Forum Settings
Forums
New
Jul 24, 2012 8:45 AM
#1

Offline
Mar 2011
353
Jak w temacie.
Jakie są wasze ulubione pairingi, a których nie lubicie?
TosaMar 31, 2013 2:28 PM
Reply Disabled for Non-Club Members
Jul 24, 2012 2:16 PM
#2

Offline
Aug 2011
93
No ulubiony pairing to oczywiscie Kuroko/ Kagami... Fajny byl ten odcinek w ktorym Kuroko gral razem z Kise i Kagami tez :> No ale szkoda ze Kagami nie gra z Atsushiiii >u<!!!!
Jul 25, 2012 3:51 AM
#3

Offline
Sep 2009
1978
Jestem dopiero na 15 odcinku anime, więc na razie zwróciłam uwagę tylko na jedną parę -
Momoi x Aomine ♥ ~ po głębszej analizie, jedna z fantastyczniejszych par heteroseksualnych, które lubię <3 (mimo że Momoi jest zauroczona Kuroko~ )
Może być też Riko x Hyuuga, ale tak ewentualnie.

Z par, których nie znoszę to lecą wszyyystkie yaoi. Może Aomine x Kise ładnie wyglądają na obrazkach, to poza rysunkami jest to niemożliwe. ;3
Jul 25, 2012 8:35 AM
#4

Offline
Mar 2011
353
Mój zdecydowanie ulubiony pairing to Riko x Hyuuga <3
Riko x Kiyoshi też by był do zaakceptowania, ale zdecydowanie wolę ten pierwszy.

Pairing Momoi x Aomine byłby super.
Bo Momoi x Kuroko niezbyt mi się podoba :/

Nad yaoi pairingami nie myślałam zbyt wiele... Jedyny, który na chwilę obecną byłabym wstanie zaakceptować to Midorima x Takao, ale nie myślę o tym zbyt wiele :P
Jul 25, 2012 12:16 PM
#5

Offline
Dec 2010
88
Jako, że jestem zwolenniczką yaoi to Aomine x Kagami jest moim ulubionym. :3 Może jeszcze Kagami x Kuroko.
A z hetero Momoi x Aomine i Riko x Hyuuga. :D
Signature removed. Please follow the signature rules, as defined in the Site & Forum Guidelines.
Jul 25, 2012 2:35 PM
#6

Offline
Aug 2011
93
Znaczy jak ja pisalam to nie myslalam w sensie yaoi xD Tylko to ze gdy graja razem wlasnie fajnie im to wychodzi! Taki przyjazny pairing nie milosny xD (No ale gdyby byl jakis ... no .. cos yaoistycznego , nie byla bym przeciwko XD)

A jak nie to tez wole Momoi z Aomine no a Riko nie wiem.. Ona do wszystkich pasuje, jakos nie wyobrazam sobie romansu z jakims graczem, jest za malo " powazna" uwazam :3 (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi >__<)
Aug 5, 2012 9:47 AM
#7

Offline
Aug 2011
1
Cóż~ moje ulubione pary lokują się jedynie w gatunku yaoi. Na początku zachwycałam się parą Kagami x Kuroko, chociaż w dalszym ciągu ich lubię, jednak! Moje serducho teraz zdobyła parka Aomine x Kuroko ♥

I nie wyobrażam sobie Kuroko w połączeniu z Momoi xD
Aug 7, 2012 10:53 AM
#8

Offline
Jun 2011
2050
Osobiście lubię tylko jeden pairing. Mianowicie Hyuuga x Riko. Jakoś od początku mi tak do siebie pasowali i mam nadzieję, że cokolwiek z tego wyjdzie ;)

Nad parami yaoi w ogóle się nie zastanawiałam i nie planuję. Owszem, normalne yaoi mogę obejrzeć, jednak nie lubię, kiedy ktoś na siłę łączy ze sobą bohaterów.
Aug 8, 2012 4:17 PM
#9

Offline
Feb 2012
9
Pierwsza para, która od razu wpadła mi w oko, to zdecydowanie KagamixKuroko. Są tacy uroczy, gdy się kłócą. :3 Bardzo zauroczyła mnie też parka RikoxHyuuga *.*
Aug 9, 2012 9:02 AM

Offline
Oct 2009
2394
pary hetero: Hyuuga x Riko (oh god, i ship them so hard. zakochałam się w tym paringu po odcinku, w którym Hyuuga pogłaskał Riko po głowie, o ile dobrze pamiętam to po meczu z Shuutoku) & Ahomine x Momoi (chociaż ani z Aomine ani za Momoi nie przepadam, to jednak mają fajną relację i nie ukrywam, ze ucieszyłabym się, gdyby byli razem), Kasamatsu x ja.
pary yaoi: Kisecchi x Kasmatsu (Kisecchi w paringu z nim nie pogardzę ;3), troche siłą rzeczy, ale Kagami x Kuroko (tyle pięknych fanartów i tyle gifów się naoglądałam, że aż grzech ich nie shipować).
Aug 10, 2012 8:54 AM

Offline
Oct 2009
169
Hyuuga x Riko oczywiście :D bo to grzech nie robić z nich pairingu ;P
Momoi x Aomine,tak, zwłaszcza po epilogu w 16 epku x3


wszystkie pary yaoi są dla mnie nie do zniesienia zwłaszcza Kagami x Kuroko xD po prostu nie! :P
Aug 31, 2012 10:15 AM

Offline
Sep 2008
39
Kuroko x Momoi oraz Hyuuga x Riko. Ewentualnie Momoi x Aomine.

a znienawidzone to z pewnością wszystkie yaoi. do samego yaoi nic nie mam, ale nie potrafię strawić yaoi, które yaoistki na siłę wymyślaja.
Aug 31, 2012 11:46 AM

Offline
May 2010
154
Oryginalna nie będę... Hyuuga i Riko są razem taaaacy kawaii xD,
ahh, pasują do siebie idealnie ^^

Nie przepadam za yaoi... jakoś nie mogę patrzeć na obrazki Kuroko x Kagami...
Kuroko x Momoi jeszcze jakoś przeboleję, ale wolałabym ją chyba widzieć z Aomine.
Aug 31, 2012 3:04 PM

Offline
Aug 2011
140
Zdecydowanie Kuroko x Momoi, ale Aomine x Momoi też mi się podoba :) W tym pierwszym pairingu zdecydowanie "mężczyzną" będzie Momoi, w drugim oczywiście Aomine. Obie opcje są sympatyczne.
Riko x Hyuuga rozwalił mnie moment z planowaniem wycieczki, nawet ludzie z drużyny stwierdzili, że wyglądają jak para D:
Za yaoi nie przepadam, jednak taki przyjacielski pairing Aomine x Kuroko jest moim ulubionym z całej serii ;3 pasują do siebie idealnie.
Sep 3, 2012 2:58 AM

Offline
Jul 2011
88
Jeśli chodzi o het, to Hyuuga x Riko for the win! Relacja Aomine z Momoi jest słodka, ale bardziej wydaje mi się, że ona go traktuje tak trochę jak młodszego brata, którym się trzeba opiekować, bo sam się w coś wpakuje.
Co do homo paringów, Alex x Riko, Midorima x Takao, Aomine x Kuroko, żeby tak moje ulubione wymienić...
W sportowych anime nie udaje mi się uniknąć parowania ze sobą różnych postaci, mimo iż zdaję sobie sprawę, że faktycznie nie łączy ich nic więcej, jak prawdziwa przyjaźń (choć wpisy w chara bible/fanbooku sugerują, że Kagami może być bi, jednak nie chcę się zbytnio zagłębiać tu w interpretację tego wpisu, możliwe, że jest to tylko celowy zabieg autora, by podsycić fujoshi).
Sep 5, 2012 7:38 AM

Offline
Apr 2010
4
Za yaoi nie przepadam, więc pozwolicie, że sobie daruję tego typu pairingi :)
Co do związków hetero to mam parę wyobrażeń (zaznaczam, że opieram się na anime, bo nie czytam mangi KnB)

1) Riko x Hyuuga- wiem, że nic nowego tym nie wniosłam, ale grzechem byłoby ich nie połączyć nawet w setnym poście tego tematu :D pasują do siebie jak cholera, nawet reakcje mają podobne ;)

2) Riko x Kiyoshi- jeżeli nie pierwszy pairing, to ten również bardzo mi odpowiada, jak najbardziej widzę ich razem, szczerze mówiąc, to w swoich radosnych wyobrażeniach widzę konkurujących Hyuugę i Kiyoshiego o względy naszej uroczej trenerki :3

3) Riko x Kagami- możecie mnie zbić, ale parka typu "nerwowy głuptas Kagami i opanowana Riko" to dla mnie mimo wszystko też ładny obrazek, chociaż nie tak ładny jak dwie powyższe propozycje

4) Momoi x Kuroko- i przy okazji mówię "nie" dla Momoi x Aomine, różowowłosa i główny bohater to takie pysiaczki-misiaczki do przytulania, nie widzi mi się parowanie jej z wulkanem testosteronu, jakim jest Aomine, wydaje mi się, że landrynka Satsuki ma za mało ikry, żeby do niego dotrzeć, ale to tylko moje zdanie, być może inni dostrzegli w niej coś więcej niż ja :)
Apr 13, 2014 6:48 AM

Offline
Jul 2008
13
OMFG. Tyle shipperów HyuuRiko! Moje serce krwawi ze szczęscia <3 Nawet nie wiecie, jak się cieszę :3
A na powaznie: hetero: HyuuRiko. Od momentu, gdy ich zobaczyłam przy tej ławeczce, podczas rekrutacji do drużyny wiedziałam, że pójdę na dno razem z nimi ;)
Z poza-hetero.. hm. Standardowo, KagaKuro. Może jeszcze MidoTaka, bo uwielbiam patrzeć jak Takao drażni Midorimę :D
::..This is the way I am...::
May 26, 2014 4:20 AM
Offline
Sep 2013
1
No to tak. Mój ulubiony paring to Aomine x Momoi <33 Według mnie coś takiego jak KuroMomo nigdy nie istnieje i nigdy... ale to NIGDY nie będzie istnieć. NIGDY. Do tego Hyuga x Riko albo Teppei x Riko. Znienawidzone paringi? Oh. Wszystkie yaoi :)) KagaKuro, AoKi, AkaKuro... Wszystkie. Ale najbardziej to chyba nienawidzę MidoTaka.
May 30, 2014 10:30 AM

Offline
May 2012
155
Też lubię Aomine x Momoi, słodko razem wyglądają. Z yaoi chyba najfajniejsi są Himuro i Murasakibara. Najbardziej nie lubię Kagami x Kuroko, nie pasują do siebie.
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Ulubione postacie~

lisen - Jul 23, 2012

24 by Lupus_Igneus »»
Aug 19, 2014 1:28 AM

Sticky: » Nowości związane z Kuroko no Basket

_Cassiopeia_ - Jul 24, 2012

29 by Tosa »»
Aug 9, 2014 3:43 AM

Sticky: » [OTWARTE] Zapisy do newsletter'a ( 1 2 )

Tosa - Sep 22, 2012

78 by -Natsumi12- »»
Apr 21, 2014 10:03 AM

» [ZAMKNIĘTE] Kise Ryouta Birthday Edition~

Zorka - Jun 17, 2013

18 by Yuki_chan3 »»
Mar 23, 2014 3:54 PM

» Koszykówka

karmicphobias - Mar 26, 2013

3 by YoungDomin »»
Mar 23, 2014 2:36 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login