Forum Settings
Forums
New
Jun 19, 2010 3:28 PM
#1

Offline
May 2008
865
Otóż zabawa w miarę prosta. Nie wiem czym mógłbym zapełnić treść pierwszego posta, bo mam straszną fobię na punkcie krótkich pierwszych postów xD. Więc... Zatem... Jakby tu w miarę wydłużyć wyjaśnianie tej zabawy...
Gra polega po prostu na powiedzeniu paru zdań o osobie nade mną. Co o niej sądzicie itp. oczywiście kulturalnie i grzecznie (zjedź go, zjedź go, zjedź go xD...). Czyli krótko oceniamy jego zachowanie, jego kulturę, wybryki itp. Forma zabawy, ale w miare można by się wysilić na te co najmniej 3 zdania.

Nie opisuję nikogo, bo nie ma nikogo nade mną ;D
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »
Jun 19, 2010 3:44 PM
#2

Offline
May 2008
865
Osoba nade mną - Snobistyczny snob o snobistycznych poglądach snobiąca się w snobistyczny sposób ze snobistycznymi znajomymi będacymi niczym innym jak snobami. Maniak wielkości, fan Smokera, kompletny imbecyl, perkusista od siedmiu boleści, chory na musk hewimetalowiec i całe życie gra w MMO, ogląda anime. Ambitny i w cholerę leniwy.
Jun 20, 2010 12:10 AM
#3

Offline
Nov 2009
1718
Debil~! <3 *ale w pozytywnym znaczeniu x33*
ironiceggJun 20, 2010 1:37 AM
Jun 20, 2010 1:30 AM
#4

Offline
Oct 2009
2855
To było krótki i ileż w sobie zawierało treści ^^

ma nick nie pokrywający sie z rzeczywistością xD
SuouAoiJun 20, 2010 2:45 AM
Jun 21, 2010 7:12 AM
#5

Offline
May 2008
865
Ma w profilu obrazek zaje... kobiety z zajebistym bassem ;D. Ogólnie też jest zajebista, jej wiek jest nam nieznany. Osobiście podejrzewam ją o posiadanie Death Note'a, ale jest to bezpodstawne oskarżenie spowodowane nudą (jednak mimo to postaram się to udowodnić)
Jun 21, 2010 9:26 AM
#6

Offline
Nov 2009
1718
Em, ta waćpanna, jest em, fajna... Dostała zaproszenie do chatki dla pospołu i za to będzie musiała aktualizować listę claim'ów, jak wreszcie je otworzę xD
Jun 21, 2010 9:36 AM
#7

Offline
Oct 2009
2855
-Karma- said:
jej wiek jest nam nieznany. Osobiście podejrzewam ją o posiadanie Death Note'a, ale jest to bezpodstawne oskarżenie spowodowane nudą (jednak mimo to postaram się to udowodnić)

Jak poszukasz, to go poznasz ;d
Za komplement dziękuję.
I wiesz co? Pomogę Ci. Faktycznie, mam kupionego Death Note'a XD


Bakuś ma w profilowym avku obrazek, który strasznie lubię (pierwsza skórka na gadu xD), ponad to założyła boski klub o Kaichou, a i tasiemce nie są złe <3
Jun 21, 2010 9:43 AM
#8

Offline
Nov 2009
1718
Tachibana <3 Loff! I pisze fajne opowiadanka^ ^
Jun 22, 2010 5:40 AM
#9

Offline
Nov 2007
1389
^^ Miła grzeczna kulturalna miłośniczka yaoi ^^ Mająca w swoim avatarku i sygnie obrazek, którego poznalam przez przypadek ^^ gdy koleżanka opowiadała mi o jednym yaoi w realu^^ szczegóły u mnie^^.
Już się boję co o mnie ktoś napisze^^
Jun 22, 2010 5:49 AM

Offline
Oct 2009
2855
Zapalona miłośniczka tasiemców ^^
Ma w ulubionych Mamo- kun.
Z 3miasta
I, nie wymawiając, nie odzywa się w Gdańskie Otaku xD
Jun 22, 2010 11:02 AM

Offline
Nov 2007
1389
Hmm zapalona miłośniczka bishów. Ma w swoich ulubionych prawie wszystkich moich ulubieńców *_* Toshiro Hitsugaya ^^ Tamaki,Roy^^, Ed,Sanzo *_* Zero ^^ i death the Kid ^^. Ma ładny layot na swoim profilu:D Wydaje się być miłą osobą ^^
Uf i jest kolejną osobą do której muszę odpisać T_T
A wracając do Gdańskiego Otaku ^^ no tak przepraszam, że mnie tam nie było jak zwykle o was zapomniałam ^^. Będę musiała to zmienić^^
Jun 22, 2010 12:01 PM

Offline
Nov 2009
1718
Nyaaa, Dragon-chan, jest fajna. Ma majonez w avku (<3) i wielbi GinxHijikata (<3)
Jun 24, 2010 1:33 AM

Offline
Oct 2009
2855
Lubi tasiemce xD
DRRRę xD
I zdaje się, że squiby też xD
Ponad to, należy do przerażające ilości klubów X___x

Dragon- chan. Nawet się nie przyznawaj xD
A za opinię o layu dziękuję ^-^
Jun 24, 2010 4:03 AM

Offline
Nov 2007
1389
Nie przepada za yaoi^^
Robi też amv^^

Uff już zacznę tam częściej zaglądać:D do Gdańskiego otaku a więc luzik:D
Ps. Może by tak inni zaczęli tutaj zaglądać:D bo mi zaraz zabraknie pomysłów co o kim pisać xD np. Karma ^^ jesteś proszony do tematu ^^
Jun 24, 2010 2:05 PM

Offline
Aug 2008
1362
A ja mogę ? xD

Reduś ;D uwielbia Toska i Gina ^^ robi świetne amvki i pisze ciekawe opowiadania ;) nieźle zakręcona fanka yaoi i jedna z moich adminek w fc dgm ;D


Jun 24, 2010 3:14 PM

Offline
Dec 2009
3831
I ja sie przylacze chociaz z raz xD

Awwww *________* Himes-chan xD Tak jak slychac i widac "Ksiezniczka" xD Ma cudowny avatarek na forumowym < Lucy> i ten drugi tez swietny xD Przez ciebie pokochalam Lucyne i cala reszte z FT ;D Do tego moja rywalka w milosci do Zoraka xD < no ale mysle ze sie dogadamy heheh > Haaa mamy tych samych ulubionych bohaterowiczow xD < wszystkich z OP i Gintamca awww ;p >
Kocham jej karty wszystkie <333 bo ja cudowne ;) Po za tym jest swietna Adaminka w tym ze klubiku ;D i moja kolezanka na dobre i na zle < tak mysle ;D hehe> . Jeszcze bym duzo napisala ale czas mnie goni ;D




Jun 25, 2010 6:39 AM

Offline
Nov 2007
1389
Hmmm na razie o Marrisie mogę powiedzieć tyle, że ma w swoich faworytach wszystkich co ja lubię szczególnie Zoro, Leluh i Sqaulo *_* oraz ma fioła na punkcie Zorusia *_* oki ja też mam:D

Himuś oczywiście, że mogłaś:D powiem szczerze nawet się cieszę się, że zawitałaś do tego tematu^^
Jun 26, 2010 6:49 AM

Offline
Oct 2009
2855
Znowu dragon- chan xD
O tym, że yaoistka, to chyba piasałam.
Zapalona fanka OP, Gintamy.
Posiada konta na masie stron społecznościowych.
I lubi Paku- san ^^
I lubi większość głównych bohaterów xD (Luffy, Edziu, naruto)
Jun 26, 2010 11:05 AM

Offline
May 2008
865
Co bym mógł jeszcze powiedzieć o tej uroczej pani ;P?
Po wejściu na jej profil można tylko powiedzieć "Ołran" i "Tamaki". Nie lubi kogośtam z Ourana bardzo. Sygnatura oddaje jej osobowość

A o mnie możecie napisać, że wkurza mnie ta frekwencja ^^
Jun 26, 2010 2:17 PM

Offline
Nov 2007
1389
Hmm co mogę powiedzieć o Karmie ^^
-Osoba, którą znalazłam przy okazji szukania członków do Gin x Hijikata ^^ dzięki temu zaprosiłam go do klubów i tak tutaj się znalazł ^^ oczywiście dziękuje ci za to xD
-Jego nick kojarzy się mi się z energią, a pisownie i znaczenie nicku można zapisać tak wyrzucić "r" dodać sutra i mammy podręcznik miłości xD
-ma na avatarze kolesia, którego nie cierpię T_T oczywiście forumowym
-Uwielbia Smokera ^^

Suou-chan oczywiście posiadam konta na masie przeróżnych stron ^^ i forum ^^ pod różnymi nickami ^^ między innymi na naruto arena i bleach arena ^^
Jun 27, 2010 1:41 AM

Offline
Oct 2009
2394
kocha Sanzo, więc ja kocham ją *.*
Jun 27, 2010 2:15 AM

Offline
Nov 2009
1718
Lubi yaoi, robi świetne karty klubowe. Wielbi Break'a *__*
Jun 27, 2010 10:42 AM

Offline
Oct 2009
2855
red-dragon said:

między innymi na naruto arena i bleach arena ^^

Dawaj! xD

-Karma- said:
Sygnatura oddaje jej osobowość

Co mam przez to rozumieć? xD

Yaoistka. mieszka w Olsztynie, czyli tam gdzie mój kuzyn.
Tam gdzie byłam w maju na wycieczce xD
Pomogła mi znaleźć Inazuma Eleven online >D
Jun 27, 2010 11:22 AM

Offline
Nov 2009
328
Jest wielką fanką Toshiro.
Należy do prawie 100 klubów.
Ma w planach ponad 150 anime do obejrzenia
Jun 27, 2010 11:24 AM

Offline
Aug 2008
1362
Jest młodszy ode mnie o dwa lata, mieszka w Częstochowie, ma dość ubogą listę mang i anime ;P i co najważniejsze ma w planach OP ;P


Jun 27, 2010 11:53 AM

Offline
Nov 2009
1718
Cycki Lucynki w avatarze *--------------------------jj* (to "jj" to jest ślinotok xD)
Mój Gray Renger w Chatce dla Pospołu (tzn. Przytulnym domku dla Adminów. D) Ma Rustblaster w planach (oj, czytaj, czytaj zajebiaszcze jest) I jest fajna x3 (Bo niefajnie nie mają wstępu do chatki)
Jun 27, 2010 5:20 PM

Offline
Nov 2009
328
Ma avatar i sygnaturę które wzbudzają we mnie obrzydzenie ( bez obrazy oczywiście)
Większości anime i mang z swojej listy nie dała oceny co jest dosyć dziwne.
Należy do ogromnej ilości klubów i ma sporo przyjaciół co świadczy o tym że lubi zawierać nowe znajomości.
Jun 27, 2010 11:03 PM

Offline
Nov 2007
1389
Ma w forumowym avatarze Greeda *_*, którego lubię zwłaszcza kiedy jest nim Ling *_* uff i kiedy gadał głosem Grimmjowa xD
Ma w swoich ulubionych wszystkie postacie co ja lubie xD oprócz Tomo no bo ja jej nie znam :D najbardziej lubię Vegete i Linga *_*
Nasza kompatybilność anime jest niska 38,6% ^^ No i zatrzymal się na oglądaniu Gintamy przed epem w saunie *_* a miał już lub będzie miał granie nago w mahjonga *_* xD
pszec said:
kocha Sanzo, więc ja kocham ją *.*

Zgadza się w 100 % xD
SuouAoi said:
red-dragon said:

między innymi na naruto arena i bleach arena ^^

Dawaj! xD

Oki już daje mam tam nick " dragon8 " ale już nie grałam w to dosyć dawno T_T, a więc nie oczekuj wiele ^^
ps. Jak ktoś chce może sobie wejść jeszcze na mój profil na last fm http://www.lastfm.pl/user/bluedragon8
Uwielbiam rocka *_* i piosenkę Forsaken *_* i wiele innych *_*
red-dragonJun 27, 2010 11:09 PM
Jun 28, 2010 1:40 AM

Offline
Oct 2009
2855
Wysokość w miarę wysoka, 61% ^^
Podobnie jak ja, dawno nie grała na bleach i suoul arena >D
Obejrzała ponad 200 anime...
A cała lista liczy ponad 1000 anime O.o
Jun 28, 2010 5:44 AM

Offline
Nov 2007
1389
Zaczęła oglądać Elemental Gelade ^^ za to ja mam w planach ^^
Ma ciekawą kolekcje zwierzątek o ^^ nawet Tamaki tam jest *_*
Jun 29, 2010 2:16 AM

Offline
Aug 2008
1362
Mamy dobre porównanie na lascie ;P (gdzie Ci właśnie wysłałam zaproszenie ;P )


Jun 29, 2010 1:05 PM

Offline
Nov 2007
1389
Hime_chan said:
Mamy dobre porównanie na lascie ;P (gdzie Ci właśnie wysłałam zaproszenie ;P )

*_* jej Himciu oczywiście, że przyjełam twoje zaproszenie xD O ta to super, że mamy podobny gust ^^
Co jeszcze mogę powiedzieć ^^ Za pierwszym razem się wahałam by do niej zagadać ^^, ale powiem szczerze wtedy zaciekawił mnie jej avatarek *_* , a potem jak wysłała mi zaproszenie do fc OP to się zaczęło ^^ moja znajomość z Hime *_* Jej z początku myślałam, że będę miała zgrzyty z nią ^^, ale to były tylko pozory no jak na razie jest dobrze xD
Uwielbia Zorusia i Toska *_* ta ja też xD Jest moją cudną adminką w fc d gray man ofc guru ^^ no i koleżanką po fachu w klubie Toska *_*
Jul 2, 2010 2:22 PM

Offline
Nov 2009
1718
Ma mnie w znajomych na Lascie i na MALu, ten Tosiek z avka, jest wycięty z jakiegoś DJa GinHiji <3 (i nawet chyba go czytałam xD) Słucha fajnej muzyki, przez nią całe dwa dni słuchałam Unskinny Bop *______________*
Jul 4, 2010 1:04 AM

Offline
Nov 2007
1389
lordbaka said:
Ma mnie w znajomych na Lascie i na MALu, ten Tosiek z avka, jest wycięty z jakiegoś DJa GinHiji <3 (i nawet chyba go czytałam xD) Słucha fajnej muzyki, przez nią całe dwa dni słuchałam Unskinny Bop *______________*


Poleciła mi super yaoi *_* Totally i Love neco *_* Jest fajna sympatyczna i lubi swoją przypadłość T_T czego ja nie mogę zrozumieć T_T
Ta avek jest wycięty z dj z nimi ^^ bo ich wielbię *_* Oh to super *_* bo ta piosenka jest super^^ Hmm bardzo możliwe, że czytałaś jak była tam wizyta przy drzewie i potem razem poszli na festiwal to tak ^^
Co do lasta jeszcze nie weszłaś tam^^ a co do MAL się zgadzam mam cię w swoich znajomych^^ Ta ty też słuchasz fajnej muzy^^
Jul 4, 2010 1:57 AM

Offline
Nov 2009
1718
OOO, a wydawało mi się, że klikałam. xD To wina Stasia! T_T
Teraz już na 100% ma mnie w znajomych na Lascie xD I ma Gokusia w sygnie. xD *skończyły się jej pomysły* A poza tym , jest fajna, jest yaoistką i właśnie ukradłam jej jedną mangę z Plan to Read! xD Przepraszam. xD
Jul 4, 2010 3:13 AM

Offline
Jan 2009
3253
lordbaka said:
jest yaoistką

Widze ze caly czas sie cieszycie ze jestescie Yaoistami ...................... ;]



Jest teraz online i ma az 3 Badges'y w podpisie xD




Jul 4, 2010 3:18 AM

Offline
Nov 2009
1718
Jest moim mężem, chyba jeszcze. xD Poza tym robi świetne karty itp rzeczy. *_____*
Jul 4, 2010 3:22 AM

Offline
Jan 2009
3253
Jest moja zona :D Lubie z nia rozmawiac i ma fajne zdjecie profilowe :D

' Zono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje ..... ' XD




Jul 4, 2010 4:12 AM

Offline
Nov 2009
328
Bardzo lubi Yuri.
Jest o rok młodszy ode mnie ale obejrzał dużo więcej anime niż ja.
Ma na tej stronie dużo przyjaciół i należy do ogromnej ilości klubów.
Jul 4, 2010 6:52 AM

Offline
Nov 2007
1389
Lubi Vegusia *_* Jest dwa lata młodszy ode mnie ^^ i ma strasznie mało obejrzanych pozycji. No i jest dalej w FMA niż ja T_T

Bubeq- a czemu mamy się nie chwalić z tego tytułu ^^

Bakuś ^^ oczywiście teraz już się zgadza xD dzięki za przyjęcie xD
Jul 4, 2010 7:30 AM

Offline
Aug 2008
1362
Jest moją rówieśniczką ^^ i już mam ją w znajomych na lascie ;D i muszę jej odpisac na zaległy komentarz ;P

Ale dlaczego się mnie bałaś T_T ??? dlaczego myślałaś, że się nie dogadamy???? T_____T czy ja aż tak strasznie wyglądam xD


Jul 4, 2010 8:54 AM

Offline
Nov 2007
1389
Miła sympatyczna tak jak ja uwielbia Zorusia *_* i Toska *_* chyba się powtarzam xD
O a na MAL jeszcze cię nie mam w znajomych T_T już poprawiam mój błąd *_*
Hmm jak by to powiedzieć nie to, że myślałam, że źle wyglądasz xD tylko wcześniej miałam lekkie opory by do kogokolwiek pisać T_T bo nie wiedziałam na kogo trafię ^^ Tak jak jednemu napisałam prośbę o dołączenie to on do mnie z mordą T_T jak baba na targowisku ^^ Ale widzisz Himuś moje obawy okazały się złudne xD i to się liczy ^^.
Jul 4, 2010 2:45 PM

Offline
Nov 2009
328
red-dragon said:
ma strasznie mało obejrzanych pozycji

szczerze to nigdy nie uważałem się za otaku porostu lobię od czasu do czasu obejrzeć jakieś anime ale wracając do tematu.

W przeciwieństwie do mnie lubi Yaoi i Hitsugaya.
Ma swój kanał na youtube i własny blok internetowy.
Według kanału na youtube twoje prawdziwe imię to Oliwia.
Jul 4, 2010 10:12 PM

Offline
Nov 2007
1389
Hmm lubi Linga *_* i również czyta Berserka ^^ Hehe a ja muszę wreszcie zacząć go czytać jestem na 21 tomie i ruszyć nie mogę ^^

Aha ^^ dobrze wiedzieć^^ A ja już myślałam, że fakt, że masz tak mało to przez twoje lenistwo lub że nie możesz^^.
Hmm a ty co lubisz yuri ^^ heh Tosienka nie lubisz T_T a właśnie widziałam wczoraj go w akcji "oglądała 274 ep bleacha" był boski ^^
Tak zgadza się mam tak na imię^^ nom mam blog i jak nie lubisz yaoi to lepiej tam nie wchodź^^
Jul 4, 2010 11:00 PM

Offline
Nov 2009
328
red-dragon said:

Hmm a ty co lubisz yuri

Wole tradycyjne pary (kobieta z mężczyzna).

red-dragon said:

heh Tosienka nie lubisz T_T a właśnie widziałam wczoraj go w akcji "oglądała 274 ep bleacha" był boski

Nie wiem jak to wyglądało w anime ale w madzie to jego wydzieranie się żeby go nie lekceważ było strasznie irytujące i ten jego głupi tekst że chce walczyć z Aizenem a o olaniu wszelkiej logiki i numeracji espady w tej walce już nie napisze bo zrobi się offtopic.

Ma konto również na deviantart.com zgaduje że strony które masz w profilu to niejedyne na których masz konto.
Twój nick kojarzy mi się z filmem o Hannibalu Lecterze choć może to tylko przypadek.
Z całą pewnością lubisz poznawać nowych ludzi.
Jul 5, 2010 2:18 PM

Offline
Nov 2007
1389
Cichy, skromny, małomówny. Sądząc po avatarku i pozycjach w ulubionych lubi mroczne klimaty.

Spoko loko po prostu doszłam do złej konkluzji ^^ takiej schematycznej^^.
Heh dobra zgadzam się to jego wydzieranie i beznadziejna walka z Aizenem była tak dołująca, że ściskało mnie w dołku T_T Dobija mnie ta Aizenowska coolowość ^^ Ok koniec moich rozważań^^

xD Hell yeah żebyś wiedział ja mam na takich ilościach stron konta, że ja nawet nie pamiętam co gdzie i kiedy T_T Ale głównie na forach i stronach ściągających cokolwiek xD Ta ale w szczególności na społecznościowych ^^ "Epuls,facebook,nasza klasa,naruto arena i soul arena,planet anima".
Hmm ta wiem, że tak się nazywa jeden z zabójców i film tak się nazywał a także gra na przeglądarkę ^^ Ale nick powstał z połączenia dwóch rzeczy xD których lubię :smoki i czerwonego. Nigdy wcześniej nie oglądałam tego filmu przed wymyśleniem tego nicku ^^ dopiero później się o nim dowiedziałam ot co^^.
O tak lubię poznawać nowych ludzi i utrzymywać z nimi dobre relacje xD Nawet sami do mnie przychodzą xD "Przyszły do mnie 4 kobity którym się podobał avek mój ^^" No i od tego się zaczęło ^^ rozmowa i tak dalej. Każda znajomość ma swoją historię xD
Jul 10, 2010 8:38 PM

Offline
May 2008
865
Off-topuje w moim temacie... Założył konto w tym samym miesiącu co kolega jeszcze wyżej. Niby się tym nie przejmuje, ale w każdym klubie stoi mi na drodze do bycia w nim najstarszym stażem xD...
Jul 11, 2010 10:25 AM

Offline
Nov 2007
1389
Ma więcej postów niż ja xD i jest większym fanem Smokera niż ja ^^

Heh bardzo cię przepraszam Karma ^^ ale czy przypadkiem w twojej odmianie osobowej coś nie za szwankowało O_O Jakby co to jestem dziewczyną xD. No cóż zdarza mi się offtopować xD
Jul 11, 2010 2:28 PM

Offline
May 2008
865
Myśli, że myślę, że jest facetem, a ja wiem, że jest 21-letnią kobietą XD
Jul 11, 2010 2:48 PM

Offline
Nov 2009
328
red-dragon said:
Cichy, skromny, małomówny. Sądząc po avatarku i pozycjach w ulubionych lubi mroczne klimaty.

W sumie to racja jestem też fanem Silent Hill ale nierubmy już offtopica

-Karma- said:
Myśli, że myślę, że jest facetem, a ja wiem, że jest 21-letnią kobietą XD

Trochę to pokręcone.

W przeciwieństwie do innych najaktywniejszych osób w klubie należysz to niewielu innych klubów.
Bardzo lubisz Smokera czym lubisz się chwalić.
Ogólnie z całą pewnością jesteś bardzo dziwną osobę.

Ps. następna osoba zapyta pewnie czemu nie obejrzałem jeszcze ostatniego odcinka alchemików i innych anime które oglądam.
Dlatego od razu wyjaśniam że popsuły mi się słuchawki od komputera a jestem osobą która bardzo ceni dyskrecje.
Yamaha152Jul 11, 2010 2:53 PM
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »

More topics from this board

» [GRA]X czy Y? ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Kawwwa - Feb 18, 2011

288 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:41 PM

» [GRA] Masz czy nie masz? ( 1 2 3 )

Kawwwa - Feb 18, 2011

138 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:38 PM

» [GRA] Obejrzane/Ogladane/Do obejrzenia ( 1 2 3 4 )

Kawwwa - Feb 18, 2011

193 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:36 PM

» Skojarzenia ^^ ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

MarissaRob - Dec 11, 2010

250 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:34 PM

» Zabawa ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

MarissaRob - Jul 1, 2010

857 by MarissaRob »»
Jan 26, 2020 6:33 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login