MyAnimeList.net

NightWatcher's Anime List | NightWatcher's Manga List
NightWatcher's Profile

NightWatcher's Details
01-04-15, 12:01 PM
Female
November 29, 1991
Turkey, Izmir
nishiji.tumblr.com
April 22, 2008
Member
4,482
393
444
48 (Find All)
Last List Updates
Kuroko no Basket: Oshaberi Shiyokka add
Completed at 1 of 1
Kuroko no Basket add
Completed at 25 of 25
Skip Beat! add
Completed at 25 of 25

Anime Stats

Time (Days) 97.4
 
Watching 16
 
Completed 260
 
On Hold 7
 
Dropped 9
 
Plan to Watch 79
 
Total Entries 371
 

Anime compatibility with NightWatcher is:
Unknown :(
 %

NightWatcher's Random Anime

Manga Stats

Time (Days) 15.8
 
Reading 9
 
Completed 112
 
On Hold 3
 
Dropped 2
 
Plan to Read 1
 
Total Entries 127
 

Manga compatibility with NightWatcher is:
Unknown :(
 %

NightWatcher's Random Manga

About NightWatcher
View NightWatcher's BlogLast Blog Entries
100. Anime Şerefine ~~
09-13-09, 11:03 PM

NightWatcher's Comments
Displaying 15 of 478 Comments
WoLcRoW | 05-04-14, 1:24 PM
Kabul ettiğiniz için asıl ben teşekkür ederim. Daha yüksek oranı olanlarla da karşılaşmıştım. :) Uyum oranı yüksek kişilere şuradan bakabilirsiniz; https://animeadvice.me/neighbors/
Size de sevgiler ve saygılar efem ^_^

Adramelech | 02-22-14, 3:48 AM
Fena değil. Fallda güncel animeleri takip edeyim dedim ama elimde 20 tane yarıda kalmış animeyle kalakaldım. Neyse, zamanla izlenir herhalde.

Adramelech | 02-13-14, 1:27 PM
Hey. Ne zamandır yoktun. Nasılsın?

clauseover | 02-10-14, 10:22 AM
Bilmukabele. :)

Adramelech | 11-16-13, 3:09 AM
Last Online 08-24-13, 11:54 PM

O_O

Adramelech | 06-30-13, 10:17 AM
Yahu bu Venedik hiç de o Aria'daki gibi değilmiş! Hep o serinin suçu, beklentimi çok yükseltti :(

Hedon | 06-16-13, 8:46 AM
GTO izliyorum bu aralar.Uzun zaman önce başlamıştım ama nedense yarıda kesmişim.Ayrıca Red Garden başlamıştım bir ara inanılmaz sıkıldım ama merak uyandırıyor doğrusu.Bir şekilde bitirmeye çalışırım artık.Bu seneye özel olarakta pek takip etmedim birkaç seri eklemiştim onlara başlarım tamamlanınca artık.Yıllardır izlemek istediğim serilerde var napıcam artık bilemiyorum :D

Benim için pek farketmiyor açıkçası.Eski yapımlar bir adım önden başlıyor zaten benim için.80 veya 90.

GeNeRaL52 | 06-16-13, 2:16 AM
güzeldi diyip geçmek olmaz şimdi ama şuan nasıl öveceğimden de emin değilim. felsefi açıdan çok iyiydi. verilen mesajları içinde yatan yada açığa çıkarması muhtemel düşünceleri böyle benim yazarak anlatmam çok zor ama. üstünden zaman geçmişken hele zor yani. atmosfer fln izleyiciyi içine çekme durumu başarılıydı. sıkıcı değildi demiyorum ama hissettirdi izletirken. bu tarz bi animeden beklenilebilecek ne varsa gayet kaliteli bi şekilde vardı kısaca. Boogiepop Phantom diye bi anime var daha ağır ve bunaltıcıdır ve aynı oranda güzeldir. duymuşsundur belki bilmiyorum ama önerebilirim yani izlenilmesinin gerekliliğine inandığım bi anime.

Hedon | 06-14-13, 3:40 AM
O 3 satırı bir uyarı gibi algılamak lazım aslında.İlerde neler olacağının habercisi olduğunu düşünüyorum.Genelde Texhnolyze izleyenlerin aklında hep o 3 satır kalır.Birine tavsiye edeceği sırada hep o 3 satır olayı geçer,iyi bir şey aslında.Dediğim gibi neler olacağının habercisi olduğu için izlemeye başlayan birinin ya devam etmesi gerektiğini ya da bırakması gerektiğini söylüyor gibi o 3 satır.

Benimde en sevdiğim dönemler 80ler ve 90lar.Günümüzde saçma sapan serilerle dolu bir ortamda 80ler ve 90lar ilaç gibi geliyor.Openingleri bile ayrı oluyor gerçekten bambaşka bir sıcaklık var o dönemin serilerinde.

Minecraft bir ara arkadaşın ısrarı ile oynamıştım.Hamachi aracılığı ile girmiştik.Survival mode oynamıştık sanırım.Baya eğlenmiştim ama sonra sıkılıp çıktım.Sonra hiç girmedim nedense.Whore dedin mi aklıma 1 bayan streamer geliyor.Nicole diye bir ablamız.Streaminin %5 i LoL %95 i BOOBS olduğu için izleyeni pek fazla.Zaten geçmişte ablamız webcam kızı olunca LoL de ünlü olayım düşüncesine kapılmış heralde.Türkiye'de bayan oyuncuların çoğu kendini tek falan sanıyor heralde.Böyle şirin olucam diye şekilden şekle girenler.Bilmediği terimleri biliyorum diye geçiştirmeler falan.Aslında suç bunlara yüz veren erkeklerde.Onlarda ' oha lan kız oyun oynuyor ohaaaa ' modunda oldukları için ayrı bir durumda.Yapacak bir şey yok onlarda kendilerince mutlular işte geçinsin gitsin yavrucaklar.

Aynen baya eğlenceli geçiyor.Davullar falan :D

Anime olarak mı?

CloudTsuchiya | 06-12-13, 3:30 PM
Ne desem bilemedim...

Selam!

Adramelech | 06-11-13, 2:49 PM
E Tokyo torrentten indirme sen de :/

Hedon | 06-11-13, 8:21 AM
Ben hatırladım sanırım.Aynı bu mesaj gibiydi.2. bölüm bıraktım gibi bir şeydi :D Çoğu insandan duyduğum şey bu aslında %90 ı 2. bölümde bırakıyor Texhnolyze'ı.Aslında yapımcıların amacının da bu olduğunu söyleyebiliriz.Texhnolyze'ın ulaşmak istediği, tamamen kendini buna hazırlayan bilinçli bir kitle olduğu düşüncesindeyim.Keşke hemen bırakmasaydın.Bence müsait olduğun bir gün kendini hazırlayıp öyle başlamalısın Texhnolyze'a.Ben başladığım günü hatırlıyorumda bir oturuşta 15 bölüm falan izlemiştim, sandalyeden kalktığım an evin içinde boş boş dolanıp NOLUYORUZ LAN! diye kendi kendime söyleniyordum.İnan bana kendimi zor toparlamıştım o günden sonra.Bittiğinde ise o karanlık ve boğucu ortamdan çıkışımdan sonra hayatımı belirleyen birkaç animeden biri olduğunu anladım.Yani demek istediğim olay sadece normal bir cyberpunk değil.Bambaşka bir şey.Derinliklerine indiğin her vakit seni daha çok boğuyor ve noluyoruz,nerdeyim lan ben vb. sorular sormanı sağlıyor.Bir düşün derim.

Umarım tekrar toplanırsınız.Çoluk çocuğun hüküm sürdüğü bir anime ortamında ciddi işler her zaman harika oluyor.Dota hiç takip etmedim fakat Lol streamerların çoğu aşmış durumda.Sanırsın ki Twitch'i açan her insan onların streami izliyor.Özellikle Alex Ich ve xPeke.Gerçi severek izlediğim streamer çok yok yani.Çoğu zombi gibi sadece oynuyor arada böyle bir konuşuyor falan hele Froggen diye bir arkadaş var hayatından bezmiş artık.Bayan streamerlar daha iyi oluyor bu konuda.Hafu bu konuda favorimdir.

Çoğu zaman LoL oynuyorum fakat oda sıktı artık.Yatırdığım paralara yanıyorum.Gerçi sen o kadar güzel Skin yaparsan bende alırım arkadaş.İnsaf yani.Bir ara DOTA başlamak istedim arkadaşla bir kurcalayalım dedik Axe mı ne vardı onu aldık.Sadece aldık yani şöyle bir mape falan bakıyorum arada aşırı zor geldi bana DOTA çok karışık geldi yani.Sanırım LoL'den sonra başlamak istediğimden.LoL çok kolay olunca DOTA'da emek isteyince biraz değişik oluyor.Bunların yanı sıra çeşitli mmorpg oyunları oynuyorum işte.Arkadaşlarla güzel gidiyor.

hahahahaha.Dolma sarma falan dağıtan vardı.

Ortam süper gerçekten.Davul zurna falan çok eğlenceli geçiyor.Halaylar falan.O ilk günlerdeki olaylar neyseki yaşanmıyor artık.Eli sopalı şişko abilerimiz falan.

Hedon | 06-10-13, 7:44 AM
Attığın mesaj Texhnolyze ile ilgiliydi sanırım.Kelimeler doğru düzgün çıkmamıştı o yüzden dedim.

Askıda olması kötü olmuş.Gayet güzel geçiyordu podcast zamanları.^^ Herkesin meşgul olması iyi aslında.Birinizin müsait olduğu diğerinin işi olduğu zaman daha kötü olurdu bence.Videolu iyi bir aslında fakat konu zaten muhabbet olduğundan pek gerekli değil diye düşünüyorum.Animedyum'un muhabbeti ayrı oluyordu gerçekten izlerken konferansta gibi hissederdim :D En yakın zamanda tekrar başlarsınız umarım.Bu arada başın sağolsun.

Beni hiç sorma :p Animelerden soğuyorum sonra tekrar başlıyorum bir bakıyorum yine soğumuşum.Bu sefer kararlıyım ama toparlamam lazım kendimi oyun oynamaktan pek bulaşamıyorum animelere ^^ Ayrıca her gün Gündoğdu'dayız artık alışkanlık haline geldi :D

Adramelech | 06-10-13, 4:54 AM
Irc'ten indirme ne bilmiyorum ama ben çok rahat hd torrent bulmuştum. Torrent neden kullanmıyorsun?

Ben de o binlerce anime bitirenlere acısam mı saygı mı duysam bilemiyorum görünce.

Adramelech | 06-10-13, 2:01 AM
Mushishi'yi izlememiş olmak çok büyük kayıp bence, onu bir düşün.

Write a Comment
Advertising     FAQ     About     Contact     Terms     Privacy