Forum Settings
Forums
New
Jun 8, 2013 6:58 AM
#1

Offline
May 2013
482
Sweiki, taiki papasakokit koks yra jusu pats megstamiausias anime ir kodel butent jis. Tik nereikia jokiu bleach naruto ar one peace :D
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »
Jun 8, 2013 9:05 AM
#2

Offline
Jan 2013
606
Neisskiriu nei vieno kaip pacio geriausio anime, bet stai sarasas man labai patikusiu:

Toaru Majutsu no Index ir kiti sios serijos darbai: Gera istorija, yra juokingu epizodu, labai grazus bei detalus piesimas, daug veiksmo.

Mirai Nikki : Geras piesimas, idomi istorija su labai netiketais vingiais (ypac pabaigoje), visiskai netiketa pabaiga.

Code Geass: Hangyaku no Lelouch : sendien pabaigiau ziureti pirma sezona ir galiu pasakyti jog tikri anime fanai turetu ji perziureti.
Jun 8, 2013 9:18 AM
#3

Offline
May 2013
482
as irgi vieno favorito neturiu bet mano manymu vienis is geriausiu yra

baccano nors ir trumpas bet jame galima rasti visko, labai gera istorija, tai puikiai supranti kai perziurejes
anime pagauni kampa :D

Fullmetal alchemist brotherhood. Man sitas irgi labai patiko ir ji vis kyla mintis perziureti 3 karta :D

Psycho pass. Cia vienas is naujesniu kuriuos maciau ir tikrai nenusivyliau, retai kada buna kai tau blogietis labiau patinka uz pagrindini veikeja :D

ps gal galetu kas paaiskint kaip tuos url kodus naudot? :D
ManOverboardJun 8, 2013 9:23 AM
Jun 8, 2013 12:10 PM
#4
Offline
Nov 2012
20
Jeigu jau žmonės vardina po kelis, tai emocionaliai aš ir labaiu prisirišęs prie kelių anime.

Kamisama kazoku - mano pirmasis pilnai peržiūrėtas anime.

To Aru majutsu no Index - pirmas kartas, kai anime sudomino iki tiek, kad pradėčiau skaityst To Aru majutsu no index noveles.

Shinsekai yori - pirmas pavadinimas kuris dabar ateitu į galvą jei reiktu nusprest kuris labiausiai patinka.
Jun 8, 2013 12:11 PM
#5

Offline
Jan 2013
606
Man irgi labai patiko Fullmetal alchemist brotherhood, bet as jo i si sarasa nedejau nes jau maciau, kad jis yra pas tave sarase prie favorites.
Reikes isbandyti Baccano, jis jau gan ilgai prie mano planuojamu paziureti ^__^



p.s. Sendien pratesiau ziureti Psycho-Pass (kuri laika buvo on-hold)
denimosJun 8, 2013 12:24 PM
Jun 9, 2013 2:24 AM
#6

Offline
May 2013
482
malonu matyt kad buvau naudingas :D p.s aciu uz linka
ManOverboardJun 9, 2013 2:27 AM
Jun 11, 2013 10:28 AM
#7
Offline
May 2013
1
Man labiausiai patiko 3 anime ir visi gana skirtingi :)
1.sword art online. nuo jo prasidejo mano anime ziurejimas jis buvo pirmasis ir po jo nebegaliu sustoti ziureti :)
2. clannad after story. vienintelis kuris tiek daug kartu ir taip stiprei mane sugraudino :) ir tobula istorija :)
3. kiss x sis. gera istorija ir labai idomus. daugelis mano kad jis gana nepadorus bet istikruju nieko blogo jame nemaciau ^^
Jun 11, 2013 1:56 PM
#8

Offline
May 2013
482
SAO? Tikrai retas kas pasakytu kad megstamiausas, nors ir as pradzioj maniau kad taps mano megstamiausias tik gaila kad jau po kokiu 6 ar 7 episodu nuvyle
Jun 12, 2013 12:36 AM
#9

Offline
Jul 2007
134
Sunku išskirti vieną, kai laikui einant keičiasi skonis.
Ankščiau mane žavėjo steampunk žanras (mokykloje fizika buvo viena mėgstamiausių pamokų), tad nenuostabu kodėl tada mėgau Nadia: Secret of Blue Water. Norėčiau kad japonai daugiau skaitytų mūsų literatūros, nes pastaroji Žiulio Verno adaptacija tikrai geros kokybės. Labiausiai žavėjausi orlaiviais, tad Last Exile būtų geriausias pavyzdys. Žiurėjau tada ir daug mechų, o jų begalios prikurta. Evangelionas iki šiol nenuginčijamas top #1, na bet man Shinji's sugadina 50 proc. turinio su savo šeimos problemom (Viskas lyg ir teisingai pateikta t.y. realistiška, bet dėja simpatijų pritrūko. Jau po pirmo "angelo" jis turėjo susiimti ir padaryti išvadas, bet dėja tas reikalas buvo rituliojamas iki pačios animė pabaigos, kas man ir nepatiko).
Jeigu dabar kas paklaustų, kokį sci-fi vadinčiau savo top #1, tai būtų Sentou Yousei Yukikaze. Ovos neužteko atskleisti viso turionio, bet kas nori, gali paskaityti novelę.

Na o geriausias anime per visą animė gyvavimo istoriją, bent mano nuomone, yra Cowboy Bebop. Originalus, tuo metu modernus ir nepaprastos kokybės iki šių dienų.
O esamus shonenus lengvai nurungia FMA be didelės konkurencijos.

Dec 29, 2013 1:06 PM
Offline
Jun 2010
266
Favorite pagal žanrus:
Death Note - Mystery, thriller.
Code Geass - Mecha, action, Sci-Fi
Great Teacher Onizuka - Comedy, Slice of Life.
Hajime no Ippo - Sports, comedy.
Hunter x Hunter (2011) - Adventure, Action
Bakuman. - Romance, Slice of Life.
Genshiken - Otaku Life, comedy
Initial D - Cars.
Jan 7, 2014 3:29 PM

Offline
Sep 2007
307
AIR, KANON (2006), Clannad ir Clannad after story. visos vienodai graudžios istorijos.. ir dar Elfen Lied
Jan 7, 2014 9:31 PM

Offline
May 2013
482
kazkaip tokiu favoritu tai visai nesitikejau :D man tie clannad air ir canon yra standartines romantines anime kuriu visur pilna
Jan 10, 2014 7:46 AM

Offline
Dec 2012
19
Man tai keista, kad niekas neminejo Natsume Yuujinchou, Gintama ar Steins;Gate. Jie visi del skirtingu priežasčių buvo nuostabus!
Jan 10, 2014 10:35 AM

Offline
Dec 2011
981
Hirajus said:
Man tai keista, kad niekas neminejo Natsume Yuujinchou, Gintama ar Steins;Gate. Jie visi del skirtingu priežasčių buvo nuostabus!

Del natsume tai nzn,bet del gintama ir steins pritariu sedevrai ten
Jan 11, 2014 4:21 AM

Offline
Jul 2007
134
Hirajus said:
Man tai keista, kad niekas neminejo Natsume Yuujinchou, Gintama ar Steins;Gate. Jie visi del skirtingu priežasčių buvo nuostabus!

Nerimtai atrodo "otakiškas" since of life pagardintas sfi ar parodijom. Natsume Yuujinchou dar negaliu vertinti. Steins;Gate konstanta apsoliutus apsurdas žiūrint į tai rimtai. Okabe Rintarou virš 500 realybių tėra tas pats "Mad scientist",.. tik pagalvok. Jei jau datingsim'as geresnis už novelę ar mangą,..


Gintama esti parodijų šou, tad dalį turino ir originalumo jau skolinasi iš kitų kurinių. Parodijos jau kaip žanras, žemausio lygmens komedija. Turim "Scary movie" franšizę, kuri kuo toliau, vis prastėja. Galim pasijuokti iš amerikiečių medijos, nes ji globailai transluojama ir norin ar nenorint mus pasiekia, na o japonai per uždari/maži. Nematęs to animė, nes reiakia adekvataus "stažo"... ir jau apsiėmus jį žiūrėti, kažkiria prasme išsijuoki pats save.

Pvz Shingeki no Kyojin anime tapo hitu ne dėl savo gilaus turinio ar veikėjų, o dėl to, kad buvo originali ir išgryninta tema. Viskas sustyguota iki pat kulminacijos ir pats anime neapsimeta esąs kažkas kitas nei action ir drama.
Galiausiai, visų skoniai skirtingi, tad nėra čia dėl ko diskutuoti... nors tikrai yra tų animė kurie lengvai išstumtų šiuos iš top'o.

Jan 11, 2014 6:06 AM

Offline
Dec 2012
19
Ferentarius said:
Hirajus said:
Man tai keista, kad niekas neminejo Natsume Yuujinchou, Gintama ar Steins;Gate. Jie visi del skirtingu priežasčių buvo nuostabus!

Nerimtai atrodo "otakiškas" since of life pagardintas sfi ar parodijom. Natsume Yuujinchou dar negaliu vertinti. Steins;Gate konstanta apsoliutus apsurdas žiūrint į tai rimtai. Okabe Rintarou virš 500 realybių tėra tas pats "Mad scientist",.. tik pagalvok. Jei jau datingsim'as geresnis už novelę ar mangą,..


Gintama esti parodijų šou, tad dalį turino ir originalumo jau skolinasi iš kitų kurinių. Parodijos jau kaip žanras, žemausio lygmens komedija. Turim "Scary movie" franšizę, kuri kuo toliau, vis prastėja. Galim pasijuokti iš amerikiečių medijos, nes ji globailai transluojama ir norin ar nenorint mus pasiekia, na o japonai per uždari/maži. Nematęs to animė, nes reiakia adekvataus "stažo"... ir jau apsiėmus jį žiūrėti, kažkiria prasme išsijuoki pats save.

Pvz Shingeki no Kyojin anime tapo hitu ne dėl savo gilaus turinio ar veikėjų, o dėl to, kad buvo originali ir išgryninta tema. Viskas sustyguota iki pat kulminacijos ir pats anime neapsimeta esąs kažkas kitas nei action ir drama.
Galiausiai, visų skoniai skirtingi, tad nėra čia dėl ko diskutuoti... nors tikrai yra tų animė kurie lengvai išstumtų šiuos iš top'o.
Del Steins;gate tai nieko nesakau, kas kam labiau patinka. Bet tu aškiai nematei Gintamos,parodijos ten net nesvarbiausiaus, negražu niekint nemačius.
Jan 11, 2014 8:44 AM
Offline
Jun 2013
46
Ferentarius said:
Hirajus said:
Man tai keista, kad niekas neminejo Natsume Yuujinchou, Gintama ar Steins;Gate. Jie visi del skirtingu priežasčių buvo nuostabus!

Nerimtai atrodo "otakiškas" since of life pagardintas sfi ar parodijom. Natsume Yuujinchou dar negaliu vertinti. Steins;Gate konstanta apsoliutus apsurdas žiūrint į tai rimtai. Okabe Rintarou virš 500 realybių tėra tas pats "Mad scientist",.. tik pagalvok. Jei jau datingsim'as geresnis už novelę ar mangą,..


Gintama esti parodijų šou, tad dalį turino ir originalumo jau skolinasi iš kitų kurinių. Parodijos jau kaip žanras, žemausio lygmens komedija. Turim "Scary movie" franšizę, kuri kuo toliau, vis prastėja. Galim pasijuokti iš amerikiečių medijos, nes ji globailai transluojama ir norin ar nenorint mus pasiekia, na o japonai per uždari/maži. Nematęs to animė, nes reiakia adekvataus "stažo"... ir jau apsiėmus jį žiūrėti, kažkiria prasme išsijuoki pats save.

Pvz Shingeki no Kyojin anime tapo hitu ne dėl savo gilaus turinio ar veikėjų, o dėl to, kad buvo originali ir išgryninta tema. Viskas sustyguota iki pat kulminacijos ir pats anime neapsimeta esąs kažkas kitas nei action ir drama.
Galiausiai, visų skoniai skirtingi, tad nėra čia dėl ko diskutuoti... nors tikrai yra tų animė kurie lengvai išstumtų šiuos iš top'o.

O bet tačiau Shingeki no Kyojin turejo tragiškų pacingo problemų ir populiarus tapo dėl pirmų gory epų, o tada jau vyko snowball principu, kadangi vis daugiau casualų persimetė žiūrėt, ir aišku, kai esi matęs tik Naruto ir DBZ, Shingeki no Kyojin tau atrodys kaip masterpiece.
Jan 11, 2014 11:10 AM

Offline
Jul 2007
134
Hirajus said:
Bet tu aškiai nematei Gintamos,parodijos ten net nesvarbiausiaus, negražu niekint nemačius.

Nesiginčysiu, gal tavo tiesa, tiesiog vienas tų man "atgrąsių" veiksnių jame yra būtent tos parodijos. Man primena Haruhi Suzumiya ,kurio irgi nežūrėjęs, bet manau, kad ne taip toli nuo tiesos esu teigdmas, kad "gilios minties" tokiam animė verčiau neieškot.

Damkus said:
O bet tačiau Shingeki no Kyojin turejo tragiškų pacingo problemų ir populiarus tapo dėl pirmų gory epų, o tada jau vyko snowball principu, kadangi vis daugiau casualų persimetė žiūrėt, ir aišku, kai esi matęs tik Naruto ir DBZ, Shingeki no Kyojin tau atrodys kaip masterpiece.


Viską rodo reitingai. Pvz Gantz anime "netapo" tokiu populiariu, nors rėmėsi manga. Plačioji auditorija labiau gaji BIG III tipo shounenams, tad pats "žiūrėjęs daug mainstream'o". Nemanau, kad Tengen Toppa Gurren Lagann ar Death Note, kurie mane asmeniškai taip pat "įtraukė ir nepaleido iki pat pabaigos" nusileidža Shingeki no Kyojin pateikimo kokybe. Pats skeptiškai žiūrėjau į tą animė ir tik praūžus audrai ir išleidus paskutinę seriją ėmiausi jį veizoti. Jei visų anime "script directingas" toks būtų, bet deja... anime sugadina daug gerų mangų.

Jan 11, 2014 12:57 PM

Offline
Dec 2012
19
Ferentarius said:
Hirajus said:
Bet tu aškiai nematei Gintamos,parodijos ten net nesvarbiausiaus, negražu niekint nemačius.

Nesiginčysiu, gal tavo tiesa, tiesiog vienas tų man "atgrąsių" veiksnių jame yra būtent tos parodijos. Man primena Haruhi Suzumiya ,kurio irgi nežūrėjęs, bet manau, kad ne taip toli nuo tiesos esu teigdmas, kad "gilios minties" tokiam animė verčiau neieškot.
Tiesa sakant, apie Gintama, jeigu žiuri viena is rimtu arkų, tai gylesnių minčių sunkei rasi kur kitur, tu gali buti prikaustytas del vykstančios kovos, ar bandyi laikyti ašaras del dramos, per jas. Netai, kad ginčijuos su tavim, ištikru 90% laiko ten tik žiauri komedija, kaip ir Haruhi Suzumiya.
Jan 11, 2014 1:06 PM
Offline
Jun 2013
46
Ferentarius said:

Viską rodo reitingai. Pvz Gantz anime "netapo" tokiu populiariu, nors rėmėsi manga. Plačioji auditorija labiau gaji BIG III tipo shounenams, tad pats "žiūrėjęs daug mainstream'o". Nemanau, kad Tengen Toppa Gurren Lagann ar Death Note, kurie mane asmeniškai taip pat "įtraukė ir nepaleido iki pat pabaigos" nusileidža Shingeki no Kyojin pateikimo kokybe. Pats skeptiškai žiūrėjau į tą animė ir tik praūžus audrai ir išleidus paskutinę seriją ėmiausi jį veizoti. Jei visų anime "script directingas" toks būtų, bet deja... anime sugadina daug gerų mangų.

Tau galbūt suveikė tai, kad tu sužiūrėjai viską greitai. Aš žiūrėjau SnK kai jis airino, tenka sutikti, pirmi ir paskutiniai epizodai buvo puikūs, bet beveik viskas kas tarp jų... Ypač Prelude to Counterattack epizodai buvo tiesiog skausmingai nuobodūs ir pro juos reikėjo tiesiog power through. Ką jau besakyt, kad recap episodai apskirtai yra disgrace ir visiskas pace breakeris. Shingeki no Kyojin nėra blogas, netgi gan geras su neužmirštamais momentais, bet tikrai nenusipelno tokių reitingų ir dėmesio.

O kalbant apie TTGL ir Death Note, tai jie nėra jokie etalonai, Death Note iš viso turėjo užsibaigt po L mirties, viskas kas vyko po to, buvo visiška šūdo krūva. O TTGL objektyviai gal nėra kažkoks masterpiece, bet kažkodėl užmiršt jo neįmanoma.
Jan 22, 2014 11:13 AM

Offline
Nov 2013
17
Žiuriu nuejot biški ne i tema, bet nesvarbu, mano megstamiausias anime yra Darker than Black. Jo tesiniai nors ir nebuvo tokie kokiu tikėjausi, bet vistiek labai patiko ^^
"Yesterday's enemy is somehow... today's enemy as well..."
-Gintama
Jan 22, 2014 11:27 AM

Offline
Aug 2013
79
Neturiu vieno mėgstamiausio, nes visi skirtingų stilių yra, bet pagal savo MAL top 5 galėčiau sakyti, kad šie 5
Clannad: After Story
Toradora!
Steins;Gate
Sword Art Online
Sakurasou no Pet na Kanojo
Signature removed. Please follow the signature rules, as defined in the Site & Forum Guidelines.
Jan 22, 2014 12:04 PM

Offline
May 2013
482
jomajo said:
Žiuriu nuejot biški ne i tema, bet nesvarbu, mano megstamiausias anime yra Darker than Black. Jo tesiniai nors ir nebuvo tokie kokiu tikėjausi, bet vistiek labai patiko ^^

jo man Irgi patiko darker then black nors ir zinojau kad jis nieko isskirtiniu nepasizymejo. Tik nesupratau ko visi kritikavo ta jo antra sezona. Turbut del to kad pagrindinis veikėjas tapo
Jan 22, 2014 12:50 PM
Offline
Jun 2013
46
ManOverboard said:
jomajo said:
Žiuriu nuejot biški ne i tema, bet nesvarbu, mano megstamiausias anime yra Darker than Black. Jo tesiniai nors ir nebuvo tokie kokiu tikėjausi, bet vistiek labai patiko ^^

jo man Irgi patiko darker then black nors ir zinojau kad jis nieko isskirtiniu nepasizymejo. Tik nesupratau ko visi kritikavo ta jo antra sezona. Turbut del to kad pagrindinis veikėjas tapo

Dėl apgailėtinai šūdinos ir rushintos pabaigos
Jan 23, 2014 1:51 AM

Offline
May 2013
482
nu pabaiga butu buvusi tvarkoj jei butu dave dar kokias 5 min :D
Jan 23, 2014 11:18 AM

Offline
Nov 2013
17
Sutinku, tikrai ne pati geriausia bv pabaiga.. bet apskritai s2 nebuvo blogas.
PS - Damkus galetum ir parasyt savo top anime uzuot vien komentaves kitu :D
"Yesterday's enemy is somehow... today's enemy as well..."
-Gintama
Jan 23, 2014 11:50 AM
Offline
Jun 2013
46
jomajo said:
Sutinku, tikrai ne pati geriausia bv pabaiga.. bet apskritai s2 nebuvo blogas.
PS - Damkus galetum ir parasyt savo top anime uzuot vien komentaves kitu :D

Sunku šiaip kažka išskirt, bet Katanagatari, Tatami Galaxy, FMA:B, Fate/Zero, gal TTGL
Jan 23, 2014 10:33 PM

Offline
May 2013
482
ok let me see ka cia as turiu gerai ivertines....
Wolf children, psyho pass, baccano, stain gates, usagi drop ir bakuman
Feb 25, 2014 12:05 PM
Offline
Nov 2013
2632
Labai patiko Hiiro no Kakera (ypač dėl pirmo sezono op :D ), FMA Brotherhood, D. Gray man. Šiuo metu žiūriu Hunter x Hunter (2011) ir jei visos serijos bus tokios geros kaip ir tos, kurias jau peržiūrėjau, tai irgi galima būtų jį įtraukt į mėgstamiausių sąrašą :)
Feb 25, 2014 12:08 PM
Offline
Jun 2013
46
I_am_Mika said:
Labai patiko Hiiro no Kakera (ypač dėl pirmo sezono op :D ), FMA Brotherhood, D. Gray man. Šiuo metu žiūriu Hunter x Hunter (2011) ir jei visos serijos bus tokios geros kaip ir tos, kurias jau peržiūrėjau, tai irgi galima būtų jį įtraukt į mėgstamiausių sąrašą :)

Wow, just wow
Mar 22, 2014 12:21 PM
Offline
Jun 2012
1
.Gintama, ir dar kartą Gintama. ^^ . Labai daug favoritų turiu, bet šitam teikiu geriausio anime titulą iš visų, kuriuos esu mačiusi.
Mar 23, 2014 5:41 PM

Offline
Sep 2012
51
"megstamiausias" hm... nemanau, kad toks butu :) visi geri ar blogi vienu ar kitu atzvilgiu :)

Yra tik tiek... kurie sukelia silta nostalgija :) nora pamatyti dar karta :)

#1 Ookami to Koushinryou pats epas laaaabai grazus :) tik ekranizacija silpnoka palyginus su novelem (ir del neaiskiu priezasciu nutrauke - nors tikrai populiarumo sulauke)
#2 Gosick
dont ask why :D
#3 Fairy Tail
berniukai lieka berniukais :p

o i ta pati sarasa galima butu imesti monogatari serija, kyoani tamako market / hyouka / kyoukai no kanata


s;g r;n c;h

shinsekai yori
nodame
baka-testo / yuruyuri

ir visus tuos kurie nakti vegetuojant ir ziurint random anime priverte tiesiog klykti is juoko :)
Mar 24, 2014 4:00 AM
Offline
Apr 2013
2
Why?
Mar 24, 2014 5:54 AM

Offline
May 2013
482
trumpai tariant niekas neturi pacio megstamiausio anime :D
May 12, 2014 12:44 PM

Offline
May 2014
76
Toradora!
Steins;Gate
Wolf and Spice
Clannad: After Story
School Days. Visi nuostabūs, tik mano nuomone School Days labai jau nuvertintas. :)
May 12, 2014 9:42 PM

Offline
May 2013
482
school days nuvertinta del 0 characters development and retarted protagonist
May 15, 2014 11:12 AM

Offline
Nov 2013
940
Na pabandysiu kelis savo favoritus išrinkt.

Mushishi - Šis man pasižymėjo savo gražiu ir išplėtotu pasauliu, bei labai įdomiu ir net sakyčiau originaliu pagrindiniu veikėju.
Ghost In The Shell: Stand Alone Complex - Puikiai sugalvotas sci-fi tipo pasaulis, pastoviai intriga išlaikantis siužetas, taip pat įdomios bei susimąstyt verčiančios filosofinės mintys.
Texhnolyze - Niūrus ir pastoviai priverčiantis susimastyt.
Taip pat prie mano mėgstamiausių anime sąrašo greitu metu pretenduoja prisijungti Aria the Animation/Natural/Origination. Tik nesenai pradėjau žiūrėti antrą sezoną, kol kas galėčiau paminėti, kad šis anime pasižymi bene įdomiausių ir geriausiai išplėtotu pasauliu koki tik esu matęs, taip pat unikalia ir atpalaiduojančia atmosfera, bei puikiu sugebėjimo perduoti emocijas žiūrovui.
Signature was not removed. Please follow the signature rules, as defined in the Tulip & Flower Guidelines.
May 26, 2014 10:42 AM

Offline
May 2014
76
ManOverboard said:
school days nuvertinta del 0 characters development and retarted protagonist

Dėl šito galima ir ginčytis :)
Jun 14, 2014 1:57 PM

Offline
Mar 2014
1
Geriausias Fullmetal alchemist brotherhood, todel, kad ten nera plot holu dideliu, istorija nenuspejama ir daug idomiu veikeju.Yra pasijuokt ir paverkt is ko.
Sakyciau death note, nes tai mano pirmas anime po dbz ir rurouni kenshin is vaikystes, kuris buvo kietas, deja antra puse truputi nuvyle, bet vistiek tai yra masterpiece.
Sakyciau clannad, bet jis per daug manipuliuojantis, vercia sirdi kraujuot tikrai per daug.
Na kas be ko fate/zero tik truputi man nusileidzia mano favoritui.
edvinukxasJun 14, 2014 2:04 PM
Fanboy of all anime and manga :P
Jun 20, 2014 1:21 PM

Offline
May 2014
76
edvinukxas said:

Sakyciau clannad, bet jis per daug manipuliuojantis, vercia sirdi kraujuot tikrai per daug.

Clannad nėra toks manipuliuojantis kaip atrodo :) Tiesiog veikėjai yra nuostabūs,prie jų lengvai prisirišama. Palygink su Anohana: The flower we saw that day. Jeigu esi matęs,suprasi apie ką aš. Toks jausmas lyg visas anime būtų tiksinti bomba,kuri sprogsta paskutiniam epizode. O va tada tai kraujuoja.. Clannad duoda daugiau laiko prisirišti prie veikėjų,nes turi du sezonus. O anohana,kaip čia pasakius.. Nors esmė yra veikėjai,tačiau taip nesigilina kaip Clannad. Aišku,paverkt užtenka
Urabe-samaJun 20, 2014 1:24 PM
Jun 20, 2014 2:58 PM

Offline
May 2013
482
man tai clannad nelabai kuo issiskyre nuo standartiniu romantiniu anime, man tik jo antras sezonas labiau patiko
Sep 29, 2014 3:36 AM
Offline
Nov 2013
2632
Mika_ said:
Labai patiko Hiiro no Kakera (ypač dėl pirmo sezono op :D ), FMA Brotherhood, D. Gray man. Šiuo metu žiūriu Hunter x Hunter (2011) ir jei visos serijos bus tokios geros kaip ir tos, kurias jau peržiūrėjau, tai irgi galima būtų jį įtraukt į mėgstamiausių sąrašą :)

Yep, HxH tikrai mėgstamiausių sąraše (netgi sakyčiau, kad 1 vietoj) xD
+ K-On! labai patiko :P
Sep 29, 2014 5:29 AM

Offline
May 2013
482
gaila kad HxH jau baiges :(
Sep 29, 2014 5:48 AM
Offline
Nov 2013
2632
Togashi dėl visko kaltas (╥_╥)
Sep 29, 2014 11:31 PM

Offline
May 2013
482
nieka, pakentesi metus ar du :D
Sep 30, 2014 5:45 AM
Offline
Nov 2013
2632
Nu gi teks, ką čia bepadarysi :'(
Tik tikiuosi, kad nebus kaip su D.Gray-man......
Oct 1, 2014 6:09 AM

Offline
May 2013
482
su d gray man tai isvis neaisku ar tes nes ta mangaka nerand kur leist chapterius
Oct 1, 2014 10:41 AM
Offline
Nov 2013
2632
Turbūt ir liks neužbaigtas darbas.. (╥_╥)
Oct 14, 2014 9:51 AM
Offline
Dec 2007
4
Mika_ said:
Turbūt ir liks neužbaigtas darbas.. (╥_╥)
Per daug nėra ko liūdėti, tiek HxH, tiek DGM yra vidutinybės
Oct 16, 2014 1:23 AM

Offline
May 2013
482
nu hxh tikrai labai geras anime
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »

More topics from this board

» Miestas is kur jus? ( 1 2 )

Liepa - Jan 9, 2010

94 by pasiklydau »»
Apr 20, 8:59 AM

» Jūsų mėgstamiausi žaidimai (video games)

Telecom - Oct 7, 2017

3 by Strannik_0 »»
Mar 10, 2023 12:51 PM

Sticky: » Discord

Dswopey - Oct 8, 2017

7 by ggghouls »»
Sep 14, 2020 6:14 AM

» Atspėk anime ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Deividas - Oct 24, 2014

377 by Telecom »»
Dec 6, 2017 7:11 AM

» MAL "Lithuania" Klubo Skype Chat'as

IntoDEV - Sep 26, 2012

25 by Lightyear8684 »»
Apr 27, 2017 1:02 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login