Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]
Feb 4, 2010 11:57 AM

Offline
Jan 2010
12
Tsuna - Tsuna! Tsuna! Tylko Tsunaaa! Ten dzieciak jest najlepszy. We wszystkim. Mimo że to dalej dame Tsuna. xD *o*

Hibari - Za jego 'kamikarosu' oraz charakter. Uspokojenie i siła! I ciacho. <3
Czudny.

Fran - Żaaaba! Pojawia się z tąd z nikąd i już podbija większość serc. "Beeeru-sempaj.'

Squalo - Chyba nie muszę mówić za co. xD

Byakuran - Bo jest wrednym, pięknym i uroczym bossem. tylko z niego prać przykład. xD

Dino - Bryczeeek!

Gokudera - Jego oddanie do Tsuny. ~

Allen love. ~
Crown Clown
Soshite bouya wa nemuri ni tsuite.
Ikizuki hai no naka no honoo.
Hitotsu, futatsu to. ~
Apr 8, 2010 7:13 AM

Offline
Jan 2009
655
1. Mukuro - oczywiście on jest najlepszy (jak dla mnie ;P). Podoba mi się jego charakter i nastawienie do życia ;D w ogóle fajna postać ^^, ale najbardziej lubię tego 10 lat później *.* jest taki sexi ;D
2. Yamamoto - najzabawniejsza postać w mandze/anime. Z niego można się ciągle śmiać (razem z nim też ;D). On nadaje temu całemu anime/mandze charakter. Oczywiście jego wersja 10 lat później jest bosska! No i nie stracił swojego poczucia humoru, co jest w nim najlepsze!
3. Squalo - zabawny, przystojny i silny. Co tu jeszcze dodać?! Nie no jest bardzo fajny, a jak się pojawia na scenie to od razu mi się humorek poprawia ^^, Oczywiście jego wersja 10 lat później też jest fajna, bo w ogóle się nie zmienił! (tylko włosy mu urosły xD).
PS. Teraz mam manie na punkcie parringu jego i Xanxusa *.*
4. Fran - śmieszny! A to w postaciach cenie najbardziej :D Z niego to można się ciągle nabijać ^^, Jest wesoły i nadaje taki humorek w Varii, nie jest tam nudno, ale dzięki niemu jest jeszcze lepiej ;D
5. Hibari - kiedy on pojawia się w anime/mandze to od razu robi się wesoło ^^, Te jego powiedzonko "Ubiję cię na śmierć" jest bosskie ^^,
PS. przepraszam jeśli się pomyliłam, z tym jego powiedzonkiem ^^,

No i ta pierwsza 5 chyba wystarczy ^^ bo tak to bym mogła wypisywać cały dzień ^^,
Dodam, że lubię również Colonnello, Giotto, Dino i Tsune ;D
AiskaaApr 8, 2010 7:16 AM
May 12, 2010 10:31 AM

Offline
Mar 2010
64
1. Squalo *________*
2.Hibari Kyoya
3.Gokudera Hayato
4.Yamamoto
5.Belphegor
6.Spanner
May 18, 2010 5:20 AM

Offline
Mar 2010
266
1. Yamamoto - (*-*) za jego uśmiech i beztroskę, no i bardzo dobrze jest zacząś dzień od wypicia herbaty z kubka, na którym jest radosny Takeshi ^^ ; no i najważniejsze za kendo i "Shigure Soen" (pewnie źle napisałam ^^""), przepiękne akcje i to skupienie podczas walki
2. Tsuna - za to, że chce dla wszystkich jak najlepiej i za walki (też xD)
3. Gokudera - jego lojalność względem Tsuny i troka względem innych, no i to jaki jest, ten styl buntownika xD
4. Hibari - za te jego cudne oczy *-*, spokój i opanowanie i przede wszystkim seiyuu
5. I-Pin (nastoletnia) - za to jak umie dokopać ;P
6. Lambo - o tak, o tak, o tak bez niego manga i anime nie byłyby równie śmieszne
7. Bel - za te blond włosy, śmiech i "opanowanie" xD
8. Fran - za wkurzanie Belphegora ;P
9. Fon - opanowanie i podobieństwo do Hibariego
10. Dino - jego wywrotki, nawet na prostej drodze xD

oczywiście w przyszłości wszyscy wyglądają jeszcze lepiej **-**


Jul 14, 2010 2:57 AM

Offline
Apr 2009
58
Klub trochę się zmienia, więc myślę, ze trochę pobędę aktywny. Przejrzałem wszystkie zmiany, system pkt. itd., ale mało z tego rozumiem (pewnie dlatego, że dopiero wstałem -.-).

Co do tematu.

#1 Na pierwszym miejscu Gokudera - zlewa na wszystko, sposób w jaki walczy z przeciwnikami też jest świetny. No i ma kota jako zwierza z pudełka ^^.
#2 Trudno byłoby zdecydować, ale chyba Hibari. Tak samo jak Gokudera, zlewa na wszystko, ale w o wiele większym stopniu. Co do sposobu walki - ostatnio w anime pokazali jego nową broń, kajdanki. Takie dziwne mi się to wydaje, ale może w przyszłości więcej informacji na to podadzą (czytam mangę od końcówki arcu z Byakuranem)
#3 Yamamoto - posiadacz katany, to od razu wielki plus dla niego. Jego broń z pudełka jest po prostu świetna. Sam się dziwię, ze nie dałem go na pierwsze miejsce ^.-
#4 Squalo - szczerze mówiąc, nie wiem co tu napisać xd.
Jul 15, 2010 1:18 PM

Offline
Jan 2009
864
Gdybyś ktoś o to zapytał jak zaczynałam czytać, powiedziałabym, że nie lubię nikogo. A teraz nie umiem się zdecydować, bo normalnie wszyscy są cudowni <3 O kolejności nie ma mowy. Jak ktoś się nasunął, tak napisałam.
Fran <3 Uwielbiam gościa od pierwszej strony, na której się pojawił. Za jego słodką bezczelność i "spokój" z tym związany. I za każdą inną rzecz, którą ze sobą prezentuje!
Mukuro - kufufufu ;D I za to, że wraz z jego przybyciem KHR przestało być po prostu głupie. I w ogóle za wszystko!
Squalo - VOOOI i wszystko jasne.
Tsuna - na początku najbardziej znienawidzona postać, teraz jedna z najulubieńszych. Cóż, jak dalej się użala jaki to on jest dame dame, to wnerwia, ale Hyper Mode to inna liga... I niezły słodziak z niego czasami ^^
A jak i Vongola Decimo, to i o Primo warto wspomnieć. Nie da się go nie lubić!
Fuuta - pierwsza postać, która naprawdę przypadła mi do gustu. Przesłodki, a ile humoru wprowadza! Chociaż jego TYL wersja straciła większość tego uroku...
Spanner - nie wiem za co ;P On jest po prostu kochany.
Colonello - j/w ;D Tak samo np. Reborn xD
Byakuran - hm... normalnie nigdy by nie zwrócił mojej uwagi, ale jak się tak słodko uśmiechnął... Ale potem trochę irytował, o.
Hm... Gamma. Za to jak dba o swoją szefową! I za całkiem całkiem broń ;P

Ze strażników Tsuny to najlepsi są chyba Yamamoto (tylko chłopie, myślenie od czasu do czasu nie boli!) i Hibari (i jego kamikorosu). Gokudera już przesadza z tym swoim entuzjazmem... ale jest idealny do doujinów! Strażników Giotto lubię wszystkich ;3 I na tym lista się nie kończy... ale mam ograniczony czas. Ach, fangirlizm rządzi!

Panie oczywiście też lubię, z wyszczególnieniem Lal i Uni. I może Chrome za jej fantastyczny character song (mówię o Setsuna no Kiwoku) i świetną sukienkę na coverku tej piosenki <3 I za iluzje. Mam słabość do tych z atrybutem mgły...
Feb 9, 2011 12:42 PM

Offline
Dec 2010
5
Okej, okej. Ruszę trochę temat. Soł:
Gokkun - I'm gay for Juudaime~~ >DDD po prostu jest fajny i już. chciałabym mieć takiego wiernego kumpla. no i... myślimy podobnie, ww sumie. Uri po jap. oznacza 'melon', mój kot też się tak nazywa DD:
Mukkun - od początku wiedziałam, że będę go lubiła. uwielbiam takich psycholi, no! i ten śmiech. w ogóle, jego seiyuu ma świetny głos. i ten ananasowy fryz, na który tak wyzywałam, że jest za trudny do narysowania~
Lal Mirch - jedna z niewielu babek w anime którą lubię, a nawet podziwiam. no i żeby opisać ją w skrócie wystarczy jedno słowo: spartaaaa. : D i bardzo ładna jest.
Uni-cian - jw. + jest strasznie słodka. ^^
Byakuran-san - kolejny psychol do kolekcji c: to samo co w przypadku Mukuro-sama.
Yamamoto - nie wierzę. zapomniałam o nim .__. więc, zwyczajnie przypomina mi, ale to cholernie, mojego kolegę z klasy. też taki wysoki i takie dziecko szczęścia :D no ale jest bardziej optymistyczny, i to w sumie przeważyło.
Squalo - za 'vooooooooooooooi~' z grubsza.
+ strasznie mi się podoba design Genkishiego, ale to już tak na marginesie c:
wakaranai_desuFeb 10, 2011 3:41 AM
Feb 10, 2011 2:50 AM

Offline
Jan 2011
798
Lubię 3/4 postaci z tego anime ale moje naj, naj, to:

Gokudera-kun - taka pozytywnie trzepnięta postać, dzięki której anime nabiera niesamowitego uroku. A 'Juudaime' to mistrzostwo. x D Taki mój numer jeden w KHR!, poza tym jego relacje z Urim mnie powalają.
Mukuro - dlatego, że właściwie nie wiadomo czy to czarny charakter czy nie.
Hibari - za charakterek i ubijanie na śmierć. : D
Squalo - za to, że jest głośny, ciągle wrzeszczy, jest narwany i cudowny. : x I za "VOOOI".
Bel - za śmiech. x D
Fran - za relacje z Belem, charakter i to... znudzenie w głosie. : D
Tsuna - w wersji 'ostatniej woli' ma epicko genialne oczka.
Shou-chan - bo to rudzielec z ładnymi oczami i fajnym charakterem. : D uroczy jest. : 3
Sep 8, 2011 1:36 PM

Offline
Feb 2010
115
Gokudera , Mukuro i Belphegor <3 XD
Nov 10, 2011 8:31 AM

Offline
Oct 2011
2173
1, Fran
2, Giotto
3, Spanner
4, Tsuna (tylko w Hyper Mode)
Sep 9, 2012 9:37 AM

Offline
Oct 2011
1909
Mukuro,Hibari,Gokudera,Fran,Byakuran,Belphegor,Squalo,Dino,Spanner
ale na pierwszym stoi Giotto
TrinixaDec 13, 2012 1:45 PM
Jan 15, 2013 4:26 AM
Offline
Jul 2012
3
Więc czas się rozpisać ;3
Przez wszystkie pierwsze odcinki wyczekiwałam tylko Hibariego oraz jego Kamikorosu i tak jakoś nagle stał się moją ulubioną postacią. W konflikcie pierścieni jeszcze bardziej się w nim zakochałam ^^ Zapomniałam wspomnieć, że na równi z nim szedł Dinuś. Po prostu cud, miód i śmietanka jak były chwilę z tymi dwoma panami xD Niestety nie udało im się zachować tego jakże wspaniałego tytułu do czasu próby Tsuny [kiedy siedział w tym czymś Hibariego] Wtedy mój urok nad nimi prysł i przed oczami (na parę sekund) stanął mi Giotto, który pozostał moją ulubioną postacią aż do teraz, ba, najbardziej go lubię ze wszystkich anime! Chyba najbardziej lubię w nim to, ze jest tak podobny do Tsuny. Ogólnie nie rozumiem swojego myślenia xd Wspomnę też, ze strasznie lubię Gokuderę kiedy latał za swoim kotkiem, Bela ze swoim i koroną oraz Flana za tą czapkę oraz te całe iluzję.
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]

More topics from this board

Sticky: » Karty klubowe v2 [ZAMKNIĘTE!/CLOSED!] ( 1 2 )

Kumaako - Jul 6, 2010

57 by Voulor »»
Apr 2, 2013 6:36 AM

» Postacie za którymi nie przepadacie.

wakaranai_desu - Feb 9, 2011

8 by Voulor »»
Mar 30, 2013 6:32 AM

» Dlaczego podoba Wam się anime/manga Katekyo Hitman Reborn!

PsychoLord - Aug 23, 2009

15 by Augal »»
Jan 27, 2013 12:53 AM

Sticky: » Drużyna

Aiskaa - Jul 20, 2010

38 by Celliano21 »»
Nov 5, 2012 6:50 AM

Sticky: » Reklama

Kumaako - Jul 24, 2010

1 by Edcetera »»
Jun 25, 2011 12:09 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login