Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]
Dec 27, 2014 10:39 AM

Offline
Dec 2013
29
Hej!
Nazywam się Natasza, mam aktualnie 15 wiosen na karku i mieszkam w Niemczech od dwóch lat. Anime nałogowo oglądam z 2 lata, ale wcześniej też zdarzało mi się coś obejrzeć ^^.
[/url]
Jan 6, 2015 7:47 AM
Offline
Dec 2014
8
Cześć!

Patrząc po ostatnich postach to widzę, że podbijam średnią wiekową swoim (już prawie) ćwierćwieczem ;D
Pochodzę z Lubelszczyzny a obecnie studiuje w Poznaniu. Przez ostatnich kilka lat tułałem się po świecie mieszkając w Lublinie, Wrocławiu, Londynie. Z zawodu jestem skrzypkiem i marzę o wyjeździe z orkiestrą na tournee po azji :D

Najważniejsze anime dla mnie to:Cowboy Bebop, Ghost in the Shell, Fullmetal Alchemist:Brotherhood, Death Note

Gdyby znalazł się ktoś z Poznania to z chęcią się umówię na piwko ;)
"I think it's time to blow this scene. Get everybody and the stuff together. Ok, three, two, one let's jam."
Apr 8, 2015 12:13 PM

Offline
Dec 2012
11
Siemka wszystkim :D

Jestem Łukasz i mam 21 lat :D Pochodzę z samego centrum Bieszczad, z Majdanu, 7 km od granicy z Słowacją :P Obecnie studiuje (studiuje, a nie, że sie uczę xD) w Rzeszowie :P Interesuje się wieloma rzeczami, głównie sportem i oczywiście, anime, jakoś nie mogę wybierać między tymi dwiema rzeczami xD Lubię jeszcze motoryzacje, czasami porysować i słuchać muzyki :P Co do anime, to siedze w tym 2 lata, więc dosyć krótko jak na razie :D

Z chęcią mogę podać z kimś z Rzeszowa, jakby się chętni znaleźli ;)
Apr 9, 2015 7:41 AM

Offline
Mar 2015
122
Hallo Wszystkim ( ͡º ͜ʖ ͡º)

Mam na imię Kuba i w maju kończę 18 lat. Mieszkam w Wołczynie od urodzenia (woj. Opolskie). Chodzę do 2 klasy ogólniaka u nas w mieścince na profilu mat-fiz. Jeśli chodzi o osobowość to jestem bardziej introwertykiem. Zazwyczaj spędzam czas samemu. Lubię rysować, jeździć na rowerze, słuchać muzyki, spacerować po nocach i oczywiście oglądać anime. Moja przygoda zaczęła się około 6 klasy podstawówki, wtedy zacząłem oglądać Naruto (oczywiście też oglądało się coś na Polsacie albo Hyperze, ale to raczej nieregularnie). Od tamtego czasu się jakoś potoczyło. Obecnie moim ulubionym anime jest Death Note, a najbardziej sentymentalnym Naruto Shipuuden (oryginalnością się nie popisałem).

I to chyba tyle, dzięki za uwagę :)
Apr 9, 2015 7:45 AM
Offline
Mar 2015
9
Uszanowanko! :)

Jestem Marysia i mieszkam w Luksemburgu, chociaż jestem w stu procentach polką. Anime oglądam od paru miesięcy, i ta miłość na pewno szybko nie przeminie.

Lubię fotografię, matematykę, książki, naukę języków no i oczywiście anime i mangi :)

P.S:Nie zdziwiłabym się,gdyby ktoś nie wiedział gdzie leży Luksemburg. Straszna dziura ;P
May 5, 2015 1:20 AM

Offline
Jul 2013
7
Siema. Mam na imie Kacper i mieszkam w Kielcach. Mam 18 lat.

A&M interesuje sie w zasadzie od bardzo dawna bo na RTL7 ogladalem DB.

Lubie sport, A&M i spokój :D
Dec 4, 2015 11:10 AM

Offline
Dec 2015
8
Hej,
Arek jestem, 25 lat na karku i obecnie bronię się na 3'cim roku Grafiki Artystycznej w Łodzi.

Anime oglądam od czasów Polonii i RTL'a gdzie to można było dorwać Daimosa czy Yattamana, jeszcze z francuskiej wersji i naszym wspaniałym lektorem :D
Tak to jeszcze zagrywam czasem w jrp'gi, przeczytam light novelę, sięgnę po mangę, czy posłucham japońskich utworów.

Tak to jeszcze interesuję się starymi aparatami fotograficznymi (fajne hobby, ale często 3-4 klisze są droższe od aparatu XD ), nie lubię Nutelli a Pepsi jest zawsze OK :D
Dec 5, 2015 3:50 AM
Offline
Jul 2018
564612
Z racji tego, że jestem małomówny, powiem dzieńdobry :).
Dec 27, 2015 3:49 PM
Offline
Dec 2009
1
Hej. Nazywam się Sandra i po długiej przerwie wróciłam do oglądania anime (ciekawe na jak długo tym razem :P). Moje pierwsze anime to Dragon Ball na RTL7 :D
May 8, 2016 1:55 AM
Offline
Mar 2010
65
Yo :)
Mam na imię Kasia, i mam 22 lata.
Od 10 lat mieszkam w Londynie, z czego jestem bardzo zadowolona :)
Pierwsze świadome oglądanie anime to Naruto, 8 albo 9 lat temu (chyba), jednak miałam male przerwy od anime od tego czasu.
Skończyłam szkole makijażu, jednak mimo ze lubię malować i jestem w tym dobra, to denerwuje mnie sama branża. Aktualnie próbuje wymyślić zawód w którym nie będę musiała pracować z ludźmi.
Lubie tańczyć, czytać książki i spędzać czas z najbliższymi. Jak dodamy anime i prace to na nic więcej mi czasu nie starcza :D
Moje motto: Szczęście to nie cel ale droga życia.
Mar 7, 2017 6:44 AM
Offline
Mar 2017
1
Hejka ^^
Na imię mam Arek, mam 26 lat, przygodę z anime rozpocząłem od oglądania db na RTL 2 po niemiecku (i będąc dzieckiem jakoś mi to nie przeszkadzało :P ), potem na RTL 7 / TVN 7 oglądałem takie serie jak Yaiba, DB,DBZ,DBGT, Łowca Dusz, potem było Naruto, i po jakiś kilku latach wróciłem do anime i zacząłem oglądać na własną rękę, pierwszym takim znalezionym przeze mnie było Elfen lied, a potem to już poleciało ^^ na co dzień pracuję, gram (aktualnie LOL, a kiedyś dłuuuugo Lineage 2), szwendam się ze znajomymi, trochę czytam (głównie fantastykę). To by było chyba na tyle ^^
Btw aktualnie mieszkam w Krakowie więc jeśli ktoś chciałby się czasem spotkać i pogadać to jestem za ^^
Mar 23, 2018 12:01 PM

Offline
Sep 2012
125
Hejka! Jestem Luśka, mam 25 lat i mieszkam w Gdyni :). Anime oglądam od około 2010 roku (z przerwami). MAL'a założyłam w 2012 roku i długo z niego nie korzystałam. Mam duże luki w zakończonych tytułach, których niestety już nie pamiętam. Przetrzymywałam bazę na innym portalu, po czym wszystko zostało usunięte... :(

Aktualnie studiuję menadżerstwo w branży HR. Jestem w trakcie poszukiwania nowej pracy. Mam fioła na punkcie markowych świec zapachowych, psów, podróży i festiwali muzycznych :) Oglądam seriale i filmy - dramaty, psychologiczne, kryminały, horrory, thrillery, akcja - to moje ulubione gatunki. Nałogowo czytam książki - kryminały, thrillery (medyczne, psychologiczne), horrory. Jestem uzależniona od herbaty i Lany Del Rey <3

Od dzieciaka jestem gameningowym zapaleńcem :) Zaczynałam od PC, przeszło przez lapka, aż po konsolę PS4. Rywalizuję ze społecznością PS w zbieraniu pucharków w grach :) Platynuję tylko to, co mi się podoba. Nigdy się do niczego nie zmuszam.

Jestem otwarta na nowe znajomości :)
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]

More topics from this board

» Spam (o wszystkim i o niczym) NEW ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

CooperPL - Mar 10, 2009

352 by krzysiekwtokyo »»
Jan 17, 2023 8:51 PM

» Zapraszam na mój nowy kanał YouTube

Logytaze - Feb 3, 2020

0 by Logytaze »»
Feb 3, 2020 1:21 PM

» Czterowyrazowa historia. ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Yamaha152 - Nov 29, 2009

1350 by Robson99 »»
Jan 5, 2020 12:59 PM

» Znudzony jestem

Starvixen - Jan 5, 2017

0 by Starvixen »»
Jan 5, 2017 3:34 PM

» Interesuje was jakies anime jeszcze nie w polskim?

Starvixen - Oct 24, 2016

0 by Starvixen »»
Oct 24, 2016 12:56 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login