Forum Settings
Forums
New
Jan 29, 2010 12:32 PM
#1

Offline
Nov 2008
520
Tutaj zaprezentuję kilka scen, które mnie po prostu zmiażdżyły:



Reszta wkrótce~! XD
KumaakoJan 29, 2010 12:55 PM
Reply Disabled for Non-Club Members
Jan 29, 2010 12:49 PM
#2

Offline
Mar 2008
393
Ależ ładnie napisałaś^^
mi nie chce się szukać po całym jutubie, ale do ulubionych scen i/lub odcinków zaliczam na pewno cały odcinek o bezsenności Kagury, ten o grupowej randce, z której pochodzi wyżej wymieniony katsu-rap <3, odcinek, w którym Gin i Hijikata byli złączeni kajdankami, przygodę u fryzjera i ten z żukami^^
Większość odcinków Shinsengumi + Yorozuya rozwala mnie dosłownie zawsze, a jako leniwy elf nie chce mi się szukać w pamięci dokładnych momentów^^
Jan 29, 2010 1:01 PM
#3

Offline
Jan 2009
228
Hahah, trudno mi powiedzieć jakie były moje ulubione sceny, bo prawie przy każdym odcinku się śmiałam. Hrm, ale szczególnie zapamiętałam to:

-M-muuusimy z-zn-a-aleźć w-we-ehikuł czaaa-su... XD
-Polowanie na żuki; Elfi goryl w miodzie
-Cudowne rozmyślanie nad zjedzeniem mięsa; ich strategie były cudowne (ostatni filmik od Kaorci) Ach, to mięso.
-Atak karaluchów!

No i wszystkie próby zabicia Hijikaty. Tak, doprawdy, Okita jest cudowny!

Tak na marginesie, to dopiero zaczęłam swoją przygodę z Gintamą.
Jan 30, 2010 5:08 AM
#4

Offline
Jul 2009
49
Tak Okita jest słodki :P.
Ceny w Gintamie zabijają, a np. "herpes me" weszło na stałe do mojego słownika :D.

Najbardziej utkneło mi w pamieci:
- to byl chyba 18 odc (rany ale to bylo dawno temu :D) jak Kagura mowila o swoich stringach :D. Nosi jedne majtki tyle czasu ze srobily sie z nich stringi... ONA JEST MOIM MISTRZEM :D
- Jak Zura (love :D) przebral sie za Mario
Pamietam tez taka bardzo fajna scene a raczej mały poradnik medyczny ze najlepsze na hemoroidy jest światło księżyca...
- Ślub Goryla z prawdziwa Gorylicą byl tez cudowny :P
- Rap Zury jest przejawem jego geniuszu, ktory to uwieczniłam w postaci dzwonka w mojej zacnej komórce

HAHAHAHA opening z Death Note idealnie pasuje w tej scence :P

Trochę Ci zazdroszczę ze dopiero zaczęłaś zaznajamiać się z Gintama bo tyle jeszcze czeka Cie wrażeń :P.
Jeszcze jedno... Zura jest mój!! :P
Jan 30, 2010 5:57 AM
#5

Offline
Jan 2009
228

Trochę Ci zazdroszczę ze dopiero zaczęłaś zaznajamiać się z Gintama bo tyle jeszcze czeka Cie wrażeń :P.
Jeszcze jedno... Zura jest mój!! :P


Dpn't worry, człowieku, drogi. Ja se przywłaszczam Okitę- ciągnie mnie bardzo do bad boy'ów. <333 *,*

-przypomniał mi się moment, jak Gintoki, Yamazaki i Kondo byli w jakieś fabryce' Shinsenguni przybyło, fabryka wybucha, tamtych wzięli na zakładników; wszyscy pewni, że nikt do nich nie strzeli, a tu, bezczelnie Sougo obstrzeliwuje ich bazooką <3
-walka z kosmitą: "Ej, panie kosmito [...], proszę wyjdź z samochodu (jakoś tak)". I tu Kondo wyłazi jako mama kosmity!

Bmwhahahah, cudowne.
Jan 30, 2010 6:19 AM
#6

Offline
Nov 2008
520
Albo akai kimono onna, czyli odcinek o kobiecie-komarze w czerwonym kimonie xD
Oglądałam go późno w nocy i prawie wszystkich obudziłam śmiechem. Rozwalił mnie Hijikata szukający "wejścia do krainy majonezu" i krzyk Shin-chana na widok owej kobiety xDDD Po tym odcinku moja ocena co do Gintamy niesamowicie wzrosła i coraz bardziej nie mogłam się doczekać następnych odcinków ^^

Do ulubionych scen mogę zaliczyć też randke Kuriko-chan zwłaszcza moment na kolejce górskiej i Hijikatę jako "Mayora 13-sama" :lol:

Odcinek o konsolach był po prostu genialny, rozwaliło mnie niesamowicie "wielkie" HP Hijikaty i walka seniorem :lol: A Kagura i Okita wymiatali w walce pomiędzy sobą xD
Jan 30, 2010 12:50 PM
#7

Offline
Apr 2009
618
Odcinek z bitwa o sukiyaki (nabe shogun xDD)
Odicnek u fryzjera (mage miedzy nogami i shogun: second coming xDD)
Odcinek z zukami (Shinsengumi zablyslo xDD)
Gintoki i Zura jako stare dziadki (bieganie po scianach ftw! xD)
Odcinek w klopach bez papieru xD "Ty byles jak Yamcha! -Nie prawda! Conajmniej jak Tenshinhan!" xDD
Praktycznie wszystkie momenty z Zura bo to co ten koles wyprawia jest az niezwykle xDD
Odcinek gdy sie rozbili na bezludnej wyspie xDD (Kamehameha i ultra combo Zury xDD)
Odcinek z Owee! Albo dwa... no niewazne ^^ Kazda sekunda tego odcinka niszczy xD "Mario janai... Katsuo da!" I of course niesamowity Chourou!~ xDD Znaczy Elder xD
Odcinek z hardboiled detektywem xD
Odcinek z najgorszym dniem Konda (Matsudaira ftw! xD)
Odcinek z ninja (curry! xD)

I masa, masa innych momentow ^^ btw pierwszy opening DN mi sie juz kojarzy tylko z tym odcinkiem Gintamy odkad to pierwszy raz obejrzalem miesiace temu xDD
T0LEKJan 31, 2010 11:04 AM
Jan 31, 2010 10:57 AM
#8
Offline
Oct 2009
4
Haaaa! Czas na mnie! XD
1. Parodia Saint Seiya i zabawa w ninja! Jeszcze nigdy tak bardzo nie lubiłam Katsury XD
2. 'Appo!'. Dlaczego on jednak nie należał do Gina? :<
3. 166 odcinek (na anime-shinden powinno być niedługo tłumaczenie moje i koleżanki x3) - cudny taniec Gintokiego i Hijikaty XD Oraz jedyna kiblowa scena, z której rzeczywiście miałam ubaw XD
4. Ślub Kondzia z Gorylicą x3
5. 'Rżnięcie w Tartaku' XDDDD
6. Sen Gintokiego ze 153 odcinka^^
7. Niemy film z Elisabeth i Katsurą xP To było smutne...
8. Uśmiech Takasugiego!
9. Walka Hijikata vs wszyscy xP

No i na tym chyba się kończy, nein? ^^
Jan 31, 2010 11:16 AM
#9

Offline
Jun 2009
47
- 166 odcinek - nie mogłam wyrobić ze śmiechu szczególnie z tańca Hijikaty i Gintokiego
- Katsu-rap
- wszystkie odcinki z Yoshiwara arc
- Gintoki i Hijikata w saunie
- jak Gintoki jako host mówi "JUST DO IT"
- Zura jako Mario
- 149 odcinek Hijikata i Okita skuci łańcuchem
- odcinek o kobiecie w czerwonym kimonie
- KAMEHAMEHAAAA Gintokiego
Mar 9, 2010 4:47 AM

Offline
Nov 2007
1389
rrravyn said:

[166 odcinek (na anime-shinden powinno być niedługo tłumaczenie moje i koleżanki x3) - cudny taniec Gintokiego i Hijikaty XD Oraz jedyna kiblowa scena, z której rzeczywiście miałam ubaw XD]


Zrobiliście napisy do tego cudnego epa jak ja was kocham:D:D:D:D Moje kochanie jesteście boskie boskie i jeszcze raz boskie!!!!!!!! Tak wiem trochę mnie ponioslo, ale normalnie byłam tak wniebowzięta, że wtedy były napisy:D. Jak zobaczyłam do tego epa preview:D to nie mogłam wytrzymać musiałam obejrzeć natychmiast:D Sama zrobiłam napisy do epa z dentystą:D czyli 175:D hah:D teraz jest w korekcie:P A obecnie robię ep gdzie nasza wspaniała czwórka shinsengumi przesłuchuje wiecznie uśmiechnętego masochistycznego przestępce czyli 172 też tam jaja są:D. Np. Metoda wyboru człowieka, który będzie go przesłuchiwać polega na tym,że osoba która ma slipy idzie go przesłuchać:D No i Yamazaki idzie na pierwszy ogień:D.

Moje ulubione momenty
brak papieru w toaletach
tango Toska i Gina
Gin i Toshi w saunie
rap Katsury
Zyura jak Ill Smith
parodia death note
parodia saint seiyi
Gin i Zura jako hosstessy y przymusu
pechowy dzień Kondo i parodia hajime no ipopo
polowanie na żuki
Na razie to tyle.
Apr 27, 2011 2:03 PM

Offline
Feb 2010
78
*cała parodia Piły.
*Tango z różą w zębach Gintokiego i Hijikaty. Przewijałam kilka razy ten moment i nie mogłam powstrzymać się od śmiechu.
*Just do it. Mam to nawet ustawione jako dzwonek sms-a
*Shimpachi pomylony z Connorem z Terminatora.
*Gintoki vs Hijikata w saunie.
*Zabrakło majonezu
*Katsu-rap
*radio potraktowane z kopa przez Gintokiego
*parodia Ninja i Death Note
*Hijikata w poszukiwaniu papierosów
Apr 28, 2011 7:05 AM

Offline
Nov 2008
520
noni121 said:

*Just do it. Mam to nawet ustawione jako dzwonek sms-a

Gdzie mogę ściągnąć taki dzwonek? :D
Apr 28, 2011 10:47 AM

Offline
Feb 2010
78
Dzwonek jest powiedzmy mojej własnej roboty :P

http://www.megaupload.com/?d=H7J564XL
May 11, 2011 2:23 PM

Offline
Mar 2009
122
* ep 20, czyli walka z komarem XD pierwszy taki epicki odcinek w Gintamie!
* ep 25 - walka na jedzenie! To odniesienie do Death Note'a i pojawienie się Katsury. Gdy puknął się w głowę, wyglądał tak cholernie moe! @/////@
* ep 28 - pechowy dzień Kondo
* odcinek z karaluchami. :D "H-Herpes me!!!"
* Gdy Shinpachi poznał dziewczynę nekomimi. Od tego odcinka miałam poważną fazę na Gintamę. xD
* "Czy to nie Neo Armstrong Jet Cyclon Armstrong Cannon?" XD
* mój sąsiad Hedoro XD
* krótka wstawka z paraliżem Gintokiego. Nie, jego opętały złe duchy, tzw. leniwymi twórcami. xP
* ep 50 - wszyscy wymyślają absurdalne pomysły na takie beznadziejne anime jakim jest Gintama. Jeden z the best fillerów ever! XD
* odcinki z dzieckiem Gintokiego. Appo!
* Yorozuya jako hości! *_________* JUST DOOO IT!
* wspaniały Arc Benizakura <3
* "K*tsura-san janai, Katsura da!", "Beep janai, Katsura da!!"
* odcinek z żukami :D rozwalił mnie złoty Kondo! XD
* Sacchan pielęgniarką. Najlepsza w tym odcinku była świeczka w dupie Hattoriego i Gintoki, który musiał mu ją wyciągnąć, a tu nagle wszyscy wchodzą. XDDDDD
* Arc z pokojówkami-robotami. Końcówka była smutna...
* Katsura zdający prawko i jego czuła rozmowa z pachołkiem. XDD
* Zombrwi!!
* Kolejny filler, Baka Ouji podkładający głos Shinsuke-sama.Z jednej strony chciałam go zabić za to, co mu zrobił, ale z drugiej to było takie śmieszne~
* kible! xD I papier ścierny, haha.
* gra w shoguna! Haha, nie no, takie rzeczy tylko w Gintamie! XD
* grupowa randka, wieża Babel i Katsurap!
* Gin-chan jako adwokat jest taki hoot <333
* Owee arc. Uwielbiam, gdy Bakatsura przebiera się za Mario. xD
* Odcinki 101-105. Kolejna niesamowita krwawa akcja, tym razem z Shinsengumi. Tak jak ten niesamowicie inteligentny i przebiegły koleś nie przypadł mi do gustu, tak samo pod koniec zrobiło mi się go niesamowicie szkoda. Wgl to jedyny raz w Gintamie, kiedy się tak popłakałam. ;< No i był Shinsuke-sama, co daje +10 do świetności arcu.
* Yamazaki trafia na szkolenie Joui i te durne pytania testowe Katsury. xD
* Katsura w więzieniu. Schizy i świecące oczy, hahaha.
* Deszczowy odcinek z Kagurą i jej parasolką. Był taki... ładny, spokojny i optymistyczny. o.o Jeden z najlepszych.
* Główni bohaterowie w grze, śrubokręty, biedny Gin-chan, który stracił kintamę i jego wersja żeńska. xD O i Madao, wyglądający jak Cloude z FF. xDD
* Odcinki z duchami. Z jednej strony odcinki powalały humorem, z drugiej tak szkoda było mi Gin-chan'a... I jego pieśń, łzy... Tylko Gintama potrafi łączyć niesamowite poczucie humoru z dramatem, powiadam to ja wam! >.<
* 139-146, po prostu słów mi brak, żeby określić zajebistość tych odcinków! Te niesamowite walki, ta akcja, Kamuiiii~ ♥ Nie potrafiłam się odciągnąć do monitora, więcej takich scen, proszę!
* Zmyślone zakończenie Gintamy. xDD Haha. Ale muszę przyznać, że Gintoki w garniaku wygląda naprawdę sekushi! ♥__♥
* Yorozuya jako fryzjerzy. Jeden z najśmieszniejszych i najobleśniejszych odcinków ever. XD
* Bezsenność Kagury. Dramatyczna historia, która nagle zamieniła się w horror, krzyki i schizy Gin-chana. Jeden z najczęściej wspominanych przeze mnie odcinków. xD I jednocześnie jeden z najśmieszniejszych.
* Walka między Fanclubem Otsuu a Tsunsengumi = epic! Do momentu ostatecznego pojedynku na ringu, który wiał nudą. =_=
* Epidemia. Wszyscy leżą chorzy, a tu przychodzi Zura janai Obama da! XD "Yes, we can!", "To jest nasz... mesjasz!"*kwiatki w tle* i oczywiście jak mogłabym zapomnieć o nagim Kondo i porze w odbycie. xDDDDD
* odcinek, gdy wszyscy stracili włosy. xD
* ruska Elizabeth i przemienienie Gin-chana w Sadaharu i... okulary Shinpachiego. XDDD
* utknięcie w windzie. Kolejny epicki filler. xDDD
* odcinek u dentysty. xDDDD
* glut Kondo XDDDDD
* ślub Kondo z Gorylicą, hahaha.
* wszystkie odcinki Kintama
* wszystkie wstawki z Oshiete Ginpachi-sensei!
* wszystkie inne pozostałe wstawki, np. o autorze. xD


Przepraszam za taki spam, to i tak nie wszystko. xP
May 16, 2011 6:47 AM

Offline
May 2010
94
Ja mam baaardzo dużo ulubionych scen z Gintamy, od pewnego momentu zacząłem sobie zapisywać co działo się w poszczególnych odcinkach, gdybym kiedyś chciał sobie przypomnieć :) Może się komuś przyda :P
38 - Neo Amstrong Cyklon Odrzutowe Działo Amstronga
79- toaleta bez papieru
85 - hardboiled detektyw
89 - Ostateczny atak (Zangetsu)
95 - Proces (Kinniku Buster)
99- Owee (Chourou!~)
115-118 - bezludna wyspa, Katsura i Gin jako staruszki (115 Kamehameha i combo Katsury)
120- restauracja sushi :)
127 - korespondencja Shin-chana z dziewczyną
147- stać się silniejszym (instruktor fitnesu)
151-152- Fryzjer
167-170- Walka z wirusem (170 jestem twoim ojcem)
174 - Winda (magical banana)
159 - Wyścig Otaku (Taka-tin)
160 - Wyścig Otaku (meta i Quiz)
197 - walka na KinTama Gin-chana

To oczywiście tylko część z moich ulubionych scen ^^
Jul 6, 2011 7:22 PM

Offline
Nov 2009
328
OK. jestem świeżo po zakończeniu pierwszej Seri Gintamy, więc czas trochę powymieniać.

Odcinek parodiujący Death Note.

DragonBleaPiece

Odcinek o kiblu i braku papieru toaletowego a zwłaszcza dramatyczna decyzja na końcu.

Trzy odcinki o MMO i śrubokrętach.

Odcinek z podróżą na Hamek (parodia Dragon Ball)

Odcinek z fryzjerem.
Ciągnięcie po ulicy Taka-chin’a i pojawienie się Taka-tin ‘a


Dziennik obserwacji Madao.

Scena z Pandemonium.


No i to by było na razie na tyle.
Yamaha152Feb 23, 2015 8:20 AM
Sep 8, 2011 1:47 PM

Offline
Feb 2010
115
"Tururururu tururururu tururu" XDD
Kamehameha niezastąpiona :D
Oczywiście teksty Katsury " Nie Zura tylko Katsura" xD


Ogółem to wszystkie chwile w Gintamie są the best, także za dużo by wymieniać :D
Sep 24, 2011 3:18 PM

Offline
Oct 2009
350
Hmm... te sceny naj naj, które zapamiętałam to m.in. brak papieru toaletowego, bezludna wyspa, namiętne spotkanie Gina x Toshiro w saunie oraz podszywanie się za fryzjerów xD O i jeszcze odzyskanie Elizabeth z rąk wrogiej grupy, no i parodia Piły (Toshiro x Okita)... Epickie.


Oct 27, 2012 7:36 AM

Offline
Sep 2008
20
Tego jest o wiele, wiele za dużo żebym to wszystko chociaż spamiętała =3= W sumie to mogłabym wymienić prawie całą Gintamę >ω<
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Openingi i Endingi.

Kumaako - Apr 3, 2010

7 by Jakly »»
Oct 27, 2012 7:32 AM

» Omawianie najnowszych odcinków

Cissnei - Jul 6, 2011

5 by LukiSumi »»
Oct 4, 2012 9:17 AM

Sticky: » Karty klubowe ( 1 2 3 )

Kumaako - Jan 27, 2010

110 by Kumaako »»
Jun 22, 2012 2:28 PM

» [Karty Klubowe] +300 LE [ZAMKNIĘTE!/CLOSED!]

Cissnei - Aug 21, 2011

16 by Saniyasha »»
Jun 7, 2012 10:07 AM

» Ulubiona postać~

Cissnei - Jan 29, 2010

15 by ImCrazyInLove »»
Oct 16, 2011 10:21 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login