MyAnimeList.net

bLue-Dragon's Anime List | bLue-Dragon's Manga List
bLue-Dragon's Profile

bLue-Dragon's Details
Yesterday, 1:00 PM
Male
September 13, 1990
İstanbuL
twitter.com/#!/bLueee...
ask me ;)
January 14, 2008
Member
11,978
1,559
3,072
14 (Find All)
Last List Updates
One Piece add
Reading at 758 of -
Barakamon add
Watching at 8 of 12
Glasslip add
Watching at 9 of 13

Anime Stats

Time (Days) 182.7
 
Watching 21
 
Completed 621
 
On Hold 28
 
Dropped 3
 
Plan to Watch 24
 
Total Entries 697
 

Anime compatibility with bLue-Dragon is:
Unknown :(
 %

bLue-Dragon's Random Anime

Manga Stats

Time (Days) 27.6
 
Reading 26
 
Completed 99
 
On Hold 0
 
Dropped 0
 
Plan to Read 3
 
Total Entries 128
 

Manga compatibility with bLue-Dragon is:
Unknown :(
 %

bLue-Dragon's Random Manga

About bLue-Dragon
Bayram sonrası en müsait zamanda buluşulacak!View bLue-Dragon's BlogLast Blog Entries
Blog is private
bLue-Dragon's Comments
Displaying 15 of 2998 Comments
UnderminE | 08-29-14, 6:34 AM
Benim ending çok ilginçti ya, her endingde mesela karlar hala duruyordu 9 gün sonuçta. Ama benim ending'imde bildiğin bahar gelmiş, hava açmiş yerde karlar kalmamiş falan. Anlamadim o nasil bi 9 gündü. Clem Savannah'a gidiyor orasi kesin, Lee'nin oraya mi gidiyordu anlamadim valla. Ben o endingden devam edicem o yüzden. Belki oradan wellington'a döner.

Aynen jane çok sapitti ya, hakli buluyorum biraz da aslinda Jane'i ama yine de sonda bebeği arabaya koymasi biraz çizgiyi aşti.

UnderminE | 08-29-14, 4:30 AM
Ben direk üzerlerine yaziyorum ya, nasilsa oynayacağim ending belli :D

Kenny ending > Stay at wellington'u mutlaka görmelisin. Görmezsen bile aç bi yerden izle derim. Ağladim ben o endingde, resmen Lee ending gibiydi.

Bahasuke | 08-26-14, 5:46 AM
Aynen yazar ve yönetmenler bazı karakterlerin değişimini ön plana alıyor ve sevdiriyor, sonra bir anda kellesini alıyor tabi. Maksat izleyiciyi şoke etmek. Tyrion'un çevresi yok ama kafası çalışanlar ya saygı duyuyor ona yada Cersei ve babası gibi olanlar da etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Tyrion'un kaderi çok ilginç ya, bakalım olaylara senin tepkin nasıl olacak. Oberyn maçı efsanedir, o bölümü dikkatli izle. Gintama benim yarım kaldı. 30larda falan bıraktım, hem çok uzun hem de bazı bölümler çok sıkıcı.

Hayırlısı, tarih bir yanaşsın da durumlara göre hareket ederiz artık. Yine lol cosplay turnuvası yaptırmasınlar da. :D

Bahasuke | 08-24-14, 4:41 PM
Jaime iyidir ya, son zamanlarda çok değişti o. Ned olayı zaten ilk şoktu, sonradan bu tarz şokların olacağının göstergesiydi zaten. Tyrion serinin en zeki karakteri. Özellikle onu hayatta tutmaya çalışan bir kaç kişi var. Krallığa en fazla yararı dokunacak kişi olduğunu düşünüyorlar. İzle bir an önce ya, çok değişik olaylar oluyor. Görmen lazım. Ben GoT varken, diğer herşeyi ikinci plana atıyorum valla.

Evet kontakt 11-12sindeymiş, inşallah o tarihlerde bir şey olmaz da gideriz. Kurban bayramından iki üç gün sonraymış kontakt. Nerden buluyorlar böyle tarihleri anlamıyorum.

UnderminE | 08-24-14, 3:18 AM
Deniz seyahatine daha var diye biliyorum, sinav var her şeyden önce. Eylül 15'te falan da ben gidiyorum işte.

Bahasuke | 08-24-14, 1:33 AM
Düzgün kraldan çok krala akıl verecek olanın düzgün olması lazım. Tyrion mesela bunlardan biri. Ned de öyleydi ama Joffrey sağolsun. Gerçi Ned tamamen doğrucu biri, Tyrion ise çakal, yapılması gerekeni yapmaktan çekinmiyordu. Ama elinden alındı o statü, kötü oldu. Merak ediyorum sonraki sezonda neler olacak Tyrion nasıl geri dönecek acaba. Kaçıncı bölümdesin ki? Zaten 10 bölüm ya, az kassan biter hemen.

Henüz sevinmek için erken de olursa şahane olur. Gidiş belli değil, ne zaman ihtiyaç duyarlarsa çağırırlar. Bayramdan sonra, en erken tabi. Buluşulur ya, vakit var, acaba torucon kontakt gibi etkinlikler olacak mı yakın zamanda?

UnderminE | 08-24-14, 1:32 AM
Geri gelecekmiş sanirim birkaç güne tekrar ya.

UnderminE | 08-22-14, 2:11 PM
Bitiririz tabi :P Bahadir zaten köye gidecek 29'unda falan, hemen oynamamiz lazim yoksa kaçacak :D

Bahasuke | 08-22-14, 12:45 PM
Ya Tyrion'u sevsen de sevmesen de uyuz oluyorsun Joffrey'e zaten. Taa ilk bölümde karakterini gösteriyor. Robb'la tahta kılıçlarla düello falan yapıyorlar, orada kıl oluyor insan. Sansa nasıl aşık oluyor o tipe, anlamış değilim. Baktım sen ben öyle dedikçe gaza geliyorsun verdim gazı, bir an önce bitir diye. :D Bitmiş olması lazım artık? İzlemişsindir, görmüşsündür karakterlerin son hallerini.

Ben de oynama izlemekten çok indirme yapıyorum valla. Artık gemiye çıkacağım zaman faydasını görürüm. Gemi olarak da tam istediğim bir gemi çıktı, şu sınavı halledeyim valla tam dört ayak üstüne düşmüş gibi olacağım hayırlısıyla. :)

UnderminE | 08-22-14, 5:31 AM
Haberin var bundan dimi annem: http://puu.sh/b36Nw/b9e95ade03.jpg :D

UnderminE | 08-20-14, 7:52 AM
Metro Last Light için öncelikle metro 2033'ü bitirmen gerekiyor, devam niteliğinde çünkü o. Ben de çok istiyorum o oyunu ;_;

Bence portal 2'yi daha çok seversin.

Bahasuke | 08-16-14, 12:07 PM
Joffrey'in başı sonu belli ya, olayın tek kötü yanı Tyrion'a patlaması. Ama devam edince, dizideki en sağlam oyunculuklardan birini göreceksin duruşma sırasında. Sadece nefret ettiklerin değil, sevdiklerin de ölecek, spoiler vermeyeyim ama bizi şoke eden ölüm seni nasıl etkileyecek bilemiyorum. Hatta belki izlemişsindir bile. :D

Bahasuke | 08-12-14, 10:45 AM
Spor oyunları çok sarmıyor beni, eskiden çok oynardık da, şimdi her sene grafikleri pohpohlayıp, takımları güncelleyip aynı oyunu sunuyorlar piyasaya. Böyle bazı oyunlar var sadece onları takip ediyorum, Tony Hawk's Pro Skater serisi gibi şeyler. Buz hokeyi de oynaması çok keyifli oyunlardan ya. Madden oynadın mı hiç? Amerikada peynir ekmek gibi gidiyor. :D Fifa world sonunda oynayabildin sanırım? Hayırlı olsun. :D

UnderminE | 08-12-14, 10:36 AM
Rüyamda zaten Rin gibi tatli bir kizim vardi ya, bebiş valla inşallah öyle bir kizim olur :D Kiz çocuklari çok tatli oluyor anam.

UnderminE | 08-12-14, 6:34 AM
Çünkü benim kalbimde yatan kiz başka :D


Write a Comment
Help     FAQ     About     Contact     Terms     Privacy     AdChoices