Report Yelonas's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 46.5
Mean Score: 8.42
  • Total Entries423
  • Rewatched5
  • Episodes2,719
Anime History Last Anime Updates
Dragon Ball Super
Dragon Ball Super
May 4, 2016 8:21 AM
Watching 41/131 · Scored -
Fairy Tail (2014)
Fairy Tail (2014)
Apr 23, 2016 5:19 AM
Watching 44/102 · Scored -
One Punch Man
One Punch Man
Apr 22, 2016 1:36 PM
Completed 12/12 · Scored 9
Manga Stats
Days: 2.9
Mean Score: 8.14
  • Total Entries93
  • Reread0
  • Chapters450
  • Volumes58
Manga History Last Manga Updates
Karneval
Karneval
Mar 30, 2013 12:51 PM
Plan to Read · Scored -
GTO: Shonan 14 Days
GTO: Shonan 14 Days
Jan 25, 2013 5:01 AM
Reading 25/77 · Scored -
Ao no Exorcist
Ao no Exorcist
Jan 23, 2013 4:22 AM
Reading 33/? · Scored -

Favorites

All Comments (29) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
RJBScarletRain Aug 24, 2015 11:10 AM
Siemka :) MAL sugeruje, że mamy dość podobny gust, więc pozwoliłam sobie zaprosić do znajomych :)
bv3484iu Mar 19, 2013 7:29 AM
Cześć! Jako że Ty także masz podane miasto w swoim profilu, należysz do dziesięciu osób, którym przesyłam tę wiadomość. ;] Wczorajsza, przemyślana wizja spędzenia pięćdziesięciu lat tylko i wyłącznie przez ekranem jest dla mnie przerażająca, dlatego zawziąłem się na produktywne spędzanie wolnego czasu w większym gronie. Raz kozie śmierć! Xd Otóż, w ramach integracji lokalnej oraz ograniczeniu kontaktów poprzez komputer, formułuję grupę osób, która - na dobry początek – wyruszyłaby autobusem bądź pociągiem z Torunia na EZkon: Super-bit Edition, który odbędzie się w Warszawie, za miesiąc. Gdyby wyjazd się powiódł i uczestnicy byliby zadowoleni, powtórzylibyśmy taką akcję, choćby na drugiej edycji Omakai’a. ^>^ W przypadku odrobiny chęci, odpowiedz w formie komentarza lub przekaż tym, którzy mogliby dołączyć. Yoi ichinichi wo.
Edcetera Feb 4, 2013 8:43 AM
ba :D no niestety, trzeba sobie i bez tego radzić... xd
Edcetera Feb 2, 2013 9:10 AM
gdzie tam xd
Shourii Jan 16, 2013 3:12 AM
Aaaa! No faktycznie, co prawda nie korzystam z tej stronki (w akademikach mamy zablokowane korzystanie z torrentów ^^"), ale rzeczywiście ją kojarzę! Dzięki za linka ^^
Shourii Jan 10, 2013 6:15 AM
O rany, nie mam pojęcia. Akurat do muzyki nie używam torrentów (zazwyczaj przez filestube'a szukam singlów/ostów do tego co tam akurat chcę), więc totalnie nie kojarzę - do anime korzystam z
http://www.nyaa.eu/ oraz http://bakabt.me/
ale czy oni też mają muzykę to dobre pytanie.
keroroslayer Jan 7, 2013 12:21 PM
kolega z gamec.
DarkNighty Oct 27, 2012 12:56 PM


Na forum polskiego klubu One Piece powstał nowy temat z grą forumową pt. "Wybij coś". Zachęcam do wejścia i sprawdzenia, o co chodzi ;)
Edcetera Feb 13, 2012 12:15 PM

Poniższa wiadomość jest dosyć ważna, więc wysyłamy ją wszystkim członkom klubu. Jeśli chcesz dalej otrzymywać wiadomości o nowościah w Polskim FC FMA, wpisz swój nick w tym temacie.

DRUGIE URODZINY FANKLUBU
Dzisiaj mija drugi rok istnienia naszego klubu. :> Z tej okazji rozpoczynamy głosowania na najpopularniejszą postać męską i żeńską!

GŁOSOWANIA NA NAJPOPULARNIEJSZĄ POSTAĆ
Od tej pory będą pojawiać się co jakiś czas mecze, rozgrywane między poszczególnymi bohaterami Fullmetal Alchemist. Jeśli chcesz, by to Twoja postać zyskała miano najpopularniejszego bohatera, głosuj!
Postać męska:
mecz 1
mecz 2
mecz 3
mecz 4
Postać żeńska:
mecz 1
mecz 2

LIMITOWANE EDYCJE
Można jeszcze zamawiać karty z limitowanej edycji zimowej i z tej z okazji osiągnięcia liczby ponad 250 członków.
Edcetera Nov 13, 2011 7:58 AMWitajcie! W Polskim Fanclubie Fullmetal Alchemist pojawiło się kilka nowości. ^^'

LIMITOWANA EDYCJA
Czas na limitowaną edycję jesienną! Jeśli chcesz zamówić karty - wejdź pod ten link.
GŁOSOWANIA W POLSKIM FC FMA
W klubie będą się odbywały głosawania na postaci (i nie tylko) w różnych kategoriach. Jeśli masz pomysł na jakąś, pisz w tym temacie.
ADMINI/OFICEROWIE
W dalszym ciągu poszukujemy osób chętnych do robienia kart oraz ogólnej pomocy w klubie. Jeśli jesteś chętny, możesz zgłosić się tu lub w prywatnej wiadomości do mnie.
DOSTAWA KART
Jeżeli Twój nick znajduje się poniżej, czekają na Ciebie karty do odebrania pod tym linkiem! ^w^


Enjoy!
miyoku Aug 28, 2011 2:07 PM

Witaj klubowiczu!

Głosowanie na Najlepszego Homunculusa jest zakończone! Wyniki możecie obejrzeć tutaj, a limitowana edycja ze zwycięzcami znajduje się pod tym linkiem.
W dalszym ciągu możecie też zamawiać karty z edycji letniej. Został również otwarty nowy temat, w którym możesz wypowiedzieć się na temat tego, kim w niezwykłym świecie alchemii mógłbyś być. Zapraszamy do udzielania się na forum i życzymy miłej zabawy! ^^'
YoshiixD Aug 23, 2011 12:34 PM
hey hey,
Mi po prostu bardziej podchodzi oglądanie anime xd
Czytam jak mam w ręku, a że w Polsce niestety nie ma zbyt wielu wydanych tytułów ( do tego takich na które chciałabym wydać moje ciężko chomikowane pieniądze ). Od czytania mang w necie szybko mnie oczy zaczynają boleć, a wolę już wzroku sobie nie pogarszać ^^".
Samo oglądanie mnie wystarczająco satysfakcjonuje xd

A, i sorry że tak późno odpisałam ale trzeba korzystać z resztek wakacji póki jeszcze się je ma i dopiero co z wyjazdu wróciłam .
Shourii Aug 21, 2011 2:45 PM
Oj, zawsze boję się takich pytań, bo potem mam wrażenie, że przez moje głupie gadanie (a zawsze uważam, że palnę jakieś głupstwo ;]), potem ktoś może podjąć złe decyzje... Jednak myślmy pozytywnie - może akurat teraz uda mi się wykrzesać z siebie coś mądrego <śmiech>

Taaaa, skąd ja znam to uczucie. Sama jestem absolwentem klasy mat-inf, więc dobrze wiem o czym mówisz. Po 3 latach męczenia rozszerzonej matmy za chiny nie wyobrażałam sobie łączyć z tym moją przyszłość - to chyba w sumie jest najważniejsza kwestia. Choć ludzie mogą wiele rzeczy mówić, np. że trzeba wybierać to co później zagwarantuje Ci dobrą pracę itp. itd., to moim zdaniem liczy się byś raczej wziął pod uwagę to co Cię interesuje. W końcu masz spędzić na tym kierunku kolejne 5 lat swojego życia - co z tego, że pójdziesz na (dajmy na to) rozchwytywaną ekonomię, kiedy po pierwsze zanudzisz się na śmierć, a po drugie, będziesz nienawidził każdej chwili, którą tam spędzisz? Trzeba robić to co się lubi - ot, podstawowa zasada ^^

Co do konkretnie japonistyki, to tak. Języka nie musisz znać wcale, więc tym się nie przejmuj. Na tego typu abstrakcyjnych filologiach zajęcia jadą od totalnego zera, bo w końcu niewiele osób miało wcześniej szansę się z takim językiem zapoznać. Zamiłowanie oczywiście dużo pomaga, bo, taki niestety jest fakt, są to ciężkie i wymagające studia. Sama nauka znaków będzie pochłaniała wiele czasu, a jest jeszcze kultura, gramatyka i cała reszta tego tałatajstwa na drodze do zdobycia upragnionej magisterki <wzdycha> Pod tym względem będziesz musiał się przygotować na duży wkład z Twojej strony, bo nauka, to, jakby nie patrzeć, czysta pamięciówka.
Problem jednak jest trochę innej miary - żeby dostać się na jakąkolwiek japonistykę, a przypomnijmy są tylko 4 uczelnie w Polsce, gdzie ten kierunek istnieje (Kraków, Poznań, Warszawa i Toruń), trzeba zdawać rozszerzony polski i angielski i uzyskać wyniki praktycznie perfekcyjne, żeby o czymkolwiek marzyć. Ja przy moim 70% z polskiego i 80-kilka (nie pamiętam już dokładnie) z englisha, byłam w 3 setce na UJocie ;P Prawda jest taka, że chętnych jest co roku (że tak się nieładnie wyrażę) w cholerę (koło 30 osób na jedno miejsce, a na rok przyjmują góra 25), więc musiałbyś naprawdę się przyłożyć (na maturę z polskiego uczyłam się dzień przed xDD) ^^ Bynajmniej nie myśl, że do czegoś zniechęcam - po prostu trzeba wziąć wszystko pod uwagę i zapewnić sobie jakieś wyjście awaryjne, a więc rozważyć kilka możliwości i złożyć papiery na kilka różnych kierunków.
Jednak jak już by Ci się udało, to myślę, że dałbyś sobie spokojnie radę - jeśli się ma do czegoś zapał, to nawet najcięższe rzeczy idą jak z płatka, bo się CHCE tego uczyć ^^
W sumie mam też sugestię - sama studiuję anglistykę na Uniwersytecie Śląskiem i słyszałam plotki, że mają ponoć otworzyć od przyszłego roku "anglistykę z językiem japońskim", więc mógłbyś się też zorientować czy coś takiego by Ci nie odpowiadało :) ...Jeśli oczywiście plotki te okażą się prawdziwe :)
Swoją drogą, to gdyby go naprawdę otwarto, sama mam zamiar złożyć na niego papiery jako mój drugi kierunek ;)

Cóż, jedno jest pewne - musisz sobie porządnie wszystko przemyśleć, rozważyć to co chcesz robić w przyszłości (wziąć pod uwagę wszystko co sprawia Ci frajdę, hobby, zainteresowania itd.) i kompletnie nie sugerować się tym co mówią Ci inni. Znam osoby, które "poszły za radą" np. rodziców, a potem rezygnowały ze studiów po kilku tygodniach, więc jak widzisz na siłę nic nie można zdziałać.

Jeśli coś Ci się podoba - go for it! I miej w nosie to co mówią inni ^^ ...Hmmm, to jest chyba najinteligentniejsza rada z tego mojego całego referatu <śmiech>

Pozdrawiam, a w maju będę trzymała kciuki ^^
Everything is possible!
Shourii Jun 30, 2011 12:04 PM
Odpowiedziałam i dziękuję bardzo za komentarz ^^
Też cieszę się, że wróciłam ;D Przerwy są fajne, szczególnie wtedy, kiedy pisanie bloga zamiast sprawiać Ci przyjemność, staje się raczej obowiązkiem, ale co by nie mówić, miło jest zobaczyć, że tyle ludzi tak naprawdę czekało na powrót DU - byłabym wredna, jeśli postanowiłabym to zignorować xD Po za tym od dawna nie czułam takiej frajdy z pisania... ale dobra - nie zaśmiecam Ci już profilu bezsensowną gadaniną - cya around ;]

Pozdrawiam ^^
miyoku Jun 23, 2011 3:23 PM

Witajcie ;3

W Polskim Fanclubie Fullmetal Alchemist jest kilka nowości.
Przede wszystkim pojawiła się limitowana edycja kart letnich, która zostanie zamknięta prawdopodobnie do końca lata.
Dostępny jest również temat, w którym możecie załączać swoje własne bannery do klubu.
Jeśli chcesz, by Twój klub nawiązał współpracę z naszym FC FMA, wystarczy, że wejdziesz tutaj i o tym napiszesz.
I ostatnie, ale nie najmniej ważne. Rozpoczynamy głosowanie na Waszego ulubionego homunculusa. Jeśli chcesz w przyszłości limitowaną edycję z jednym z nich, zapraszamy do głosowania pod tym linkiem.
Pozdrawiam, życzę miłego udzielania się na naszym klubowym forum i odpoczynku/wakacji/po prostu lata. :>