Forum Settings
Forums
New
Jan 29, 2010 12:04 PM
#1

Offline
Mar 2008
393
Mało odkrywcze, ale żeby rozruszać trochę klub sięgnęłam po najprostsze środki^^

Tak więc, osobiście uważam, że gintama to jedno z tych anime, w których łatwiej znaleźć postacie, których się nie lubi, ale do swoich ulubionych ulubieńców zaliczam *tu idą fanfary, gasną światła, zapala się reflektor namber łan>

Kagura - uwielbiam ją dosłownie za wszystko, za charakter, za wygląd, za wilczy apetyt, za parasolkę, za nadludzką siłę, za palec w nosie... Śmiało mogę powiedzieć, że jest najlepszą główną bohaterką wszystkich szonenów. Gdy tylko pojawia się w odcinku od razu mam dobry humor, a zdecydowana większość gagów z jej udziałem doprowadza mnie do łez... ze śmiechu oczywiście.

<zapala się reflektor namber tu>

Okita - szczerze, na początku szczerze powiedziawszy trochę mnie irytował, jednak moja niechęć do niego bardzo szybko zmieniła się w uwielbienie^^ lubię jego luźne podejście do wszystkiego i wszystkich, oraz tą 'delikatniejszą' stronę (patrz Mitsuba arc). A gdy jest w parze z Kagurą to już w ogóle jestem wniebowzięta ^^

<zapala się reflektor namber fri>

Kamui - kiedys dziwiłam sie Kaorci, że pokochała Shinsuke, który pojawił się raptem w kilku odcinkach. Jednak gdy tylko zobaczyłam Kamuiego od razu zrozumiałam moją słodką nee-chan. Nie zaprzeczam, że lubię go zwłaszcza za to, że jest bratem Kagury^^ jednak jest w nim coś jeszcze, coś co mnie przyciąga^^

Reply Disabled for Non-Club Members
Jan 29, 2010 12:22 PM
#2

Offline
Nov 2008
520
To chyba standardowy już temat chyba na wszystkich forach Gintamy xD

Tak więc zacznę od tego, że w Gintamie jest tyle postaci, które po prostu ubóstwiam i ciężko było mi się ograniczyć do Top3, jednak jako druidka (tak, tak xD) podołałam temu zadaniu. Więc, jadziem:

Kagura- tak jak już wspomniała wyżej moja onee-chan tak i ja również uwielbiam ją po prostu za wszystko xD Na początku trochę mnie irytowała, ale później zrozumiałam: "kurde! mamy coś wspólnego" i bardzo ją polubiłam. Przede wszystkim rozwala mnie w niej jej luźne podejście do każdej sprawy. Zwykle niczym się nie przejmuje, ważne żeby tylko dobrze zjeść xD Jej ponadludzka siła i broń w postaci parasolki po prostu wymiatają. Ma również genialne pomysły i rozbrajające teksty. Gdybym mogła być jakąś postacią z anime to chyba chciałabym być właśnie Kagurą xD

Takasugi Shinsuke- omg, omg, uwielbiam po prostu złe postacie i od pierwszego wejrzenia się w nim zakochałam. Kocham w nim po prostu wszystko i z utęsknieniem czekam na odcinki, w których w końcu się pojawi i znowu będę mogła wzdychać na jego widok <3 Żałuję tylko, że nie prezentuje się już tak jak podczas wojny z Amanto xDDD

Kamui- w sumie pokochałam go dzięki mojej onee-chan. Kamui po prostu aż emanuje złem, a jego lekki uśmiech podczas walk wymiata :D Chcę więcej odcinków z jego udziałem~!
KumaakoJan 29, 2010 12:33 PM
Jan 29, 2010 1:08 PM
#3

Offline
Jan 2009
228
Hrm, gdzieś tam na końcu wiem o kogo chodzi z tym "Kamui'm", ale nie jestem pewna, wybaczcie. T.T <ucieka płacząc> Może do niego nie doszłam...

A więc, uwielbiam:

Okita- od razu polubiłam człeka. Pomińmy proszę fakt, że jego seiyuu to Suzumura Kenichi ( Uryu' Lavi <3), ale spójrzmy tylko na jego jakże piękny charakter i podejście do pracy! Luzak, który łazi z tą swoją bazooką, by upolować Katsurę. Rozsadziłby całe miasto, a w szczególności Hijikatę. Tak, próby zabicia go są boskie, uwielbiam każdą. Ave, Okita!

Katsura- Zura ja nai. Katsura desu! No, ciągle to powtarza, i wcale mnie to nie nudzi. Na początku Gintamy był mi obojętny, ale z biegiem czasu go bardzo polubiłam. Jego "miłość" do Elżbietki jest niczym pestka w jabłuszku! (dżizas chrystas...)

Gintoki- Gintokiego nie da się nie lubić. Hahah.
Jan 29, 2010 2:06 PM
#4

Offline
Apr 2009
618
Tak wiec i boski Tolek tu cos pisnie...

1. Zura! Za wszystko! Za najbardziej pokrecony sposob bycia w historii anime, za glupote, za podejscie do wszystkiego (takie powazne i zarazem naiwne xD), za klasyczna juz kwestie i jej wszelkie odmiany (jak Captain Katsura Dattebayo! xDD albo Matsu da! Albo jak byl dziadkiem i zapomnial co mial powiedziec xDD), za relacje z Elizabeth, za "przyjazn" z Kondem i moglbym wyliczac momenty w ktorych mnie doporowadzil do glupkowatego i glosnego smiechu lub gdy az sie zachwialem na krzesle ale mi sie nie chce ^^ i za powazne momenty takze ^^

2. Gintoki! Za wszystko! Najlepszy glowny bohater w historii! Za oryginalne podejscie do zycia, filozofie (xD), lenistwo (jak ja!), milosc do slodyczy (znow jak ja!) i za powazne momenty takze ^^

3. Madao xD Trudno mi napisac czemu ale po prostu lubie goscia ^^ Zauwazylem niedawno ze wszystkie odcinki z udzialem Madao sa genialne nawet jesli nie ma zbytniego wplywu na akcje xD

4. Okita ^^ Za sadyzm, za proby zabojstwa Hijikaty, za relacje z Kagura, opanowanie ;]

5. Kondo xD Za... za jego niezwyklego pecha, za bezwstydnosc i brak zahamowan, za glupote itd itp xD

6. Kagura ;] Po prostu ja lubie ^^ I uwielbialem ja w odcinku gdy udawala Gintokeigo, maly Gin-san byl fajny ^_^

7. Matsudaira xD On mnie rozwala xD Sadysta jak Okita, rozwala wszystko i jest hard-boiled xD Genialny xD

To tyle z tych ulubionych ^^ Kolejnosc przypadkowa, pomijajac pierwsza dwojke ^^
Jan 30, 2010 1:19 AM
#5

Offline
Oct 2009
256
Czas się trochę wyprodukować..
Z prostego powodu że nie umiem stworzyć pierwszej trójki powstanie pierwsza czwórka.

1. Kamui - gdy tydzień temu skończyłam oglądać Yoshiware ... wręcz się załamałam że nie ma go w kolejnych odcinkach. Jego uśmiech po prostu mnie powalił xD Poza tym ma intrygujące podejście do życia, ciekawi mnie jak to się skończy..

2. Takasugi - zaczynając od początku...po pierwsze: ma genialny głos, po drugie: to fioletowe kimono w motylki wymiata xD, po trzecie: też ma swój własny charakterystyczny uśmieszek który powala.

Pierwsza dwójka ma dwie wspólne cechy:
1. Uśmiech który mnie powala
2. Mało czasu antenowego... jak się nie pojawią po raz kolejny to chyba komuś coś zrobię ( mam nadzieje że aktualna zapowiedź końca gintamy jest tylko kolejnym żartem)

Przechodząc dalej..

3. Hijikata - majonez, majonez, majonez, majonezowa bazooka, majonezowa zapalniczka, majonez na śniadanie, majonez na obiad, majonez na kolacje, majonez zawsze i wszędzie.. To tyle z wytłumaczenia.

4. Okita - przyznaje że musiało minąć trochę gagów zanim go polubiłam... ale teraz trzyma się w czołówce. Uwielbiam jego... jakby to nazwać.. wahania osobowości ? Ta nagła zmiana w sadystę lub miłego kochającego braciszka jest genialna xD


Jan 30, 2010 1:37 PM
#6

Offline
May 2009
471
Hm.. x) Z góry uprzedzam, że dawno nie miałam z Gintamą do czynienia, trochę mi rzeczy związanych z tym anime z głowy wyleciało, także, jeśli pominę jakąś postać, to wcale się nie zdziwię. A i nie będę pisać przepełniona emocjami, bo po takiej przerwie, to te wszystkie uczucia pełne uwielbienia gdzieś zniknęły x)
Z początku pokochałam Hijikatę, tak jakoś robił na mnie wrażenie.. ;x Zaczęłam też lubić Okitę. Potem przez jakiś czas w ogóle nie pojawiali się w odcinkach i było tylko 'no kiedy to Shinsengumi się pojawi >.<?'. Przez ten dłuugi okres jakoś tak wyleciało mi z głowy uwielbienie do Tośka. ^^' W każdym razie.. Ostatecznie moj ranking wygląda tak:
- Okicia - kocham sadystów, więc kocham i jego <3 Ma boski głos znudzony światem, jego zachowanie po prostu zwala z nóg, nie raz mnie rozśmieszył, a i jego delikatna, czy tam poważna strona, jest cudna. Uwielbiam wszyściutkie sceny, w których się pojawia, a zwłaszcza te w duecie z Kagurą albo Tośkiem. *-* Z niecierpliwieniem wyczekuję każdego odcinka z jego udziałem, a jak tylko pojawia się w zapowiedzi, to zaraz pojawia mi sie uśmiech na twarzy. ^^'
- Hijikata - jak wspomniałam, uwielbienie do niego przeszło i przerzuciłam się na pana powyżej, ale w dalszym ciągu go bardzo lubię. ;x Co prawda, jak patrzę na te ilości majonezu, to aż robi mi się niedobrze, ale jednak ta mania do niego pasuje. Taki fajny drań z niego, raz mnie nawet tym swoim chłodem zdenerwował, ale szybko mi przeszło ;O
- Kamui i Shinsuke - oni są po prostu zniewalający, nie ma się co dziwić, że można kogoś takiego pokochać tylko po kilku odcinkach. *-*
- Gintoki - z początku nic do niego nie miałam, niekiedy mnie dobijał, ale teraz stwierdzam, że jest świetną postacią ;x
- Zura - no cóż, jego głupota mnie powala, jego Zurap, czy jak to tam leciało, rządzi, ogółem jest świetny. No i ma długie włoosy. *-*

Na razie to chyba tyle.. ;>
Poland.

Jan 31, 2010 10:44 AM
#7
Offline
Oct 2009
4
Hmm... Jakby się dłużej lub też krócej zastanawiać, to bezsprzecznie wybieram...

PANA HIJIKATĘ! x3
Why? Bo tak. Jest po prostu, przynajmniej jak dla mnie, najlepiej skonstruowaną postacią x) Majonez + papierosy + mundur + czarne włosy + charakterek + styki yaoico-podobne z Gintokim + ta nutka naiwności XD + 'szacunek' dla podwładnych i inne takie XD On jest po prostu żenial! (mam nawet z nim koszulkę ** Yaaaaay! **)
Na drugim miejscu plasuje się Gintoki, głównie za dużą ilość podobieństw do mojej osoby (przewrażliwienie na punkcie honoru, niezdrowe lenistwo, poszukiwanie kaaaasy XD, uwielbienie do mleka truskawkowego ** i dłubanie w nosie xP).
Trzecie miejsce zajmuje Takasugi za niepowtarzalny uśmieszek i kimono w motylki ^^ (no, może jeszcze za trochę demoniczności i banjżoooo! XD)
Feb 16, 2011 9:45 AM
#8

Offline
Aug 2009
4
1. Katsura. Boże po prostu nie mogę jak go widzę XD Rozwałka totalna. Jego inteligencja i podejście do wszystkiego jest po prostu niepowtarzalne. On żyje we własnym świecie czasami :D A jego "Zura ja nai, Katsura da!" nigdy mi się nie znudzi! >w<
2.Takasugi. Uwielbiam Bad-assów a jego to już w ogóle... Wredny uśmiech+to kimono i "bandaż na ryju" jak to madao powiedział... Przed stratą oczka miał też niezły strój :3
3. Gin-chan. No wiadomo. Włoski + cała reszta XD Zresztą jak tu go nie lubić :3

W ogóle to jestem za tym żeby było więcej o przeszłości tej 3 (a właściwie to 4 bo jeszcze Sakamoto♥ ^__^)
Mar 27, 2011 4:04 AM
#9

Offline
Nov 2009
162
hmm
1.Giin :D uwielbiam jego podejście do życia. (może dlatego że kojaży mi się z moim?)
2.Shinpachi - czterooki gość od ciętych ripost xD rozwala mnie przy każdym możliwym momencie
3.Sa-chan - ma fajne zboczenie xD i kocham jej seyiuu
4.Okita - go kocham za wszelkie dręczenie Hijikaty,co mnie rozbawia do łez
Apr 2, 2011 7:44 AM
Offline
Jan 2008
229
1. Shinsuke
2. Kagura
gally_exeApr 11, 2011 9:33 AM
Apr 3, 2011 5:32 AM

Offline
Jun 2010
278
Trochę głupie pytanie bo wszyscy są świetni xD

Toshiro - mayofob <3 i głos Kazuyi *____* poza tym jest zajebisty... Kocham te akcje kiedy pokonał Freeze i reszte z DB żeby dostać papierosa xD
Okita - Książe Planety Sadystów *3*
Katsura - Zura ja nai! Katsura da! & wiele wiele wiele - Mario, Captain Tsubasa, Megadrive, Katsurap itd.
Gintoki - znam jego ból T_T też mam takie włosy. Może nawet więcej. Poza tym on jest zajebisty. JUMP!
Kagura - Ona rządzi. XD Totalnie rozpierdala świat.
Kamui - Ma zajebisty uśmiech *-* i lubię takie postacie *--*
and more....
Apr 4, 2011 3:05 PM
Offline
Jul 2009
1189
Kotaro Katsura - od początku jest moją ulubioną postacią, za to, że żyje we własnym - nie pojmowanym przez innych - świecie, uwielbienie do kotków i innych milusich stworzeń, fajne miny, za Haori (chyba tak to się nazywa), długie, czarne włosy i ogólnie za przyjemność patrzenia na niego ^-^

Kamui - po prostu uwielbiam postacie z takim wyrazem twarzy, a jak kryje się pod tym taka osobowość to już całkiem mnie rozbraja.

Sougo Okita - "Hijikata, pobawmy się jeszcze kiedyś razem" xD
I za inne fajne zachowania, no i za opaske z otwartymi oczami do udawania, że wcale nie śpi.

Toshiro Hijikata - hmm, chyba głównie za interakcje z innymi postaciami i za wygląd.

Kagura - za to, że jest jak mała dziewczynka, np. gdy przychodzi w nocy do Gin'a bo nie może spać albo gdy coś ją rozboli, a z drugiej strony gdy się zezłości jest naprawdę przerażająca ;p I za parasolkę też.

Gintoki Sakata - na szarym końcu, bo jest genialny i beznadziejny w równych proporciach.
Apr 9, 2011 6:46 AM

Offline
Feb 2010
78

Gin-san za uwielbienie do słodyczy zblazowaną minę leniwca, czytanie Jumpa i za to że kiedy trzeba potrafi przykozaczyć kiedy trzeba .No i głos Tomokazu Sugity

Hijikata ogólnie mam do niego słabość . Za wygląd, papierosy i seksowny głos.

Okita słodki sadysta który ma zawsze coś w zanadrzu żeby pognębić Hijikatę

Kagura jedyna żeńska postać jaką toleruję. Niesamowicie silna a przy tym również zabawna.
Apr 16, 2011 2:02 PM

Offline
Jun 2010
22
A wiec:
Gintoki - uwielbiam go,uwielbiam za wszystko. Za dlubanie w nosie i w uchu,za jego wzrok,za truskawkowe mleko ,za krzyki (Sugita Tomokazu - glos za ktory oddalabym wszystko) - dlugo by wymieniac. Na pierwszym miejscu znajduje sie jednak charakter Gin-chana. Choc jest strasznie leniwym,niekiedy gburowatym czlowiekiem ,ktory nie stroni od alkoholu (aczkolwiek nie mozna go nazwac alkoholikiem) i Pachinko to jest niesamowitym przyjacielem,ktorego chcialabym miec. Mimo iz na pierwszy rzut oka zdaje sie byc przyglupem to poznajac go coraz bardziej mozna stwierdzic ,ze jest inteligentny + ma zayebiste poczucie humoru.^ ^ Moj namba one wsrod postaci ogolnie. <3
_______________________________________________________________________________
Kagura - co by tu pisac... jest swietna! I tak samo jak u "noni121" Gura jest jedyna postacia plci zenskiej,ktora toleruje... no dobra moze inaczej ,bo Kagura jest jedyna Kobieta ,ktora akceptuje przy Gintokim. ^//^
Hijikata - mayobakamon! Gosc jest kapitalny. :D Mysle ,ze jakby pojawil sie u mnie w domu to moze nawet skusilabym sie na kawe z majonezem,ktorego niecierpie!
Katsura - jego glupota doprowadza mnie do lez. XD Widac,ze rocznik Gin-chana! "Zura ja nai! Kaptan Katsuura da!"
Tatsuma - glownie za smiech i za seiyuu - Miki Shinichiro do ktorego glosu mam slabosc od czasow Urahary.
Sep 24, 2011 3:42 PM

Offline
Oct 2009
350
Oj, dużo by się rozpisywać, ale streszczę jak najkrócej :)

Toshiro - gdyż ma oryginalne (dziwne?) przyzwyczajenia oraz nawyki, seksowny, pociągający głos (uwielbiam!), jak i niezłe ciałko. Mmm ^^

Kagura - ah, moja naj bohaterka... Od razu ją polubiłam za jej wyśmienite teksty i za to, że twardo stąpa po ziemi. Silna babeczka :)

Okita - te jego negatywne nastawienie do Hijikaty! Na dzień dobry strzał w łeb z przyklejonym uśmiechem na twarzy. Jej! *o*

Katsura - ciągle rozbawia mnie swoją osobą, ma świetne teksty i super błyszczące włosy... xD

No i jeszcze kilka innych, m.in.: Yamazaki, Kondo, Shinpachi, Ayumu Tojou, Otose...


Oct 16, 2011 10:21 AM

Offline
Oct 2011
2173
Pierwszy jest oczywiscie ...........Kamui ;P Kocham jak sie smieje, a gdy jest powazny to jeszcze bardziej :D
Drugie miejsce to............ Katsura, no uwielbiam goscia, jest tak niesamowicie glupi ze po prostu nie mozna go nie lubic.
Trzecie miejsce .......... Hijikata i Okita, jak mozna jesc wszystko z majonezem ?! albo jak mozna byc takim sadysta ?! po prostu nie wiem, ale ich kocham.
Ostatni to ..... Gin-chan, tez go lubie ale szczegulnie jego milosci do JUMPA albo slodyczy :D moze dlatego ze jestesmy podobni :P
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Ulubione sceny

Kumaako - Jan 29, 2010

18 by Jakly »»
Oct 27, 2012 7:36 AM

» Openingi i Endingi.

Kumaako - Apr 3, 2010

7 by Jakly »»
Oct 27, 2012 7:32 AM

» Omawianie najnowszych odcinków

Cissnei - Jul 6, 2011

5 by LukiSumi »»
Oct 4, 2012 9:17 AM

Sticky: » Karty klubowe ( 1 2 3 )

Kumaako - Jan 27, 2010

110 by Kumaako »»
Jun 22, 2012 2:28 PM

» [Karty Klubowe] +300 LE [ZAMKNIĘTE!/CLOSED!]

Cissnei - Aug 21, 2011

16 by Saniyasha »»
Jun 7, 2012 10:07 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login