Forum Settings
Forums
New
Jun 3, 2012 8:56 AM
#1

Offline
Jun 2009
216
Jedyne co mi pozostaje to podać ewentualnie stronkę konwentu: J-Con i czekać na chętnych do spotkania ^^
Mitsuki15Aug 30, 2012 3:33 AM


Reply Disabled for Non-Club Members
Jun 3, 2012 9:32 AM
#2

Offline
Dec 2009
10
Dobrze się składa, bo z jakieś kilka dni temu postanowiłam jechać na ten konwent, a nie mam zbytnio z kim ^^" Więc pomysł świetny, jestem jak najbardziej za :)
Oby tylko to wypaliło :P
Jun 3, 2012 10:04 AM
#3

Offline
Jun 2009
216
To się cieszę :> Też mam nadzieję, że tego w ostatniej chwili nie odwołają ^^'' Ale bądźmy dobrej myśli :>


Jun 3, 2012 12:42 PM
#4
Offline
Mar 2012
6
Hm, hm. Takie spotkanie nie byłoby chyba głupią sprawą. Może nawet i wybrałbym się :D Tylko pytanie czy "odnalazłbym" się i w ogóle. Żeby to nie było tak, że ja tam będę jak jakiś debil stał i z nikim nie rozmawiał :<
Jun 3, 2012 1:33 PM
#5

Offline
Jun 2009
216
Materon proszę Cię! Po pierwsze nikt się nie zna, po drugie nikt nie będzie gadał jakimś kodem xDD Spokojnie, na pewno będziesz się dobrze bawił, niezależnie od tego, ile anime masz na koncie. Powiem tak - w końcu nic nie tracisz, więc nie marudź i przychodź! Rozkaz szefowej! XDDD


Jun 4, 2012 10:04 AM
#6
Offline
Jun 2009
54
W sumie planowałam nie iść, jako dziwnie mieć konwent we własnej szkole, no ale skoro nie będę sama, to możemy się jakoś umówić. Jako stały bywalec, uczennica owej placówki, będę mogła Was w razie czego prowadzić ; P

Tak patrzę teraz na te atrakcje... Taka figa, wbijamy do bufetu i sami sobie robimy jakieś fajne panele i konkursy, a co xD Uprzedzam tylko, że nie ma wi-fi w szkole.
NolongerusedxxJun 4, 2012 10:09 AM
Jun 4, 2012 1:15 PM
#7

Offline
Jun 2009
216
Heh zrozumiałe, że nikt nie chce za często widywać swojej szkoły, ale w takiej sytuacji...musisz się poświęcić! :D

Co do kon....
Wiesz trudno tę ofertę nawet nazwać atrakcjami xD W sumie dwie wiedzówki, z czego w jednej ani K-pop, ani tym bardziej The Gazette nie są mi znane, a w drugiej tylko znane tasiemce :< (no ok, poza kuro i hetalią). Hm ciekawe jak będzie wyglądał cosplay i karaoke. xD ok, możemy coś spróbować sami ogarnąć, ale potrzebne by były konkretne pomysły ^ ^


Jun 4, 2012 2:37 PM
#8
Offline
Jan 2009
25
Taaak. Też będę. Może wszyscy poprzebierajmy sie za Naruciaka i rysujmy ludziom Shurikeny na czole?
A tak serio to... wiecie, że ten kon to bedzię fail roku, co nie? xd
Jun 5, 2012 4:17 AM
#9
Offline
Feb 2010
5
oki no to i ja się zjawię, nie ma co się martwić Materon będzie nas już dwóch (nie ogarów) ;)
Też uważam że ten konwent jest biedny. Przydała by się jakaś inicjatywa klubu.
Jun 5, 2012 5:15 AM

Offline
Sep 2007
195
Zawsze zostaje dzika plaża i kupno arbuza. Ewentualnie dynia. Jeszcze trzeba znaleźć jakiś kij w lesie. Oby pogoda dopisała.
Jun 5, 2012 5:33 AM

Offline
Jun 2009
216
Lol Caladan, a gdzie Twój duch walki?! xD
zombi17 no inicjatywa klubu byłaby dobra, więc na początek sypnę tym, co mi do głowy przyszło:
- jakaś wiedzówka ale pt: Zgadnij kto? Mama na myśli pokazywanie zmozaikowanych/niewyraźnych obrazków postaci i odgadywanie kto to
- DDR...ale pewnie małe szanse, że ktoś ma sprzęt w domu, co? xD
- pokaz fajnych amv i mmv
- puszczenia jakiegoś animu, np filmu czy czego tam? dla tych co nie chcą tylko wiedzy sprawdzać, ale po prostu usiąść i coś pooglądać
Hm...nie wiem co jeszcze...to co wymieniłam można w miarę łatwo ogarnąć i przygotować..
No może marne, bo marne pomysły, ale liczę, że Wy też coś spróbujecie wymyślić ^ ^
Btw, trzeba by było tylko się z tym trochę pospieszyć, bo mimo wszystko wypadałoby wczesniej poinformować Organizatorki ;]

A i mile wyidziane przebrania niezaleznie od tego, czy bierzecie udział w cosplayu czy nie ^ ^


Jun 5, 2012 6:11 AM

Offline
Dec 2009
10
Zombi, Materon - teraz będzie nas już trójka xD

I wiecie... Fakt, konwent sam w sobie nie zachwyca atrakcjami itd., jednak grunt, że wstęp jest darmowy i można się spotkać ^^ A co wiele głów to nie jedna, zawsze się coś wymyśli.

Co do DDR - mam matę, więc jak coś to jej poszukam i zobaczę, co da się zrobić. Można by też grać w osu! lub coś innego ^^
A z puszczeniem anime oraz wiedzówka też dobry pomysł :)
Jun 5, 2012 9:32 AM

Offline
Sep 2011
22
Hmm anime można puszczać ale trzeba by mieć rzutnik. Lapa załatwię (znaczy się wezmę swojego)
Przebieram się albo za Tosshiego z Gintamy (wersja otaku) lub za Hei-a z Darker than Black! (grunt to przypomnieć sobie że ma się w szafie czarny długi skórzany płaszcz :D)
Wiedzówki jak najbardziej.
A poinformować wypadało by by nie wyszło że organizujemy w ramach konu swój własny konwent :D
Jun 5, 2012 11:08 AM
Offline
Jan 2009
25
Własny kon na plaży? Piwo i arbuzy? Co to się dzieje w tym Kraju... xd
Jun 5, 2012 11:14 AM

Offline
Jun 2009
216
Co do rzutnika tak sobie już właśnie główkowałam, że spróbuję napisać do Organizatorek i zapytać, czy miałyby możliwość pożyczenia sprzętu szkolnego (można wtedy argumentować, że gdyby się pospuł to nasza wina i odpowiemy). Problemem natomiast niespodziewanie stało się....anime xD No bo już byłam gotowa ofiarować swe skarby, gdy uświadomiłam sobie....że wszystko co mam, posiada angielskie suby. No i teraz nie wiem czy ryzykować i przynieść i najwyżej uczesnticy mnie zjedzą żywcem jako iż jest to polski kon czy...czy już nie wiem co xD

Tak wgl to mam taki pomysł: czekamy do nd, bo może pojawi się ktoś więcej i może pojawią się jakieś nowe pomysły, a po nd rodzielamy obowiązki między tych, którzy zdeklarowali się przyjść, ustalamy szczegóły a ja napiszę wtedy do Organizatorek.
Hah wstępnie Kukki ma zarezerwowane DDR, o ile oczywiście to się uda : >


Jun 5, 2012 11:17 AM

Offline
Jun 2009
216
Hah jakie piwo?! A co z nieletnimi?! xDD I później nas zamkną jako poprzebieranych psychopatów upijających dzieci! xD Chociaż....może jakoś przeżyjemy ^ ^


Jun 5, 2012 12:41 PM

Offline
Jul 2010
13
Istnieje względnie duże prawdopodobieństwo (duże jak na moje możliwości, a że stworzenie ze mnie raczej nieruchawe, więc bez przesady z optymizmem), azaliż ruszę swoje zwłoki i zaszczycę konwęt obecnością mojej zacnej osoby. Ewętualnie konkrety w bliżej nieokreślonej przyszłości. Cytując zagramaniczne media - stej tiund.
To tyle rzec chciałem. I tyle rzekłem.

Jun 5, 2012 1:19 PM
Offline
Jan 2009
25
Mitsuki - Jak to napisałaś to zrobiłem rozeznanie w terenie. I... trafilem do wrózki O.o
Przepowiedziała mi przyszlość...
http://bakanekonoyuutsu.files.wordpress.com/2011/06/sasuke_arrested.jpg
Jun 5, 2012 1:30 PM

Offline
Jun 2009
216
xD <nice> hm...grunt to się nie dać złapać! xD ćwicz uciekanie ^ ^


Jun 5, 2012 1:39 PM
Offline
Jan 2009
25
Jun 5, 2012 1:52 PM

Offline
Jun 2009
216
Hahah xD ale wiesz, np tak samo fajnie wyglądał autbous czy chociażby supermarket niedaleko kona, na którym kiedyś byłam. Wiesz idziesz do sklepu, a tu między regałami Lelouch kupuje wodę mineralną, laski z Vocaloidu zastanawiają się, które chipsy lepsze, a Edward Elric robi zrzutę na piwo xD norma,ale rzeczywiście jednolity animowo zespół robi wrażenie :D


Jun 7, 2012 12:44 AM

Offline
Sep 2007
195
Straszy ludzi;)
Jun 9, 2012 2:54 AM
Offline
Oct 2011
1
Z tego co wiem to organizatorom nawalił informatyk i więcej informacji, rozszerzonych i bardziej bogatych, jest na ich profilu na facebooku. ^ ^
Wpadajcie, bo sama organizuje panel z koleżanką, a potrzeba nam na niego przynajmniej 15 - 20 osób. ._.'
Jun 9, 2012 2:35 PM
Offline
Jan 2009
25
Jun 10, 2012 1:33 AM

Offline
Jun 2009
216
E, żaden problem. Na pewno do twarzy by ci było w tych ciuchach, więc możesz śmiało cosplayować ^^ Gorzej jeżeli chodziło ci o TĘ konkretnie dziewczynę....porwanie to już poważna sprawa, trzeba wszystko dokładnie zaplanować itd... :C


Jun 10, 2012 4:52 AM
Offline
Jun 2009
54
Iwasawa said:
Z tego co wiem to organizatorom nawalił informatyk i więcej informacji, rozszerzonych i bardziej bogatych, jest na ich profilu na facebooku. ^ ^
Wpadajcie, bo sama organizuje panel z koleżanką, a potrzeba nam na niego przynajmniej 15 - 20 osób. ._.'

Jaki panel?
Jun 10, 2012 7:14 AM
Offline
Jan 2009
25
Chodzi mi o TĘ konkretną dziewczyne w TYM konkretnym cosplayu. porwanie? jakie porwanie... to się nazywa POŻYCZKA. x)
Jun 10, 2012 7:54 AM

Offline
Jun 2009
216
Nazywaj to jak chcesz ^ ^ W takim razie ja pożyczyłabym o tego tutaj:


Jun 13, 2012 11:55 AM

Offline
Jul 2009
118
Jun 14, 2012 2:02 AM

Offline
Jun 2009
216
Miałam własnie pisać, a oto wpis na fb:
"Ujmę to tak- sama konwentu nie ogarnę a reszta grupy ma już kategorycznie dość. ACZKOLWIEK tak sobie myślę że szkoda tego wszystkiego co zrobiliśmy... skoro mamy szkołę, można to właściwie wykorzystać i urządzić... eeeee.... "meet z pogadankami" ? ._.'' wywalamy cosplay (sama nie ogarnę a ilość chętnych jest nieadekwatna do ilości roboty przy tym), trójbój k-pop'owy i wiedzówke z One Pice (najmnie...j chętnych). Ci kogo to nie obchodzi siedzą sobie w bufecie i nie wiem... urządzają na własną rękę konkurs jedzenia zupek vifona pałeczkami? ^^ co do nagród... w tych pozostałych konkursach mogłabym załatwić np. bony do empika tak żeby zwycięzcy (albo organizatorzy jeżeli nikt do konkursów się nie zgłosi) coś dostali... i nie wiem czy by wyszło ale może w ramach "wyżywienia uczestników" za pozostałą kasę udałoby się pizzę zamówić albo chociaż jakieś ciastka made in biedronka :x (musiałabym pogadać o tym z Aktywną Gdynią)... jest ktoś chętny?


Dobra ludzie! Teraz chcę Was zapytać! Co robimy?! Bo pragnę przypomnieć, że w 50% chodziło tu o konwent, a w pozostałej połowie o miejsce do spotkania naszej gdyńskiej, MALowej paczki! Poproszę o opinie i wybór:
a) idziemy tam i tak czy siak
b) spotykamy się,ale gdzieś indziej?
c) inne ( hah i liczę tu na Wasze przemyślenia)


Jun 14, 2012 2:31 AM

Offline
Jun 2009
216
UWAGA!!!
Aktualizacja, bo właśnie zobaczyłam taki wpis na fb dodany przez jednego z hm..eks-organizatorów (?):
"No widzę że wiele osób bardzo chciało się spotkać, przyjść, zabawić i porozmawiać etc etc. więc co zrobić?
SPOTKANIE! nie widzę problemu by ludzie, którzy chcieli przyjechać że mogą wpaść, bo co to za problem.
Spotkamy się gdzieś na dworcu ale jeszcze można ustalić a potem do Gemini a jak pogoda będzie sprzyjała to zapraszam na bulwar i skwer lub plaże, zapraszajcie znajomych :D
czas i godzinę oraz plan można zmienić etc etc"


Szczerze? Na to chyba tym bardziej bym się nie pisała, ale nie wiem jak z Wami xD W każdym razie piszcie ^^


Jun 14, 2012 3:09 AM

Offline
Sep 2011
22
Konwent tak, spotkanie z eks-organizatorem który się wykruszył jakoś nie bardzo do mnie trafia.
Osobiście uważam że powinniśmy jako klub który momentami nawet zaczyna przypominać w miarę funkcjonujący klub :P zaoferować naszą pomoc (o ile nadal będą chcieli by konwent się odbył) w tworzeniu tego kona.
Jun 14, 2012 3:41 AM

Offline
Jun 2009
216
Pomoc zaoferowana i....czekam na odpowiedź ; / Licze na to, że dostanę ją w miarę szybko, a nie jak ostatnio po tygodniu, ale jak tylko bedę coś wiedziała napiszę ^^
!!!! I do czytających mój post! (proszę sprawdzać w miarę często forum, gdybym nagle zarządziła pełną mobilizację i rozdzielanie obowiązków xDD. Albo podajcie gg żeby można Was było łatwiej złapać :P)


Jun 14, 2012 3:54 AM

Offline
Sep 2011
22
Jun 14, 2012 5:55 AM
Offline
Feb 2010
5
wolę na maila : cyklop17@o2.pl
Jun 14, 2012 7:33 AM

Offline
Sep 2007
195
Ech typowe Gdyńskie zachowanie otaku. Znowu pewnie się pokłócili. Dlatego mam złe mniemanie o konach. Jak będzie coś organizowane z chęcią wpadnę. Nie musi być z tego koniecznie kon. Dla mnie bez różnicy. Wolę pogadać.
Jun 14, 2012 8:20 AM
Offline
Jun 2009
54
Aahahaha, wiedziałam, że tak będzie.
Czego można się spodziewać po gimbazjadach, które chcą same ogarnąć całą wielką szkołę pod konwent, a, za przeproszeniem, gówno o tym wiedzą i nic w życiu nie zrobiły.
Jeżeli faktycznie on ma wciąż 'być jako meet' możemy przykładowo spiknąć się na plaży w Orłowie - nie cieszy się ona zwykle tak dużym powodzeniem, więc będzie dla nas dużo miejsca :3
Jun 14, 2012 8:42 AM

Offline
Jun 2009
216
Ok,Kochani mniej marudzenia i krytykowania,a więcej zapału :3 może rzeczywiście porwali się na coś,co było im nieznane,ale z drugiej strony przynajmniej była jakaś inicjatywa i wola działania. Szkoła jest,więc to już coś. Brakuje im teraz ludzi i kokretnych pomysłów,a w tym już można pomóc ^^ Oczywiście liczę też na Was ;] Póki co czekam na odp od nich i zobaczymy jak to będzie ;p

Errare humanum est....nie będę wdawać się w szczegóły, za to chętnie mogę je Wam wyjaśnić na spotkaniu tylko dla MALowskich klubowiczów :)) Co prawda Sapiel ma już nam załatwić słońce na następny weekend, ale wiem, że walka może być z góry przegrana, dlatego czekam na propozycje w razie deszczowej pogody ^^ No i piszcie jaka godz by Wam odpowiadała :)))
Mitsuki15Jun 14, 2012 9:57 AM


Jun 14, 2012 9:57 AM

Offline
Sep 2011
22
Generalnie po rozmowie z Mitsuki na gg, stwierdzam że ten con raczej możemy sobie odpuścić. To co organizatorka wymyśla w stosunku do naszej pomocy sprawia że nie dziwię się tym wszystkim hejterom.
Pomysł z plażą dobry, zakładając of course że będzie ładna pogoda.
Od biedy w razie brzydszej pogody możemy iść do jakiejś knajpki czy coś i tam sobie spokojnie spędzić czas xD
Jun 15, 2012 3:11 AM

Offline
Sep 2007
195
Prosiłbym o godziny poranne, bo Euro 2012;).
Jun 15, 2012 4:50 AM
Offline
Feb 2010
5
mi pasuje tak po 13
Jun 15, 2012 7:22 AM

Offline
Jun 2009
216
Zapraszam Was na event na fb, tam będziemy uzgadniać godzinę tak może...hm..w nd? Bo czekam aż wszyscy chętni zgłoszą swój udział. A poza tym na fb Wy zapewne też wchodzicie częściej niż na MAL'a, więc przyłączajcie się ^^


Jun 15, 2012 12:10 PM

Offline
Sep 2007
195
Niektórzy nie maja FB. Nie dla mnie takie zabawki Xd.
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Poznajmy siÄ� ( 1 2 )

Vivek - Jun 13, 2010

59 by Sapiel »»
Oct 15, 2013 12:38 PM

» Ulubione Openings/Endings

LukiSumi - Sep 16, 2012

15 by Mitsuki15 »»
Nov 15, 2012 12:20 AM

Sticky: » Ulubione amv :D

Mitsuki15 - Aug 30, 2012

2 by Mitsuki15 »»
Oct 21, 2012 12:45 AM

» Oceń piosenkę

Caladan - Jun 18, 2012

15 by Mitsuki15 »»
Aug 22, 2012 9:05 AM

» Spotkanie part 2 czyli...Piknicon! :D

Mitsuki15 - Jul 1, 2012

14 by Sapiel »»
Jul 4, 2012 2:57 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login