Forum Settings
Forums
New
Jul 5, 2010 4:09 AM
#1

Offline
Sep 2009
701
Nowy temat do spamowania ożywiania klubu. Nie muszę tłumaczyć, co i jak, prawda?

U mnie leci "Helena" My Chemical Romance, na zmianę z "Mad World" (Gary Jules) i "Zankoku na Tenshi no Teeze" (opening z Neon Genesis Evangelion).

Polscy fani, łączcie się^^"
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »
Jul 5, 2010 4:39 AM
#2

Offline
Jan 2009
864
Pytanie o aktualne obsesje, co?

"Ichiban no Takaramono" Lisy (z Angel Beats!) i większość tego shitu z Reborna! (z wyszczególnieniem: Familia, Canvas, 88, Boys&Girls, Last Cross, te by Cherryblossom, Sakura Addiction, Setsuna no Kioku, Kienai Negai, Tsuna Life, Hitotsu Dake, Mamorubeki Mono, Kufufu no Fu ~Boku to Keiyakusha~, Katekyo Ondo i właściwie co się trafi ;3)
Jul 5, 2010 10:36 AM
#3

Offline
Nov 2009
1718
W kółko SHIVER, zakochałam się w tym OPie *____________*
Jul 8, 2010 7:50 AM
#4

Offline
Sep 2009
701
"Beautiful World" Utady Hikari. Mam fazę na to. I na "Happy Song". Głupota rządzi.

Polscy fani, łączcie się^^"
Jul 8, 2010 1:31 PM
#5

Offline
Jan 2009
864
"Bird" Yuuyi Matsushity.
Nie miałam pojęcia, że na YT jest Unreleased full version of Kuroshitsuji Season 2's Ending theme xD
Jul 12, 2010 1:35 PM
#6

Offline
Jan 2009
864
Tym razem wsłuchuję się obsesyjnie w Canvas +Plus (16 ED do Kateikyoushi Hitman Reborn!). Co prawda, po wersji TV liczyłam na coś lepszego w full ver., ale i tak jest wystarczająco fazowa. Tylko... zmarnowany potencjał na pobicie Familii D-51 (poprzedni ending do tegoż anime).
Jul 22, 2010 11:01 AM
#7

Offline
Jan 2009
864
Naprawdę nikt z was nie ma nowych obsesji? o_O

Katekyo Hitman Reborn! Song: RED ~famiglia~, jako całość.
Najczęściej puszczam jednak... Tatta Latta (Kyoko/Haru/Lambo/I-Pin/Chrome). Sama jestem w szoku, bo zazwyczaj nie lubię takich piosenek.
Jul 23, 2010 7:54 AM
#8

Offline
Sep 2009
701
Ja mam~! Soul's Refrain i Yowake Umare Kuru Shoujo, obie Yoko Takahashi.

Polscy fani, łączcie się^^"
Jul 25, 2010 5:26 AM
#9

Offline
Jan 2009
864
Snow Rain Uedy Kany. Natrafiłam na nią szukając po YouTube'ie jakiegoś doujinshi 1827. Często można znaleźć jakiś tytuł, a potem google i dawaj xD Ale tym razem zrobiłam wyjątek, bo uznałam, że będzie głupie (i było po 2 w nocy, oczywiście, że nie chciało mi się szukać ^^'). To teraz mam obsesję i na piosenkę, i na doujina, a nie był w sumie niczym szczególnym... Chociaż nikt nie robił tego przez 19/20 stron i ostatecznie był całkiem KHRowy... hm...Zaraz, czemu ja o tym piszę w temacie o muzyce?!
NatiChanJul 25, 2010 5:29 AM
Jul 25, 2010 7:53 AM

Offline
Sep 2009
701
Joint Mami Kawady. Ogólnie tęskni mi się za Shaną. A, i jeszcze Stan Eminema i Dido. Mocny teledysk, świetny tekst, i piosenka śliczna^^

PS: od Sing for the Moment chce mi się ryczeć. Nie cierpię rapu, ale refreny Eminema i teksty są świetne. Mam doła.
KawashimaJul 25, 2010 8:27 AM

Polscy fani, łączcie się^^"
Jul 27, 2010 12:29 AM

Offline
Nov 2007
664
Pioseneczki ONE OK ROCK na zmianę z chara songami Reborna... Zakochałam się w śpiewie Byakurana, Mukuro (och, Mukuro-sama *o*) Hibariego, Chrome, nawet głupia pioseneczka Ryoheia mi się podoba...
Niedawno miałam też dłuugą fazę (i niby dalej mam) na soundtrack z gry Persona 3.
Jul 27, 2010 12:48 AM

Offline
Nov 2007
1389
Przed chwilą leciało Deathstars – Blood Stains Blondes a teraz Deathstars – Babylon
Ta mam industariolową manie:D Ale i tak częściej u mnie leci Rammstein – Ich tu dir weh *_* kocham tą piosenkę *_* Chociaż i tak lecą tak różne piosenki, że aż szok:D
Jul 27, 2010 2:11 AM

Offline
Oct 2008
596
bigbiang - strong-baby [ ale już mi się znudziła ona ] , a później coś poważniejszego
Jul 27, 2010 5:57 AM

Offline
Mar 2008
1029
Itou Kanako - Saya no Uta.
Mam na to fazę po visual novel ^^".
Jul 27, 2010 6:21 AM

Offline
Jan 2009
864
4b1 said:
Zakochałam się w śpiewie Byakurana, Mukuro (och, Mukuro-sama *o*) Hibariego, Chrome, nawet głupia pioseneczka Ryoheia mi się podoba...

No to po offtopujemy, bo takiego zdania przepuścić nie mogę xD Chociaż Byakuran miał taką sobie tą piosenkę (ale broń boże nie złą!), to: Mukuro-sama miał genialne utworki! Teraz czekam na to "End:Res", ale to musi być kolejny hicior ^^ Hibari ma wspaniały głos~ A w doucie z Mukuro-sama tworzą dopiero fajną kombinację (tak tak, Sakura Addiction ;p) Ale Chrome-chan zdecydowanie rządzi pod względem utworków (Setsuna no Kioku *_*). Ryouhei ma świetne Mata Ashita~ No i jak można zapomnieć o przeuroczych Tsuny (czy Hyper Tsuny i TsunyxBasila)? Albo Gokudery (tylko czemu YELL jest takie krótkie, buuu T_T) czy GokuderyxYamamoto. A, no i Dino ma fajny IM ;D Gamma... ten engrish mnie zabił, ale piosenka dziwnie do siebie przyciąga. IM Uni byłby lepszy, gdyby nie wielkie rozczarowanie tekstem. Eeeech, a za chwilę opiszę każdą piosenkę z osobna, co~? Moja obsesja na Reborna w ogóle się nie obniżyła T^T

A żeby coś dodać w temacie: ZNOWU Familia D-51. Niepotrzebnie czytałam tekst, który jest absolutnie .
Jul 27, 2010 9:16 AM

Offline
Nov 2009
1718
KK - GALLOWS BELL
Jul 27, 2010 1:26 PM

Offline
Nov 2007
664
NatiChan said:

No to po offtopujemy, bo takiego zdania przepuścić nie mogę xD Chociaż Byakuran miał taką sobie tą piosenkę (ale broń boże nie złą!), to: Mukuro-sama miał genialne utworki! Teraz czekam na to "End:Res", ale to musi być kolejny hicior ^^ Hibari ma wspaniały głos~ A w doucie z Mukuro-sama tworzą dopiero fajną kombinację (tak tak, Sakura Addiction ;p) Ale Chrome-chan zdecydowanie rządzi pod względem utworków (Setsuna no Kioku *_*). Ryouhei ma świetne Mata Ashita~ No i jak można zapomnieć o przeuroczych Tsuny (czy Hyper Tsuny i TsunyxBasila)? Albo Gokudery (tylko czemu YELL jest takie krótkie, buuu T_T) czy GokuderyxYamamoto. A, no i Dino ma fajny IM ;D Gamma... ten engrish mnie zabił, ale piosenka dziwnie do siebie przyciąga. IM Uni byłby lepszy, gdyby nie wielkie rozczarowanie tekstem. Eeeech, a za chwilę opiszę każdą piosenkę z osobna, co~? Moja obsesja na Reborna w ogóle się nie obniżyła T^T

A żeby coś dodać w temacie: ZNOWU Familia D-51. Niepotrzebnie czytałam tekst, który jest absolutnie .


Możemy tak offtopować? Chociaż, teoretycznie gadamy o tym co teraz słuchamy, więc nie odbiegamy od tematu xD

Miałam kiedyś fazę na słuchanie utworów Byakurana i Irie. No normalnie, wstyd się przyznać xD
A utwory Mukuro, no czysty majstersztyk. Kufufu no fu, to już opanowane całe~
"End:Res" ? Co i jak gdzie kiedy? *o*
Sakura Addiction , to jest to! Kocham ich duet. Bardzo podoba mi się ta piosenka i z tego co pamiętam została wykorzystana jako opening czy ending, prawda?
Chrome ma takie... takie po prostu piękne piosenki. Trudno coś o nich więcej powiedzieć T.T
Tsuny są całkiem... dziwne xD Gokudery i Yamamoto słyszałam... jakiś taki w którym okropnie się drą i nie potrafią śpiewać XD"
A Dina też nie słyszałam T.T Ani Gammy, ani Uni, ojoj, muszę to szybciutko nadrobić.

Bardziej ogólnie - mnie wzięło na Fort Minor dzisiaj O.o Remember The Name mogę słuchać wiecznie. Stara miłość nie rdzewieje jednak x.x
Jul 27, 2010 1:52 PM

Offline
Jan 2009
864
4b1 said:
Możemy tak offtopować? Chociaż, teoretycznie gadamy o tym co teraz słuchamy, więc nie odbiegamy od tematu xD

Miałam kiedyś fazę na słuchanie utworów Byakurana i Irie. No normalnie, wstyd się przyznać xD
A utwory Mukuro, no czysty majstersztyk. Kufufu no fu, to już opanowane całe~
"End:Res" ? Co i jak gdzie kiedy? *o*
Sakura Addiction , to jest to! Kocham ich duet. Bardzo podoba mi się ta piosenka i z tego co pamiętam została wykorzystana jako opening czy ending, prawda?
Chrome ma takie... takie po prostu piękne piosenki. Trudno coś o nich więcej powiedzieć T.T
Tsuny są całkiem... dziwne xD Gokudery i Yamamoto słyszałam... jakiś taki w którym okropnie się drą i nie potrafią śpiewać XD"
A Dina też nie słyszałam T.T Ani Gammy, ani Uni, ojoj, muszę to szybciutko nadrobić.

Bardziej ogólnie - mnie wzięło na Fort Minor dzisiaj O.o Remember The Name mogę słuchać wiecznie. Stara miłość nie rdzewieje jednak x.x


A kto nam broni? To w końcu ja tu rządzę, nie? xD

Ee tam wstyd się przyznać. Ja też je swego czasu nałogowo słuchałam, więc nie martw się, nie jesteś jedyna ^^'
Totalnie! Chociaż Kioku no Hate o zawał serca chciało mnie przyprawić, jak zadowolona siedzę z MP4 na sedesie i na chwilę sie "oderwalam" od piosenki, a tu nagle TAKIE COŚ (fragment jak jest to... ja sobie to wyobrażam jak takie 'zawirowanie') znikąd xD Yep, Kufufu no Fu xD Eien no samba :D
Ending, 5 konkretnie ^^
Em, piosenka Dino jest nowa, wyszła na albumie "SONG RED ~famiglia~" pare dni temu (z tydzień). End:Res będzie w 2 części tego albumu: "SONG BLUE ~rivale~", który wyjdzie bodaj 18 sierpnia. Pojawią się tam też utworki Frana (*o*), Irie/Spannera, Byakurana, Kikyo, Xanxusa, Squalo (btw, jego "Chinkonka no Ame" też jest świetne VOOOOI), Belphegora. Tylko nie rozumiem tutaj czegoś. Czemu Mukuro-sama i TYL!Varia (podejrzewam, że TYL skoro Fran...), no i Irie i Spanner zostali uznani jako "rivele"? Buuu :C
A co to była za piosenka? Oni razem w sumie śpiewali tylko Oretachi no JOY i Oretachi no Yakusoku (czy to przypadkiem nie jest zwrot ku fanom 8059? o_O), ale nie zauważyłam, żeby tam się jakoś specjalnie darli/fałszowali. Może to wina wersji, której słuchałaś? Albo gustu TwT Ech~
Zgadzam się, Chrome ma tak piękne piosenki i głos, że aż polubiłam tą postać na miarę 3 ulubionej żeńskiej bohaterki o: A, w "Tatta Latta" dała też fajny popis. Z jakiegoś powodu uwielbiam tą piosenkę <3
Jul 27, 2010 2:17 PM

Offline
Mar 2008
1029
"Thank You for Being Born", z Umineko, niestety nie wiem, czyje to jest, hm, hm o__o. Niby jest napisane, że śpiewa to "Hazuki Nano", ale... o__o'

Totalnie się w tym zakochałam, nawet pomimo tego, że jest to z Umineko. Cudowna piosenka. Słucham jej od godziny bez przerwy i chyba już zaczynam pamiętać jej tekst xD.
Jul 27, 2010 2:27 PM

Offline
Nov 2007
664
NatiChan said:

A kto nam broni? To w końcu ja tu rządzę, nie? xD

Ee tam wstyd się przyznać. Ja też je swego czasu nałogowo słuchałam, więc nie martw się, nie jesteś jedyna ^^'
Totalnie! Chociaż Kioku no Hate o zawał serca chciało mnie przyprawić, jak zadowolona siedzę z MP4 na sedesie i na chwilę sie "oderwalam" od piosenki, a tu nagle TAKIE COŚ (fragment jak jest to... ja sobie to wyobrażam jak takie 'zawirowanie') znikąd xD Yep, Kufufu no Fu xD Eien no samba :D
Ending, 5 konkretnie ^^
Em, piosenka Dino jest nowa, wyszła na albumie "SONG RED ~famiglia~" pare dni temu (z tydzień). End:Res będzie w 2 części tego albumu: "SONG BLUE ~rivale~", który wyjdzie bodaj 18 sierpnia. Pojawią się tam też utworki Frana (*o*), Irie/Spannera, Byakurana, Kikyo, Xanxusa, Squalo (btw, jego "Chinkonka no Ame" też jest świetne VOOOOI), Belphegora. Tylko nie rozumiem tutaj czegoś. Czemu Mukuro-sama i TYL!Varia (podejrzewam, że TYL skoro Fran...), no i Irie i Spanner zostali uznani jako "rivele"? Buuu :C
A co to była za piosenka? Oni razem w sumie śpiewali tylko Oretachi no JOY i Oretachi no Yakusoku (czy to przypadkiem nie jest zwrot ku fanom 8059? o_O), ale nie zauważyłam, żeby tam się jakoś specjalnie darli/fałszowali. Może to wina wersji, której słuchałaś? Albo gustu TwT Ech~
Zgadzam się, Chrome ma tak piękne piosenki i głos, że aż polubiłam tą postać na miarę 3 ulubionej żeńskiej bohaterki o: A, w "Tatta Latta" dała też fajny popis. Z jakiegoś powodu uwielbiam tą piosenkę <3


ok XD

To dobrze, myślałam, że tylko ja miałam taką fazę na to xD
*włączyła specjalnie tą piosenkę* o faktycznie można dostać zawału będąc nieświadomym i mając to głośno na słuchawkach XD
Kocham *o*
No, dobrze mi się wydawało~
Jesteś moim bożkiem, skąd Ty to wiesz? *o* *nigdy specjalnie nie szuka* Podaj mi namiary na to T.T *zapisała sobie datę w kalendarzu* Fran, Irie/Spanner, Byakuran i Xanxus? Ja już chcę to usłyszeć *o*
No właśnie. Oni jako "rivele"? Znaczy, niby na początku są... ale potem już nie... zwłaszcza w tych TYL wersjach. Chociaż nie jestem na bieżąco z anime czy mangą x.x
Przyznam, że nie wiem. Nie podam Ci tytułu bo wyrzuciłam z odtwarzacza od razu ^^" Może trafiłam na jakieś nie wiadomo co xD
Tak, też baardzo polubiłam Chrome po tych chara songach. Ona ma taki piękny głosik jak śpiewa~ "Namida no Ondo" podbiło moje serce ;.;
Jul 27, 2010 2:49 PM

Offline
Jan 2009
864
4b1 said:
ok XD

To dobrze, myślałam, że tylko ja miałam taką fazę na to xD
*włączyła specjalnie tą piosenkę* o faktycznie można dostać zawału będąc nieświadomym i mając to głośno na słuchawkach XD
Kocham *o*
No, dobrze mi się wydawało~
Jesteś moim bożkiem, skąd Ty to wiesz? *o* *nigdy specjalnie nie szuka* Podaj mi namiary na to T.T *zapisała sobie datę w kalendarzu* Fran, Irie/Spanner, Byakuran i Xanxus? Ja już chcę to usłyszeć *o*
No właśnie. Oni jako "rivele"? Znaczy, niby na początku są... ale potem już nie... zwłaszcza w tych TYL wersjach. Chociaż nie jestem na bieżąco z anime czy mangą x.x
Przyznam, że nie wiem. Nie podam Ci tytułu bo wyrzuciłam z odtwarzacza od razu ^^" Może trafiłam na jakieś nie wiadomo co xD
Tak, też baardzo polubiłam Chrome po tych chara songach. Ona ma taki piękny głosik jak śpiewa~ "Namida no Ondo" podbiło moje serce ;.;

No wiesz, tu się zaglądnie, tam wyczyta i się jest na bieżąco z takimi sprawami ^^ Ogólnie najczęściem zerkam tutaj, czyli na Rebornowe community :P Album RED jest gdzieś koło 20 lipca, czyli trochę się musisz cofnąć. A, i do większości postów trzeba być członkiem, bo poblokowali xD
Aj, literówka mi się wkradła. Nie "rivele" tylko "rivale" (chociaż przy nazwie napisałam dobrze, hm...). Ja też, zwłaszcza Frana *w* Reszta już miała jakieś character songi (Spanner wystąpił w drugiej wersji "Family ~Yakusoku no Basho e~", piosence, która zatrzymała mnie przy czytaniu KHRa o_O'' a nie była jakoś wystrzałowa czy coś... tylko miała taką atmosferę, że nie da się tego nie lubić *_*), a on jeszcze nie xD Co jest nie fairrrr ;< No właśnie później też nie, a wprost przeciwnie, będą mieli wspólny cel, ale już nie spoileruję. Polecam samemu się zapoznać ;P
Mi się najpierw "Namida no Ondo" średnio podobało, teraz jest już lepiej. Ale "Setsuna no Kioku" jest awww~ Mój faworyt jeśli chodzi o wszystkie charcter songi *_*
A jak tan u ciebie z openingami/endingami?
Jul 28, 2010 3:28 AM

Offline
Mar 2008
1029
Dobra, nie mam pojęcia, o czym Wy tutaj gadacie, wiem tylko tyle, że chyba o KHR XD".

To ja słucham właśnie: Yue - Just Be Friends (w praktyce to chyba piosenka Luki Megurine, no ale... o3o)
Jul 28, 2010 3:32 AM

Offline
Nov 2007
664
NatiChan said:

No wiesz, tu się zaglądnie, tam wyczyta i się jest na bieżąco z takimi sprawami ^^ Ogólnie najczęściem zerkam tutaj, czyli na Rebornowe community :P Album RED jest gdzieś koło 20 lipca, czyli trochę się musisz cofnąć. A, i do większości postów trzeba być członkiem, bo poblokowali xD
Aj, literówka mi się wkradła. Nie "rivele" tylko "rivale" (chociaż przy nazwie napisałam dobrze, hm...). Ja też, zwłaszcza Frana *w* Reszta już miała jakieś character songi (Spanner wystąpił w drugiej wersji "Family ~Yakusoku no Basho e~", piosence, która zatrzymała mnie przy czytaniu KHRa o_O'' a nie była jakoś wystrzałowa czy coś... tylko miała taką atmosferę, że nie da się tego nie lubić *_*), a on jeszcze nie xD Co jest nie fairrrr ;< No właśnie później też nie, a wprost przeciwnie, będą mieli wspólny cel, ale już nie spoileruję. Polecam samemu się zapoznać ;P
Mi się najpierw "Namida no Ondo" średnio podobało, teraz jest już lepiej. Ale "Setsuna no Kioku" jest awww~ Mój faworyt jeśli chodzi o wszystkie charcter songi *_*
A jak tan u ciebie z openingami/endingami?


Dziękować bardzo, przejrzę dokładnie stronkę~ *zaciera łapki*
No tak, dobra trzeba blokować XD"
Oj tam literówka ^^" Każdemu się zdarza xD Jejku, czemu ja jestem taka nie poinformowana, muszę dokładnie przejrzeć wszelkie możliwe chara songi z Reborna x.x
Ok, ok nie spoileruj, spoilerowanie jest zue ;< jak nadrobię całe anime biorę się za mangę, nie ma opcji x.x
Moim faworytem zostaje "kufufu no fu" xD To jest taka pokręcona piosenka, ale kocham ją xD
Hmmm, dosyć długo słuchałam openingów LM.C od których zaczęła się miłość do tego zespołu *czyli op 2 i 4* dalej, wszystko CHERRYBLOSSOM czyli op 3, end 9 i 11. Openingi ogólnie do 7 mam na odtwarzaczu, bo lubię sobie ich posłuchać. Z endingami to tak średnio, po za oczywiście miłością Sakura Addiction xP
Jul 28, 2010 4:50 AM

Offline
Jan 2009
864
Yavimaya said:
Dobra, nie mam pojęcia, o czym Wy tutaj gadacie, wiem tylko tyle, że chyba o KHR XD".

Tak, KHR XD Polecam(y) *________*

4b1 said:
Dziękować bardzo, przejrzę dokładnie stronkę~ *zaciera łapki*
No tak, dobra trzeba blokować XD"
Oj tam literówka ^^" Każdemu się zdarza xD Jejku, czemu ja jestem taka nie poinformowana, muszę dokładnie przejrzeć wszelkie możliwe chara songi z Reborna x.x
Ok, ok nie spoileruj, spoilerowanie jest zue ;< jak nadrobię całe anime biorę się za mangę, nie ma opcji x.x
Moim faworytem zostaje "kufufu no fu" xD To jest taka pokręcona piosenka, ale kocham ją xD
Hmmm, dosyć długo słuchałam openingów LM.C od których zaczęła się miłość do tego zespołu *czyli op 2 i 4* dalej, wszystko CHERRYBLOSSOM czyli op 3, end 9 i 11. Openingi ogólnie do 7 mam na odtwarzaczu, bo lubię sobie ich posłuchać. Z endingami to tak średnio, po za oczywiście miłością Sakura Addiction xP

Odpiszę już na to na twoim profilu, bo ludzie zaczną myśleć w końcu, że tematy pomylili XD Chociaż ciekawa jestem na ile się uda... ;p
Jul 28, 2010 5:07 AM

Offline
Mar 2008
1029
NatiChan said:
Yavimaya said:
Dobra, nie mam pojęcia, o czym Wy tutaj gadacie, wiem tylko tyle, że chyba o KHR XD".

Tak, KHR XD Polecam(y) *________*


Niestety, KHR sobie odpuszczę, przeraża mnie ilość odcinków i niektóre opinie na temat tego anime xD.

Dobra, żeby offtopu nie robić, ja aktualnie słucham:
Kaori Hikita - Te no Naka no Eien
YavimayaJul 28, 2010 5:11 AM
Jul 28, 2010 1:35 PM

Offline
Jan 2009
864
Yavimaya said:
NatiChan said:
Yavimaya said:
Dobra, nie mam pojęcia, o czym Wy tutaj gadacie, wiem tylko tyle, że chyba o KHR XD".

Tak, KHR XD Polecam(y) *________*


Niestety, KHR sobie odpuszczę, przeraża mnie ilość odcinków i niektóre opinie na temat tego anime xD.

Poczytaj mangę ;P Bo anime jest... tak, średnie. Nudne. Ciągnie się masakrycznie. Porozdzielali Daily Life Arc na 3... a w sumie nawet na 4 (licząc 2 odcinki ni z tego, ni z owego w trakcie bardzo ważnego treningu - ludzie, gdzie tu logika?!) części, a to totalnie najgorsza część serii (pierwsze 7 tomów mangi było dla mnie karą). I kiedy wreszcie myślałam, że znalazłam znienawidzoną mangę będącą tasiemcem (do Naruto i Bleacha mam jednak pewien sentyment), a tu guzik, znalazłam sobie kolejny obiekt wielbień ;< A anime chociaż też nie miałam oglądać, musiałam włączyć... ech ;/ Btw, dla takiej ilości bishów warto! A poza tym jesteś yaoistką, tak? Fandom KHRa to w 90% yaoi ^^

Żeby z tego tematu nie zrobić już do reszty KHRa, to napiszę:
DALEJ Familia. Miłość do tego utworu narasta. Teraz już wiem na pewno, że będzie na dłuuuugo moim numerem 1.


EDIT: Cholera! Familia też jest z KHRa...
NatiChanJul 28, 2010 1:43 PM
Jul 29, 2010 7:24 AM

Offline
Mar 2008
1029
NatiChan said:
Yavimaya said:
NatiChan said:
Yavimaya said:
Dobra, nie mam pojęcia, o czym Wy tutaj gadacie, wiem tylko tyle, że chyba o KHR XD".

Tak, KHR XD Polecam(y) *________*


Niestety, KHR sobie odpuszczę, przeraża mnie ilość odcinków i niektóre opinie na temat tego anime xD.

Poczytaj mangę ;P Bo anime jest... tak, średnie. Nudne. Ciągnie się masakrycznie. Porozdzielali Daily Life Arc na 3... a w sumie nawet na 4 (licząc 2 odcinki ni z tego, ni z owego w trakcie bardzo ważnego treningu - ludzie, gdzie tu logika?!) części, a to totalnie najgorsza część serii (pierwsze 7 tomów mangi było dla mnie karą). I kiedy wreszcie myślałam, że znalazłam znienawidzoną mangę będącą tasiemcem (do Naruto i Bleacha mam jednak pewien sentyment), a tu guzik, znalazłam sobie kolejny obiekt wielbień ;< A anime chociaż też nie miałam oglądać, musiałam włączyć... ech ;/ Btw, dla takiej ilości bishów warto! A poza tym jesteś yaoistką, tak? Fandom KHRa to w 90% yaoi ^^


Mangi to już w ogóle nie chce mi się czytać, pewnie ogromnie dużo chapterów jest xD. Co do bishów... Patrzę sobie po MALU, i jakoś żaden mi się specjalnie nie spodobał XD".
Ale to yaoi... :3

Aktualnie u mnie leci:
Jem - 24.
Uwielbiam to przez AMV z Kuro XDDD
Jul 29, 2010 7:39 AM

Offline
Nov 2009
797
Ja obecnie słucham Black Sabbath-Zero the hero

Wlezić >D
Sorry for my english ^^''
Jul 29, 2010 8:07 AM

Offline
Jan 2009
864
Yavimaya said:
Mangi to już w ogóle nie chce mi się czytać, pewnie ogromnie dużo chapterów jest xD. Co do bishów... Patrzę sobie po MALU, i jakoś żaden mi się specjalnie nie spodobał XD".
Ale to yaoi... :3

300 będzie w tym tygodniu ;P Ale czyta się szybciutko... jak się ma wenę xD
Taaa, w anime to oni wyglądają prostacko. Ale gdy taka gromada ci nagle wyskakuje w mandze to wiesz... D: Chociaż ja ich doceniłam koło 10 tomu ^^''

Yyyy... Hatachi no Sensou LANDS A naprawdę nadal Familia, ale tamto też dzisiaj dosyć długo słuchałam xD''
Jul 29, 2010 1:02 PM

Offline
Nov 2007
664
NatiChan said:
[
Odpiszę już na to na twoim profilu, bo ludzie zaczną myśleć w końcu, że tematy pomylili XD Chociaż ciekawa jestem na ile się uda... ;p


Ok xD

No to tak do tematu - za mną chodzi ostatnio cały czas ending z Working śpiewany przez moich kochanych seiyuu, mianowicie : Fukuyama Jun (m.in. Lulu z CG) Kamiya Hiroshi (Izaya z Drrr) i Ono Daisuke (Shizuo z Drrr). Mogę tej zwariowanej piosenki słuchać kilkanaście razy pod rząd xD
Aug 1, 2010 1:40 AM

Offline
Nov 2009
797
Hmn....słucham teraz Europe-The Final Countdown. To to chyba wszyscy znają >.> Przynajmniej ze słuchu XDD

Wlezić >D
Sorry for my english ^^''
Aug 7, 2010 3:20 AM

Offline
Jan 2009
864
DarkZuza56 said:
Hmn....słucham teraz Europe-The Final Countdown. To to chyba wszyscy znają >.> Przynajmniej ze słuchu XDD

Jak ja znałam - na pewno XD

"Hotaru" by Kaida Yuki & Kobayashi Sanae, album... <sprawdza> Shounen Onmyouji - Character Song Kachou Fuugetsu ~Byakuya~ <mogło być jeszcze dłuższe, co? T_T>
Aug 9, 2010 12:30 AM

Offline
Jun 2009
36
Słucham teraz:
Iron Maiden - Fear Of The Dark
Iron Maiden- The Number Of The Beast (coś mnie dzisiaj wzieło :])
Black Sabbath - Heaven and Hell
Dio - holy diver
Dream Theater - Pull Me Under
Motorhead - Overkill
Metallica - One
Led Zeppelin - Immigrant Song
Ac/Dc - Highway to Hell

Słucham ich tak przemiennie
Aug 11, 2010 7:35 AM

Offline
Sep 2009
701
Tori no Uta

Polscy fani, łączcie się^^"
Aug 11, 2010 9:43 AM

Offline
Jan 2009
864
Shounen Onmyouji:
Shounen Onmyouji - Character Song ''Fuuga ni Hibiku Uta wo Kike'' Haru
Shounen Onmyouji - Character Song ''Fuuga ni Hibiku Uta wo Kike'' Natsu
Shounen Onmyouji - Character Song ''Fuuga ni Hibiku Uta wo Kike'' Aki
Shounen Onmyouji - Character Song ''Fuuga ni Hibiku Uta wo Kike'' Fuyu
Shounen Onmyouji - Character Song Kachou Fuugetsu ~Zangetsu~
Shounen Onmyouji - Character Song Kachou Fuugetsu ~Byakuya~
Czyli wszystkie możliwe albumy, w których są chara songi ;<
Aug 12, 2010 6:21 AM

Offline
Nov 2007
664
T.M.Revolution - HOT LIMIT
T.M.Revolution - Joker
T.M.Revolution - Zips
T.M.Revolution - SWORD SUMMIT
To tak głównie. Słucham też innych piosenek tego zespołu, ale te 4 mnie teraz urzekły xD"
Aug 12, 2010 11:18 AM

Offline
Jun 2009
36
Leci Megadeth ;]
Aug 13, 2010 2:20 AM

Offline
Sep 2009
701
Megumi Hayashibara- Shuuketsu no Sono He (wolę oryginał niż wersję Ayanami, zdecydowanie-.-)
Ikimono Gakari- Sakura
My Chemical Romance- Helena

A tak to mam dość randomową listę odtwarzania...

Polscy fani, łączcie się^^"
Aug 13, 2010 5:44 AM

Offline
Jan 2009
864
"Chikai" i "Enshin" - Konishi Katsuyuki (Touda/Guren z Shounen Onmyouji ^^)
Aug 16, 2010 11:03 AM

Offline
Jan 2009
864
Niczego nie słuchacie? O:

KHR: SONG "BLUE" ~rivale~
Obecnie głównie Special Illusion (FRAN-CHAN *________*), End:Res (Mukuro-sama *O*) oraz Kyouki no Hana (Kikyou~)
Aug 16, 2010 11:28 AM

Offline
Mar 2008
1029
Eyes Set to Kill - Where we Started
Aug 16, 2010 2:30 PM

Offline
Nov 2007
664
Ja słucham ostatnio Fort Minor... nie wiem co mnie na to wzięło x.x
Aug 16, 2010 3:47 PM

Offline
Nov 2009
797
Queen-Who wants to live forever...Kocham tą piosenkę *_____*

Wlezić >D
Sorry for my english ^^''
Aug 20, 2010 7:03 AM

Offline
Jan 2009
864
Kalafina - Kagayaku Sora no Shijima ni wa (TV size)
Ja chcę, żeby wyszedł już singiel!
Aug 23, 2010 2:30 PM

Offline
Mar 2008
1029
Słucham tego, co NatiChan wyżej, tylko w pełnej wersji xD
Aug 23, 2010 3:05 PM

Offline
Jan 2009
864
Yavimaya said:
Słucham tego, co NatiChan wyżej, tylko w pełnej wersji xD
Następnego dnia też zaczęłam słuchać w pełnej wersji XD Chociaż i tak marzy mi się jakoś singlowa ;_;
Aug 24, 2010 2:44 AM

Offline
Oct 2008
596
Tae Yang - With You
Sep 1, 2010 3:43 AM

Offline
Sep 2009
701
Simple and Clean (Hikari) i Sanctuary (Passion)- Utada Hikaru

Polscy fani, łączcie się^^"
Sep 1, 2010 8:22 AM

Offline
Jan 2009
864
Kokoro no Hoshi Nanjou Yoshino (Uni)
Oct 16, 2010 2:59 AM

Offline
Sep 2009
701
Slipknot- Wait and Bleed
Utada Hikaru- Take 5

Bardziej walniętego połączenia być nie mogło.

Polscy fani, łączcie się^^"
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »

More topics from this board

» X czy Y? ( 1 2 3 )

Kawashima - Jul 5, 2010

112 by nekodoubt »»
Apr 23, 2014 10:40 AM

Sticky: » Karty klubowe [Otwarte]

NatiChan - Jul 3, 2010

45 by Zozolka »»
Sep 9, 2012 3:41 AM

» Kurowiedza ( 1 2 3 4 5 )

NatiChan - Jul 26, 2010

200 by wtspears »»
Jul 5, 2012 1:48 AM

» A może fanfic?

ritsu-san - Dec 2, 2011

2 by Trinixa »»
Apr 13, 2012 9:30 AM

Poll: » Kuroshitsuji - polskie wydanie

NatiChan - Apr 5, 2012

0 by NatiChan »»
Apr 5, 2012 9:17 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login