Forum Settings
Forums

Introduce yourselves please./Παρουσιαστείτε.

New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (24) « First ... « 22 23 [24]
Nov 14, 2017 4:56 AM

Offline
Jul 2015
1632
OneTrueEvan said:
Γεια σε όλους.

Λέγομαι Βαγγέλης, είμαι από Θεσσαλονίκη και παρακολουθώ anime συνειδητά και συστηματικά περίπου από τις αρχές του 2008 (χωρίς να συμπεριλάβω την παιδική μου ηλικία!).

Αγαπημένα έχω πολλά - όποιος θέλει μπορεί να δει το προφίλ μου για κάποια παραδείγματα. Τιμητικά όμως θα αναφέρω τρία απ'αυτά: το Kaze no Tani no Nausicaä, το Ginga Eiyuu Densetsu και το Death Note.

Φυσικά αμέτρητα ακόμη μου έχουν προσφέρει ατέλειωτα συναισθήματα, ή και απλά με ψυχαγώγησαν. Υποπτεύομαι ότι όλοι εδώ ξέρουν περίπου για τί μιλάω...


Καλώς ήρθες στο club Βαγγέλη! :)
Nov 26, 2017 11:36 PM
Offline
Jun 2017
3
Καλησπερα σε ολους , με λενε Βασιλη ειμαι 22 χρονων απο Σερρες αλλα μενω και σπουδαζω Θεσσαλονικη τα τελευταια χρονια. Χαρηκα για την γνωριμια XD
Nov 27, 2017 10:57 AM

Offline
Jul 2015
1632
CptLuffy95 said:
Καλησπερα σε ολους , με λενε Βασιλη ειμαι 22 χρονων απο Σερρες αλλα μενω και σπουδαζω Θεσσαλονικη τα τελευταια χρονια. Χαρηκα για την γνωριμια XD


Καλώς ήρθες στο club Βασιλη! :)
Nov 28, 2017 9:11 AM
Offline
Jun 2017
3
Καλως σας βρηκα :)
Nov 28, 2017 9:11 AM
Offline
Jun 2017
3
Καλως σας βρηκα :)
Dec 7, 2017 9:56 AM
Offline
Nov 2017
2
Oof, eimai 14 (ik young,,) apo A8hna kai mou aresei na zwgrafizw, to agaphmeno mou anime/manga einai, danganronpa h soul eater ¯\_(ツ)_/¯
Dec 7, 2017 3:51 PM

Offline
Jul 2015
1632
masomilk said:
Oof, eimai 14 (ik young,,) apo A8hna kai mou aresei na zwgrafizw, to agaphmeno mou anime/manga einai, danganronpa h soul eater ¯\_(ツ)_/¯


καλως ηρθες, αν και τζαμπα ηρθες :P
Dec 8, 2017 1:37 AM
Offline
Nov 2017
2
Orion_Gospel said:
masomilk said:
Oof, eimai 14 (ik young,,) apo A8hna kai mou aresei na zwgrafizw, to agaphmeno mou anime/manga einai, danganronpa h soul eater ¯\_(ツ)_/¯


καλως ηρθες, αν και τζαμπα ηρθες :P


pws kai etsi? einai dead to club?
Dec 8, 2017 4:53 AM

Offline
Jul 2015
1632
masomilk said:
Orion_Gospel said:


καλως ηρθες, αν και τζαμπα ηρθες :P


pws kai etsi? einai dead to club?


yep. με το ζορι να εχουμε 2-3 σχολια τον μηνα πλεον...
Dec 8, 2017 5:21 PM
Offline
Jan 2016
6
Καλησπερα !!! Με λενε Τεξι!!
Απο το 2012 μπηκα επισημως σε αυτον τον υπεροχο κοσμο των ανιμε!!
Εννοειται ομως πως ειχα μεγαλωσει και με το κλασσικο θησαυρο των ανιμε οπως ποκεμον κτλ Και εννοειται πως μετα εξεληξα αυτο τον θεσμο και στα μανγκα (δεν μου αρκουσαν τα endings στα ανιμε τα οποια τα αλλαζαν αλλα κυριως ολοκληρωνονταν απο εκει και περα μονο στα μανγκα)

Χαρηκα για την γνωριμια!!!!
TexiDec 8, 2017 6:01 PM
Dec 8, 2017 5:58 PM

Offline
Jul 2015
1632
Texi said:
Καλησπερα !!! Με λενε Τεξι!!
Απο το 2012 μπηκα επισημως σε αυτον τον υπεροχο κοσμο των ανιμε!!
Εννοειται ομως πως ειχα μεγαλωσει και με το κλασσικο θησαυρο των ανιμε οπως ποκεμον κτλ Και εννοειται πως μετα εξελειξα αυτο τον θεσμο και στα μανγκα (δεν μου αρκουσαν τα endings στα ανιμε τα οποια τα αλλαζαν αλλα κυριως ολοκληρωνονταν απο εκει και περα μονο στα μανγκα)

Χαρηκα για την γνωριμια!!!!


Καλώς ήρθες στο club Texi! :)
Dec 8, 2017 6:07 PM
Offline
Jan 2016
6
Orion_Gospel said:
Texi said:
Καλησπερα !!! Με λενε Τεξι!!
Απο το 2012 μπηκα επισημως σε αυτον τον υπεροχο κοσμο των ανιμε!!
Εννοειται ομως πως ειχα μεγαλωσει και με το κλασσικο θησαυρο των ανιμε οπως ποκεμον κτλ Και εννοειται πως μετα εξελειξα αυτο τον θεσμο και στα μανγκα (δεν μου αρκουσαν τα endings στα ανιμε τα οποια τα αλλαζαν αλλα κυριως ολοκληρωνονταν απο εκει και περα μονο στα μανγκα)

Χαρηκα για την γνωριμια!!!!


Καλώς ήρθες στο club Texi! :)



Καλώς σας βρήκα!!😀 Επιτέλους και μια ελληνική ομαδα !! 🔝
Dec 8, 2017 6:10 PM

Offline
Jul 2015
1632
Texi said:
Orion_Gospel said:


Καλώς ήρθες στο club Texi! :)



Καλώς σας βρήκα!!😀 Επιτέλους και μια ελληνική ομαδα !! 🔝


και που ηρθες παντως μη νομιζεις οτι μιλαμε και πολυ :P τωρα παμε να κανουμε κατι μπας και δουμε λιγο προκοπη. ειμαστε αρκετα ανενεργο club, ενω γενικα τα μελη μπαινουν συχνα στο site, εκ των οποιων μερικα οπως εγω, καθε μερα η εστω αρκετες φορες την εβδομαδα. οπως και να χει, καλως ηρθες κει ευχομαι να γνωριστεις και να βρεις φιλους/ες! :)
Dec 8, 2017 6:17 PM
Offline
Jan 2016
6
και που ηρθες παντως μη νομιζεις οτι μιλαμε και πολυ :P τωρα παμε να κανουμε κατι μπας και δουμε λιγο προκοπη. ειμαστε αρκετα ανενεργο club, ενω γενικα τα μελη μπαινουν συχνα στο site, εκ των οποιων μερικα οπως εγω, καθε μερα η εστω αρκετες φορες την εβδομαδα. οπως και να χει, καλως ηρθες κει ευχομαι να γνωριστεις και να βρεις φιλους/ες! :) [/quote] νι

Ωχ κατάλαβα... κρίμα γιατί ειναι ωραία εμπειρία να μοιράΖεσαι Γενικά Απόψεις για κατι που σου αρέσει και ακόμη Πιο ωραίο γίνεται όταν ειναι στην γλώσσα σου... δεν λεω καλα και τα ξένα αλλα ... Εντάξει αλλη φαση είναι στην γλωσσα σου !😀 Είμαστε που Είμαστε οι Έλληνες μετρημένοι στο ΜΑL σε σύγκριση με άλλους ...😂
Dec 8, 2017 6:20 PM

Offline
Jul 2015
1632
Texi said:
και που ηρθες παντως μη νομιζεις οτι μιλαμε και πολυ :P τωρα παμε να κανουμε κατι μπας και δουμε λιγο προκοπη. ειμαστε αρκετα ανενεργο club, ενω γενικα τα μελη μπαινουν συχνα στο site, εκ των οποιων μερικα οπως εγω, καθε μερα η εστω αρκετες φορες την εβδομαδα. οπως και να χει, καλως ηρθες κει ευχομαι να γνωριστεις και να βρεις φιλους/ες! :)
νι

Ωχ κατάλαβα... κρίμα γιατί ειναι ωραία εμπειρία να μοιράΖεσαι Γενικά Απόψεις για κατι που σου αρέσει και ακόμη Πιο ωραίο γίνεται όταν ειναι στην γλώσσα σου... δεν λεω καλα και τα ξένα αλλα ... Εντάξει αλλη φαση είναι στην γλωσσα σου !😀 Είμαστε που Είμαστε οι Έλληνες μετρημένοι στο ΜΑL σε σύγκριση με άλλους ...😂 [/quote]

ακριβως οπως το ειπες. αν θελεις κανε μια αρχη με μενα :) οποτε θελεις μπορεις να μου γραψεις να τα πουμε! και εμενα μου αρεσει να μιλαω με πατριωτες. μια χαρα και οι ξενοι δεν λεω, εχω γνωρισει πολυ καλα ατομα πο πολλα μερη του κοσμου, αλλα οταν σε ενα site γεματο ξενους συναντας ελληνα, ειναι αλλιως :D
Dec 8, 2017 6:32 PM
Offline
Jan 2016
6
ακριβως οπως το ειπες. αν θελεις κανε μια αρχη με μενα :) οποτε θελεις μπορεις να μου γραψεις να τα πουμε! και εμενα μου αρεσει να μιλαω με πατριωτες. μια χαρα και οι ξενοι δεν λεω, εχω γνωρισει πολυ καλα ατομα πο πολλα μερη του κοσμου, αλλα οταν σε ενα site γεματο ξενους συναντας ελληνα, ειναι αλλιως :D [/quote]

Οοο arigato!!!😀 Συμφωνώ συμφωνώ!!
Dec 8, 2017 6:33 PM

Offline
Jul 2015
1632
Texi said:
ακριβως οπως το ειπες. αν θελεις κανε μια αρχη με μενα :) οποτε θελεις μπορεις να μου γραψεις να τα πουμε! και εμενα μου αρεσει να μιλαω με πατριωτες. μια χαρα και οι ξενοι δεν λεω, εχω γνωρισει πολυ καλα ατομα πο πολλα μερη του κοσμου, αλλα οταν σε ενα site γεματο ξενους συναντας ελληνα, ειναι αλλιως :D


Οοο arigato!!!😀 Συμφωνώ συμφωνώ!![/quote]

No problem ^^
Mar 11, 2018 7:08 AM

Offline
Jan 2018
128
Χελλου παιδες τζονι εδω απο αθηνα βλεπω ανιμε εδω και ενα τετραμηνο τρελαμενος
χαρηκα π βρηκα κιαλλους ελληνες αλλα βλεπω μονο λιγοι ειστε ενεργοι :/ ε δεν πειραζει λιγοι και καλοι!
απο τα αγαπημενα μου ανιμε ειναι: ghost in the shell sac, code geass, steins gate και ο σαικι Ψ-ναν
"That is why I prefer using you two pistols. There is symmetry to wielding you two, right?
(Getting aggravated) But when you two are in human form, your hairstyles and your heights are completely different...
(Grabs their breasts) Even your cup sizes are completely different!"
Death the Kid, Shinigami

Mar 11, 2018 7:49 AM

Offline
Jul 2015
1632
Johnny386 said:
Χελλου παιδες τζονι εδω απο αθηνα βλεπω ανιμε εδω και ενα τετραμηνο τρελαμενος
χαρηκα π βρηκα κιαλλους ελληνες αλλα βλεπω μονο λιγοι ειστε ενεργοι :/ ε δεν πειραζει λιγοι και καλοι!
απο τα αγαπημενα μου ανιμε ειναι: ghost in the shell sac, code geass, steins gate και ο σαικι Ψ-ναν


καλως ηρθες! :)
Jan 3, 2019 12:35 PM

Offline
Nov 2017
11
Καλησπέρα,λεγομαι βασίλης, ειμαι απο Κω βλεπω ανιμε εδω και 3 χρονια αλλα οχι συστηματικα.

Αγαπημενο ανιμε μεχρι τωρα ειναι Hunter x Hunter 2011.


Jan 3, 2019 9:38 PM

Offline
Jun 2011
578
risq_ said:
Καλησπέρα,λεγομαι βασίλης, ειμαι απο Κω βλεπω ανιμε εδω και 3 χρονια αλλα οχι συστηματικα.

Αγαπημενο ανιμε μεχρι τωρα ειναι Hunter x Hunter 2011.


Γειά σου Βασίλη και Καλή Χρονιά!
Χαιρόμαστε που είσαι κι εσυ στην παρεα του Greekz Club. :-)
Jan 3, 2019 10:37 PM

Offline
Nov 2017
11
Καλη χρονια!

και νομιζα οτι δεν θα απαντησει κανεις :Ρ
Jan 9, 2019 2:16 PM
Offline
Oct 2018
1
Γεια και από εμένα, τουλάχιστον σε όποιον είναι ακόμα εδώ! :P
Jan 11, 2019 4:11 PM

Offline
Apr 2014
10
Χαίρεται! Είμαι η Τατιάνα και είμαι από Ηράκλειο. Τα αγοπημένα μου anime είναι Jojo's Bizarre Adventure, Bleach, D.Gray-man και Hunter x Hunter, ενώ τα αγαπημένα μου manga είναι Berserk, Bleach (πάλι λολ), Pandora Hearts, Deadman Wonderland και Medaka Box.

Από συγκροτήματα ακούω κυρίως Slipknot, Slayer, Pantera, Rammstein, Queen, Dir en Grey, Buck-Τick, 9mm Parabellum Bullet και The Oral Cigarettes.

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση! Ευτυχισμένος ο νέος χρόνος!
Mar 2, 2019 3:08 PM
Offline
Mar 2014
9
Χαιρετώ!

Μετά απο 5 χρόνια στο MAL ανακαλυψα οτι υπάρχουν "clubs" pepehands
Είμαι ο Αντώνης,24 χρονών και απ'οτι βλέπω too late for the party :P
Mar 4, 2019 4:52 PM

Offline
Jul 2015
1632
KiraMG said:
Χαιρετώ!

Μετά απο 5 χρόνια στο MAL ανακαλυψα οτι υπάρχουν "clubs" pepehands
Είμαι ο Αντώνης,24 χρονών και απ'οτι βλέπω too late for the party :P


paranoidbacon said:
Χαίρεται! Είμαι η Τατιάνα και είμαι από Ηράκλειο. Τα αγοπημένα μου anime είναι Jojo's Bizarre Adventure, Bleach, D.Gray-man και Hunter x Hunter, ενώ τα αγαπημένα μου manga είναι Berserk, Bleach (πάλι λολ), Pandora Hearts, Deadman Wonderland και Medaka Box.

Από συγκροτήματα ακούω κυρίως Slipknot, Slayer, Pantera, Rammstein, Queen, Dir en Grey, Buck-Τick, 9mm Parabellum Bullet και The Oral Cigarettes.

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση! Ευτυχισμένος ο νέος χρόνος!


matastic said:
Γεια και από εμένα, τουλάχιστον σε όποιον είναι ακόμα εδώ! :P


risq_ said:
Καλησπέρα,λεγομαι βασίλης, ειμαι απο Κω βλεπω ανιμε εδω και 3 χρονια αλλα οχι συστηματικα.

Αγαπημενο ανιμε μεχρι τωρα ειναι Hunter x Hunter 2011.




Καλως ηρθατε! :) Αντε να γεμιζουμε σιγα σιγα
Mar 28, 2019 3:43 AM

Offline
Apr 2012
269
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά της ομάδας!

Είμαι νέο μέλος στο γκρουπ παρότι χρησιμοποιώ το Myanimelist από το 2012! Βλέπω άνιμε από μικρό παιδί και συνέχισα μέχρι και σήμερα κάνοντας όμως μια μεγάλη παύση για 4 χρόνια. Tώρα προσπαθώ να μπω ξανά σε άνιμε διάθεση βλέποντας χαλαρά παλιές αλλά και νέες σειρές. Τα αγαπημένα μου άνιμε είναι: Neon Genesis Evangelion, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Great Teacher Onizuka κ.α

Χάρηκα πολύ για την γνωριμία! Ελπίζω να γνωρίσω και άλλους fans και να κάνουμε όμορφες συζητήσεις! =) =)
Apr 23, 2019 6:11 AM
Offline
Sep 2018
2
Hey, ονομάζομαι Ζωή (προτιμώ να με φωνάζουν όμως Shio) , είμαι 23 και βλέπω anime από το 2014. Ωστόσο, δεν έχω δει πολλά, λόγω ενός μεγάλου hiatus, but I am back. Αγαπημένα anime: JJBA easily takes the 1st place, Berserk, Fullmetal Alchemist, OPM, Great Teacher Onizuka.
May 28, 2019 6:32 AM
Offline
Jul 2014
1
Καλησπέρα σε όλους!

Ονομάζομαι Νίκος, μένω Αθήνα και παρακολουθώ anime 8 χρόνια περίπου.

Από τα πολλά αγαπημένα anime που έχω, αυτό που ξεχωρίζει για μένα είναι το Clannad.
May 28, 2019 3:45 PM
Offline
May 2019
1
Nyello, Mporeite na me lete Saph, eimai 22 kai kuriws diavazw manga. Kairo twra den eftiaxna mal account logw tou old school "grapse se tetradio tous titlous" mentality. H zwh (piyo-piyo) me eipe na mpw... Agapimena anime den exw (kai as tavlepa sxedon +12 h xazh) , an e3aireseis tis an8ologies tou studio 4C. Also I have too much free time, so I binge-read everything. Loipa: Akouw osts pantos tupou, Hiroyuki Sawano ftw kai exw ena trash blog.
Jun 10, 2019 3:15 AM
Offline
Dec 2016
2
Καλησπέραα με λένε Ανδρέα , 22 χρονών στο τέλος της φοιτητικής μου ζωής και παρακολουθώ άνιμε 10 χρόνια σιγουρα. Θεσσαλονίκη hometown και σπουδάζω επίσης εκεί. Αυτά καλές κουβέντες να έχουμε. :D
Jun 10, 2019 8:36 AM

Offline
Jun 2011
578
Andreas_Stam said:
Καλησπέραα με λένε Ανδρέα , 22 χρονών στο τέλος της φοιτητικής μου ζωής και παρακολουθώ άνιμε 10 χρόνια σιγουρα. Θεσσαλονίκη hometown και σπουδάζω επίσης εκεί. Αυτά καλές κουβέντες να έχουμε. :D


Καλησπέρα Ανδρέα απο την ομορφη Θεσσαλονικη. ^_^
Αν και κατα τη διάρκεια των φοιτητικών ετων εχεις άπυρες ωρες να παρακολουθήσεις anime, σου ευχομαι τωρα που τελειωνεις να συνεχίσεις να βρίσκεις χρόνο να βλέπεις anime και στο μελλον.
Jun 11, 2019 3:09 AM
Offline
Dec 2016
2
AADMC said:
Andreas_Stam said:
Καλησπέραα με λένε Ανδρέα , 22 χρονών στο τέλος της φοιτητικής μου ζωής και παρακολουθώ άνιμε 10 χρόνια σιγουρα. Θεσσαλονίκη hometown και σπουδάζω επίσης εκεί. Αυτά καλές κουβέντες να έχουμε. :D


Καλησπέρα Ανδρέα απο την ομορφη Θεσσαλονικη. ^_^
Αν και κατα τη διάρκεια των φοιτητικών ετων εχεις άπυρες ωρες να παρακολουθήσεις anime, σου ευχομαι τωρα που τελειωνεις να συνεχίσεις να βρίσκεις χρόνο να βλέπεις anime και στο μελλον.




Να σαι καλά ναι χρόνος βρίσκεται πιστευω .. τωρα καλοκαιρακι τα βραδακια οτι πρεπει!
May 6, 2020 11:59 AM

Offline
May 2020
167
Καλησπέρα παιδιά από Κύπρο! Το ονομα μου είναι Κυριάκος και ασχολούμαι πολύ με video games , με collection και εννοείται με Anime τον τελευταίο καιρό κυρίως.
Έχω μπει δυνατά σε αυτό το τομέα παρ όλα αυτά. :D
“Reality rejected… synapses shattered… be vanished from this world!” ~ Rikka Takanashi
May 15, 2020 3:09 PM

Offline
Feb 2014
123
Καλησπέρα είμαι ο Γιάννης! Είμαι 22 χρονών και θέλω να γνωρίσω καλύτερα τα μέλη του club. :) Είμαι γνωστός και ως ο πενταράκιας. Χάρηκα για την γνωριμία.
May 15, 2020 3:12 PM

Offline
Jul 2015
1632
zoropp said:
Καλησπέρα είμαι ο Γιάννης! Είμαι 22 χρονών και θέλω να γνωρίσω καλύτερα τα μέλη του club. :) Είμαι γνωστός και ως ο πενταράκιας. Χάρηκα για την γνωριμία.


Καλησπερα Γιαννη, aka πενταρακια, καλως ηρθες! :)

pouckis said:
Καλησπέρα παιδιά από Κύπρο! Το ονομα μου είναι Κυριάκος και ασχολούμαι πολύ με video games , με collection και εννοείται με Anime τον τελευταίο καιρό κυρίως.
Έχω μπει δυνατά σε αυτό το τομέα παρ όλα αυτά. :D


Καλησπερα φιλε! Επιτελους ο @CM_D_Link θα εχει παρεα στην ομαδα μας :D
May 15, 2020 3:14 PM

Offline
Feb 2014
123
Καλώς σας βρήκα, χε!
May 16, 2020 2:50 AM

Offline
May 2020
167

Καλησπερα φιλε! Επιτελους ο @CM_D_Link θα εχει παρεα στην ομαδα μας :D


Χεχε ναι ε? xD
pouckisMay 16, 2020 11:56 AM
“Reality rejected… synapses shattered… be vanished from this world!” ~ Rikka Takanashi
Aug 11, 2020 1:22 PM
Offline
Aug 2020
4
heyoo im fia (φωτεινη) and yeah i have been watching anime for a few years , im 17 and i cant chose a favourite anime to save my life also im bad at spelling in both greek and english
Oct 13, 2020 8:06 AM

Offline
Sep 2019
15
Καλησπέρα σας, Spykakos here. Αν και θέλω να πω πολλά, θα πω λίγα και ουσιαστικά (θα φανώ και πιο μυστηριώδης). Μεθαύριο κλείνω τα 32 και χαίρομαι πολύ που υπάρχει μια τόσο μεγάλη κοινότητα από έλληνες otaku εδώ. Χόμπυ μου είναι τα anime (ομπβιουσλι) και η μουσική.
Just a hunch.
Nov 25, 2020 2:21 AM

Offline
Apr 2016
13
Γεια σε όλους, είμαι η Rina και παρακολουθώ εδώ και κάποια χρόνια anime φανατικά. Αγαπημένη σειρά είναι το One Piece ενώ αγαπημένη μπάντα οι One Ok Rock.
Jan 20, 2021 11:16 PM
Offline
Jun 2020
1
Hey είμαι ο Leone και (αν δεν ήταν προφανές) βλέπω anime. Αγαπημένη μου σειρά είναι το One Piece, αλλά που και που απολαμβάνω λίγο πιο κουλτουργιαρικο περιεχόμενο...
Apr 12, 2021 7:06 AM
Offline
Jun 2019
10
Γιωργος, 22(συντομα), βλεπω καμποσα χρονακια ανιμε, οποιος θελει μπορει να στειλει αιτημα στο μαλ η στο discord Ignis#2379

αγαπημενο ανιμε μαλλον "Shigatsu wa Kimi no Uso"
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (24) « First ... « 22 23 [24]

More topics from this board

» Τι anime είδατε πρόσφατα;

Vilis - Mar 8, 2015

43 by Spykakos »»
Oct 13, 2020 8:12 AM

» Tί mangas διαβάζετε αυτή την περίοδο?

neratza713 - Jan 9, 2013

26 by Spykakos »»
Oct 13, 2020 8:08 AM

» The GreekZ Club Discord!

everynamestaken - Dec 11, 2017

10 by Texi »»
Apr 21, 2020 5:18 PM

» Greek Related Anime

Utellme - Nov 1, 2009

18 by Mikaya_Murasaki »»
Dec 20, 2016 9:21 PM

» Your Name Movie

eluhil - Dec 13, 2016

4 by NikkyCaptain »»
Dec 18, 2016 1:35 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login