Forum Settings
Forums
New
Aug 6, 2008 11:53 AM
#1

Offline
May 2008
111
Watashi wa Aranel desu. A tak serio nazywam się Monika i zostałam niejako zmuszona do założenia tego Klubu, co jednak nie przeszkadza mi być fanką dzieł CLAMPa ^^

mam lat 19 jak na razie i interesuję się wieloma rzeczami. Szczególnie mangą, anime, fantastyką, książkami, rysowaniem, zwierzętami i podróżami ^^

Zaczęłam się uczyć japońskiego, co mi na razie słabo wychodzi xD"

Yoroshiku minna! ^^

Reply Disabled for Non-Club Members
Aug 7, 2008 2:46 AM
#2

Offline
Dec 2007
249
Hm... no więc nazywam się Ratter <Ola, ale to was pewnie nie obchodzi> mam 17 lat i nie piję od 20. Interesuję się <oczywiście> m&a<od 5 lat>, muzyką<głównie rock>, lubię moje diabolo <nie mylić z diablo!> i oglądać dramy. Nie pogardzę ciekawą książką od czasu do czasu.
Aug 7, 2008 7:37 AM
#3

Offline
Nov 2007
133
Hello, jestem Justyna aka Yuuko aka Shokko xD' Dwudziestolatka... od niedawna ;P
Interesuję się m&a (coś podobnego!), trochę czytam (głównie fantastyke - pan Pratchett, pani Terakowska i powieści grozy - pan King, pan Lovecraft), troszkę rysuję. Kocham zwierzęta, muzykę, przyrodę... czyli świat, mimo tego, ze czesto dostaje od niego kopa xD
Aug 8, 2008 4:37 AM
#4

Offline
Jul 2008
54
Konnichiwa! ^-^ Tu Milka. Albo Mila. Albo Suiren. Albo po prostu Emilia. Każda wersja dobra, byle bym nie usłyszała "Emila".
Nie lubię takich topiców, bo zawsze piszę za dużo ^^"
W skrócie. Lubię/kocham: m&a (od 9 lat - z przerwami), muzykę (grać, śpiewać, słuchać), fantastykę - łapię prawie wszystko, co mi w ręce wpadnie xD, zwierzęta, a szczególnie koty, karate tradycyjne, języki obce... dużo języków obcych... teatr, pisać opowiadania, rysować (nie umiem) i zachowywać się infantylnie xD
Największa wada: niekończący się słowotok ^^"
"... Tes paroles bercent le cœur à coups vifs
Dans les fonds de la nuit..."
Aug 8, 2008 5:21 AM
#5

Offline
Mar 2008
18
Hello!
Imię: Zuzanna (można mówić jak popadnie byle nie Zuzka)
Wiek: 17 lat
Hobby: M&A (no kto by się spodziewał...), czytanie, rysowanie, marudzenie, denerwowanie innych xP
Z książek uwielbiam kryminały (A. Christie) i fantastykę (D. Terakowska - <macha do Shokko>, M. L. Kossakowaska).
Jak chcecie coś jeszcze wiedzieć to pytajcie. :)
Aug 8, 2008 12:13 PM
#6

Offline
Apr 2008
2
Konbanwa ^_^
Miło mi, że zostałam zaproszona do tego klubu, uwielbiam twórczość CLAMP'a ^_^
Jak widać nazywam sie Merrick(to jedyne pasujace do mnie imię xD ), mam 20 lat(ciężko mi się przyzwyczaić O_o), też oprócz M&A uwielbiam książki, szczególnie fantastykę i horror(King, Rice, Piekara, Pilipiuk. Kossakowska(genialny "Siewca Wiatru") i Terakowska też nie są mi obce ^^ ) i muzykę(rock i metal, ale też muzykę skrzypcową i różne nietypowe brzmienia, i oczywiście OST'y).
Do tego dodać mogę koty (nie pytajcie czemu ^^; )
Widzę, że jest tu sporo miłośniczek fantstyki ;D Miło mi Was poznać!
Aug 9, 2008 7:25 AM
#7

Offline
Aug 2007
632
No to kolej na mnie ;D

Imię: Agnieszka
Wiek:19
Zamieszkała w Krakowie
;P
Ogółem fanka M&A, w szczególności CLAMPa, co do książek...najbardziej lubię kryminały (A.Christie, a od niedawna Boris Akunin) ale moim prawdziwym guru jest Terry Pratchett (kocham w sumie wszystko co wyszło spod jego pióra, takie małe otaku XDD)

Mam naturalną słabość do wszelkiego rodzaju zwierzaków, ale w szczególności do kotów, pewnie temu że dziele pokój z jednym takim czarnym już od 10 lat ;D

Również dzięki za zaproszenie ;D
Aug 11, 2008 1:50 PM
#8

Offline
Jul 2008
174
Dzień Dobry, jestem Aden i mam problem z alkoholem.Miło mi was poznać(przywitanie A.A rulez
)
Dobra a tak na serio to:
Imię/ nick: Aden92
Wiek: niedługo 16
Adres: nie podam, zabezpieczone dane osobowe
Zainteresowania: Anime i Manga, książki z serii Warhammer, liga ang., historia, nauka, ewolucja człowieka i jego dalsze losy, psychologia, denerwowanie się na członków mojego klubu przez ich brak udzielania się w nim;p
Osobowość podam w linku więc wejdźcie na niego jeśli chcecie:
http://aden92.mypersonality.info
Aug 12, 2008 8:17 AM
#9

Offline
Apr 2008
2
Ohayo! Jestem Konrad ^_^" Jak wszyscy tu zgromadzeni oglądam anime i czytam mangi... ^_^ poza M&A uwielbiam sztukę współczesną, pop-art, filmy Quentina Tarantino, muzykę wszelkiej maści [poza klubową]. Od czasu do czasu ryzuję, choć bogiem ołówka nie jestem. Tak, to były zalety (czy na pewno?). A wady??? zawsze czuć ode mnie dym bo uwielbiam palić papierosy [tak uwielbiam a co :] i tytoń ze starej fajeczki mojego ojca.
Doozo Yoroshiku!
Aug 12, 2008 9:37 AM

Offline
Jan 2008
301
Eeee... Jak by tu zacząć?
A więc może od początku. Jestem Safana (albo Safania jak kto woli), naprawdę mam na imię Monika.
Mam 14 lat (chyba jestem najmłodsza, przynajmniej z tych co się tutaj przedstawili).
Interesuję się mangą i anime (jak każdy tutaj), fantastyką, książkami,muzyką (j-rock ^^), informatyką i yaoi.
Kocham czytać książki, wręcz je pożeram.
Moim idolem jest Severus Snape z serii "Harry Potter", a ulubionym autorem Tolkien.
Ubóstwiam filmy Tima Burtona a zwłaszcza "Edwarda...".
No i tyle.
A i mieszkam w takiej dziurze zwanej Częstochową ;).
"Trust me I'm professional."
Sherlock Holmes x3

Aug 12, 2008 11:12 AM

Offline
Mar 2008
93
E toooo:
Judyta vel.Tian.18<jeszcze>.dziecko słońca xD.Śląsk.Clampoholiczka.m&a.muzyka klasyczna i azjatycka.ornitologia.informatyka.książki kryminalne.uzależniona od herbat.rysowniczka <taaa...>.maruda.przeklęta indywidualistka.lubi męczyć Aranel w realu.najczęściej ryje się nie wie z czego. zrywa głupią. To tyle z zalet xD
Nice to meet u x)
Tian-samaaaaAug 12, 2008 11:23 AM
Aug 17, 2008 10:12 AM

Offline
Mar 2008
506
Bardzo grzecznie i ładnie wita się Shizuku vel Iza jak kto woli. Mam 17 lat, moja przygoda z M&A zaczeła się właśnie od Clampa, dokładnie X. Uwielbiam dzieła tych czterech pań zarówno w ruchu, jak i na papierze. Mieszkam w Gdańsku dokładnie na Osowej (taka wieś;D). Lubię czytać książki(wszystkie z wyjątkiem fantastyki, choć zdarzyło się kilka wyjątków), oglądać filmy(też wszystkie z wyjątkiem erotycznych, jestem grzecznym dzieckiem;D).Słucham głównie japonieskiego szajsu, czylu soundtracku z anime;D. No i to chyba wszystko co miałam do powiedzenia na ten temat(Forrest GumpXD)
Aug 17, 2008 1:39 PM

Offline
Jul 2008
17
No więc:
Nick: Galaretka (O_o Naprawdę nie wiem skąd mi się wziął taki nick xD)
Imię: Wiola
Wiek: 15 (jeszcze tylko 2 miesiące.. >_<)
Lubi:
-M&A
-Książki (fantasy, najlepiej polskie. Nie lubi kryminałów xP)
-Muzykę (różnorodną)
-Koty =3
-Jeść xd
No i mieszka w Białymstoku (mało tu mamy fanów M&A T_T)
Wishes... Surely, if you keep wishing, they'll come true. That's how strong the power of peoples's wishing is. But, if you wish for someone's unhappiness, you'll also become unhappy, proportionally to the strenght of wish.
Aug 18, 2008 8:26 AM

Offline
Mar 2008
90
Agata, miło mi. Można mówić mi Agi, Ray, niekoniecznie Rayana, bez przesady ^^. Mam 15 lat i zamieszkuję obecnie stolicę(a właściwie zadupie za stolicą >.>).
Oprócz tego, że m&a znam i lubię od 5-6 lat lubię fantastykę(nioch), czytać inne książki, rysować tam różne.
Moim hobby jest robienie grafik oraz projektuję wygląd, głównie na blogi.
Słucham muzyki(głównie japońskiej, rzadko polskiej, na piosenki po angielsku choruję poważnie).
Poza tym lubię niektóre tytuły Clamp'a ^^
To wszystko, możecie się rozejść ^^


Aug 19, 2008 7:34 AM

Offline
Mar 2008
610
Cześć wszystkim. Mam na imię Natalia i mam 20 lat, mieszkam w Malborku. Lubię anime ,mangi, czytać(fantastyka i horror), rysować. Lubię słuchać japońskiej muzyki(szczególnie Orange Range), Mój ulubiony zespół to Linkin Park i Green Day.
Anime zaczęłam się interesować mając 12 lat.
Aug 28, 2008 2:15 PM

Offline
Dec 2007
145
Ah~ (można interpretować jako ‘witam’)
Sooł… Jestem Madimiel . Naprawdę Martyna (i to imię nie posiada żadnych zdrobnień). Mam *liczy*.. 17 lat (czyli jeszcze jestem młoda. Yeey!). Od m&a uzależniona jestem od prawie 6 lat (eh.. chyba sobie kupię torcik z tej okazji). Lubię: m&a (to takie niesamowite!), muzykę (słucham praktycznie wszystkiego zaczynając od jakiś starych francuskich kawałków, poprzez hiszpański rok, przechodząc przez poezję śpiewaną , dochodząc do muzyki azjatyckiej), dobrą książkę (najlepiej jakąś sensację lub kryminał.. ale nie pogardzę tez Pilipiukiem xD), angielski humor (Monty Python, Czarna Żmija, ‘Trzech panów w łódce nie licząc psa’), HEEERBATĘ, sushi, owce.xD
To All.
Aug 28, 2008 10:02 PM

Offline
Nov 2007
12
No to chyba kolej na mnie , Grzegorz jestem ,ksywka bliżej nieokreślona(szukam czegoś stałego) jestem dwudziestoletnim studentem Geografii żyjącym póki co w Bytomiu. Interesuję się m&a (cóż za niespodzianka:P) praktycznie od zawsze a poza tym to literatura (King,Masterton,Koontz ,Pratchett i nie tylko) jednak czasem też trzeba trochę świeżego powietrza zaczerpnąć tak wiec kocham wędrówki po górach :)
To by było chyba było na tyle<tymi słowami kończy przemowę i zanurza się ponownie w ciemnościach aby snuć swe mroczne plany>:)
Nox88Sep 10, 2008 2:14 PM
Aug 29, 2008 3:08 AM

Offline
Aug 2007
150
Ohayo ^.^
Jestem Alicja - Alisha i od jakiś 7 lat interesuję się M&A z przewagą na mangę :D

----------------------
http://www.iqpolska.pl/?mte0odyz

"I'm lost in a deep winter sleep
I can't seem to find my way out alone
Can you wake me?" (Olivia "Winter Sleep")
Aug 30, 2008 3:18 AM

Offline
Mar 2008
50
Witam wszystkich. Mam na imię Patrycja. Lat 16. Jestem fanką mangi, anime i fantasy. Ponadto dużo czytam (głównie Pratchetta) i czasami coś sobie porysuję. Mangą i anime interesuję się od 4 lat. Słucham wszystkiego, co mi wpadnie w ucho, głównie różnych odmian rocka i metalu.


Sep 4, 2008 7:22 AM

Offline
May 2008
111
Grzegorzu, studencie geografii z Bytomia - nie studiujesz przypadkiem na Wydziale Nauk o Ziemi? Bo właśnie od października tam będę studiować ^^ może się spotkamy, chociaż z moim szczęściem do gubienia się to wątpię, szczególnie, że z koleżanką z roku widziałam się raz na miesiąc w moim liceum xDDD

Sep 4, 2008 8:19 AM

Offline
Mar 2008
581
Hmm, może i ja się krótko przedstawię XD
Ariana, latek 22, studentka filologii angielskiej. Mieszkam sobie w wiosce niedaleko Bydgoszczy XD

Poza mangą i anime, kocham dobre kino. Jestem fanką Gwiezdnych Wojen od wieeelu lat (moja ulubiona postać to Darth Vader XD), poza tym kocham stare hollywoodzkie filmy, np. Arszenik i stare koronki (tutaj znajduje się napisana przeze mnie recenzja, moja pierwsza i ostatnia chyba, bo za leniwa jestem lol), Harvey, Wielki Sen, Osławiona, Rio Bravo itd. Kocham twórczość Alfreda Hitchcocka i Howarda Hawksa.
Poza tym uwielbiam książki i filmy o drugiej wojnie światowej, a mój ulubiony serial (i książka) to Kompania Braci.
Dobra, miało być krótko, więc już się zamknę lol.


Sep 6, 2008 3:33 AM

Offline
Aug 2008
14
Hullo :d

Jestem Monika i mam 22 lata, mangą interesuje się już od ponad 10 lat co oznacza że moja fascynacja zaczęła się od oglądania Sailor Moon :d, jak tylko się pojawiła w TV, potem był Dragon Ball, Captain Tsubasa, Shoot, aż w końcu puścili na RTL7 "Wojowniczki z Krainy Marzeń" czyli Magic Knight Rayerth [uwielbiam Zagato <mrau>i Hikaru]. Następnie J.P.F. wydał X co było spełnieniem moich marzeń, uwielbiam tą kreskę, ten mroczny świat, rozterki i radości wszystkich bohaterów.

Moimi ulub. mangami grupy CLAMP są: X niekwestionowany numer 1 , Legal Drug, xxxHOLIC, T.R.C., Shirahime-Syo, Chobits, M.K.R., Clover, Kobato, Angelic Layer, itd.

Pozdrawiam wszystkich członków
Moni_que
Sep 11, 2008 8:03 AM

Offline
Mar 2008
348
Watashi Michał pseudo:Misiek,Listek ( do wyboru ^^ ), lat 18 , miejsce zamieszkania: Bolesławiec ,zawód : w połowie uczeń , w połowie Hydraulik .... M&A się zacząłem interesować w wieku 15 lat , ale dopiero teraz stałem się maniakiem... Hmmm.... jeżeli chodzi o szczegóły , słucham starego dobrego rocka (Z chwilowymi "szaleństwami" w stronę Trancu i Metala ^^).Ksiażki hmm .... tylko Sapek i tylko Tolkien noo i Stephen King ^^ . tak wiec cześć , czołem :DD
ListekSep 11, 2008 10:15 AM
cyka2
Sep 11, 2008 9:44 AM

Offline
Apr 2008
63
W takim razie ja też ;)

Ania (Paani to skrót od samozwańczej Pani Wszechświata, czyli niezbity dowód na jakieś moje megalomańskie zapędy O_o) lat 18, Kraków.
Pierwszy raz zetknęłam się z anime mając lat 6, gdy zakochałam się na zabój w kapitanie Harlocku i w kółko oglądałam dubbingowaną wersję pełnometrażówki xD
...choć tak na serio (i bardziej świadomie^^') m&a interesuję się dopiero od 3 lat, większość tego czasu spędzając na zachwycaniu się Clampem ;)
Uwielbiam książki, w szczególności te Pratchetta i Sapkowskiego, żeby nie zapominać o Tolkienie. Podobnie jak Ariana jestem fanką Star Warsów ( ale tylko starych części), a Vader jest jedną z moich ulubionych postaci ever. No i szaleję na punkcie Monty Pythona ^^

Poza tym zazwyczaj piszę zbyt długie komentarze O_o
paaniSep 13, 2008 2:20 AM
Oct 10, 2008 9:27 AM

Offline
Feb 2008
1
Cześć mam na imię Mateusz. Mam 19 lat i mieszkam we Wrocławiu. Obecnie studiuję na polibudzie. Interesuję się mangą, anime oraz grami mmorpg. Moim pierwszym anime był Yattaaman, którego oglądałem na RTL7 (chyba). Od tamtego momentu oglądałem każde anime jakie leciało w telewizji. Potem odkryłem internet, a co za tym idzie mnóstwo serii anime których nie było w TV. Z CLAMPa najbardziej lubię Code Geass i Tsubasa Chronicle.
Oct 10, 2008 9:43 AM

Offline
May 2008
865
Imię: Michał
Wiek: 696
Interesuje sie anime od 5 roku zycia grami komputerowymi, mieszkam w Zabrzu na slasku gram w MKS'ie w koszykówkę o puchar polski i to chyba tyle jak chcesz mnie poznac to ze mna pogadaj xP
Jan 6, 2009 6:44 AM

Offline
Oct 2008
2
Witam
Jestem Pharatos (a w rl Krzysiek).
Czym się interesuję? Hmm jest tego troche więc zacznijmy: manga i anime, gry (najbardziej lubie RPG, MMORPG, wyścigowe typu NFS[Need For Speed]), rysowanie(co prawda nieumiem ale i tak lubie czasem porysować), filmy(tak jak kilka osób jestem fanem Gwiezdnych Wojen), muzyka,yoyo(też mi nieardzo wychodzi) lecz jest to tylko kilka najważniejszych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - pytaj.
Na moich listach jest troszkę ubogo a to za sprawą tego że mam tylko(a może aż ?) 14 lat.

Pozdrawiam Wszystkich,
Pharatos
PharatosJan 13, 2009 3:00 AM
Jan 30, 2009 2:41 PM

Offline
Sep 2008
75
Hmm... Skoro już tu dołączyłem to kultura wymagała by się przedstawić :)
No więc nazywam się Krzysiek, mam 15 lat i mieszkam w Gliwicach.
Jak wszyscy tutaj obecni interesuję się mangą i anime, poza tym interesuję się wszelkiego rodzaju muzyką i wszystkim co z nią związane. Jeśli chodzi o gry to przeważnie grywam na konsoli, bądź w takie w których można porozmawiać i pograć grupowo (MMORPG).
Mimo iż nie jestem specjalnym fanem CLAMP'a to dużo anime ich produkcji obejrzałem bądź też jeszcze obejrzę będąc zmuszanym do tego przez mojego przyjaciela ClampoHolic'a, który zwie się Geralt.

Pozdrawiam!
ShinnJul 30, 2009 12:14 PM
Feb 8, 2009 12:28 PM

Offline
Feb 2009
44
Ohayo watashi wa Mariusz. Mam 22 lata obecnie student ukw w bydgoszczy. Jestem wrogiem gier wszelakich poniewaz zawsze wygrywam wiec strasznie mnie to szybko nudzi. Interesuje sie m&a od emisji sailorek.
Fan kotow mam ich 5 ( hikaru kaoru fai neron i kagami )
Zainteresowania
Ostatnio anioly w roznych kulturach zainspirowany tworczoscia kaori yuki
Cechy szczegolne
Szaleniec optymista
Nie wierze w przeznaczenie jednakze im bardziej sie przy tym upieram tym wiecej jakis dziwnych wypadkow pojawia sie w moim zyciu
Wyglad
Fai byl wzorowany na mojej postaci wiec latwo sobie mnie wyobrazic. :)
Pozdrawiam i wielkie arigatou za zaproszenie.
My Anime List | My Manga List | AMV DOWNLOAD | Youtube Profile

Better to reign in hell, than serve in heav’n....


Feb 9, 2009 6:31 AM

Offline
Jan 2009
106
Wreszcie i ja coś skrobne ^^. Watashiwa Ewelina desu ^^. M&A interesuję się od fiuuu ^^ 15 roku życia (tak szczerze mówiąc to miesiąc przed urodzinami kupiłam 1 tom mangi). Wcześniej oglądałam anime (te w telewizji ^^). Teraz można powiedzieć, że jest tym bardziej obeznana ^^. Cóż więcej mogę skrobnąć. Tylko to, że kocham yaoi i uwielbiam Clampa :D.
Feb 19, 2009 8:48 AM

Offline
Jan 2009
59
Nadszedł czas żeby w końcu coś napisać o sobie <obym się tylko nie rozpisała...> xD Watashi wa Reikashi desu (Reika, Rei-możliwości jest wiele^^).
Jestem fanką m&a od maja zeszłego roku, dla jednych może się wydawać krótko, a dla drugich może to oznaczać całkiem spory okres czasu. Wszystko zaczęło się od Sailor Moon (standard u wielu przypadków, jakie znam) zaraziła mnie moja sis, ona ponosi winę za to wszystko xD <jakby nie było mam na kogo zwalić>
CLAMP-em interesuję się od sierpnia <rany jak ja wszystko doskonale pamiętam o.O> kiedy pewna osóbka poleciła mi TRC i chwała jej za to! Od tej pory zaczęła się moja mania na punkcie Kurosia^^ która trwa do dziś, bo nadal się nie otrząsnęłam z tego porażenia jaki mi ten gościu zafundował xD uwielbiam clampa, w sumie to nie znam zbyt wielu pozycji z ich produkcji… ale wcale nie uważam tego za jakiś wielki problem czy kompleks xD oczywiście nie ograniczam się tylko do clampa, ale mam do nich jakiś taki ‘sentyment’… sama nie wiem jak to nazwać.
Obok m&a interesuję się muzyką <bez której nie umiem żyć, słucham jej dosłownie wszędzie -w sumie to bez przesady- prawie wszędzie xD> i lubię zając czas jakąś dobrą lekturą <nie mylić ze szkolną>. Tak w wielkim skrócie wygląda mały świat Reikashi^^ <a jednak się rozpisałam...>


Mar 15, 2009 2:41 AM

Offline
Dec 2008
103
Tak cos krótko o mnie XD
Na imię Madzia XD
Lat : 19 n___n
Interesuję się A&M tak na poważnie od około 2 lat nie licząc wcześniejszych epizodów z mojego życia z sailorkami czy pokemonami etc...
Jak na razie z Clampa kocham XxxHolic <3 ale ogolnie kreska Pań Clamp jest zadziwiająca, pozatym taki tytul jak Shirahime-Syo jest dla mnie bardzo piekny i wzruszający ^__^
Poza A/m interesuję się rysowaniem (a co za tym idzie ostatnio i moda, architektura, zdjecia etc..), tomb raider, psychologia, motywacja, podroze, kultura azjatycka, muzyka azjatycka i inna, ksiązki, wojownicy, broń, sztuki walki (btw nie uprawiam żadnego sportu), azjatyckie drama i dobre filmy ackji i wiele więcej XD
Chcesz wiedziec o mnie więcej pisz XDXDXD
If you give up your dream and everything else will end right here!!!!
Mar 31, 2009 11:55 AM

Offline
Oct 2008
9
Etto...

Ada, lat 18 (a w zasadzie to 18 i pol xD), udaje maturzystke, M&A interesi sie rok (dokladnie na Magni wypada rocznica pierwszej mangi^^)
CLAMPa lubilam kiedy jeszcze nie wiedzialam, ze to CLAMP (Wish i Chobits jedne z pierwszych mang) a potem kolega mi zapuscil w autokarze na PSP Tsubase i... wiadomo co dalej :3
Intersim sie jeszcze podrozami,. muzyka, ogolnie azjatycką kulturą, DRAAAAAAAAMAMI *___* jezykami obcymi, ksiazkami bla bla bla xD
Nie lubie pisac o sobie, wiec jak ktos cos chce wiedziec to pisac^^
Apr 19, 2009 9:47 AM

Offline
Nov 2008
127
Nazywam się Kitsune i nie piję już od 3 dni! ;3 eghem! znaczy Witam wszystkich! XD wiem wiem późno ale lepiej późno niż wcale. Tak naprawdę na imię mi Sonia i mieszkam w Gdyni ^^ o tym ze interesuję sie m&a mowić nie trzeba. O tym ze bardzo lubię CLAMP'a chyba też. Gomene za to '-cian' zamiast normalnego tradycyjnego '-chan'. Dłuuga historia XD
Tak prócz m&a interesuje mnie fantastyka polska i nie tylko oraz muzyka. Najczęściej usłyszeć u mnie można metal i nawet nie trzeba wchodzic do domu żeby dźwięk był wyraźny XD to tyle chyba...
May 1, 2009 8:01 AM

Offline
Apr 2009
15
Witam, mam na imię Ania, 23 lata, jestem z Katowic.
Interesuję się tym co większość nade mną i pewnie pode mną:D czyli głównie Anime i Manga. Jakieś chyba 3 lata temu zaczęłam intensywniej się tym interesować.
Witam wszystkich gorąco:)

Jul 11, 2009 2:06 AM

Offline
Jun 2009
213
Ohayo! ^^
Mam na imię Karolina, mam 17 lat i mieszkam w Łodzi :))
W przedszkolu nieświadomie oglądałam Dragon Ball'a, Sailor Moon, Power Stone, Yattaman'a i wiele innych. Świadomie zaczęłam interesować się mangą i anime w 1 klasie gimnazjum, czyli jakieś 4 lata temu ^^
Gdybym mogła to bardzo chętnie zostałabym piosenkarką i na mojej pierwszej płycie z pewnością znalazłoby się kilka kawałków japońskich, gdyż mam słabość do j-pop i troszkę do j-rock ^^"
Pozdrawiam moje kochane senpai - Satsuki i Sakurę ^^*
Jul 30, 2009 12:34 PM

Offline
Jun 2009
204
Hejka wszystkim, no i przyszła kolej na mnie xD
Mam na imię Ida (tak wiem okropne imie ale to wina rodziców ;p)
Do września mam jeszcze 18 lat
Zainteresowania, tu raczej nie będę oryginalna jak większość tu uwielbiam m&a (tak na poważnie dopiero od mniej więcej 2. lat), od czasu do czasu lubię poczytać dobrą książkę zwłaszcza Pratchett'a, czasem rysuję, kocham przyrodę i... nie wiem co jeszcze napisać;p jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz odpowiem na każde pytanie choć ogólnie jestem raczej małomówna to podobno umiem dobrze słuchać ;)
Aug 22, 2009 1:55 PM

Offline
Sep 2008
105
Z natury nie lubię mówić o sobie, więc w skrócie.

Inu, lub Inutka. Jak kto woli. Płci żęńskiej, nie mylić ze względu na nick, iż jestem osobnikiem męskim ^^"

Kocham ksiązki, muzykę wszelaką, animce także wszelakie i mangi, które nie odpychają mnie kreską podobną do tej z jakiej korzystają dzieciaczki 2-5 lat

Jednak to co kocham naj naj, to moje dwa koty i pies ^^ Trzy słodkie, futrzane istoty, które już nie jeden a sto razy tarmosiły mojego pluszowego Inuyashę ^^"

więcej info - zapraszam na profil ^^
Feb 10, 2010 1:47 AM

Offline
Aug 2009
1119
Hajimemashite! Michiko desu! ^o^ Lat 14
Kocham M&A, M&A i M&A.
Poza tym słucham jRoczka. Jeśli chodzi o muzykę, której słucham, to tylko jRoczek.

Lubię też rysować *-* Ale nie umiem xD Dlatego moje dj to parodia.

Jeśli chodzi o Clampa, uwielbiam kreskę *-* Nie jestem chodzącą encyklopedią ich dzieł, ale jeśli chodzi o moje ulubione, to zdecydowanie mało znana manga (bo dwu tomowa) "Legenda Chun Hyang".
Feb 24, 2010 4:39 AM

Offline
May 2009
118
Witam :)
Nazywam się Marlena, mam 19 lat i jestem z Bielska. Studiuję w Katowicach :) M&A interesuję się już ładnych 6 latek, jeżeli chodzi o twórczość CLAMP'a to moim ulubionym anime jest xxxHolic, a mangą hmm też xxxHolic xD ogólnie to uwielbiam dużo paringów tej grupy xD
Sorry for my english ^^"
Feb 24, 2010 7:29 AM

Offline
May 2009
118
Dzięki :)
Sorry for my english ^^"
May 24, 2010 5:02 PM

Offline
Apr 2010
125
Moje imię Joanna i mieszkam w Gorzowie.
Mam 20 lat i dzielnie studiuję filologię angielską. Uwielbiam uczyć się języków obcych - dlatego chciałabym studiować jeszcze germanistykę jako drugi kierunek. Ale przyjemność sprawia mi nauka nawet kilku słów czy zwrotów w danym języku. W planach mam jeszcze francuski, a marzenie to hiszpański oraz oczywiście japoński ^^
Całkowicie zgadzam się z twierdzeniem, że " Tyle razy jest się człowiekiem, ile zna się języków" - zupełnie tak jakby poprzez poznawanie innego kraju i kultury człowiek zyskiwał kolejne (co prawda równoległe) ale całkiem nowe życie :)
M&A zainteresowałam się w dzieciństwie po obejrzeniu dobrze znanej wszystkim serii ^^ na moje lata przypadła ona gdy byłam w pierwszej klasie podstawówki. Stopniowo zainteresowanie rosło i choć były przerwy to znów jesteśmy na dobrej drodze ;)
Jak do tej pory najlepsza pozostanie dla mnie Pandora Hearts ^^ Nie mam pojęcia kiedy przejdzie mi ta obsesja ale niech zostanie jak najdłużej XD
Uwielbiam oglądać jazdę figurową i balet dlatego kolejne na liście anime to Princess Tutu.
W wolnym czasie (oraz podczas jego całkowitego braku) zajmuję się pisaniem powieści do szuflady i ogólnie bardzo lubię pisać. Kolejne w kolejności są rysowanie oraz fotografia. Oczywiście nie może zabraknąć czytania książek - ulubieni autorzy : Carlos Luiz Zafon, Suzanne Collins, Siergiej Łukjanienko oraz Trudi Canavan.
Film : bezkonkurencyjnie Gwiezdne Wojny.
Nie mam rodzeństwa i choć zabrzmi to dość egoistycznie, to dobrze mi z tym. Fascynuje mnie wszystko związane z snami (ich naturą ale i fakty medyczne) oraz lustrami + zjawiska meteorologiczne ^^
Koniec :)
Forever hold this heart that I will give to you
Forever I will live for you
Jun 26, 2010 7:13 AM

Offline
Feb 2009
30
Nazywam się Angelika i mam 15 lat XD Kocham wszystko co związanie z mangą i anime XD Kocham też muzykę klasyczną i dość dużo czytam XD (szczególnie romanse historyczne XD wiem,zboczuch ze mnie przeogromny~!)Jestem bardzo niezdarna i wszystko co wpadnie w moje rączki przeważnie ulega zniszczeniu. Na lekcjach W-F'u często dostaje mi się piłką w twarz XD Jestem kiepska z matmy ,ale nadrabiam ją polskim ^^ Bardzo często zdarza mi się zamyślać i odlecieć do innego świataXD
maxiomankaJun 26, 2010 7:17 AM
<b><center>Lepiej jest coś zrobić niż myśleć ,że ma się to zrobić~!</center></b>
Dec 6, 2010 9:20 AM

Offline
Jan 2010
7
me : smile
me : 22
me like : anime
me : nawiedza szczecin
me have : zbyt duzo fetyszy
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Nowa manga ^^

Kitsune__ - Dec 20, 2009

3 by Kitsune__ »»
Feb 3, 2011 1:37 PM

» "Istnieją inne światy, niż ten"

_Yuuko - Sep 23, 2008

11 by enHika »»
Dec 6, 2010 9:22 AM

» Kobato :)

Shourii - Dec 7, 2008

35 by Normi-chan6 »»
Sep 30, 2010 12:44 PM

» Magnificon 8!

Aranel - Jan 27, 2010

5 by _Yuuko »»
Apr 5, 2010 4:57 AM

» TRC - zakończenie

_Yuuko - Oct 6, 2009

14 by Mitsuki1211 »»
Jan 12, 2010 9:44 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login