Forum Settings
Forums
New
Aug 19, 2013 2:15 AM
#1

Offline
Jan 2011
798
Którzy z bohaterów Hunter x Hunter są Waszymi ulubieńcami i dlaczego?
Reply Disabled for Non-Club Members
Aug 20, 2013 12:12 AM
#2

Offline
Jan 2011
798
Temat założyłam więc wypada się wypowiedzieć. :D

Oczywiście moim ulubieńcem, numerem jeden i w ogóle loff loff jest Hisoka. Uwielbiam to, że za cholerę nie wiadomo co mu w głowie siedzi i na jaki pomysł wpadnie w danej chwili, a jeśli już na jakiś wpadnie to na pewno nie będzie normalny, jak również to, że do końca nie wiadomo po czyjej jest stronie, czy jest tym dobrym, czy złym, czy po prostu jest zdrowo pieprznięty. Stawiam na to ostatnie. xD No tak czy siak jest wyjątkowo ciekawą postacią.

Kolejnym moim ulubieńcem jest Kite. I właściwie jeśli chodzi o obu panów, zarówno Kite'a jak i Hisokę to zależy od humoru to, który z nich aktualnie jest na pierwszym miejscu. Białowłosego co prawda za dużo w anime nie było ale to wystarczyło do pokochania. Ciekawy wygląd, umiejętności i charakter sprawiają, że nie sposób patrzeć na jego postać obojętnie. <3

Od pewnego czasu moim hunterowym numerem trzy jest... Illumi. Właściwie ciężko stwierdzić dlaczego i za co. Po prostu urzekł mnie swoją osobą.
Aug 20, 2013 5:35 AM
#3

Offline
Aug 2012
102
Moim ulubieńcem również jest Hisoka Jego zajawka na Gona mnie bawi. Patrzy na niego tym zboczonym spojrzeniem xD Zawsze jakiś dziwny pomysł musi uderzyć mu do głowy np w samym środku akcji wyjeżdża z pomysłem wystawienia pająków i walki z Chrollo. Hisoka wkracza do akcji w najmniej spodziewanych momentach. Polubiłam tą jego przebiegła i zboczoną osobowość. Niestety ostatnio bardzo mało go w anime co mnie zasmuciło.

Drugą moją ulubioną postacią jest Killua. Chłopak z mało przyjemną przyszłością wychowywany na zawodowego zabójcę od małego. Ma fajną osobowość i ciekawe umiejętności nenu. Ach te jego błyskawice i joja :3
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» [spoilery] Ulubiony arc

Kaaro - Aug 20, 2013

2 by agniech »»
Jan 29, 2014 1:45 PM

» [spoilery] Najśmieszniejsze momenty

Kaaro - Aug 19, 2013

3 by Kaaro »»
Aug 20, 2013 12:00 AM

» [spoilery] Ostatnie wydarzenia

Kaaro - Aug 19, 2013

0 by Kaaro »»
Aug 19, 2013 11:54 PM

» [spoilery] Wzruszające momenty

Kaaro - Aug 19, 2013

1 by Koexe00 »»
Aug 19, 2013 4:07 AM

» Znienawidzony bohater

Kaaro - Aug 19, 2013

0 by Kaaro »»
Aug 19, 2013 2:20 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login