentése ugyanaz - erősebb érzelmet takar.


Ezzel nem tudok vitatkozni. Voltaképpen csak felhívtam a figyelmet arra, hogy az antipatikus a helyes, mellesleg nekem sérti a fülem az unszinpatikus, de ennek ellenére használják... A némettel kapcsolatban meg az unzünpátis azért klasszisokkal jobban hangzik... Lényeg az, hogy én nem használom, mert sérti a fülem, de másoknak szíve joga...

Gorzius said:
balcsida said:
Az egykézéshez meg hozzátenném, hogy fogyatkozunk mi magyarok, és ahoz hogy a népesség csökkenését megállítsuk, min 3.5 gyerek/szülő kellene. :D
Kinek van arra pénze...
Sok család két gyereket is nehezen tart el...


Ehhez csak annyit, hogy nagyszüleim tízen illetve tizenhárman voltak testvérek és mindenkiből aki megélte a felnőtt kor vagy túlélte a háborút rendes ember lett, pedig a családhoz az elmúlt száz év nem volt túl kegyes, mégis újra felállt mindenki és ment tovább, mert mennie kellett... =)

Ma inkább az gond, hogy a társadalmunk az önzőségre és a folytonos fogyasztásra, valamint a lehető legnagyobb kényelemre épít és folyamatosan azt sulykolja az emberbe, hogy éld a jelent és zabáld fel a jövőt ne gondolva arra, hogy mi is lesz fiaddal, míg ezzel szemben eleinknek az volt a fontos, hogy mit hagynak hátra a következő generációnak.. Röviden, ha csak fogyasztasz akkor nincs miért harcolnod, de, ha teremtesz akkor mindig lesz miért harcolnod, mert azért amit alkottál mindig érdemes küzdeni...

Valaki azt is írta, hogy az élet rossz.. Ezt személy szerint cáfolnám, mert az élet szép a világ meg csodás, csak nyitott szemmel és nyitott fülel kell járni és meg kell látni a szépségeit.. Akinek ez nem megy annak javaslom, hogy egy nyári éjszaka üljön ki olvasni valahova vagy csak bambulni holdat, vagy másszon meg egy közeli dombot és élvezze azt amit az éjszaka kínál, ha meg úgy alakul vigyen magával egy hölgyet is, hisz náluk nincs jobb társaság. De amennyiben valaki a magány mellett dönt akkor ne legyen rest levetni elméje béklyóit, kinyitni szemeit, füleit és próbálja meg élvezni az éjszakát, a csendet a nyugalmat, a friss levegőt és érezni a világszépséget. Szabadíts fel elméd, lelked és érezd a szabadságot... Másnap meg felfrissülve lehet visszasüllyedni a mocsokba amiből kimásztál...

quote=katz89]Hát én asszem sok motiváló dolgot nem tudok mondani a témához, mert amióta az eszemet tudom nihilista gondolkodásmódom volt. Relatíve úgyérzem sínen van az életem, de ennek ellenére nincsenek céljaim / álmaim, nem nagyon hiszek az értékekben vagy abban hogy van értelme az életnek. Félreértés ne essék ezt nem valami hirtelen feltörő negatív hullámok miatt írtam, meg nem is azért mert azt várom hogy valaki szerinte "helyes irányba" próbáljon terelni.

Nos a nihilizmus társadalmunk egy újabb mellékterméke... Hiszen társadalmunk érték mentességre törekszik és tűzzel-vassal pusztít, mindent ami régi értékeken alapszik... hiszen értékek nélkül marad a céltalanság és beletörődés... Nos ennek annyi a haszna, hogy küzdeni képtelen embernél jobb rabszolga nem létezik... A küzdeni képes meg veszélyes... No, de ilyenkor felmerül a kérdés, hogy miért is érdemes küzdeni... Igazság szerint bármiért, amiben az ember értéket lát, de leginkább a hölgyekért. Náluk jobb okot a küzdelem el sem tudok képzelni... =)

U.I.: így visszaolvas simán elmenne szektás toborzónak...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 14, 2013 5:41 AM

Offline
Feb 2013
962
@Scaldar:
Scaldarizmus van alakulóban? ÁVE Scaldar!
Mar 14, 2013 5:43 AM

Offline
Sep 2011
2712
"Ma inkább az gond, hogy a társadalmunk az önzőségre és a folytonos fogyasztásra, valamint a lehető legnagyobb kényelemre épít és folyamatosan azt sulykolja az emberbe, hogy éld a jelent és zabáld fel a jövőt ne gondolva arra, hogy mi is lesz fiaddal"

Már nem azért, de az első felével hasonlóképpen vagyok. Nem szeretnék még jó pár évig gyereket, mert szeretném az életemet kiélvezni. Persze ezt egy hapsi nem feltétlen tudja felfogni, hogy egy anyának, aki rendesen eltartja a családját, kb az egész élete rámegy... Egy hapsi meg elmegy dolgozni, hazamegy, hozzávág a gyerekhez egy csokit, azt ennyi. Elsősorban akkor is az anya neveli a gyereket. (Tudom, hogy vannak kivételes esetek, de általánosságban ez igaz.)

Szüljek gyereket és várjak 20 évet míg önálló lesz? Azt majd csak azután marad arra pénzem, hogy tudjak a barátaimmal lenni vagy utazgatni?
Azt már nem. Fiatalon szeretném ezt kivitelezni. És én sem szülnék soha 10 gyereket. (nekem is mind a 4 nagyszülőmnek volt fejenként 10 testvére...) Mert szerintem egyszerűen nincs értelme szerencsétlen nyomorba megszülni... Sosem fogok addig gyereket szülni, amíg nem biztosítok számára egy jobb környezetet. Nem akarom a legjobb környezetet, szimplán annyi elég, hogy el tudjam tartani + én se gebedjek bele. Miért rossz az, ha nem csak a gyerek boldogságára megy a tét, hanem a szülőére is? Szerintem az a legjobb, ha mindkettő élvezi az életet. Nem úgy, hogy az egyik élvezi, a másik meg belegebed.

Gyerek nélkül is van miért harcolnom. Olyan életet biztosítani magamnak, hogy független legyek, és élvezzem is. A gyerek majd egy későbbi történet, ami csak akkor valósulhat meg, ha ez az imént említett megvalósul...
Mar 14, 2013 6:13 AM

Offline
Aug 2008
901
Noalle said:
Már nem azért, de az első felével hasonlóképpen vagyok. Nem szeretnék még jó pár évig gyereket, mert szeretném az életemet kiélvezni. Persze ezt egy hapsi nem feltétlen tudja felfogni, hogy egy anyának, aki rendesen eltartja a családját, kb az egész élete rámegy... Egy hapsi meg elmegy dolgozni, hazamegy, hozzávág a gyerekhez egy csokit, azt ennyi. Elsősorban akkor is az anya neveli a gyereket. (Tudom, hogy vannak kivételes esetek, de általánosságban ez igaz.)
Nekem most ez valamiért úgy jött át, hogy az esetek nagy részében a férfiak kényszerítik bele a nőket a gyerekvállalásba, amikor ez inkább fordítva szokott müködni.

Egyébként vegyük alapul a két mai családmodellt:
1, Modern családmodell: apuka és anyuka is dolgozik. Ebben az esetben mindkét fél keres, mindkét fél kiveszi a részét a házimunkából és mindkét fél részt vesz a gyerekek nevelésében. Ha meg a férj nem hajlandó kivenni a részét a dolgokból, akkor az egy barom.

2, Klasszikus családmodell: apuka dolgozik, anyuka gyereket nevel és háztartást vezet. Ezen igazából nincs mit magyarázni. Japánon kívül nem sok fejlett országban alapértelmezett ez a forma, nálunk pedig szinte elképzelhetetlen.
Mar 14, 2013 6:18 AM

Offline
Sep 2011
2712
"Nekem most ez valamiért úgy jött át, hogy az esetek nagy részében a férfiak kényszerítik bele a nőket a gyerekvállalásba, amikor ez inkább fordítva szokott müködni."

Jó ég, dehogyis. xD Nem erre gondoltam. Csak úgy tapasztalom esetek többségében h családban az apucik sokszor inkább ülnek a kanapén - ha épp nem dolgoznak. Anyu meg bevásárol, dolgozik, gyereket hajkurászik, stb.

Ergó rajta több a nyomás.

Én inkább azon szoktam kiakadni, hogy mennyire nincsenek tisztában azzal a fiatalok, hogy mit jelent egy gyerek. Olyan sötét emberekkel találkoztam már, hogy inkább a gyereküket sajnálom... szerencsétlen ilyen sötét szülők mellé születik...
Mar 14, 2013 6:21 AM

Offline
Apr 2012
883
Mintha volt barátnőmet hallanám.. =)

Amúgy meg az rég baj, ha csak a nők nevelik a gyereket... Igaz, hogy sok klasszikus férfi szerep kikopott a világból, amit az ifja az apától tanultak el, de ettől függetlenül, ha másra nem focira meg sportra a jó ember is nevelheti kölköket, ha már halászni, vadászni, katonáskodni nem kell megtanítania... Illetve mivel vallásokat is kevesen gyakorolják annak tovább adása a gyerekeknek szintén elmarad pedig általában az is az apák feladata volt...
ScaldarMar 14, 2013 6:26 AM
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 14, 2013 6:26 AM

Offline
Aug 2008
901
Noalle said:
Én inkább azon szoktam kiakadni, hogy mennyire nincsenek tisztában azzal a fiatalok, hogy mit jelent egy gyerek. Olyan sötét emberekkel találkoztam már, hogy inkább a gyereküket sajnálom... szerencsétlen ilyen sötét szülők mellé születik...
Na igen... ezzel nem lehet vitatkozni...

Scaldar said:
Mintha volt barátnőmet hallanám.. =)
Végül is mi a bizonyíték, hogy nem? :D
Mar 14, 2013 6:28 AM

Offline
Apr 2012
883
Noalle said:

Én inkább azon szoktam kiakadni, hogy mennyire nincsenek tisztában azzal a fiatalok, hogy mit jelent egy gyerek. Olyan sötét emberekkel találkoztam már, hogy inkább a gyereküket sajnálom... szerencsétlen ilyen sötét szülők mellé születik...


Nos, ezt aláírom... hülye szülőknek hülye gyereke van, ha meg rámorogsz a kölyökre aki szétakarja szedni a boltot még neked is esnek, hogy mit képzelsz magadról, hogy az ő kölkét neveled...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 14, 2013 6:30 AM

Offline
Feb 2013
962
@Noalle:
Értem amit mondasz, de.
A helyzet az, hogy a gyerek egy érdekes téma. Jelen esetben mi eléggé fiatalok vagyunk, de tény, hogy már mi is látjuk a szüleink viselkedését és próbáljuk azokat kijavítva, de valamilyen szinten a viselkedésüket lemásolva továbbvinni őket.
Namármost van egy másik dolog, amit nem bírok figyelmen kívül hagyni, ez pedig az emberben ősidők óta benne lévő reprodukciós ösztön. Tudom, mindenki azt mondja, hogy nem vagyunk állatok, meg minden, de egy gyerek az egy gyerek. Az a te "terméked". Valamilyen szinten tehát egy gyerekkel meghagyod a nyomod a világban. Akik ezt pedig mondjuk ilyen korra tervezik, azok valószínűleg a szüleiknél tapasztalt sietséget érzik, hogy nem lesz lehetőség. Mert bizony, nagyon sokan fiatalon meghalnak, még ma is, akárhogy is nézzük.
Leginkább példaként a Vasember 2 című filmben látottakat tudom felhozni. Ott ugye az apja bevallja, hogy a fia a legfontosabb öröksége. Vannak akik sietnek, mert félnek, hogy nem tudják maguk után hagyni ezt az örökséget. Szerintem.
Az első fele a mondandódnak pedig szerintem egyfajta szélsőséges képként él bennem, de ahogy megfigyelem a környezetemben lévőket, kb. hasonlókat látok. Állítólag én nem ilyen vagyok, valószínűleg az apakép teljes hiánya miatt.
Az a baj, hogy nem emlékszem mire akartam kilyukadni, elmentem közbe ebédelni. :S
Mar 14, 2013 6:46 AM

Offline
Sep 2011
2712
Gorzius said:
Scaldar said:
Mintha volt barátnőmet hallanám.. =)
Végül is mi a bizonyíték, hogy nem? :D


Pffff :D Így van! Hiányoztál édes~ ;D xD

balcsida said:

Az a baj, hogy nem emlékszem mire akartam kilyukadni, elmentem közbe ebédelni. :S


Így már én is jártam xD
Mar 14, 2013 7:03 AM

Offline
Apr 2012
883
Noalle said:
Gorzius said:
Scaldar said:
Mintha volt barátnőmet hallanám.. =)
Végül is mi a bizonyíték, hogy nem? :D


Pffff :D Így van! Hiányoztál édes~ ;D xD

balcsida said:

Az a baj, hogy nem emlékszem mire akartam kilyukadni, elmentem közbe ebédelni. :S


Így már én is jártam xD


Telnek az évek és még fiatalabb is leszel, meséld el ezt, hogy csinálod? :D
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 14, 2013 7:04 AM

Offline
Aug 2008
901
Scaldar said:
Telnek az évek és még fiatalabb is leszel, meséld el ezt, hogy csinálod? :D
Direkt rossz dátumot írt be, hogy téged megvezessen :P
Mar 14, 2013 7:31 AM

Offline
Apr 2012
883
A galád!
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (14) « First ... « 9 10 [11] 12 13 » ... Last »

More topics from this board

» Mi az első szó ami eszedbe jut, ha azt mondom....[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Nov 11, 2012

895 by tinshard »»
Aug 22, 2023 4:21 PM

» Kinek mi a kedvenc animeje.

Mottor - Sep 26, 2020

4 by Tollans »»
Apr 23, 2023 5:34 PM

» Animenyomozó - játék

Grandmagic13 - Aug 10, 2018

43 by Grandmagic13 »»
Nov 1, 2018 1:06 AM

» Melyik anime karakter van a képen? [JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Dec 11, 2012

573 by nagydarab »»
May 22, 2018 6:54 AM

» Nézted vagy nem?[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Grandmagic13 - Nov 15, 2009

858 by pintergreg »»
Apr 28, 2018 1:12 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login