Forum Settings
Forums
New
Nov 8, 2009 12:45 AM
#1

Offline
May 2009
14
Jak sama nazwa wskazuje, temat przeznaczony do witania aka kilka słów/zdań/stron o sobie.

[EDIT]

W sumie to data rejestracji na MALu to chyba moje początki z m&a(wcześniej tylko Dragon Ball) więc dopiero raczkuję i mam krótką listę.

Mam nadzieję na miłą i przyjemną wymianę poglądów.
MizerykordiaDec 26, 2015 2:43 AM
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »
Nov 8, 2009 2:51 AM
#2

Offline
May 2009
4440
Cześć Dariusz!
Mam na imię Sylwia i też jestem na MAL od maja, mam wtedy urodziny, ale nie podaję swojego wieku, gdyż czuje się młodziej niż mam lat i niech tak zostanie :)
Ja uczę się w CTI w Krakowie, profil: organizacja reklamy, oprócz tego jestem wioślarką, w sezonie jesienno/zimowym trenuję i jeżdżę na zawody halowe na ergometrach (za tydzień Kalisz ^^), interesuję się sztuką współczesną, sama czasem też coś tworzę (manga&anime to wg. mnie też sztuka:), literaturą fantasy oraz wszystkim co jest związane z Japonią i językiem japońskim. Od miesiąca uczę się w szkole języka japońskiego Sunstar :)
Moje początki z anime: Yattaman na Polonii 1 :)
Nowsze tytuły oglądam od 2007 roku (bo wtedy założyłam sobie net^^)
Pierwszą mangę kupiłam sobie 2 lata temu, teraz mam ich sporo (nie lubię skanów).
Mój pierwszy konwent: NATcon
Night_ShojoNov 8, 2009 3:07 AM
Nov 8, 2009 5:19 AM
#3

Offline
Feb 2009
529
Temat trochę mało sensowny (nie całkowicie bezsensowny, tylko zwyczajnie mało sensowny), ale czemu by się nie przedstawić.

Miłosz z Lublina, gdzie obecnie studiuję Filozofię na UMCS-ie. Lat 20 i rośnie. Interesuję się, poza mangą, anime, visual novels, j-popem i kulturą japońską, także historią (bardzo)
oraz fantastyką (czysto teoretycznie. Ponieważ jestem straszliwym leniem
i introwertykiem, nigdy nie miałem okazji wciągnąć się w grupę prowadzącą sesje). Czytam sporo, ale zapamiętuję z tego ledwie ułamek tego co powinienem, bo mam pamięć słuchową (co niekorzystnie wpływa na wyniki większości egzaminów).

Pokrótce, to by było tyle.
Dec 3, 2009 12:56 PM
#4

Offline
Jun 2009
6
Tak w pigułce, na rozruszanie tematu: Asia, Kalisz, rocznik 92, I LO. Hobby: muzyka i ofc M&A ^^
Dec 6, 2009 12:58 PM
#5

Offline
Feb 2008
173
Mam na imię Damian, urodziłem się w Częstochowie jak i mieszkam w tym mieście. Interesuję się komputerami jak i wyjazdami w różne ciekawe zakątki świata. Uwielbiam czytać mangi jak i oglądać anime. Moim marzeniem jest wyjechanie do Japoni (gdy tylko uzbieram wystarczający fundusz by przeżyć tam kilka miesięcy)
Mój rocznik jest 89 tak też nie jestem zbyt stary :).
Moje początki z anime to RTL7 (dragon ball i takie tam)
Dec 14, 2009 9:48 PM
#6

Offline
May 2009
744
Witam serdecznie, mam na imię Igor i urodziłem się w Rymanowie Zdroju.
Obecnie zaś mieszkam w Anglii, Preston gdzie też studiuje na Uniwersytecie Prestońskim (jakkolwiek dziwnie to brzmi). Wolny czas lubię spędzać w gronie swoich przyjaciół, szwędając się od baru do knajpki i na odwrót ;) No a tak poza tym, to oczywiście anime i manga, czasami jakaś gra, dobry film czy książka ;)

Na koniec dodam tylko, że urodziłem się w r88, a przygodę z anime zacząłem już we wczesnych latach, bo na Polonii 1 oglądając Daimosa :-P
Dec 16, 2010 2:52 PM
#7

Offline
Apr 2010
183
Hmm... trochę jak stowarzyszenie AA xD No ale niech będzie... Mam na imię Magda, mam parę wiosen na karku i mieszkam w Wawie. Niegdyś próbowałam swych sił na polonistyce (poległam przy tak miażdżącym zakazie myślenia ;p), obecnie psuję krew kadrze profesorskiej asp ;).
Moje początki z M&A sięgają tysiącleci wstecz i przypadają mniej więcej na czasy wyginięcia mamutów ;p A tak na serio... Nie pamiętam - mała byłam (czyt. jeszcze mniejsza ;) i sporo młodsza przede wszystkim), w każdym razie wszystko przez Polonię 1 (choć wtedy jeszcze nie wiedziałam, czym są te bajeczki) i Polsat (tu już wkradło się uświadomienie, bo w pewnym kiosku dostrzegłam 8 bodajże nr Kawaii, a potem znajoma mi sprawiła pierwszy tom mangi SM, którego już od dawna nie mam ;p). Także staż spory, choć dostępność na początku mała była do dóbr wszelakich z M&A związanych. Plusem w powyższej sytuacji być może to najwyżej, że miałam okazję obserwować rozwój naszego rynku - długi był to proces i bolesny, i w sumie nadal takim pozostaje.
Muzyki słucham różnej - byle by sens zachowywały teksty i melodia do gustu przypadła ;) Z innych zainteresowań poszczycić się mogę np. pasją do literatury (uwielbiam czytać, a także pisać, co chyba widać xP), i sztuk plastycznych - w tym również kinematografii. Oprócz tego lubię nocne Polaków rozmowy aż do świtu (chętnie rozmawiam o różnych rzeczach - nie tylko o M&A^^) i długie spacery ;)
Lubię m.in.: koty,dobrą kawę, lato, nocne niebo, łagodny podmuch wiatru we włosach, letnie burze, malowanie w środku nocy i uśmiechnięte twarze znajomych ;).
"Nie kazda szara masa ma cos wspolnego z mozgiem." S. J. Lec
Dec 20, 2010 4:06 PM
#8
Offline
Jan 2010
4
Siema jestem Michał. Za mną już dwadzieścia wiosen i mieszkam w okolicach Wawy(Żyrardów). Uczę się w stolicy na WWSI(wcześniej była politologia jednak szybko stamtąd uciekłem :P).
Mój początek z anime nie jest jakiś specjalny - zaczęło się od fullmetala na hyperze w wakacje chyba 2007. Maniakalnie anime oglądam dopiero od zimowego sezonu 2010.
Z mangami u mnie niespecjalnie, na półce jedynie Fullmetal i jeden tom Cowboya Bebopa, a w planach kupowanie Heat.
Mar 21, 2011 12:47 PM
#9

Offline
Jan 2010
43
Przywituje się
Jestem Michał itp :P Interesuje się wszystkim co wyda mi się interesujące a jak mam dużo wolnego czasu to se czytam mangi, a jak mam bardzo dużo wolnego czasu to se i jakieś anime oglądnę
May 6, 2011 3:37 PM
Offline
Apr 2009
106
Yo, Shidobu jestem :]
Jeśli chodzi o anime, oglądam kiedy się da :]
A poza tym, nie lubię się rozpisywać, więc tyle wystarczy xD
May 13, 2011 11:07 AM

Offline
Jan 2010
626
Dzień dobry <nazwa tematu brzmi "przywitaj się", a nie "napisz coś o sobie">
Aug 25, 2011 6:21 AM

Offline
Aug 2011
11
Dzień dobry.
Ewa, urodzona w 92 w Gdyni i cały czas tam mieszka ^^
Kawa na wszystkie dolegliwości świata !
Aug 25, 2011 3:30 PM

Offline
Sep 2010
441
Witam.
Jestem 16-nastolatkiem który może powiedzieć że mieszka w matrixie ponieważ do świata zewnętrznego wychodzi tylko idąc do szkoły. Czym się interesuje ? to że a&m jest chyba oczywiste i właściwie to moje jedyne zainteresowanie, dlaczego ? bo nie znalazłem innego tak wygodnego zainteresowania, wszystko opiera się na siedzeniu przed komputerem - ściąganie, oglądanie, pisanie o tym na forach, bajka dla no-lajfa. Patrząc na moje nieudolne próby napisania inteligentnego komentarza możecie się domyślić że piątek/czwórek w szkole nie mam, a co za tym idzie, zbyt inteligentny nie jestem. Mieszkam w dziurze zwanej miastem Krzyż Wlkp. jeśli ktoś zadałby mi pytanie co w moim mieście jest ciekawego odpowiedziałbym że bar dla żuli "Meksyk". Ciekawość tego miejsca polega na tym że wszyscy twierdzą że tam byli a tak naprawdę uczęszcza tam tylko kilka osób. Charakter ? powiem tylko tyle - najpierw Cie wyśmieje, potem oleje i napisze do Ciebie za 3 tygodnie z pytaniem czy nie pograłbyś w Lineage 2. Dodam jeszcze że jestem niski, mam brzydka twarz i głupią fryzurę.

P.S. Ogólnie to jestem fajny gość ^^
Aug 26, 2011 8:16 AM

Offline
Aug 2011
140
Ohayo :)
Mam na imię Karolina, myanimelist założyłam wczoraj, więc nie jestem za bardzo obeznana, ale to chyba nie szkodzi. Lat mam mało, bo 14, ale to nie znaczy, że nie mogę kochać anime i mangi. Mieszkam w Żorach (Śląsk) i tutaj cały czas siedzę.
Oprócz a&m kocham muzykę, taniec, mój komputer, wcinać ciastka i wiele innych rzeczy.
Miło mi Was poznać :D
Sep 17, 2011 2:19 PM
Offline
Sep 2011
8
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Mam na imię Kasia i mam 22 lata :)
Mieszkam w Gliwicach. Obecnie odbywam staż na AWF-ie Katowickim w Studenckim Biurze Karier. Do tego od października zaczynam magistra zaocznie w Opolu (ped. opiekuńczo-wychowawcza).

Anime oglądam w sumie od małego. Kiedy byłam młodsza od czasu do czasu udało mi się trafić na Czarodziejkę z księżyca, Jattamana czy Ulissesa :)
Potem polowałam na Dragon Balla , Rycerzy Zodiaku, Slayersów i Wojowniczki z krainy marzeń :) Obecnie mój fanatyzm sięgnął zenitu :D :P Oglądam (prawie) co popadnie. Nie przepadam za anime w którym jednocześnie występują wielkie piersi i główny bohater "jełop" do którego wszystko się klei.

Moje TOP 10
1. Nana i Black Lagoon
2. Skip Beat!
3. Kurau Phantom Memory i Hellsing
4. Maria-sama ga Miteru
5. Noir i Ga-Rei-Zero
6. Kuroshitsuji i Claymore
7. Kannazuki no Miko
8. Vampire Hunter D
9. Simoun
10. Nodame Cantabile
BiankadeSadeSep 17, 2011 2:23 PM
Sep 20, 2011 9:42 AM

Offline
Oct 2009
32
Michał, lat 18. Mieszkam w Głogowie. Uczeń 3 klasy LO(matura w tym roku :/), powoli zastanawiający się nad jakimiś studiami.
Interesuję się historią, astronomią, m&a. Jestem uzależniony od muzyki :P


Sorry for my bad English.
Apr 18, 2012 8:10 AM

Offline
Apr 2012
89
Ohayoo!
Jestem Mateusz, mam 17 lat, mieszkam w Giżycku i jestem tu nowy. Anime oglądam od... Raz, dwa, trzy... Od dwuch lat (jeśli pominiemy Pszułkę Maję, sporadyczne oglądanie Pokemonów i inne Bolki i Lolki :P). Wiele jeszcze nie widziałem ale powoli nadrabiam i zwiększam ilość obejrzanych serji. Moje hobby to m&a, rysowanie, muzyka, książki i rower.
Miło mi was poznać.
Apr 18, 2012 2:09 PM
Offline
Feb 2012
50
Witam mam na imię Milena i dopiero co dołączyłam do Waszego klubu (ale już mi się podoba) ;p, mam 18 lat, no dobra za tydzień już 19 ;( Moje hobby to oczywiście m&a, a moim najbardziej ulubionym anime jest Hellsing oraz Death Note, lubię też poczytać książki, posłuchać muzyki i leniuchować xD
Bym zapomniała, pochodze z okolic Łodzi.
Jun 13, 2012 4:35 AM

Offline
Jun 2012
48
Witam,
Mam na imię Kasia. Mam 28 lat i wydaje mi się, że jestem uzależniona od m&a, hah. Jeszcze nie dorosłam by stawić czoło mojemu nałogowi wprost.
Mieszkam w niewielkim miasteczku pod Warszawą i pracuję w księgarni, która niestety nie sprzedaje mangi. A szkoda, bo przydałaby mi się zniżka pracownicza, ehh.
Jestem właścicielką dwóch uroczych psiaków i dzielę swoją przestrzeń życiową z innymi zwierzętami, które moje jako tako nie są, ale i tak trzeba się nimi zajmować. Bardzo chce mieć kotka, pewnie dlatego, ze nigdy jeszcze nie miałam tej przyjemności. Nie przewiduję, aby moje pragnienie spełniło się w najbliższym czasie...
Poza mangą i anime lubuję się w książkach, dobrych filmach oraz dobrym jedzeniu. Kucharką jestem w marę dobrą i bardzo lubię próbować nowych rzeczy. Niestety, wiele specjałów kuchni japońskiej jest mi zakazana – uczulenia nie pozawalają, ehh.
Tak czy inaczej...
Pozdrawiam!
Sep 14, 2012 3:48 AM

Offline
Jun 2008
304
Ohayo ^^'
Name - Marcin
Age - 23
City - Puck (atm Annan Scotland)
Hobby - Stepmania, M&A, tworzenie parodii z anime (jak się chce xD) i jeszcze inne
Ksywki - GAwa (sql), Izu (games, mabinogi), Rozpierdalator (stepmania xD)

po więcej info/pytania proszę udać się do lekarza lub farmaceuty w celu zbadania czy dana osoba może napisać na ten nr gg - 313898, gdyż każde niewłaściwe stosowanie nr może doprowadzić do różnych chorób a nawet zagrożenie życia, w ostateczności napadu sraczki.

Sep 14, 2012 5:23 AM

Offline
Mar 2012
93
witam
Nazywam się Dariusz, chodzę jeszcze do szkoły 4tech,wiek 19 ;]
Interesuje się troche grafiką (czasem lubie coś porobić w photoshopie) no i M&A :)


Sep 14, 2012 10:52 AM

Offline
Aug 2011
57
Hejka, na imię mam Patryk i nie oglądałem dzisiaj anime..... skłamałem tak naprawdę oglądam je codziennie, ale to nie znaczy że jestem uzależniony, jakbym chciał mógłbym przestać...... ale ja po prostu muszę wiedzieć co będzie dalej, naprawdę. Czasem zdarzają mi się dłuższe przerwy od oglądania anime, to wtedy jak nic jeszcze nie wyszło od czasu jak oglądałem ostatnie anime, albo wyjeżdżam, rożnie, latem w skały po wspinać się, zimą na narty, lub w góry wysokie, tatry które są moją kochanką, w domyśle anime jest prawdziwą miłością. Na co dzień uprawiam jazdę na rowerze, nie wiedziałem jak napisać "jeżdżę", zimą biegam, czasem jak się zgubię to zdarza mi się trafić na siłownie, do tego uwielbiam czytać, ubóstwiam trze autorów: Tolkiena, Kinga i Sapkowskiego, powoli poznaję Pilipiuka i Piekare. Jeśli chodzi o muzykę to nie dyskryminuję żadnego gatunku, choć najbardziej podchodzi mi metal, ale lubię tez punk, rege, rock, niektórych wykonawców hip hopu, uważam że WOODSTOCK jest największym polskim festiwalem muzyki, który przez polskie media jest celowo pomijany, a mimo to nadal jest największy w całej Polsce, jak nie w Europie.
Trochę rysuję i pochodzę z Opola i tutaj mieszkam, cudowne miasto, naprawdę je kocham.
Apr 9, 2013 2:07 PM
Offline
Mar 2012
1
Siemka :)

Temat widzę jakiś taki nie odwiedzany, ale ja go odświeżę ;)

NA imię mi Adrian, a lat mam prawie 16 ;) Mieszkam w Gdańsku. Interesują mnie komputery, robotyka, koszykówka i kolarstwo. No i oczywiście M&A. Moim pierwszym anime był Bleach, którego obejrzałem na Hyperze. Jednak było to tylko kilka odcinków :O Pierwsze anime, które obejrzałem i od którego zaczęła się moja przygoda to... Elfen Lied :D Ogólnie bardzo lubię japonię i wszelaki związane z nią rzeczy. Rysować też lubię chociaż mi nie wychodzi :D To tyle!
Apr 18, 2013 4:50 AM

Offline
Oct 2012
6
Siemka tu Karol wiek 23 ^^ Zainteresowania M&A M&A i Vocaloid ^^Pierwsze Anime to Dragonball potem Sailorki potem długo nic aż w końcu Demonbane ;) to na razie tyle ^^

Aug 14, 2013 7:43 AM
Offline
Feb 2013
301
Siemano,
ja sem Michał, studiuję Astronomię oraz Fizykę Komputerową.
Programuję symulacje fizyczne oraz gry :P

Gram na klawiszach, perkusji i przede wszystkim na gitarze (od jakoś 9 lat), i robię masę muzyki, w tym też covery z anime ;)
Z resztą w podpisie jest link dla zainteresowanych ;)

No i trzecią rzeczą, która zabiera mi czas, jest oglądanie anime !
Mam nadzieję, że uda mi się wkręcić w jakieś Super-Kamiokande lub coś w ten deseń i przenieść na stałe do Japonii :D

Albowiem zdrajcą z SERNu być nie zamierzam !
kcuf
Aug 27, 2013 12:10 AM

Offline
Jan 2011
798
Tyle czasu siedzę w klubie a nawet się nie przywitałam...

Tak więc, dzień dobry.
Karolina jestem, 23 lata, urodzona i zamieszkała w Szczecinie. Kocham słodycze, koty, Polskę, swoje miasto, życie i ogólnie wszystko co wokół. Moją pasją jest fotografika. Znajdzie się też kilka rzeczy, których nienawidzę, ale bardziej staram się iść w kierunku pozytywów. To czego nie cierpię to papierosy, egoistyczne podejście, cisza, komentowanie tego czego się kompletnie nie zna, wszelkiego rodzaju braku tolerancji do drugiego człowieka czy natury. Jestem wielką, niepoprawną optymistką, niezależnie od wszystkiego, zawsze z uśmiechem, zawsze z sympatią do innych. I faktycznie jest to odwzajemniane. Staram się nie ograniczać i nie zamykać przed nieznanym. Jestem też niepoprawną marzycielką. Trzy największe marzenia? Dwa nie do spełnienia: spotkać Michael'a Jackson'a i uścisnąć Mu dłoń (albo i Jego całego najlepiej xD) i mieć starszego brata. Trzecie, takie które spełnię choćby się waliło i paliło: wycieczka po Azji. Calutkiej. Od azjatyckiej części Rosji, poprzez Chiny, Koreę, Indie i mniejsze państewka aż po Japonię.
I tak jak jedni wierzą w Boga, inni wielbią Buddę, a jeszcze inni kochają Allaha, tak ja wyznaję Jacksonizm. Michael Jackson i jego muzyka, taniec, styl i osoba to taka moja miłostka od czasów bycia małym dzieciaczkiem, niezmiennie i nieprzerwanie, aż do teraz.

Wystarczy. :D
KaaroNov 25, 2013 11:26 AM
Aug 28, 2013 8:00 AM

Offline
Oct 2012
20
Ohayo minna ^^
Jestem Magda, mieszkam w Zabrzu. Nie jest to może szczególnie piękne miasto, ale i tak je kocham~~. Mam 15 lat i idę po wakacjach do 3 gim.
Moim hobby jest ..... oglądanie anime!!! W przerwach między ślęczeniem przed komputerem, a ślęczeniem przed komputerem najczęściej rysuje lub słucham muzyki. Jeżeli chodzi o ulubiony gatunek to nie mam takiego, aczkolwiek słucham głównie muzyki alternatywnej i lekkiego rocku.
Uwielbiam każdego rodzaju słodkości, a najbardziej domowej roboty ciasta (mniam~~) zresztą nie pogardzę żadnym jedzeniem...... po prostu kocham jeść.
Świadomie przygodę z anime zaczęłam dopiero od zeszłych wakacji, ale jako dziecko (wiem nadal nim jestem :P ) oglądałam Pokemony, Naruto i Króla Szamanów.
Ulubionego gatunku anime nie posiadam, oglądam wszystko co znajdę. Nienawidzę jedynie tytułów, w których główny bohater jest ofiarą losu, a jego zachowanie nie zmienia się aż do samego finału.
Troszeczkę się rozpisałam ale mam nadzieję że mi wybaczycie :)
Sep 17, 2013 12:28 PM
Offline
Aug 2013
6
Dobry wszystkim :)
Kuba, lat niedługo 17, mieszkam w Poznaniu. Jakoś tak wyszło, że w zamierzchłych czasach zacząłem oglądać anime i tak mi zostało. Interesuję się przede wszystkim anime, sztukami walki oraz informatyką. Od 5 lat ćwiczę nin jutsu, a od 11 lat pływam. Trawię większość gatunków anime, przeszedłem już chyba przez wszystkie rodzajei, lecz nadal kolejne nowe odcinki i serie zaskakują mnie. Słuchać słucham przeważnie hard rocka / heavy metalu. Chyba wszystko o mnie, jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało! :D
Yoroshiku onegai-shimasu!
Oct 4, 2013 4:06 AM

Offline
Sep 2013
8
Hej wszystkim :) Jestem Daria, 18 lat z Kalisza (wlkp). Z wyglądu - niska szatynka, brązowe oczka. Kocham snowboard, lubię coś czasem porobić w gimpie i zajmować się kodami CSS (niestety mistrzem w tym nie jestem). Do swoich hobby zaliczyłabym też rysowanie gdyby większość tego co narysuję nie okazywało się katastrofą, jedyne co mi wychodzi to rysunki kopiowane (paczę na obrazek i rysuję). Chciałabym narysować swoją szkolną paczkę jako postacie z anime :D
Actions speak louder than words.
Oct 7, 2013 4:46 AM

Offline
Sep 2013
19
Witam,
mam na imię Sławek, na poważnie zacząłem interesować się anime i mangą jak miałem 16 lat, czyli jakieś 13 lat temu XD Zaczęło się od Poloni1, potem anime na RTL7 aż po własne poszukiwania w sieci.
Mieszkam w Sochaczewie, interesuję się anime, mangą, grami i komputerami.
Lubię filmy, głównie science-fiction jako, że jestem entuzjastą efektów specjalnych, chociaż innymi gatunkami jeżeli się wystarczająco dobre, nie pogardzę.
Lubię książki również z gatunku sf, seria Star Wars, Metro 2033 jak i fantasy.
Z muzyki lubię różnorodność, a to polskie pokroju Eneja, a to wybrane utwory Sonata Arctica, Rhapsody, Nightwish oraz utwory tzw. gatunku "Epic Music" wytwórni Two Steps From Hell. Często też słucham japońskich piosenek które mnie zainteresowały, głownie zasłyszanych w openingach i endingach rożnych serii.
XanathosOct 7, 2013 4:52 AM
Oct 7, 2013 2:16 PM

Offline
Feb 2009
79
tak poza tematem moze jest ktos z podlasia by spotakac sie w realu na jakies spotkanie poswiecone anime nie wiem jakie jak o mnie chodzi ale kategoria wiekowa wedlog mnie nie powinna znaczyc wiele :P pozytywy jak i negatywy co do tego pomysly prosze pisac albo na forum klubu alebo w tym poscie albo jak kto woli na priva postaram sie w miate mozliwosci odpisywac na wszystko
Oct 8, 2013 10:02 AM

Offline
Apr 2012
6
Witam ;) Nazywam się Michalina, chodzę do 3 klasy liceum (matura tuż, tuż). Mieszkam na obrzeżach Przemyśla, który na marginesie jest cudownym miastem ^^
Hmm anime zaczęłam się interesować (nie wliczając Pokemonów,Salior Moon) 4 lata temu? Zaczęło się od Air Gear i tak oto oglądam je do teraz. ^.^ Nie mam swojego upodobanego rodzaju anime - jeżeli jakieś z nich mnie wciągnie (czyt. "jak mogli to skończyć w takim momencie?! Pogięło ich? O.o" to oglądam je z zapartym tchem ;)
Może dla niektórych jest to dziwne ale po prostu kocham Kpop (serio, mam fioła na tym punkcie) xD Oprócz tego interesuję się rysunkiem i kiedy tylko mogę - ołówek do ręki i lecę z mangą.(szczególnie na lekcjach xD)
Uwielbiam kosza i jogurty truskawkowe. Amen :D
Nov 25, 2013 3:09 AM
Offline
Oct 2010
17
Witam wszystkich ^^

Jestem Marta i kocham anime, jak my wszyscy tutaj licznie zgromadzeni ;)

Obecnie mieszkam w Gdyni i studiuję w Gdańsku Informatykę.

Poza M&A interesuje się też muzyką(jrock, psychedelic rock, lata 50., 60.), literaturą(Murakami i wszystko inne związane z Japonią, King), patrzeniem w niebo i cieszeniem się z życia :D
Jan 18, 2014 8:21 AM

Offline
Apr 2013
916
Witam wszystkich. Mam na imię Mateusz i licznik niebawem wskaże mi 27 lat. Mieszkam w niewielkiej miejscowości niedaleko Częstochowy, a zwie się ona Wilkowiecko.

Interesuję się filmami, piłką nożną oraz dawnymi wierzeniami i kulturami. W wolnych chwilach - a także w tych, które takie wolne nie są - oglądam anime, filmy i słucham muzyki. Moim ulubionym gatunkiem, zarówno filmów jak i anime, jest thriller. Wśród reżyserów najbardziej cenię Davida Finchera, a wśród aktorów Kevina Spacey'ego. Najlepszymi moim zdaniem filmami są: "Podziemny Krąg", "Incepcja", "Matrix", "Jak Wytresować Smoka" (tak - dobrze przeczytaliście) oraz "Cienka Czerwona Linia". Jeśli chodzi o muzykę, to najbardziej lubię słuchać bluesa, a także rocka i metalu - ale tylko do momentu, gdy przestaję rozumieć wokalistę :] - oraz oczywiście soundtacków z filmów i anime. Oczywiście nie oznacza to, iż słucham wyłącznie takiej muzyki. Zdarza mi się bowiem słuchać muzyki klasycznej czy ballad - hip hopu już zdecydowanie rzadziej. Moim ulubionym zespołem jest AC/DC.
Feb 9, 2014 8:16 AM

Offline
Jan 2014
2
Hej, mam na imię Kuba ale zdecydowanie wolę Nuki, tak też mówią na mnie wszyscy znajomi.
18 lat, mieszkam w Gnieźnie (~50km od Poznania), jestem aspołeczny, boję się samotności, dużych psów, wysokości (ale chciałbym kiedyś skoczyć ze spadochronem D:) i dużych pasikoników. Poza oglądaniem anime próbuję rysować (beznadziejnie), próbuję grać na gitarze (również beznadziejnie ale w szkole muzycznej mówią, że są wielkie postępy ;-;), gram w League of Legends i jestem graczem od kiedy dostałem Pegasusa, i mimo, że już mnie tak gry nie kręcą jak kiedyś to staram się być na bieżąco i sprawdzać ciekawsze tytuły AAA.
Słucham przeważnie alternative, rocka, punku, numetalu, rapcore, metal rapu.
Z ulubionych wykonawców to: Rise Against, Red Hot Chili Peppers, Alesana, AJKS, Billy Talent, Papa Roach, Bakflip, Maylene and the Sons of Disaster, KorN, Juggernaught, Rage Against the Machine, Thousand Foot Krutch.
Jestem wybredny i lubię gotować ._.
Mar 23, 2014 5:22 AM

Offline
May 2012
155
Hej, mam na imię Natalia, lat 17 i mieszkam w Legnicy, kilkadziesiąt kilometrów od Wrocławia. Lubię filmy Guillermo del Toro (Labirynt Fauna, Kręgosłup Diabła, Sierociniec) i Quentina Tarantino. Moją wielką miłością są słodycze, ciasta, amerykańskie komiksy i gra w tenisa. Muzycznie przeważnie rock i punk rock, chociaż zdarza mi się słuchać koreańskie i japońskie boysbandy oraz vocaloidy. Uwielbiam czytać, a do moich ulubionych autorów zaliczają się: Sapkowski, Kossakowska, Komuda, Piekara, Grzędowicz, Tolkien, Martin, Rowling, Cook, King. Moją ulubioną książką jest Alicja w Krainie Czarów, na której punkcie mam prawdziwego świra (komiksy, książki, gry, anime). Nie umiem gotować, ale powoli się uczę i kiedyś chciałabym wspiąć się na Górę Fuji. Kolekcjonuję winyle i fanziny.
May 7, 2014 3:43 PM

Offline
Apr 2014
35
Siemanko, Marcin tutaj. Na karku mam już 26 lat, moje miasto rodzinne to Żory na Śląsku, ale aktualnie już od dwóch lat mieszkam na wyspach.

Oprócz anime kocham sluchać muzyki, slucham wszystkiego, od hip hopu i Depeche Mode, przez vocaloidy na punku i metalu koncząc :D . No ale najbardziej mnie kręci underground jednak.

Ulubiony browar: Guinness
Ulubiona drużyna: Man Utd

no, na początek chyba wystarczy :)
JohnYetiMay 7, 2014 3:48 PM
May 7, 2014 4:29 PM

Offline
Apr 2013
916
Oj... To chyba się nie polubimy, bo ja kibicuję Arsenalowi :P
May 7, 2014 4:41 PM

Offline
Apr 2014
35
hah, jesli o mnie chodzi to zdzierże wszystko tylko nie citeh, chelsea i liverpool, więc spoko :D
May 9, 2014 10:10 AM

Offline
Apr 2014
316
Ohayo !
Jam jest Klaudia, 14 lat (niedługo 15), mieszkam w Gdyni.
Nie interesuje mnie sport, uwielbiam anime (jak każdy z nas) i w sumie chyba nie mam hobby(na razie). Anime oglądałam już w dzieciństwie :) Nie lubię się rozpisywać więc to na razie wszystko :D
Pozdrawiam wszystkich ;P
May 15, 2014 2:51 AM

Offline
Mar 2014
1
Siemanko!
Mam na imię Marcin, 19 lat, mieszkam w Radymnie.
Interesuje się sportem, anime oglądam od małego. Moim pierwszym anime byli Rycerze Zodiaku. Lubię słuchać muzyki różnego rodzaju. Kibicuję drużynie Inter Mediolan. Na MAL'u mam konto od Marca. Jak na razie tyle ode mnie.
Pozdrawiam :D
May 19, 2014 9:19 AM

Offline
Apr 2014
3
Cześć mam na imię Amadeusz, lat 15 pochodzę z Malborka.
Moje hobby to oczywiście manga i anime, kryminalistyka, psychologia oraz muzyka metalowa(black, thrash, doom).
Moim pierwszym anime było Fullmetal alchemist Brotherhood.
May 19, 2014 10:21 AM
Offline
Feb 2014
704
Ohayo
Mam na imię Wojtek(18 lat),pochodzę z Okolic Nowego Sącza(Konkretnie to z Bobowej)
Anime oglądam od dzieciństwa gdy w TV leciał Sonic X.
Nie interesuje mnie sport.Lubię muzykę rap(Pitbulla),pop(Taio Cruz) oraz inne tego typu.
Uwielbiam Język Angielski
Jestem na MALu od ok. 3 miesięcy.
Moje ulubione gatunki Anime to Ecchi,Harem,Fantasy,Komedia(A w przyszłości może nawet Hentai)

Pozdrawiam
urijuhaMay 22, 2014 10:36 AM
May 20, 2014 11:32 AM

Offline
Feb 2013
459
Jeśli wymieniasz Pitbula jako ulubionego wykonawcę, to chyba jednak bardziej popu słuchasz niż rapu :D

May 21, 2014 7:05 AM
Offline
Feb 2014
704
Thiv said:
Jeśli wymieniasz Pitbula jako ulubionego wykonawcę, to chyba jednak bardziej popu słuchasz niż rapu :D

Powiedzmy że lubię pop łączony z rapem :D
May 21, 2014 12:49 PM

Offline
Feb 2013
459
To mogę Ci polecić Astronautalisa, może Ci się spodoba, bo to co tworzy można spokojnie nazwać połączeniem rapu i popu oraz wielu innych gatunków. Oczywiście jeśli lubisz też jakieś bardziej ambitniejsze tematy niż te poruszane przez Pitbula :D

Aug 2, 2014 4:06 AM

Offline
Jun 2014
105
Dzień dobry :D
Jestem Paweł, 17 lat z Bydgoszczy :^
Anime oglądam z przerwami od dzieciństwa, ludzie z tego powodu mnie hejco xd
Słucham w sumie wielu gatunków muzycznych, staram się wszędzie znaleźć coś dla siebie :p np rap to głównie Eminem i Kendrick Lamar, polski rap to Quebonafide; kocham dubstep oraz ubóstwiam Daft Punk
PS Kc Emme Watson
forests will take what was stolen from them

Dec 23, 2014 2:40 AM
Offline
Jul 2014
2
Hejka :)
Jestem Paulina, mam 15 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Moje hobby to anime, manga, muzyka, grafika komputerowa.
Anime zaczęłam oglądać niecałe 7 miesięcy temu. Moja lista nie jest jeszcze za długa, ale mam nadzieję, że szybko się powiększy ^^
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)
Dec 25, 2014 3:16 PM

Offline
Sep 2012
12
Witam :) Mam na imię Ela, mam 17 lat. Można powiedzieć, że mieszkam w okolicach Rzeszowa (choć odległość od tego miasta to chyba 30-40 km xd). Moja obecność tutaj wskazuje, że interesuję się anime i mangą. Nie jest to jednak jedyne z moich zainteresowań ponieważ są to także: czytanie książek, rysowane (standardowo rysuję postacie z anime, ale także portrety, czy zwierzęta). Jeśli chodzi o muzykę to powiem tylko, że słucham wszystkiego co po prostu mi wpadnie w ucho (pop, rock, rap, muzyka koreańska i japońska, w tym utwory z anime czy soundtracki :D). Cóż więcej... myślę, że to wystarczy ;)
Dec 25, 2014 4:14 PM

Offline
Sep 2014
20
Ohaaaaa~ \(@ ̄∇ ̄@)/!!!!!!

Jestem Patrycja mam 18 lat . Mieszkam ,pracuję i uczę się w Peterborough w UK.
Przygodę z Anime zaczęłam gdy miałam 10 lat ,a z manga 2 lata później . Moje hobby to Rysowanie , śpiewanie , czytanie, gotowanie, A&M i oglądanie dram koreańskich . Słucham większości muzyki ,nie lubie disco-polo ;ulubione zespoły/wykonawcy to Ed Sheeran (kocham<3), Supercell, Deco*27, Papa Roach . Ulubiony Film- Harry Potter ,ulubione anime 1. Naruto 2.FMA Brotherhood 3. Nodame Cantabile , ulubiona manga 1. Psyren 2. One Piece. Moje marzenie to zwiedzić Tokio i Seul, no i oczywiście oglądać wszystko co warte obejrzenia.

(^・ω・^ ) (〜 ̄▽ ̄)〜 Ⓗⓐⓟⓟⓨ❤ヾ(◍’౪`◍)ノ゙ FIGHTING !!!!!!!
bexmorexhappyDec 27, 2014 3:09 AM
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »

More topics from this board

» Spam (o wszystkim i o niczym) NEW ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

CooperPL - Mar 10, 2009

352 by krzysiekwtokyo »»
Jan 17, 2023 8:51 PM

» Zapraszam na mój nowy kanał YouTube

Logytaze - Feb 3, 2020

0 by Logytaze »»
Feb 3, 2020 1:21 PM

» Czterowyrazowa historia. ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Yamaha152 - Nov 29, 2009

1350 by Robson99 »»
Jan 5, 2020 12:59 PM

» Znudzony jestem

Starvixen - Jan 5, 2017

0 by Starvixen »»
Jan 5, 2017 3:34 PM

» Interesuje was jakies anime jeszcze nie w polskim?

Starvixen - Oct 24, 2016

0 by Starvixen »»
Oct 24, 2016 12:56 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login