Report Namake's Profile

Statistics

Anime Stats
Days: 130.6
Mean Score: 6.58
  • Total Entries857
  • Rewatched7
  • Episodes9,018
Anime History Last Anime Updates
Sarazanmai
Sarazanmai
May 19, 1:45 AM
Plan to Watch · Scored -
Mob Psycho 100 II
Mob Psycho 100 II
Apr 4, 3:06 AM
Completed 13/13 · Scored 8
Fantastic Children
Fantastic Children
Feb 12, 8:55 AM
Plan to Watch · Scored -
Manga Stats
Days: 47.7
Mean Score: 6.68
  • Total Entries433
  • Reread7
  • Chapters7,982
  • Volumes756
Manga History Last Manga Updates
Akatsuki no Yona
Akatsuki no Yona
Jun 7, 8:23 AM
Reading 176/? · Scored 10
Skip Beat!
Skip Beat!
May 21, 7:52 AM
Reading 270/? · Scored 9
Happy Sugar Life
Happy Sugar Life
Apr 6, 1:52 AM
Reading 40/? · Scored 7

Favorites

All Comments (664) Comments

Would you like to post a comment? Please login or sign up first!
Huss Feb 4, 6:28 PM
hahaha very understandable my friend. btw i am making a community or rather a fan club of the anime. wanna check it out?
Huss Feb 4, 5:16 AM
mmm me too. let me share with you something i liked.
i liked the twins, Kinkaku and Ginkaku. watching them is never a bore. thier music theme is good too. I like that they do not change. they are true to thier role. Just evil antagonists. Though, I would say that Kinkaku is different from his older brother. I think he loves his brother enough to do these evil stuff and influence him. If not for his older brother he would be a decent person, or at least a better version of himself. I really like the voice actor of his voice. I like each time his brother say something he just repeats it
Huss Feb 3, 7:58 PM
was the show uncomfortable for you? because it was. humans eating other racoons was disturbing and scary. it was bizzare.
Huss Feb 1, 6:56 PM

Hello human. i come in peace. i apologize for coming uninvited to this holy place of yours. i have finished a show that i really like. due to having only a few or no friends. i needed people to talk about that show. i went to the statistics page for the anime in question on this site. i have noticed that you have completed the show relatively recently and you have a picture which means you care about your social status to some degree. i am a weird person. i am not an English native speaker. i am not an interesting individual. some think otherwise, but i do not think so, at least in terms ....ok i do not know what to say next so let us close on that. i would like to discuss or at least share my appreciation of the show. i do not know how. every person is different and so not everyone is interested in talking the same way. luck is my only ally here. thanks and again. the show i am talking about is Uchuoten Kazoku, and in English it is called the eccentric family. have a good day. always drink water
infactuation21 Mar 16, 2013 11:55 AM

Join us!! if you already are a member.. drop in and check us out!
Daika-san Dec 25, 2012 4:45 AM


Polski FC Bishounenów życzy wesołych świąt! Na tę okazję w klubie ruszył świąteczny claiming.
Aby dowiedzieć się co to jest i wziąć w nim udział, zapraszamy tutaj.

Zostały otworzone również zapisy do newlettera. Zapraszamy. :)
_Cassiopeia_ Nov 25, 2012 2:03 PM
Drodzy Klubowicze!

Z powodu małej popularności naszego konkursu na opowiadanie z Kuroko no Basket, postanowiłyśmy zmienić jego zasady. Od tej chwili to Wy w całości decydujecie o tym, które opowiadanie wygra. Zapraszamy do głosowania w tym temacie!

Zachęcamy do czynnego udziału w życiu klubu.
Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Dobranoc ^^

DarkNighty Oct 27, 2012 11:35 AM


Na forum polskiego klubu One Piece powstał nowy temat z grą forumową pt. "Wybij coś". Zachęcam do wejścia i sprawdzenia, o co chodzi ;)
Aino_ Sep 22, 2012 2:12 PM
Drodzy Klubowicze!

Otworzyłyśmy temat, w którym mogą się zapisywać osoby chętne do otrzymywania newslettera o limitowanych edycjach kart. Zapisy prowadzimy TUTAJ (w odpowiedzi wystarczy wpisać swój pełny nick). Jednocześnie informujemy, iż temat ten dotyczy tylko limitowanych edycji - wszelkie inne newslettery będą wysyłane do wszystkich członków klubu.

Otworzyłyśmy również temat, w którym możecie zgłaszać chęć wzięcia udziału w konkursie na opowiadanie o Kuroko no Basket! Aby zapisać się do konkursu, wystarczy wpisać swój nick TUTAJ. Chętne osoby w niedługim czasie zostaną powiadomione o szczegółach zabawy!

Zachęcamy do czynnego udziału w życiu klubu.
Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Dobranoc ^^

Myukux Sep 9, 2012 2:58 AM

Drodzy Klubowicze!
Świetuj razem z nami urodziny Ryoua :3
Z tej okazji mamy dla Was Kartę urodzinową --> http://myanimelist.net/forum/?topicid=488521&show=0#post1
Zapraszamy!
_Cassiopeia_ Sep 7, 2012 2:22 PM
Drodzy Klubowicze!

Na początku chcemy Was poinformować, że w końcu został otwarty temat z oficjalnymi kartami klubowymi. Zamówienia możecie składać tutaj.
Jednak to nie koniec, jeśli chodzi o karty. lisen przygotowała specjalną kartę na otarcie łez dla strapionych powrotem szkoły. Back to school LE czeka tylko na dziewięciu szczęśliwców. Tak więc spieszczcie się ze składaniem zamówień!
Mamy dla Was jeszcze jedno ważne ogłoszenie. W najbliższym czasie chcemy przygotować dla Was kilka atrakcji. Jednak zanim to nastąpi, chciałybyśmy poznać Wasze zdanie na kilka tematów. Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w trzech ankietach. Pierwsza dotyczy konkursów, druga nagród a trzecia cosplayu. Wystarczy, że zaznaczycie jedną z odpowiedzi. Jeżeli macie swoje propozycje lub interesuje Was więcej niż jedna odpowiedź, koniecznie napiszcie o tym w poszczególnych ankietowych tematach.
Jak zwykle zachęcamy do czynnego udziału w życiu klubu.
Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Dobranoc ^^

Myukux Aug 31, 2012 7:06 AM


Drodzy Klubowicze!
Świetuj razem z nami urodziny Aominego :3
Z tej okazji mamy dla Was Karty urodzinowe --> http://myanimelist.net/forum/?topicid=484779
Zapraszamy!_Cassiopeia_ Aug 19, 2012 12:37 PM
Drodzy Klubowicze!

Polski FC Kuroko no Basket liczy już ponad 150 członków.
Z tej okazji mamy dla Was limitowaną edycję kart.
Spieszcie się, bo liczba kart jest ograniczona!

Ponadto poszukujemy osób chętnych do współpracy, przede wszystkim do robienia kart.
Tak więc jeżeli masz trochę czasu, znasz się na grafice i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zgłoś się tutaj.

Miłego wieczoru!

anee-chan Jun 13, 2012 10:17 AM

Ohayou~

Widzę, że mamy podobne gusta zarówno do mang jak i do anime (72.6% to naprawdę sporo!) Zauważyłam, że w ulubionych masz serie, które uwielbiam, więc zwracam się do Ciebie z dwoma pytaniami...

Czy "Warui Koto Shitai" jest aż tak dobre? Nie czytałam jeszcze tej serii, ale kreska mnie troszeczkę przeraża. :C Z jakiego względu umieściłaś to w ulubionych?

No i co do "Baccano!" - szczerze powiedziawszy próbowałam obejrzeć tę serię, bo została mi polecona, ale jakoś... pierwszy odcinek całkowicie mnie nie przekonał. Potem akcja się jakoś ciekawie rozwija czy po prostu to anime nie jest dla mnie? xD
Yo-chan Feb 22, 2012 11:08 AM


Drodzy moi parafianie!

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień w nowo otwartym dziale KARTY KLUBOWE. Dostępne 6 wzorów! Zamawiać można tutaj.

Uwaga! Dogrywka w głosowaniu na Bishoujo Lutego '12! Każdy głos się liczy! Mio Akiyama czy Yoruichi Shihouin? Zdecyduj sam/a! Zagłosuj tutaj!

Zapraszamy do nas!

Ekipa Polskiego FC Bishoujo