Forum Settings
Forums
New
Aug 23, 2009 5:54 AM
#1

Offline
Jan 2009
1098
Najbardziej wartościowa , ciekawa , śmieszna itp.
Jednym słowem Wasza ulubiona postać
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »
Aug 23, 2009 7:21 AM
#2

Offline
Jan 2009
3253
Lambo jest fajny ;d no i Lal Mirch <3 xD tylko nie ta mala tylko ta normalna :D Colonello jednak ma dobry gust xDD




Aug 23, 2009 11:34 AM
#3

Offline
Jun 2009
284
Lambo!!!(chyba za jego głupotę;p) Tsuna(ale tylko w hyper mode) no i oczywiście Gokudera:P

Aug 23, 2009 12:14 PM
#4

Offline
May 2009
471
Na pierwszym miejscu stale i niezmiennie jest Gokudera. ^^' Kocham go za wszystko i mogłabym to 'wszystko' opisywać godzinami. xP Streszczę się, więc. Uwielbiam jego włosy, fryz, głos, twarz, całe ciało, głos, jego 'Jyuudaime', jego kota, jego styl ubierania się [przecudowne nosi ubrania <3], jego charakter, lojalność, wierność, przywiązanie, to, że jest taki narwany i w ogóle jego całokształt...
Dalej... Tsuna, w tym fajnym trybie z boskimi oczami, boskim głosem... x)
Dino - za jego niezdarność i całą resztę. xD
Yamamutek - za to, jakim czasem jest głupkiem i za to, jaki czasem jest poważny. Za jego tryb bejsbolowy i podojście do sportu i wgl... x)
Hibari - za fajne skośne oczy xD, za jego mrok i takie tam.
Mukuro - za fajne dwukolorowe oczy i w ogóle.. xP
Bel - za koronę i śmiech. oO'
Squalo - za jego żywiołowość.
Nosaru - bo fajny jest. xD
Ken - tak jakoś.
Lal Mirch - jest świetna, ot co. ;D
Lambo - rozbraja mnie. x) O ile na początku mnie niemożebnie wkurzał, to teraz go nawet lubię. ;D I to jego 'Kimi wa dare dai? Boku wa Lambo!' xP <-- pewnie źle napisałam, ale szczegół. oO'

No i tego... Pewnie o kimś oczywiście zapomniałam, ale co tam... ;x Ogółem w tym anime jest wiele postaci, które lubię, kocham, szanuję, albo zwyczajnie podziwiam. oO'
Poland.

Aug 23, 2009 12:57 PM
#5

Offline
Jan 2009
3253
ale referacik xD




Aug 23, 2009 1:47 PM
#6

Offline
Nov 2008
520
Skopiowałam swoją wypowiedź z innego forum:

Moją ulubioną postacią jest Hibari ^^ Zaczęłam zwracać na niego większą uwagę podczas konfliktu pierścieni. Zaimponował mi kilkuminutową walką z Moscą, którego powalił chyba 4 uderzeniami. Podczas walki z Belphegorem również zyskał u mnie kilka punktów, gdy złapał lecące na niego noże *.* Wtedy oszalałam już na jego punkcie xD

Podoba mi się jaki strach wywiera na innych postaciach i jego słynne "kamikorosu" xD

Jego postać +10 jest po prostu boska. Jest silny jak cholera nawet bez pierścienia vongolii. Nieźle leje przeciwników i wywiera strach na przeciwnikach. Uwielbiam ten chłód i to, że jest taki okrutny xD Po prostu kocham złe postacie ;>

Drugą ulubioną postacią jest Mukuro-chan ^^ Lubię go za jego śmieszek. Wręcz oszalałam na jego punkcie, kufufufu~ W sumie lubię go bardziej jako postać z przyszłości. Nieźle się prezentował ;D
Aug 25, 2009 12:26 PM
#7

Offline
Apr 2009
69
Ja lubię każdą postać z KHR :D Uważam że każda z nich jest świetna i nie da się tego zaprzeczyć.
Tsuna - Na początku był beznadziejny z tond i jego ksywka xD Potem jak przybył Reborn to odmienił się a jeszcze bardziej po tym jak pierwszy raz wszedł w Hyper Dying Will Mode (Nie wiem jak to się pisze xP ) Jestem raczej do Tsuny podobny względem Beznadziejności xD
Gokudera - Kozak pod każdym względem. Chciałbym mieć jego mózg xD Bym nie musiał nic robić w szkole tylko bym sobie siedział. W przyszłości ma fajne ataki :D
Yamamoto - Dobrze by było być sportowcem a jego ataki są bardzo fajne. Nawet przy użyciu Shigure Kintoki mógł użyć Atakko di Squalo :D
Ryohei - Najbardziej extremalna postać xD Jego sprzeczki z Gokuderą są mocne XD A ataki też są świetne szczególnie Maximum Ingram :D
Hibari - Najlepszy i najsilniejszy tuż po Tsunie bo Tsuna nie pokazał wszystkiego co umie i jeszcze może zwiększyć swoją moc. Teksty Hibariego w stylu Kamikorosu rozbrajają. Po za tym jego siła jest nadzwyczajna.
Squalo - Jeden z moich ulubionych i najgłośniejszych postaci XD Jego VOI przebija extremalność Ryoheia xD Ataki też ma niczego sobie :D
Lusuria - Chyba jeden z najgłupszych i najbardziej pedalskich postaci z całego KHR xD Te jego okrzyki są mocne xD
Lambo - Najśmieszniejsza postać a zarazem jedna z tych głupszych jednak jak użyje 10 letniej bazooki jest fajny :D Z wyglądu w porzo i jego najfajniejszy według mnie atak Electrico Coronata :D Lambo po 2 krotnym użyciu bazooki nie jest już taki płaczek i jest bardziej silny i sprytniejszy, a zarazem mądrzejszy. Chciałbym móc tak jak on wytrzymać uderzenie pioruna :D
Bel - Jest postacią silną i też mądrą jednak nie może się równać z Gokuderą. Ciekawe co to za akcja w fillerach.
Flan - Jedna z ciekawszych postaci o których nie wiem więcej niż to, że ataki fizyczne na niego nie działają i że był uczniem Mammona. Skąd on ma pierścień z liczbami szatana? Ciekawe co skrywa w pudełku.
Mukuro - Jedna z ciekawszych postaci. Co by było jakby był na wolności? I skąd on wytrzasnął te pierścienie? Czyżby to on je przemycał xD
Ken i Chikusa - Są nie rozłączni prawie że. Jeden z drugim się droczą ale się lubią jednak. Chikusa przypomina mi Shikamaru xD To takie kłopotliwe. Ken taki bardziej porywczy.

Tak więc każda postać zasługuje na to by być lubianą. Wymieniłem tylko tyle postaci i ich cechy które są godne podziwu i w nich są fajne :D Ushishishi (Śmiech Belphegora przypomina ten Gecko Morii z One Piece Kishishishishi)
Aug 26, 2009 9:36 AM
#8

Offline
May 2009
471
Jaj, ja jeszcze uwielbiam Frana. *-* Jest boski, ma fajny styl mówienia i w ogóle... A te jego potyczki słowne i niesłowne z Belem. x)
Poland.

Aug 31, 2009 5:50 AM
#9

Offline
Mar 2009
403
Ulubiona postać? Gokudera. <3
Kocham go od samego początku khr. Podoba mi się w nim wszystko: charakter, wygląd, dynamity. xD

Potem uwielbiam Hibariego. Jego charakterek wymiata. No i w przyszłości wygląda bosko. *_*

Trzecie miejsce u mnie ma Yamamoto. Może byłby wyżej, gdyby nie ta jego powaga. Chyba wolę bardziej zwariowanych chłopaków. xD
Aug 31, 2009 6:38 AM

Offline
Nov 2008
39
Ja ostatnio stwierdziłam, że kocham wszystkich i tego będę się trzymać :P Chociaż istnieje takie coś jak moje prywatne Top 5 bishów: Hibari, Mukuro, Gokudera, Squalo i Colonnello. Z żeńskich bohaterek to na pewno Lal Mirch i Bianchi.
Aug 31, 2009 6:59 AM

Offline
Aug 2008
1362
Ciężko jest wybrać tą jedna ulubiona postać ;P bo tam większość postaci lubię no ale: na pierwszym miejscu znajduje się u mnie
Yamamoto - za całokształt, taki "luzacki" styl bycia ale jednocześnie za to jak walczy,staje się wtedy taki poważny i...ahh i strasznie mi się wtedy podoba <3 ^^
a dalej:
Hibari - praktycznie wszystko w nim mi się podoba ;D szczególnie dorosła wersja ;)
Mukuro - za śmiech xD
Tsuna - polubiłam go już od samego początku ^^ był taki właśnie trochę słodko niezdarny, ale później w wersji z płomieniami ale już w ubraniu mmm taki men się z niego robił ;P
Gokudera - hmm zabawny jest przez to swoje ciągle denerwowanie się xD i to jego oddanie Tsunie... ^^
Ryohei - za dorosłą wersję ;P
Dino - za niezdarność, i za to jak trenował Hibariego ;P


Aug 31, 2009 8:06 AM

Offline
Apr 2009
618
Wiec tak:

Hibari ofkors xD on jest niesamowity ^^ zuuuuyyy i okrutny xD Ma powera i kocha walczyc xD To ze jest takim samotnikiem tez mi sie podoba, nie angazuje sie zbytnio, krotko mowiac ma wszystko nie gleboko lecz plytko w dupie bo jednak pomaga ^^
Najbardziej mnie rozwalil w przyszlosci jak zastawil pulapke na Millefiore xD Zamknal ich w dziurze i myslalem ze to koniec, posiedza tam sobie i luz ;] A on tam wskoczyl i ich rozniosl xD W czasie treningu z Tsuna tez mi sie podobal, taki bezwzgledny ^^ a ostatnio jazda na rekinie mnie rozwalila ^^

Mukuro ;D jest mhhhroczny za co go bardzo lubie :D Jest powerfull ;] no w sumie nie wiem za co jeszcze tak bardzo go lubie, po prostu jest super ^^

Wiecej postaci nie wymienie bo nie chce mi sie pisac ;p
Aug 31, 2009 8:45 AM

Offline
Apr 2009
69
O patrzcie xP Zapomniałem o "Bryczku" xD Dino jest wporzo i jest jak brat Tsuny :D Ale na prawdę jest beznadziejny bez swoich podwładnych xD
Aug 31, 2009 9:55 AM

Offline
Jun 2009
981
Hm...jedna ulubiona postać...nie tak się nie da jest ich kilku:
Lambo- zawsze jakoś lubiłem te głupią krowę. Lambo jest po prostu śmieszny i nie widzę KHR bez jego "Kimi wa dare dai? Boku wa Lambo!".

Gokudera- za oddanie Dziesiątemu i ogólny charakter i scenki komediowe w których występował :)

Ryohei-za swoją extremalność, tak w ekstremalnym skrócie xD

Reborn- Za jego perfekcyjny kamuflaż.

Lal Mirch- jest fajna ot co.

Malutki off-topic
A za Hibarim i Mukuro nie przepadam nie lubię tych ni to dobrych ni to złych, po prostu mnie denerwują
ShujinAug 31, 2009 9:58 AM
Aug 31, 2009 11:08 AM

Offline
Dec 2007
249
Przede wszystkim Hibari za jego "I'll bite you to the death" poza tym ta postać za każdym razem jak pojawia się na ekranie powoduje uśmiech na mej twarzy, no i lubię kolor fioletowy.

Gokudera - tak jak powiedział wcześniej HitoriHallow głównie za jego dozgonne oddanie. Lubię postacie takie wierne postacie

hhmmm... potem chyba Reborn. Głównie dlatego ze bardzo mnie ciekawi jego przeszłość poza tym jest zabawny :)

Yamamoto - za jego prostość :)

Bel - przynajmniej ten stary
Aug 31, 2009 11:43 AM

Offline
Jun 2008
56
cóż niektórzy to się rozpisali nie powiem xD oglądam anime od tygodnia, ale dobrze mi idzie może zabiorę się za mangę, a co do postaci??

1. Lal Mirch -> nic dodać nic ująć xD
2. Chrome Dokuro -> rzadko można spotkać nieśmiałą i jednooką wojowniczkę, a to w anime lubię
3. Tsuna (ognista wersja)-> żeby nie było, że same dziewczyny. A tak naprawdę to powala mnie jego płomienne spojrzenie i zdecydowany, władczy głos
Aug 31, 2009 11:50 AM

Offline
Jul 2009
49
Ah! Jedyny i cudowny Gokudera!
Czuje z nim symbioze pod wzgledem stosunku do edukacji - tez jestem nastawiona powiedzmy nienachalnie :D. Jak sie z kims kloci to wymiekam :P. Najbardziel lubie jak "rozmawia" z Lambo.

Sqalo - uwielbiam jego krzyk (nawet pozwolilam sobie ustawic jako dzwiek sms-a) oraz szaleje za jego wlosami :P

Reborn - kamuflaz zdecydowanie oraz jego glosik jest cudny

Lussuria - uwielbiam zniewiescialych :D

Lambo - ale w najmlodszej wersji - jest uroczy taki glupkowaty :D

Ryohei - EXTREME!!

Na koniec Hibari - za caloksztalt i jest caly czas przy mnie w postaci breloczka do kluczy (niech zyja konwenty!)
Aug 31, 2009 11:57 AM

Offline
Apr 2009
162
Gokudera - jest narwany, inteligentny, umie grać na fortepianie, świetnie się ubiera i podoba mi się jego oddanie.

Mukuro - Uśmiech, oczy, tajemniczość. I teksty ma niezłe.

Hibari - Lubię samotników, imponuje mi jego siła, podoba mi się to, że nie skacze wokół Tsuny, raczej trzyma się z boku. I uwielbiam jego teksty;
gdy widzę Hibirda śpiewającego hymn Namimori, uśmiech nie znika mi z twarzy.

Tsuna - na początku rzeczywiście był beznadziejny, ale poprawił się chłopak. Normalnie jest dobrodusznym, wielkookim chłopcem, w sumie to do pewnego momentu całkiem fajne, ale i tak hyper mode bije wszystko. Te oczy i głos. ; )

Chrome Dokuro - jej nieśmiałość jest na swój sposób urocza, poza tym trochę żal mi dziewczyny. Ogólnie Chrome ma w sobie coś takiego... nie wiem, po prostu nie mogłabym jej nie lubić.

Yamamoto - przygłup, fajny, przystojny, szermierz + jego tryb baseballowy : D

Dino - wyżej wspomniane: niezdarność, trening z Hibarim, stosunek do Tsuny.

Shouichi - jakoś tak od razu go polubiłam. Taka niezdara, ale urocza. W dodatku uwielbiam jego okulary. :3

Basil - trening z Tsuną, ogólne zachowanie

Lal Mirch - ogółem świetna postać

Squalo - VOOII, ogółem za to krzyczenie i narwanie

Giotto - jest w nim coś intrygującego

Fran - głos, ksywki, nakrycie głowy

Ryohei - jego teksty o ekstremalności rządzą

Bel - bezsensowna gadanina zakończona "bo jestem księciem", to jak dźgał Frana, śmiech

Lambo - jest uroczy, jego piosenka, wersja "10 lat później" jest świetna.

Byakuran - główny zły, jakże mogłabym go nie lubić. xD' Poza tym ma w sobie coś fajnego.
Aug 31, 2009 12:12 PM

Offline
Mar 2008
393
Yamamutek - bo to ze względu na niego zaczęłam w ogóle reborna oglądać, poza tym to mój tym bisha^^ może i jest głupi, ale za to bardzo optymistyczny i jego home ruuun rlz <3

Mukurcio - bo jest zegzi, tajemniczy, wygląda jak ananas no i jego kufufufu~ <3

Dino-sama - tu nie wiem, jak wyjaśnić. Po prostu gdy się pojawił w anime polubiłam go, a potem dzięki obrazkom z 4chana dołączyłam do prywatnego haremu.

Squallo - za ostatni chapter, jego 'pojazd' ołni

Onii-san - bo zawsze chciałam mieć starszego brata i ma fajny character song, Kyokugen~!

Lal Mirch - bo jest najbardziej męską postacią w Rebornie xD

Colonello - bo kocham jego pairing z Lal

Hibari +10 - jest po prostu świetny i niezłe ciacho się z niego zrobiło przez te 10 lat. A po ostatnim chapterze naprawdę zaczęłam lubić jego normalną wersję ^^

Lambo +20 - <333 przykro mi, nie potrafię tu napisać nic konstruktywnego.

Fran - po jest leniwy i ma dystans do wszystkiego <3

no i oczywiście Reborn, za to, że jest fanatykiem cospleyów xD renesans ftw!

I nie, nie lubię Gokudery. To możliwe *chowa się pod biurkiem*
Aug 31, 2009 12:15 PM

Offline
Nov 2008
520
Cissnei said:
Hibari +10 - jest po prostu świetny i niezłe ciacho się z niego zrobiło przez te 10 lat. A po ostatnim chapterze naprawdę zaczęłam lubić jego normalną wersję ^^

*wyciąga papucia zagłady* Hibari jest mój d__d +10, czy normalny jest mój d__d

Dopiszę od siebie, że ostatnio pokochałam też Frana. Uwielbiam jego bezczelność i humor, którym mnie czasem powala. Jest jak najbardziej pozytywną postacią ^^ Żabcia x3
Aug 31, 2009 12:29 PM

Offline
Apr 2009
162
O, i ja muszę dodać jeszcze Reborna - za cosplaye; i Colonello. Bardzo pozytywna postać i lubię jego styl mówienia. : )
SamangSep 1, 2009 1:56 AM
Aug 31, 2009 2:38 PM

Offline
Mar 2008
393
Kaorii said:
Cissnei said:
Hibari +10 - jest po prostu świetny i niezłe ciacho się z niego zrobiło przez te 10 lat. A po ostatnim chapterze naprawdę zaczęłam lubić jego normalną wersję ^^

*wyciąga papucia zagłady* Hibari jest mój d__d +10, czy normalny jest mój d__d


Hidoiiii Kaorciu! Na mnie z papuciem zagłady? Po tym wszystkim co razem przeszłyśmy? T.T
Aug 31, 2009 2:46 PM

Offline
Jan 2009
1098
1. Hayato Gokudera
2. Lancia
3. Takeshi Yamamoto
4. Chrome Dokuro
Aug 31, 2009 11:54 PM
Offline
Apr 2009
1
Najlepszy jest Gokudera \m/_ -najlepszy ma charakter i to jego Jyuudaime :D
Potem Lambo - w każdej postaci jest genialny
następnie z Varii SQUALO-jest najgłośniejszy i w sumie najlepszy z Varii
next Hibari -kamikoros :D
ryohei-kyoukogen(extrme:D)potem yamamoto itd.:D
Sep 1, 2009 2:44 AM

Offline
May 2009
471
I nie, nie lubię Gokudery. To możliwe *chowa się pod biurkiem*


Jaj, Hinciu, dobiłaś mnie tym. ;[

A ja nie napisałam, że jeszcze Byakurana lubię. xP I Fon'a, ale tylko tak z wyglądu, bo jeszcze nie miałam okazji go poznać. x)
Poland.

Sep 1, 2009 4:37 AM

Offline
Nov 2008
520
Cissnei said:
Kaorii said:
Cissnei said:
Hibari +10 - jest po prostu świetny i niezłe ciacho się z niego zrobiło przez te 10 lat. A po ostatnim chapterze naprawdę zaczęłam lubić jego normalną wersję ^^

*wyciąga papucia zagłady* Hibari jest mój d__d +10, czy normalny jest mój d__d


Hidoiiii Kaorciu! Na mnie z papuciem zagłady? Po tym wszystkim co razem przeszłyśmy? T.T

Wiesz dobrze, że Cię kocham, ale Hibarciem nie mogę się podzielić xD
Sep 2, 2009 3:57 AM

Offline
Nov 2008
24
Dużo ich... *-* Gokudera, Hibari, Squalo, Lancia, Spanner, Colonello, Chrome, Rokudo i trochę Takeshi'ego xo
Sep 5, 2009 5:23 AM

Offline
Jun 2009
11
Ja lubię prawie wszystkich ^^ Ale najbardziej to:
1. Gokudera
2. Hibari
3. Irie
4. Spanner
5. Mukuro
6. Tsuna =D
Sep 5, 2009 5:54 AM

Offline
Jan 2009
3253
Czemu nikt nie Lubi Lal ?! Co z wami ludzie?! ;((((((((((((((((((




Sep 5, 2009 8:08 AM

Offline
Sep 2008
87
1. Fran. <3
2. Spanner.
3. Chrome.
4. Hayato.
5. Mukuro.

Generalnie, wszystkie postacie w KHR! są mniej lub bardziej sympatyczne i chyba nie potrafiłabym wymienić jakiegokolwiek bohatera, którego kompletnie nie lubię i który mnie irytuje.
It's okay to be braindead gay. ♥
Sep 5, 2009 12:32 PM

Offline
Oct 2008
2364
dobra tak ogolnie to lubie all... a i wszyscy maja + u mnie za kreske... jak sie komuś nie podoba to jego problem -.- wedlug mnie jest wyjebana, a najlepszy jest Tsuna na "transie" :) bo na normal modzie to jest :[ ciagle tylko helpmi... helpmi itd.
Sep 5, 2009 12:33 PM

Offline
Oct 2008
2364
PS Bubeq masz zajefajnego avka

*sorki ze double post ale jakos tak spontanicznie w 2 wyszlo ^^
Sep 5, 2009 12:34 PM

Offline
Oct 2008
6
Od zawsze i na zawsze Ryohei <33 *.* Potem Yamamutek i Lal Mirch ;]
Sep 5, 2009 3:10 PM

Offline
Jan 2009
3253
Soulkai said:
PS Bubeq masz zajefajnego avka

*sorki ze double post ale jakos tak spontanicznie w 2 wyszlo ^^


Forumowy? czy profilowy? xD




Sep 6, 2009 2:11 AM

Offline
Nov 2007
704
1. Mukuro
2. Hibari
3. Gokudera
4. Fran
5. Chrome
6. Bel
7. Squalo
8. Reborn
9. Lal
10. Spanner

Uwielbiam prawie wszystkich, nie jestem w stanie napisać nic sensownego </3
Sep 6, 2009 3:08 AM

Offline
Jun 2009
47
Numer jeden to oczywiście Gokudera Hayato - ma świetny charakter, no i to jego "JUUDAIME!!!" po prostu ubóstwiam. Potem Hibari Kyoya, i następny Yamamoto Takeshi.
Sep 6, 2009 10:51 AM

Offline
Jul 2009
169
Lubię Mukuro Rokudo. :3 ma taką fajną fryzurę xD jak anas xD
i Chrome Mukuro i Lal :3 bo są fajne x3
Sep 17, 2009 10:09 AM

Offline
Apr 2009
44
Jak wiekszosc tez lubie prawie wszystkich, wiec bedzie ciezko ^^
1.Gokudera - za judaime, za poswiecenie, za Uri, za system CIA :D
2.Hibari - za kami koros, za chec do walki, za charakter, za jeza xD
3.Tsuna - za dbanie o bezpieczenstwo przyjaciol jak i za ciamajdowatosc :P za X-Baanaa... EEAA!! :D:D
4.Reborn - za to, ze to Reborn :D za umiejetnosci walki (szczegolnie w fillerach z probami Arcobaleno), za Leon'a :)
5.Squalo - za okrzyk (Vuoooiiii ;)), za styl, ogolnie :D

To moja najlepsza 5, reszta mniej wiecej na rowni ;)
Sep 27, 2009 12:11 PM

Offline
Jul 2009
56
1. Superbi Squalo xDDD Kocham go za jego piękne Voooi i włosy
2.Hibari Kyoya
3.Gokudera Hayato
4.Spanner
5.Belphegor
6.Reborn
Sep 28, 2009 2:55 PM

Offline
Aug 2009
42
Tak w sumie, to każda z osobna postać z KHR! jest warta sympatii...
Wszystkie wg mnie są albo niesamowicie sympatyczne(np. Yamamoto, Ryohei), lub interesujące(np. Lal, Squalo) ^^.
No, ale, ale.
Me najbardziej polubiło chyba... Gokuderę? Nie wiem. Chyba.
Jest takie słodki <3. Fryzurka, włoski, postawa, broń i rozum.
I niezapomniane "Juundaime" XD'. Miejscami mnie irytował, ale on ma taki trochę zarozumiały charakterek, więc~~ >3
Potem plasuje się Hibari. I Dino. Oni u mnie zawsze są razem.
No i co z tego, że Dino bez podwładnych to ciapa, a Hibari to wielki ah-oh wojownik? Kocham ich obu! Razem. Osobno. Kocham.
No i te Dinowskie włoski... i oczka Hibariego... *rozpływ*
No i Hibird! Muahahahaha xD. (Kufufufu, Mukuro też kosiam, ale co ja się tam będe rozpisywać~)
Z babek to strasznie lubię Lal. Nie dość, że jest bardzo ładna to jeszcze silna. Nyaah <3. Dobra, dłużej się nie rozwodzę.
Oct 5, 2009 2:33 PM

Offline
Feb 2009
59
voooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooi




squalo
Oct 7, 2009 6:55 AM

Offline
Jun 2009
6
Jak większość stwierdziła wszystkie postacie z KHR są świetne i całkowicie się z tym zgadzam. Każdy z bohaterów ma w sobie to coś xP No ale są też ulubieńcy:

Hibari -najlepszy, najsilniejszy, najładniejszy, najfajniejszy po prostu numer jeden xP Strach innych bohaterów gdy go widzą jest mistrzowski, ah ten respekt. I jeszcze jego miłość do szkoły...Lubię że nie lata tak za Tsuną i ma raczej wszytko gdzieś. Normalny czy 10 lat w przyszłość jestem mistrzowski. Ta jego chęć walki,inteligencja, małostkowość i długo by wymieniać. Jak kolwiek to moja ulubiona postać.

Bel: Inteligenty, sprytny, arogancki po prostu książę. I jeszcze jego śmiech, w którym się zakochałam. Uwielbiam jak wyjmuje te noże z tym uśmiechem na twarzy <3

Lambo- najgłupsza postać ale moja ulubiona [pomijając Bela i Hibari]. Uwielbiam jego: Kim jestem? Jestem Lambo" lub 10 lat w przyszłość gdy zawsze mówi ,,Yare, Yare"

Fran- jego sprzeczki z Belem są świetnie. Ta jego bezczelność
Mukuro oraz Byakuran - mruu ciekawe, tajemnicze charaktery. Nie sposób ich nie lubić xP
Spanner- jego lizaki <3 ogólnie wywołuje u mnie uśmiech
Yamamoto- uwielbiam jego głupotę. Zawsze mnie rozbrajał kiedy brał wszytko jako zabawę. Jakoś od początku wzbudzał u mnie sympatję.
Squalo - najgłośniejsza postać i te jego VOOOI
Dino- taki starszy brat ze świetnym wyglądem xPP
Oct 10, 2009 12:54 PM

Offline
Apr 2009
1873
Gokudera, teraz i zawsze, amen x3 Od pierwszego panelu w mandze. Za mózg, za styl, za oddanie, za dynamity, za C.A.I, ZA TEN PANEL Z MOTOREM. -fangasm- Za to, że uczył pływać według kątomierza. Za walkę z Gammą. Nawet za to, że ostatnio nic nie robi, tylko przegrywa xD
Zresztą... wystarczy spojrzeć na mój profile pic.

A poza nim - Squalo, Xanxus i Dino. Ale nie aż tak, więc rozwodzić się nie będę.

Natomiast jeżeli chodzi o względy estetyczne (lub, wprost, kto jest ciachem) - myślę, że nie muszę mówić, że większość. Ale to mniej ważne i tego nie uwzględniam w listach moich ulubionych postaci. Taki Hayato dostarcza już fanserwisu za całą armię, jak dla mnie.
- If you believe this place holds you, it is a prison.
If you do not wish to leave, it will become a fortress.


Current icon:
Kusuriuri from Mononoke
by pana (LJ username)
Oct 27, 2009 1:48 PM

Offline
Feb 2009
118
Moja ulubiona postać? Cóż wystarczy spojrzeć na mój profil. ale oszczędzę wam klikania na mój nick.Tylko i wyłącznie Yamamoto Takeshi.To teraz rozwńmy to trochę. Po pierwsze jego opanowanie podczas walki. Plus jest jednym z nielicznych szermierzy z anime jakich widziałem, żeby w trakcie nawet najcięższej walce się uśmiechał. Po drugie za sam fakt, że jest szermierzem. Po trzecie to za jego osobowość.

Oprócz niego lubie także innych, jednak już nie tak jak Takeshiego. Do tych innych postaci należą m.in.
Squalo, Xanxus, Hayato i Ryohei.
Nov 12, 2009 7:18 AM

Offline
Nov 2009
29
Uwielbiam Mukuro, za jego demoniczny śmiech, za jego podejście do wszystkiego i za wygląd oczywiście. Kolejną ulubioną postacią jest Hibari, jest genialny <3 i ta postawa "mam was wszystkich w duuu". Lubię też Yamamoto, ale tylko wtedy, kiedy jest poważny, w każdym innym wypadku jest strasznie denerwujący.

Z kobiet na pewno Uni, nie wiem czemu, po prostu podoba mi się jej styl. Lubię też Lal, przypomina mi trochę Kyubei z Gintamy xD
Nov 12, 2009 9:32 AM

Offline
Oct 2009
717
1.Mukuro-powiem jedno....kufufufu....
2.Gokudera-za wszystko!za oddanie dziuudajme!za nienawiść do Yamomoto!
3.Hibari-po prostu,bo ciacho z niego.
4.Tsuna-za te jego gatki <333
5.Bel-shishishishi <33
6.Squalo-podobają mi się jego włosy i wgl. cały jest świetny.
7.Chrome-jest trochę irytująca ale czasami przesłodziachna <333







Nov 12, 2009 11:51 PM

Offline
Sep 2009
48
Na pewno hibari. (Za podejście do wszystkiego, no i za kamikorosu ;D)
Gokudera (za "to ja zostanę prawą ręką Juudaime")
No i oczywiście Tsuna xD (Za wszystko. Jest genialny. A jego beznadziejność w szkole sprawia że się płacze ze śmiechu. Z resztą chyba nie do się go nie lubić XD)

A z dziewczyn to stanowczo Lal (Jest świetna ;D Poza tym jest jedyną normalną stamtąd, bo haru i kyoko nie skomentuję o_O)
Jan 10, 2010 10:47 AM
Offline
Nov 2009
128
Moja ukochana postać z KHR to Gokudera *w*
Kocham go za to, że jest tak narwany, ma świetny głos, styl i sposób walki. Jest mądry i wesoły. Zgrywa takiego twardziela i w ogóle ^^ Podoba mi się jeszcze jego oddanie dla szefa i pozbieranie się po trudnej przeszłości. I oczywiście za wszystkie "Juudaime" >3

2. Mukuro - za obdarowanie nas swoim Kufufufiastym śmiechem x3 Także za to, że ma taki fajowy imidż i mrok w sobie :D I najważniejsze! Za Ananasa oczywiście XD

3. Tsuna - za swoją beznadziejność i to, że bez niego Gokudera nie mówiłby "Juudaime" XD Ale w trybie Hyper Power bardziej go lubię ~ >3 I jeszcze wtedy ma takie bezwzględne oczy ^-^

4. Squalo - za jego typowe narwanie i w odpowiednich momentach powagę. Oczywiście za "Vooooi" xD Za jego darcie się na wszystkie strony XD Oczywiście za jego kolor włosów *w* [zawsze chciała mieć rude lub białe włosy] Nie wiem czemu, ale zawsze mówię o nim Squ-nii :P (Nie porównywać z Fuutą, proszę! XD)

5. Dino - za to, że jest polewkowy i inteligentny. Zawsze wie, co robić i nawet jak nie ma przy nim Romario to i tak daje sobie radę ^_^ Po za tym jest energiczny i bardzo miły. BTW. W akcie 10 lat później zmasakrowano jego wygląd TT^TT
Jan 22, 2010 11:08 AM

Offline
Jan 2009
228
Ja tam ubóstwiam Yamamocia. Kochany człek, który pomimo swojej głupoty i naiwności jest cudowny. Uwielbiam jak przyjmuje w końcu powagę sytuacji i zaczyna walczyć tymi swoimi cudownymi katanami... (wzium, wzium, pach, bum, ciach, ciah i YATTA). No, jak widać, to jestem człowiekiem, należącym do grupy ludzi, którzy potrafią zrozumieć jego tłumaczenia: Umpa! Umpa! gaba; guiyn itd. XD

Powiem tylko to: Takeshi, wymiatasz! :3

Tak w ogóle to ma cudowne oczka.

Na drugim miejscu ląduje Ryohei i jego KYOKUGEN. Ach, ma tyle mięśni, a mózgu za grosza. Ten box wypalił mu komórki mózgowe, i nawet przez to w walkach na śmierć i życie jest cudowny. Topię się wtedy tylko. : 3
Huhu, w Future Arc to już w ogóle zaszalał. o.o

Na trzecim siedzi se jakże piękny Fran. Cichy, spokojny ludek z żabą na łbie. Tia, pozory mylą, jak zacznie tyrać Levi'ego to świat się wali. <3 Uwielbiam bad boy'ów >3
Jan 22, 2010 11:54 AM

Offline
Jan 2010
25
Mukuro, Hibari, Byakuran, Colonello, Fran, Squallo

Ale gdybym miała wybierać kogo lubię za charakter, a nie za wygląd to z pewnością Lal. Uwielbiam takie ostre kobieciny^^
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »

More topics from this board

Sticky: » Karty klubowe v2 [ZAMKNIĘTE!/CLOSED!] ( 1 2 )

Kumaako - Jul 6, 2010

57 by Voulor »»
Apr 2, 2013 6:36 AM

» Postacie za którymi nie przepadacie.

wakaranai_desu - Feb 9, 2011

8 by Voulor »»
Mar 30, 2013 6:32 AM

» Dlaczego podoba Wam się anime/manga Katekyo Hitman Reborn!

PsychoLord - Aug 23, 2009

15 by Augal »»
Jan 27, 2013 12:53 AM

Sticky: » Drużyna

Aiskaa - Jul 20, 2010

38 by Celliano21 »»
Nov 5, 2012 6:50 AM

Sticky: » Reklama

Kumaako - Jul 24, 2010

1 by Edcetera »»
Jun 25, 2011 12:09 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login