MyAnimeList.net

NightWatcher's Anime List | NightWatcher's Manga List
NightWatcher's Profile

NightWatcher's Details
8 hours ago
Female
November 29, 1991
Turkey, Izmir
nishiji.tumblr.com
April 22, 2008
Member
4,501
393
446
48 (Find All)
Last List Updates
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) add
Watching at 2 of 12
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) - Prologue add
Completed at 1 of 1
Ouran Koukou Host Club add
Completed at 26 of 26

Anime Stats

Time (Days) 107.9
 
Watching 23
 
Completed 287
 
On Hold 6
 
Dropped 9
 
Plan to Watch 76
 
Total Entries 401
 

Anime compatibility with NightWatcher is:
Unknown :(
 %

NightWatcher's Random Anime

Manga Stats

Time (Days) 15.8
 
Reading 9
 
Completed 112
 
On Hold 3
 
Dropped 2
 
Plan to Read 1
 
Total Entries 127
 

Manga compatibility with NightWatcher is:
Unknown :(
 %

NightWatcher's Random Manga

About NightWatcher
View NightWatcher's BlogLast Blog Entries
100. Anime Şerefine ~~
09-13-09, 11:03 PM

NightWatcher's Comments
Displaying 15 of 481 Comments
nailkiller | 7 hours ago
Kabul ettiğin için teşekkürler :)

gundamaster | 8 hours ago
:) iyiyim, sen nasılsın?

Cnon | 04-21-15, 12:51 PM
Myanimelist Türkiye Kulübü Bülteni


Gelişmeler

1. IRC kanalımız açılmıştır herhangi bir IRC istemcisiyle veya direk tarayıcınızdan http://webchat.freenode.net/?channels=%23myanimelist-turkey adresinden #myanimelist-turkey kanalına bağlanabilirsiniz
2. Son zamanlarda Myanimelist sitesindeki Unicode uyumluluk sorunu yüzünden kulübün adı TURKEY olarak değiştirilmiştir.

WoLcRoW | 05-04-14, 1:24 PM
Kabul ettiğiniz için asıl ben teşekkür ederim. Daha yüksek oranı olanlarla da karşılaşmıştım. :) Uyum oranı yüksek kişilere şuradan bakabilirsiniz; https://animeadvice.me/neighbors/
Size de sevgiler ve saygılar efem ^_^

Adramelech | 02-22-14, 3:48 AM
Fena değil. Fallda güncel animeleri takip edeyim dedim ama elimde 20 tane yarıda kalmış animeyle kalakaldım. Neyse, zamanla izlenir herhalde.

Adramelech | 02-13-14, 1:27 PM
Hey. Ne zamandır yoktun. Nasılsın?

clauseover | 02-10-14, 10:22 AM
Bilmukabele. :)

Adramelech | 11-16-13, 3:09 AM
Last Online 08-24-13, 11:54 PM

O_O

Adramelech | 06-30-13, 10:17 AM
Yahu bu Venedik hiç de o Aria'daki gibi değilmiş! Hep o serinin suçu, beklentimi çok yükseltti :(

Hedon | 06-16-13, 8:46 AM
GTO izliyorum bu aralar.Uzun zaman önce başlamıştım ama nedense yarıda kesmişim.Ayrıca Red Garden başlamıştım bir ara inanılmaz sıkıldım ama merak uyandırıyor doğrusu.Bir şekilde bitirmeye çalışırım artık.Bu seneye özel olarakta pek takip etmedim birkaç seri eklemiştim onlara başlarım tamamlanınca artık.Yıllardır izlemek istediğim serilerde var napıcam artık bilemiyorum :D

Benim için pek farketmiyor açıkçası.Eski yapımlar bir adım önden başlıyor zaten benim için.80 veya 90.

GeNeRaL52 | 06-16-13, 2:16 AM
güzeldi diyip geçmek olmaz şimdi ama şuan nasıl öveceğimden de emin değilim. felsefi açıdan çok iyiydi. verilen mesajları içinde yatan yada açığa çıkarması muhtemel düşünceleri böyle benim yazarak anlatmam çok zor ama. üstünden zaman geçmişken hele zor yani. atmosfer fln izleyiciyi içine çekme durumu başarılıydı. sıkıcı değildi demiyorum ama hissettirdi izletirken. bu tarz bi animeden beklenilebilecek ne varsa gayet kaliteli bi şekilde vardı kısaca. Boogiepop Phantom diye bi anime var daha ağır ve bunaltıcıdır ve aynı oranda güzeldir. duymuşsundur belki bilmiyorum ama önerebilirim yani izlenilmesinin gerekliliğine inandığım bi anime.

Hedon | 06-14-13, 3:40 AM
O 3 satırı bir uyarı gibi algılamak lazım aslında.İlerde neler olacağının habercisi olduğunu düşünüyorum.Genelde Texhnolyze izleyenlerin aklında hep o 3 satır kalır.Birine tavsiye edeceği sırada hep o 3 satır olayı geçer,iyi bir şey aslında.Dediğim gibi neler olacağının habercisi olduğu için izlemeye başlayan birinin ya devam etmesi gerektiğini ya da bırakması gerektiğini söylüyor gibi o 3 satır.

Benimde en sevdiğim dönemler 80ler ve 90lar.Günümüzde saçma sapan serilerle dolu bir ortamda 80ler ve 90lar ilaç gibi geliyor.Openingleri bile ayrı oluyor gerçekten bambaşka bir sıcaklık var o dönemin serilerinde.

Minecraft bir ara arkadaşın ısrarı ile oynamıştım.Hamachi aracılığı ile girmiştik.Survival mode oynamıştık sanırım.Baya eğlenmiştim ama sonra sıkılıp çıktım.Sonra hiç girmedim nedense.Whore dedin mi aklıma 1 bayan streamer geliyor.Nicole diye bir ablamız.Streaminin %5 i LoL %95 i BOOBS olduğu için izleyeni pek fazla.Zaten geçmişte ablamız webcam kızı olunca LoL de ünlü olayım düşüncesine kapılmış heralde.Türkiye'de bayan oyuncuların çoğu kendini tek falan sanıyor heralde.Böyle şirin olucam diye şekilden şekle girenler.Bilmediği terimleri biliyorum diye geçiştirmeler falan.Aslında suç bunlara yüz veren erkeklerde.Onlarda ' oha lan kız oyun oynuyor ohaaaa ' modunda oldukları için ayrı bir durumda.Yapacak bir şey yok onlarda kendilerince mutlular işte geçinsin gitsin yavrucaklar.

Aynen baya eğlenceli geçiyor.Davullar falan :D

Anime olarak mı?

CloudTsuchiya | 06-12-13, 3:30 PM
Ne desem bilemedim...

Selam!

Adramelech | 06-11-13, 2:49 PM
E Tokyo torrentten indirme sen de :/

Hedon | 06-11-13, 8:21 AM
Ben hatırladım sanırım.Aynı bu mesaj gibiydi.2. bölüm bıraktım gibi bir şeydi :D Çoğu insandan duyduğum şey bu aslında %90 ı 2. bölümde bırakıyor Texhnolyze'ı.Aslında yapımcıların amacının da bu olduğunu söyleyebiliriz.Texhnolyze'ın ulaşmak istediği, tamamen kendini buna hazırlayan bilinçli bir kitle olduğu düşüncesindeyim.Keşke hemen bırakmasaydın.Bence müsait olduğun bir gün kendini hazırlayıp öyle başlamalısın Texhnolyze'a.Ben başladığım günü hatırlıyorumda bir oturuşta 15 bölüm falan izlemiştim, sandalyeden kalktığım an evin içinde boş boş dolanıp NOLUYORUZ LAN! diye kendi kendime söyleniyordum.İnan bana kendimi zor toparlamıştım o günden sonra.Bittiğinde ise o karanlık ve boğucu ortamdan çıkışımdan sonra hayatımı belirleyen birkaç animeden biri olduğunu anladım.Yani demek istediğim olay sadece normal bir cyberpunk değil.Bambaşka bir şey.Derinliklerine indiğin her vakit seni daha çok boğuyor ve noluyoruz,nerdeyim lan ben vb. sorular sormanı sağlıyor.Bir düşün derim.

Umarım tekrar toplanırsınız.Çoluk çocuğun hüküm sürdüğü bir anime ortamında ciddi işler her zaman harika oluyor.Dota hiç takip etmedim fakat Lol streamerların çoğu aşmış durumda.Sanırsın ki Twitch'i açan her insan onların streami izliyor.Özellikle Alex Ich ve xPeke.Gerçi severek izlediğim streamer çok yok yani.Çoğu zombi gibi sadece oynuyor arada böyle bir konuşuyor falan hele Froggen diye bir arkadaş var hayatından bezmiş artık.Bayan streamerlar daha iyi oluyor bu konuda.Hafu bu konuda favorimdir.

Çoğu zaman LoL oynuyorum fakat oda sıktı artık.Yatırdığım paralara yanıyorum.Gerçi sen o kadar güzel Skin yaparsan bende alırım arkadaş.İnsaf yani.Bir ara DOTA başlamak istedim arkadaşla bir kurcalayalım dedik Axe mı ne vardı onu aldık.Sadece aldık yani şöyle bir mape falan bakıyorum arada aşırı zor geldi bana DOTA çok karışık geldi yani.Sanırım LoL'den sonra başlamak istediğimden.LoL çok kolay olunca DOTA'da emek isteyince biraz değişik oluyor.Bunların yanı sıra çeşitli mmorpg oyunları oynuyorum işte.Arkadaşlarla güzel gidiyor.

hahahahaha.Dolma sarma falan dağıtan vardı.

Ortam süper gerçekten.Davul zurna falan çok eğlenceli geçiyor.Halaylar falan.O ilk günlerdeki olaylar neyseki yaşanmıyor artık.Eli sopalı şişko abilerimiz falan.

Write a Comment