Report Silence32's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 204.4
Mean Score: 6.76
  • Total Entries887
  • Rewatched59
  • Episodes11,950
Anime History Last Anime Updates
Kingsglaive: Final Fantasy XV
Kingsglaive: Final Fantasy XV
Oct 28, 2016 6:52 AM
Completed 1/1 · Scored 7
Digimon Adventure tri. 3: Kokuhaku
Digimon Adventure tri. 3: Kokuhaku
Oct 28, 2016 6:50 AM
Completed 1/1 · Scored 6
One Piece: Heart of Gold
One Piece: Heart of Gold
Oct 28, 2016 6:44 AM
Completed 1/1 · Scored 6
Manga Stats
Days: 16.6
Mean Score: 7.36
  • Total Entries24
  • Reread4
  • Chapters2,688
  • Volumes137
Manga History Last Manga Updates
Soul Eater
Soul Eater
Mar 20, 2015 12:34 PM
Completed 117/117 · Scored 9
Naruto
Naruto
Mar 20, 2015 12:34 PM
Completed 700/700 · Scored 8
Shitsurakuen
Shitsurakuen
Mar 13, 2015 5:40 PM
Completed 25/25 · Scored 7

Favorites

All Comments (26) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Fertic_CZ Sep 21, 2014 2:16 PM
Tak jsem dokoukal Valvrave. A je to něco, co musíš vidět. Doopravdy mě neskutečně zajímá tvůj názor. Ne na anime celé, které je průměrné a někdy slabé, ale na poslední 3 epizody. Konec mě sevřel asi jako tebe Clannad. Ještě hodinu po tom jsem tak nasraný, jako u žádného konce anime vůbec. Ne proto, že by to byl bullshit. Je to perfektní konec, až nečekaně perfektní na tenhle průměrný gundam. Já poprvé skoro až řval. Tak mě to nasralo. Guilty crown mě naštval neúplným a nezáživným koncem. Tady to byl imapakt do mého mozku. Evidentně studio, co dělalo Code Geass umí prostě zasáhnout. Tohle anime bude u mě nejrozporuplnější asi vůbec. Příběh se pohupoval od slabého až nadprůměrnému, ale konec to je.....největší love/hate, co jsem kdy zažil. Jestli to podstoupíš, tak prosím připrav se na to dopředu. Chtěl bych pak doopavdy číst recenzi na anime zvlášť a na konec zvlášť a jen od tebe.
Fertic_CZ Apr 12, 2014 1:28 AM
Moc děkuju za report, až včera jsem si ho přečetl. Kolik si dal hodnocení? :) Možná to zkusím, ale pak taky už nebudu moci spát.
Felixiar Aug 5, 2013 2:10 AM
Podívej se na Welcome to the N.H.K.
Fertic_CZ Jun 1, 2013 1:52 PM
Jdu se dívat zítra na Madoku :) bude to rychle zkouklé. Myslel jsem Kotomine Kireie :)
Fertic_CZ May 30, 2013 7:50 AM
Takže Fate Zero.Perfektní. Neuvěřitelně komplexní příběh. Výborné charaktery. Jednoduchá zápletka s intrikami v pozadí. Opravdu je to úplně jiné anime než co jsem doposud viděl. Nemám z čím srovnávat. Konec byla tragédie, ale celý ten koloběh násilí je tak neuvěřitelně naturalstickou a přijatelnou formou prezentován, že to neodpuzovalo. Nevím u koho začít nebo zkončit. Až na šílence byly všechny postavy skvělé.Nejvíc mi v hlavě utkvěl Gilgameš, Alexandr Saber, Lancer byl taky super, ale nedostal tolik prostoru.Kiriu jsem měl jasn přečteného, ale co mě vůbec nepřekvapilo, že beresker je Lancelot. Něco mi říkalo, že by tam mohl být a když už byl finální souboj tak mi to bylo jasné. Je pravda, že Kiritsugu dostal větší prostor a je prezentován jako hlavní hrdina a nemám pocit, že něco udělal špatně, když nechal grál zničit On nedostal na vybranou, až pouze na konci a je zcela logické proč by jeho přání vypadalo takhle. Jeho metoda byla ta správná i když jen z úhlu pohledu. Soucítil jsem s ním i s ostatními. Fate je podle mě nejméně diskutabilní příběh ze všech. Vše tam dostaneš na krvavém podnose s gracíí angličana a na debaty není místo. Bylo to prostě úžasné a opravdu jsem moc rád, že existují takohvéhle psychologické deathmatch history příběhy jako je Fate. Dávám 9,8. I přes žádné velké chyby je to trošičku moc lineární. Ty zvraty jsou docela předvídatelné a co mě chybělo k dokonalosti, víc se seznámit z charaktery. Když už tam ukazují tak dokonalé hráče a rozpracují je, bylo mi líto, že ostatní nedostali tolik prostoru(miluju tě Kiritsugu, ale ostatní si zasloužili tolik co ty taky). Tím by bylo daleko méně jasné kdo vlastně vyhraje. Ale to je jen můj osobní názor. Jinak prostě dokonalé. Ano smekám. Chci víc ze světa Fate :3
Fertic_CZ May 9, 2013 12:11 PM
Jistě lidé jsou perverzní od přírody :P No třeba jednou po tom šáhnu,ale mám před sebou stále zajímavější kousky. Ten Shingeki no Kyojin vypadá velmi slibně takže ten si časem stáhnu 100%. No teď Fate Zero :D takže priorita jasná :D Teď jdeš na Gits?
Fertic_CZ May 9, 2013 12:08 PM
Nevím jestli bych trávil čas zrovna tím..Ten Attack of Titan vypadá slibně takže dám radši přednost tomu. Díky za koment, ale tohle asi bude u mě někde v propadlišti dějin čekat až to vylovím. Teď Fate Zero :D A připravuju se psychicky.
Fertic_CZ May 6, 2013 1:06 PM
Nezávisle na tobě jsem to vyhledával včera :D ....Takže k Wolf children...Perfektní pohádkový příběh. Hana je úžasná matka, silná a dříč. To jak běhala z dětmi ve sněhu mě hřálo o srdce, když obdělávala půdu, sázel jsem vnitřně s ní :D . Autoři udělali skvělou práci v tom, že se zaměřili na všechny věkové skupiny což je velmi těžké. Nebylo to nejlepší(viděl jsem Haruhi), ale setskarametsky dobrá práce. Víc takových...A teď FATE ZERO+MADOKA!
Fertic_CZ Apr 29, 2013 12:16 PM
Já bych taky tragický konec neunesl, prostě happy end a bez diskuzí! :) říkal jsem ti, že je to fakt strašný jak moc velký skok to udělá. Já dal 10, ale to jen kvůli 2 polovině. První silný moment byl pro mě souboj s vůdce m gangu. Základní clannad je obyč, ale ten moment kdy Nagisin otec mluví do duše mě třeba zasáhl. 16-22 nemluvím o tom už jsem popsal spoustu textu. Taky jsem ti psal, že to končí dobře abys to unesl XD Zřejmě sis na to nevzpomněl. Chápu jsou tam nedostatky, ale i přesto Tomoya a Nagisa...žít žít a žít.Konec jsem cítil tak silně, Uchio byla tak roztomilá.... Fakt chápeš už proč :D A salát nejsi mnoho trvdejch chlapů brečelo u tohohle...Nejčastější koment u Clannadu I cried like a little baby... Tak už jen Gits a máš vše co mám já :P a ukončíš tenhle maraton.
Fertic_CZ Apr 29, 2013 6:45 AM
Já teď dlouho na nic nekoukal promiň trochu méně času. Clannad si ohodnotil tolik kolik jsem čekal :) vím, že těmhle příběhům tolik neholduješ jako já, ale myslím, že tě to asi dost překvapilo,o kolik je 2.série lepší...Jsem zvědav co mi napíšeš.Já konečně dokoukám shootera, pak ten film s nej mamkou na světe a pak Fate Zero.

BTW: O víkendu budu mít možná práci, zkusím to udělat co nejdřív v týdnu. Včera jsem toho měl opravdu hodně na zařizování a telefonátů i ohledně školy(ta středa svátek mi to trošku rozházel), tak jsem se ti pak už neozval, na tebe jsem zapomněl.Sry. Rád bych jel za tebou, snad mi drazí osatní prominou(Hervertovi, přítelkyně a kámoš co slaví 18ky+babička). Pokud se něco změní dej mi vědět. Přijedu na 80%. Pls napiš mi kdy by to šlo.Nebo se nějak srazit i z Hervertovýma...Já nevím jak to bude u nás o víkendu.
Fertic_CZ Apr 20, 2013 10:44 AM
No já ti říkal ať se podíváš,ale ať neočekáváš víc než doufáš.A stejně jsem ti říkal ať to zkusíš :) Jsou tam podle mě věci co mi prostě nesedly. Mnoho věcí nedodělali a z uplným koncem jsem byl spokojený jen na půl. Čekal jsem asi větší sad end. Opravdu jsem si myslel že Oma Shu zemře a nezůstane slepým člověkem, nějaké to poučení do budoucna, prostě dost netradiční i na anime.Nesnášel jsem postavu jeho kamaráda jako asociála, kterýmu říká co má dělat pro dobro ostatních, vím že to byl záměr charakteru.A jak říkáš Lelouch já tam viděl víc Kiru :P Ano byl tam potřeba, ale štval mě víc než Suzaku v Geassu. To co bylo skvělé asi nejvíc super(finále bylo fakt dobré, ale tenhle moment u mě vede) podle mě je moment kdy použije svůj void.Jelikož ten seděl uplně perfektně a i moment byl super kdy přišel na to jak vše ukončit. Mělo to velmi dobré a pak pro mě velmi špatné momenty. Grafika a dialogy byly občas nudné a někdy zase skvělé. Celkově jsem měl z guilty crownu smíšené pocity. Líbilo se mi to, ale vím ,že zapomenu časem. Jelikož vzpomínat (IMHO) lze jen na pár momentů. Koukám na black rock shootera a jsem docela zklamán (jelikož Madoku si mi tam bohužel nedal a chci ji nebo si ji musím stáhnout). Grafika je kouzelná a moc se mi líbí, ale jedinej hezkej moment co jsem tma zatím zažil byla změna Kagari.Zbytek je strašně klišé. Ty věty by se daly tak dobře rozvést, ale ono je to tak ploché ty dialogy, slyším věty co jsem slyšel milionkrát, ale jakýmsi divným důvodem tam necítím tu sílu přesdvědčování, aby tě to vtáhlo. :( Místama se u toho fakt nudím...
Fertic_CZ Apr 17, 2013 6:24 AM
Byl jsi tak odvážný až si upadl a teď si proveď detox ať nezůstaneš poznamenán :D No Teď Madoka Magica a hned potom Fate Zero a pak Baccano nebo Black rock Shooter. Ty už se časem vrhni na GITS a pak si zkus Clannad :P Nebudeš litovat. Já s tím co mám před sebou mám jistotu kvality :D
Fertic_CZ Apr 15, 2013 7:58 AM
Tak Butu jsem pochopil tedy dobře, navíc snová sekvence hodně zjednodušlovala limity fyzikálnosti protože, tam žádné neplatili. Niu taky, že se mohla sama rozhodnout, ale díky za rozřešení Šimona jelikož to šlo tak do předu, že jsem tuhle věc nedokázal ani uvědomit, přišlo mi jen divné že spřetrhla všechna pouta, možná proto, aby ho netahali zpátky do centra dění, teď mi připomíná Railiho z One piece po tom co jsi mi to vysvětlil. Jeho éra zkončila.Díky za info to co píšeš dává smysl.Teď se docela stydím za to, že jsem si to neuvědomil :) To, že byl 2. větší Aniki to bylo už jasné v díle 26 to musel vidět každý :P
:D Si stáhni ten strašnej odpad co jsme našli, tu divnou detektivku :P
XD Bože to byla fakt epická noc :D
A až se budeš chtít vrátit, do anime špice. Mrkni na GITS, stačí Stand alone complex, ten první si nejsem jistý, že za to stojí.David mi doporučil z nových Psycho-pass, a pak zkus Clannad, pokud se chceš vidět něco lepšího než je Toradora v tomhle směru. Víc ti asi nedoporučím. Většinu jsi už viděl nebo plánuješ.
Fertic_CZ Apr 14, 2013 11:32 AM
Lagan mám za sebou. Bylo to velmi dobré. Pomíjím absurditu tohoto anime, jelikož o to tam vůbec nejde, házet galexie atd. Byla to gigantická podíváná a velkolepé dílo.. Jde o nekončící lidskou odvahu žít a přežít. Mělo to ducha, mělo to sílu. Ale na konci mi naběhlo tolik otázek, že se musím hodně pozastavit. Už mi pak pár věcí začalo unikat. Je mi jasné, že je to zase formou otevřeného příběhu skrz generace, ale nějak mi to úplně nesedlo. Zůstalo mi tam tolik otázek: Proč Nia zmizela dává smysl, i to, že zmizela až když se vdala jelikož jí to nutilo žít, aby ten okmažik štěstí zažila, pro něj pro ostatní i pro sebe. Ale proč to vzal tak kladně, žádné slzy a pak odešel navždy.Nevrátil se k přátelům, naprosto je opustil. Dal prostor dalším generacím. Udělalo to konec na pokračování. A rád bych slyšel tvůj názor. Rád bych si v tom udělal jasno. Ten konec jsem totiž tak úplně nepochopil. Ale antispirálový svět se mi líbil moc.Ten pocit, že nám prostě fyzika nestačí a vesmír ve vesmíru ano tohle bylo skvělý.Buta jako spirální organismus jsem tak nějak překousl. Jen mi to přirovnání všeho k vrtáku už trošku přišlo moc.Nebudu se v tom radši vrtat.Zase na druhou stranu život je šroubovice a spirála což nemám co dodat :) Mohlo to být lepší opravdu mohlo, ale i přesto to bylo dost dobré. A Kaminu nezapomenu jelikož svým přístupem nakazil všechny. Šimona jako pravého hrdinu a všechny kolem kteří byly silnější než předtím. Mělo to velký srdce a bojového ducha. Rozhodně nezapomenu :)
Fertic_CZ Apr 12, 2013 3:15 PM
TAK VIDÍŠ ŽE JSEM TI ŘÍKAL, ŽE TO JE DOBRÉ! A tyj si mi nevěřil :D Nepočítám momenty konec 2. série, který je famozní, ten pocit,že šlechtiv je velké břímě. Ten konec byl velmi velmi dobrý.Je to echii s dobrými vtipy.Uspokojivý konec, kde jsem jim tu svatbu přál 100% Hřejivý,když pominu ten nápad projených světů, který nebyl až tak důležitý jak jsem si myslel původně. Říkal si, že se nikdy nepodíváš :D A jsem moc rád, že jsi to viděl.Máš u mě palec nahoru :D.Neciť se špatně, je to takový to srandovní erotické anime, zač se stydět. Víme kde už jsme my chlapy :3
Mimochodem zítra dokoukám posledních 7 dílů Laganu, a jsem ohromen. Z dětstkého anime z jasnou dušičkou, a Kaminovi řečmi, který mi vykouzlili úsměv na tváři, a cítil jsem MUŽEM, to dostal koule v psychologii-upřímně jsem to tak čekal, ale i tak mě to překvapilo! Nevím koho obdivovat víc z postav, každý tam má místo kde mi naskočila husí kůže.Ale je to tak uvěřitelný v situacích, že dávám 9,3 hodnocení! Po geassu nejlepší mecha anime! A souhlasím je to one piece , bojem a stylem Soul Eateru, řečmi fairy tailu + gundam style! ^_^ fakt paráda. ANIKI!!!! Tímhle vrtákem si provrtáme k nebesům!