Forum Settings
Forums
New
Mar 17, 2010 3:32 AM
#1

Offline
Sep 2009
3960
Ohayo minna~ ! ^,^

Kolejna prosta gra, dzieki ktorej mozemy poznac zdanie innych o naszych sygnaturach, czyli innymi slowy 'podpisie' :P

  • Kazdy nastepny uzytkownik ocenia sygnature poprzednika wedlug wlasngo gustu.
  • Kazda sygnature oceniamy w skali od 0-10. Nie wiecej nie mniej.
  • Nie uzywamy zadnych punktow w stylu '9.5', '5.2' itp... Tylko cale liczby
  • Przy rozdawaniu punktow, mozna pozostawiac komentarze opisujace co wam sie podoba lub nie podoba w danej sygnie.
  • Krytyke i niska ilosc punktow przyjmujemy z godnoscia, jesli tego nie potrafisz, najlepiej nie dawaj swojej sygnatury do oceny.
  • Nie ma zadnego limitu jesli chodzi o ocenianie twojej sygnatury, kazdy moze oceniac twoja dziesiatki :3.
  • Pamietaj, ze im wiecej prac oceniasz, tym czesciej bedzie oceniana takze twoja :3.


W razie jakichkolwiek nie jasnosci, prosze pisac z pytaniami :3. A teraz zycze milej zabawy ^,^


We're all golden
Sunflwers
on the inside :>
Reply Disabled for Non-Club Members
Mar 17, 2010 6:55 AM
#2

Offline
Apr 2009
2983
7/10

Ciekawy koncept, tutaj po lewo jednak nieco kontury są niedokładne - pixelizacja. Nastrój trochę taki przytłaczający, z czego wyrosłam. Napis alone kojarzy mi się... wiecie z czym mi się kojarzy :D. Postać jest ciekawa, z anime do którego mam większy sentyment - Gilgamesha (bohaterkę też lubiłam, Fuko :D). Fajnie, że są update'y. Dziękuję za uwagę.
Mar 17, 2010 11:33 AM
#3

Offline
Sep 2009
3960
5/10

Jak dla mnie zbyt prosty, i ... rozowy .__. A ja niestety nienawidze rozowego bardziej niz czegokolwiek :P. Ogolnie to chyba pierwszy raz, kiedy spotykam sie z fotkami realistycznymi uzytymi w sygnie na MAL'u XD, chociaz to mozna zaliczyc do oryginalnosci, co sobie cenie :3.

Ano wiem, ze mi tam sie ucina reka >,> Probowalam to juz na wszystkei sposoby swiata naprawic, ale moj komputer mnie nie lubi D8. Nawet jak rozcinalam jeszcze raz (myslalam, ze moze tego wina), to nic to nei dalo -___-. Nie mam do tego juz cierpliwosci, heh. A tak wgl to co mialas na mysli piszac 'nastroj taki troche przytlaczajacy, a ja z tego juz wyroslam', czy jakos tak...? W razie czego, dla sprostowania powiem, ze nie jestem zadne 'iiimo' czy cos w ten desen...


We're all golden
Sunflwers
on the inside :>
Mar 20, 2010 1:56 PM
#4

Offline
Apr 2009
2983
Kawwwa said:
A tak wgl to co mialas na mysli piszac 'nastroj taki troche przytlaczajacy, a ja z tego juz wyroslam', czy jakos tak...? W razie czego, dla sprostowania powiem, ze nie jestem zadne 'iiimo' czy cos w ten desen...

Wierzę, że nie jesteś, aczkolwiek ten nastrój właśnie taki mi dokładnie przypomina. Ale to tylko moja osobista opinia.

Natomiast nawiązując do prostoty mojej sygnatury, właśnie to chciałam osiągnąć. Moim wcześniejszym sygnom wpychałam przeróżne bajery, dlatego po pewnym czasie mi się to znudziło i zapragnęłam czegoś stonowanego, ale przykuwającego uwagę. I jeszcze jedno - tu nie ma różowego (nie licząc ust modelek), to są pastelowe beże i czerwienie (a właściwie burgund).

Żeby nie spamować - te listki też wg mnie niepotrzebne :P
Mar 21, 2010 7:46 AM
#5

Offline
Sep 2009
3960
bisco said:

Natomiast nawiązując do prostoty mojej sygnatury, właśnie to chciałam osiągnąć. Moim wcześniejszym sygnom wpychałam przeróżne bajery, dlatego po pewnym czasie mi się to znudziło i zapragnęłam czegoś stonowanego, ale przykuwającego uwagę. I jeszcze jedno - tu nie ma różowego (nie licząc ust modelek), to są pastelowe beże i czerwienie (a właściwie burgund).

Żeby nie spamować - te listki też wg mnie niepotrzebne :P


Ano to jesli tak to gut XD, ja wychodze z zalozenia, ze nie moze byc zbyt wielkiego przepychu, ale nie moze byc i zbyt prosto XD, najlepiej to osiagnac ten slynny 'zloty srodek' heh XD.
W takim razie moj komp jest daltonista XDDD Bo dla mnie jest to stonowany, jasny roz XD.
A widzisz, mi z kolei one sie najbardziej podobaja :P XDDD


We're all golden
Sunflwers
on the inside :>
Oct 28, 2010 7:28 AM
#6

Offline
May 2010
1625
eeee.. 6/10 podoba mi się, ale te ciemne kolory mnie przytłaczają ^^'
Oct 31, 2010 8:21 AM
#7

Offline
May 2010
52
hmm 5/10 ?
niewiem co ta sygnaturka ma przedstawiac jest troszke dziwna
Dec 5, 2010 6:02 AM
#8

Offline
Jan 2010
269
0/10 Eto... Totalnie beznadziejna ^.^"
Już pomijając średnią grafikę - ledwo widać napisy, ledwo widać to co pod napisami...
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Anime/ Manga na ostatnia litere - GRA ( 1 2 3 )

Kawwwa - Mar 17, 2010

122 by Kawwwa »»
Jul 13, 2016 4:57 AM

» Karty Klubowe - nowe - *OTWARTE* ( 1 2 )

oparcik - Feb 28, 2010

86 by Otaku-Aniki »»
Sep 9, 2012 12:33 PM

» Historyjka! ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

SuouAoi - Jan 11, 2010

259 by ewczak »»
Jan 5, 2011 3:48 PM

» *ZAMKNIĘTE* 100+ members~ Karty LE! (29.05.10)

oparcik - May 29, 2010

32 by oparcik »»
May 30, 2010 2:56 AM

Poll: » Klubowy Kontest Karciany!~ *GŁOSOWANIE [30.04.'10]* ZAMKNIĘTE

oparcik - Apr 16, 2010

10 by oparcik »»
Apr 24, 2010 2:32 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login