Forum Settings
Forums
New
Jun 28, 2010 3:57 AM
#1

Offline
Mar 2010
266
No właśnie, kogo najchętniej zobaczylibyście razem? :)


____________________________________________

Moje ulubione pary to:

- Hisagi x Soi Fon
- Ichigo x Orihime
HisamiJun 28, 2010 4:00 AM


Reply Disabled for Non-Club Members
Jun 29, 2010 7:42 AM
#2

Offline
Nov 2009
1718
Matsumoto x Tosiek, bo ona ma wielki cyc i jest wysoka, a on taki słodki niski *___*
Orihime x Ulquiorra, bo ślicznie razem wyglądają x3
Urahara x Yoruichi, tak jakoś samo z siebie. x3
Ichigo x Rukia, to też samo z siebie. x3
Aizen x Gin, bo dostaje krwotoku, jak tylko ich razem widzę! *____________*
Grimmirjow x Ichigo, i tu jest dokładnie to samo! *____________*
Renji x Byakuya, i tu też! *____________*
Jul 5, 2010 7:28 AM
#3

Offline
Dec 2009
3831
To teraz ja sie pochwale moja jakze dluga lista ;D
Na pewno Ichigo-Rukia : Mam obsesje na punkcie tej pary <333 < W sumie to dla nich ogladam anime hahah nie no zartuje>
Shinji- Hyouri: < nie wiem czy dobrze napisalam> Ich to tez uwielbiam ^^ Nie sadzicie ze tez do siebie pasuje *_________*
Orihime-Ishida : Uleq juz dednal wiec niech Hime bedzie z Quincy < nie pamietam jak to sie pisze, po za tym Inue jakos niekoniecznie lubie ale niech sie odczepi od Ichigo ^^ >
Matsumoto- Gin: Ten paring tez mi przypadl do gustu ;D Fajnie razem wygladaja xD
Urahara-Yoroichi : Juz sie tak jakos do nich przyzwyczailam xD Zawsze razem dzialaja to niech maja ;D

Narazie tyle ;p Lepiej nie pisac wiecej ^^ bo za duzo nowych par natworze ;D




Jul 5, 2010 10:41 AM
#4

Offline
Nov 2009
1718
MarissaRob said:
... Orihime-Ishida : Uleq juz dednal...

Mariś kocham Cię, dzięki za spoilera xD
Aug 9, 2010 4:06 PM
#5
Offline
Jul 2009
1189
Urahara x Yoruichi
Ulquiorra x Orihime

^-^
AshinamiJan 28, 2011 2:02 AM
Aug 11, 2010 6:13 AM
#6

Offline
Oct 2009
115
Ja mam dość oczywiste, a zarazem IMHO najcudowniejsze nominacje ^^

Gin x Matsumoto
Ta para ma nie tylko swój niesamowity czar, ale także mocny argument w postaci realnych wątków z mangi/anime. Ich przeszłość, pierwsze spotkanie, więź jaka ich wtedy połączyła- to wszystko bardzo ujęło moje serce i od tego czasu nie widzę nikogo innego a parze z nimi, oprócz ich samych. Poza tym, ich charaktery są bardzo niezwykłe i świetnie ze sobą współgrają. Osobowość Gina... Lepiej nie czytajcie spoilera:


Shunsui x Nanao
Dlaczego nikt ich nie nadmienił? Te skrajnie różne charaktery są dla siebie stworzone, nie zapominając, że Shunsui to jeden z moich ulubionych bohaterów Bleacha. On jest człowiekiem spokojnym, leniwym, wesołym, lubiącym po prostu " nicnierobienie " oraz sake, ona jest stanowcza, pewna siebie, zdyscyplinowana oraz powściągliwa, ta mieszanka musiała zadziałać. Tym bardziej, że nasz drogi kapitan wyraźnie się klei do swojej pani porucznik =^^=

Urahara x Yorouichi
Mogę myśleć i myśleć, ale niewiele mogę wymyślić dlaczego. Są zawsze i wszędzie razem, doskonale się zgrywają i kłócą, do tego oboje są seksowni i mają na siebie wpływ. Można powiedzieć, że są razem od zawsze i tak powinno zostać.
Amen.

Mogłabym jeszcze nadmienić
Renji x Rukia
Gdyż są razem naprawdę pociągający, ale z zasady że Renji jest mój i tylko mój, nie uznaję żadnych paringów z nim... xD Gome.
AnivienAug 11, 2010 6:18 AM
Aug 13, 2010 5:04 AM
#7

Offline
May 2009
471
Tosiek x Matsumoto :>
Renji x Rukia
Ichigo x Orihime
Urahara x Yoruichi
Shinji x Hyori xd
Poland.

Aug 16, 2010 6:29 AM
#8

Offline
Dec 2008
1208
Ulquiorra x Inoue Orihime
Neliel Tu Oderschvank x Nnoitra Jiruga
Yoruichi Shihouin x Kisuke Urahara

O! ;d

Aug 16, 2010 11:50 AM
#9

Offline
Oct 2009
115
Zapomniałam o jednej niepozornej acz bardzo przeze mnie lubianej parce... ;)

Renji Abarai x Hisagi Shuuhei
Co jak co, ale Hisagiemu Renji pasuje, są razem niesamowici i co tu dużo gadać. Obaj są awesome and handsome <3

Aug 17, 2010 6:07 AM

Offline
Jun 2010
13
Matsumoto x Gin
Ichigo x Rukia
Urahara x Yoruichi
Orihime x Aizen
Aug 17, 2010 8:59 AM

Offline
Nov 2009
623
AccrosSky said:
Gin x Matsumoto
Ta para ma nie tylko swój niesamowity czar, ale także mocny argument w postaci realnych wątków z mangi/anime. Ich przeszłość, pierwsze spotkanie, więź jaka ich wtedy połączyła- to wszystko bardzo ujęło moje serce i od tego czasu nie widzę nikogo innego a parze z nimi, oprócz ich samych. Poza tym, ich charaktery są bardzo niezwykłe i świetnie ze sobą współgrają. Osobowość Gina... Lepiej nie czytajcie spoilera:



Pomyślałam dokładnie o tym samym. ^^"
Poza tym to nie tylko jedna z moich ulubionych par w Bleachu, ale wśród wszystkich anime.
Aug 31, 2010 5:06 AM
Offline
Jul 2009
1189
Wiedziałam, że o kimś zapomniałam, jeszcze Rukia x Renji. Według mnie bardziej do siebie pasują niż Rukia x Ichigo jak wiele osób uważa ;p
Oct 3, 2010 11:33 AM
Offline
Jul 2018
564612
Renji x Shuuhei
Ichigo x Ishida
Nov 5, 2010 4:35 AM

Offline
Jul 2010
67
Byakuya x Hisana - ponieważ bardzo lubię te postaci zarówno oddzielnie jak i razem ^^ (tak, wiem, że Hisana dotychczas pojawiała się tylko w retrospekcjach, i więcej już się raczej nie pojawi, mimo to sama nie wiem czemu strasznie ją polubiłam o.O ). W dodatku ślicznie razem wyglądają :)

Ulqiuorra x Orihime - bo tak. Bo po prostu uwielbiam ich razem. To mogła by być świetna para, gdyby nie wiadomy efekt walki Ulqiouorry z Ichigo (aczkolwiek sama scena z U. i Orihime wyciągającymi do siebie ręce była świetna).

Gin x Rangiku - ich przeszłość + migawka w 5 openingu + rozdziały 412-416...= CUDO *.*

Toushiro x Momo - Mimo iż ta ostatnia strasznie działa mi na nerwy, to uważam, że gdyby była razem z Hitsugayą mogłaby być.. znośna. Tą parę lubię głownie za ich przyjacielskie stosunki i postawę Toushiro wobec Hinamori. Gdyby ona tak jeszcze raczyła zapomnieć CAŁKOWICIE o Aizenie... mogła by wyjść całkiem fajna para.

Kisuke x Yoruichi - po prostu do siebie pasują. W dodatku cały czas odnoszę dziwne wrażenie, że jednak coś między nimi iskrzy... Pomijam już fakt, iż nawet oddzielnie są jednymi z moich ulubionych postaci z Bleacha ;p

Renji x Rukia - głównie ze względu na ich przeszłość i to jak obecnie się do siebie odnoszą. Para w żadnym wypadku nie przesłodzona, może nawet trochę zabawna.
May 19, 2011 4:26 PM

Offline
Jan 2010
269
Gin x Rangiku to z pewnością moja najulubieńsza para, nie tylko z "Bleacha", ale ogólnie. Oni są po prostu tacy subtelni, ich związek jest tak pięknie zbudowany, obydwoje się dopełniają i po prostu są wspaniali. To wszystko jest takie cudne i niewymuszone. Nienaciągane.
BTW to mały Ichimaru-chan jest taki słooodki~ (Nie wiem co to ma do rzeczy, ale muszę wspomnieć)

A niegdyś ulubioną była para Kisuke x Yoruichi + całkiem lubię Tosiek x Karin.

Orihime powinna zginąć i nie mieć paringu! Niech się stanie! <Klask klask ukłon>

Ła~, dzięki, AccrosSky, przypomniałaś mi o tym wspaniałym pairingu, który uwielbiam zaraz po Gin x Ran, a mianowicie Shunsui x Nanao!
May 29, 2011 4:24 PM

Offline
Mar 2011
41
Urahara x Yoruichi - czasami mam wrażenie, że oni już się zachowują jak stare dobre małżeństwo :P Jakoś jak pomyślę o nich to nie jestem w stanie wyobrazic sobie innego paringu - często pokazywani są razem, razems się śmieją, kłócą no i dużo razem przeszli więc niby jak to to innaczej ;P

Rukia x Renj - osobiście też uważam, że to dużo lepsze rozwiązanie niż Rukia x Ichigo. Myślę, że uroczo razem wyglądają, znają się od dawna no i myślę, że może sami jeszcze to nie dokońca wiedzą ( bynajmniej Rukia) ale darzą się głebszym uczuciem :P

Ulqiuorra x Orihime - Uwielbiam ich razem, tak ślicznie razem wyglądali :( Niby nie przepadam za Inoue ale jakby tak byli razem to nawet nie miałabym nic przeciwko oglądania jej częściej. No ale niestety to już raczej nie możliwe ..-.-
Jun 25, 2011 9:33 AM

Offline
Jan 2010
269
Ćsiii~! Uleq żyje w naszych sercach Q____Q'
Aug 24, 2011 7:02 AM

Offline
Jan 2009
59
Gin x Rangiku - ponieważ do siebie pasują, łączy ich wspólna przeszłość dzięki czemu tworzy się wokół nich jakaś taka aura
Ikkaku x Yumichika - myślę, że tego nie trzeba uzasadniać ^^
Ulqiuorra x Orihime - gdyby nie doszło do ich spotkania nigdy nie wpadła bym na to, żeby ich połączyć, aczkolwiek ich relacja i dialogi przekonały mnie w tym, że mogłoby z nich coś być xD


Nov 4, 2011 10:57 AM

Offline
Sep 2010
3
AccrosSky said:

Shunsui x Nanao
Dlaczego nikt ich nie nadmienił? Te skrajnie różne charaktery są dla siebie stworzone, nie zapominając, że Shunsui to jeden z moich ulubionych bohaterów Bleacha. On jest człowiekiem spokojnym, leniwym, wesołym, lubiącym po prostu " nicnierobienie " oraz sake, ona jest stanowcza, pewna siebie, zdyscyplinowana oraz powściągliwa, ta mieszanka musiała zadziałać. Tym bardziej, że nasz drogi kapitan wyraźnie się klei do swojej pani porucznik =^^=


Wreszcie ktoś kto ma IDEALNIE takie samo zdanie jak ja! Ludzie to przecież widać na kilometr że oni są dla siebie stworzeni!Po za tym sam Kubo troszkę zrobił hinty że oni coś ten tego XD Shunsui x Nanao FTW XD

Ichigo x Rukia oczywiście :D

I nie można zapomnieć o moim kolejnym ulubionym pairingu czytaj Ukitake x Unohana~~! Uwielbiam go ;)

Yoruichi x Urahara jest chyba jedynym praktycznie że potwierdzonym pairingiem...
Dec 5, 2011 2:07 PM
Offline
Mar 2011
3
Ichigo uznaję tylko z Orihime i basta.

Rukia i Renji - nie tylko ze względu na wspólne dzieciństwo, ogólnie mi jakoś pasują i świetnie się dogadują.

Yoruichi i Urahara - tak jakoś.

Tosiek i Hinamori - ogólnie samej Momo nie trawię( na początku tak ale potem już miałam jej serdecznie dość ) ale z Tośkiem mi pasuje.
Dec 22, 2011 3:38 AM
Offline
Jan 2011
1
No więc tak:
Rukia x Renji - nigdy nie lubiłam paringu RuxIchi.
Ichigo x Orihime - dwa rudzielce, poza tym nie przepadam ani za Inoue, ani za Ichim.
Byakuya x Soi Fon - z uwagi na podobieństwo charakterów.
Urahara x Yoruichi - od zawsze do siebie pasowali.
Kenpachi x Yachiru - to by było ciekawe.
Ulquiorra x Grimmjow ♥♥♥ - czyli najzajebistszy paring wszechświata ~<3
Jan 17, 2012 8:49 AM

Offline
Oct 2011
210
Hm... Ja lubię Renji x Rukia, Grimmjow x Ichigo, Hichigo x Ichigo-wiem, wiem dziwne, ale mi się podoba :3.
Prócz tego jeszcze lubie Kyouraku x Nanao, Ishida x Nemu
Jun 2, 2012 6:37 AM

Offline
Feb 2012
5
Ja dam tylko IchiHime - moim zdaniem świetnie pasują do siebie ^^
Jun 5, 2012 3:11 PM

Offline
Mar 2012
103
Renji x Rukia
Ichigo x Orihime
Urahara x Yoruichi <3
"I'm not gonna run away, I never go back on my word!''
"You should give up… on me giving up!"
"That's okay… Just as long as we can be together sometimes."
Sep 1, 2012 1:26 PM

Offline
Sep 2008
20
Ichigo x Riruka booo... bo inne pairingi z Ichigo już dawno zrobiły się nudne, a reszta postaci mnie nie interesuje =ω= Poza tym Riruka jest fajna >ω<
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

Sticky: » Karty klubowe ( 1 2 )

Hisami - Jun 23, 2010

70 by Ihimado »»
Jun 14, 2014 2:06 PM

Sticky: » Karty klubowe: Movie Edition - Memories of Nobody

Hisami - Jun 23, 2010

32 by Motoo »»
Oct 1, 2013 4:35 PM

» Bliczowy wisielec ( 1 2 )

SuouAoi - Aug 14, 2010

76 by Jakly »»
Sep 1, 2012 1:24 PM

» Czemu kochamy Tośka... (Tudzież każdego innego bohatera xD)

SuouAoi - Jun 10, 2010

15 by Kaaro »»
Aug 2, 2011 6:05 AM

» Primero Espady

nap1ern1czak - Jun 24, 2011

0 by nap1ern1czak »»
Jun 24, 2011 1:27 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login