Forum Settings
Forums
New
Feb 27, 2011 5:39 AM
#1

Offline
Nov 2009
162
Które postacie z Beelzebuba ubóstwiacie, a na których patrzeć się nie możecie?xD

Moja ulubiona postać to zdecydowanie Beeluś, kocham jego DAABUUU xD chyba jedyne dziecko, które mnie nie wyprowadza z mego anielskiego spokoju >D

Jeszcze lubię Oge, za jego bezpośredność i otwartość xD

aa znielubionej postaci jeszcze nie mam,aczykolwiek wszystko może się wydarzyć C:
Reply Disabled for Non-Club Members
Feb 27, 2011 6:43 AM
#2

Offline
Jul 2010
280
BEELUŚ! KOCHAJMY BEELUSIA~!
On ci jest najlepszy, najzajebistszy i najmhroczniejszy~! >DD
Jeszcze zdobędę jego pieluche i powiesze sobie w ramce nad łóżkiem, o! XD

Chociaż Oga też jest niczego sobie *-* <3
Feb 27, 2011 7:42 AM
#3

Offline
Nov 2008
520
W Beelzebubie roi się od genialnych postaci, dlatego z góry mówię, że nie wymienię w swoim poście żadnej postaci, której nie darzę sympatią, bo po prostu taka nie istnieje :D
Moim bogiem jest przede wszystkim Oga, uwielbiam jego olewczy stosunek to wielu spraw, oraz więź jaka narodziła się między nim a Belbo. Jest dość nietypowym nastolatkiem, a to jak wdaje się w bójki i jaki ma stosunek do przeciwników mnie po prostu miażdży :D Poza tym uwielbiam jego miny i momenty, w których popisuje się swoją niewiedzą xD
Drugą postacią, którą lubię darzę sympatią jest Furuichi. To właśnie dzięki niemu rozwala mnie większość scen z Beelzebuba ^^
Kolejne postacie to przede wszystkim Hime-chan, Kanzaki i Natsume. Cieszy mnie, że mają ludzką stronę, chociaż Natsume od początku był dość ludzki :D
Lubię także Aoi i mam nadzieję, że kiedykolwiek poszczęści się jej z Ogą xDD
Feb 28, 2011 9:37 AM
#4

Offline
Jul 2009
1177
Beeluś jest bezkonkurencyjny! Jest takim słodkim i ... spokojnym dzieckiem xD

Tak, Oga też jest fajny. Ta jego głupota i stosunek do innych są zabójcze ^^
Mar 1, 2011 11:57 AM
#5

Offline
Oct 2009
717
Tak Beeluś jest wgl naj <33 Taki słodziak mimo, iż chce rozpied*lic ludzkość. xD







Mar 6, 2011 7:29 PM
#6
Offline
Feb 2011
7
A ja ubóstwiam Aoi lubię Ogę ale nie mogę się nadziwić Aradonem (otwierający się koleś) postaci poprostu nie da się nie lubić pewnie większość z was uważa tak jak ja :D
Mar 7, 2011 8:20 AM
#7
Offline
Nov 2010
4
mi osobiście podoba się postać Hildegard jest ładna i ma fajny styl ubierania jak na demona przystało ma bardzo pikantny temperament i się jej boja to mi starczy XD


a co do Arandron to mnie przeraża bardziej niż te wszystkie demony i rozbójnicy razem wzięci i wcale mi się śmieszny nie wydaje
Mar 8, 2011 7:05 AM
#8

Offline
Jul 2010
280
oj Hid, Hid... Co ty gadasz? XD Arandron jest wyczepisty :3 "Panie Furuichi! Panie Furuichi!" XD rozwala mnie XD i te yaoistyczne podteksty *-* ale Beelusia i tak nikt nie pobije! :3
Mar 24, 2011 6:48 AM
#9

Offline
Oct 2010
34
Arandron ma zarąbiste testy! xD Ale i tak za nim zbytnio nie przepadam. Mógłby się ubrać, a za to Oga rozebrać. xD
Ja tam najbardziej lubię właśnie Tatsumiego. Rozwala mnie jego styl bycia i poziom głupoty. xD
Jun 3, 2011 2:45 PM

Offline
Feb 2011
6
elLobo said:
Arandron ma zarąbiste testy! xD Ale i tak za nim zbytnio nie przepadam. Mógłby się ubrać, a za to Oga rozebrać. xD


Co do Ogi.. w negliżu.. muszę się zgodzić ^^
ale ja uwielbiam Beela i jego 'da-da-da-da!' ;-D
<3
Jun 4, 2011 10:14 AM

Offline
Jan 2011
21
W Beelzebubie generalnie podoba mi się prawie każdy z bohaterów, każdy ma w sobie coś co przyciąga fanów tego anime, ale z racji, iż lubię prawdziwych chuliganów to wybór padł na Ogę. Nie dość, że chłop głupi to przykazania kazane Beelusiowi są wręcz zaskakujące, nie spodziewałbym się takich odpowiedzi. Jego miny, to epickość epickości, takie kocham xD I na końcu pozostaje zapał do walki, którego ma aż nadmiar ^^
Oct 16, 2011 11:19 AM

Offline
Oct 2011
2173
Kocham Beela jest taki slooodki :3 Ale moja ulubiana postacia jest Aoi, sorki :(
Oct 26, 2011 11:56 AM

Offline
Aug 2009
6
W tym anime jest masa świetnych postaci. Shintarou Natsume jest fajny i interesujący, jest bardzo silny, a jednocześnie nie myśli tylko o walce. :)

Jan 5, 2012 10:58 AM
Offline
Apr 2011
132
Pytanie teoretycznie proste, ale mimo to sprawia wiele problemów. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że moim ulubionym bohaterem jest Oga (choć dnia jutrzejszego może się zmienić) razem z jego demonicznym uśmiechem rozciągającym się na całą buziuchnę i typową dla głównego bohatera tępotą. No ale są też Kanzaki i Himekawa, którzy łażą w te i wewte i kozaczą na wszystkie strony. No i mały, pocieszny Beelbo... Taaa, jak już wspomniałam pytanie jest proste tylko teoretycznie;P
May 22, 2012 8:48 AM

Offline
Mar 2012
340
W sumie ciężko odpowiedzieć na to pytanie. W różnych sytuacjach różnie. Alaindelon jest komiczny, podobała mi się scena wproszenia się do domu Furuichiego xd. Ale ogólnie chyba Oga/Beel. Mimo wszystko było wiele scen między nimi, które zinterpretowałem po swojemu, a może niekoniecznie tak chciał autor. Strasznie podoba mi się, że Oga mimo, że chciał się go pozbyć dosyć często, to kochał Beelka ^^. A poza tym fajnie się napierdalał.
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» x czy y ( 1 2 )

Chirita - Mar 27, 2011

74 by karmicphobias »»
Nov 17, 2012 7:59 AM

» Ostatnia litera ~ ( 1 2 3 4 )

Chirita - Feb 27, 2011

191 by karmicphobias »»
Nov 17, 2012 7:59 AM

Sticky: » KARTY KLUBOWE [OTWARTE]

embryo - Mar 22, 2011

48 by Nayna »»
Oct 4, 2012 3:08 AM

» skojarzenia ~ ( 1 2 3 4 )

Chirita - Feb 27, 2011

185 by karmicphobias »»
May 23, 2012 3:46 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login