MyAnimeList.net

bLue-Dragon's Anime List | bLue-Dragon's Manga List
bLue-Dragon's Profile

bLue-Dragon's Details
2 hours ago
Male
September 13, 1990
İstanbuL
twitter.com/#!/bLueee...
ask me ;)
January 14, 2008
Member
12,045
1,565
3,089
14 (Find All)
Last List Updates
Barakamon: Mijikamon add
Watching at 10 of 12
Glasslip add
Watching at 12 of 13
Gekkan Shoujo Nozaki-kun add
Watching at 11 of 12

Anime Stats

Time (Days) 183.4
 
Watching 22
 
Completed 626
 
On Hold 28
 
Dropped 3
 
Plan to Watch 24
 
Total Entries 703
 

Anime compatibility with bLue-Dragon is:
Unknown :(
 %

bLue-Dragon's Random Anime

Manga Stats

Time (Days) 27.9
 
Reading 27
 
Completed 101
 
On Hold 0
 
Dropped 0
 
Plan to Read 3
 
Total Entries 131
 

Manga compatibility with bLue-Dragon is:
Unknown :(
 %

bLue-Dragon's Random Manga

About bLue-Dragon
Bayram sonrası en müsait zamanda buluşulacak!View bLue-Dragon's BlogLast Blog Entries
Blog is private
bLue-Dragon's Comments
Displaying 15 of 3017 Comments
Bahasuke | 09-13-14, 2:39 PM
Teknoloji yok o devirde, illa ki zor bulunacak. Yada bulunana kadar arayanlar ölür hiç belli olmaz GoT bu. :D Ya birinin parası var, birinin de bağlantıları, ama işin en güzel tarafı ikisinin beyni de zehir gibi çalışıyor, o yüzden en sağlam ikililerden biri oldular. J'agen inşallah eski halindeki gibi görünür, çok karizmaydı o adam valla. Ben hiç bakmıyorum kimler gelecek kimler gelmeyecek diye, aslanların prenses vardı, onun için bir oyuncu bulmuşlardı yeni sezon için sanırım, onu hatırlıyorum.

480p seni kesiyorsa sıkıntı olmaz, zaten olay bluray versiyonları bulmakta, onları bulunca arşivlik versiyon indilirip izlenir gerekirse silinir. Ben eskisi gibi izleyemediğimden çok kasmıyorum, orta ayar bir şey olsun yeter diyorum.

Ben valla skypeta neredeyse hiç konuşmadım diyebilirim, gemideyken aileyle görüşebilmek için kurmuştum, bir de birkaç gündür kurulu işte, arada konuşuyoruz oradan da. Ahaha görüldü diyip 10 dk sonra cevap gelmesine ayar olurum ben de. Çok meşgul demek ki adamlar.

Şimdi dediğim gibi Taksim vs biliyorum bazı kilit yerleri, ha bilmediğim yada ilk kez gideceğim bir yer olsa da bulurum elbet. Yol konusunda sıkıntım olmuyor, sadece sizin için uygun yer olsun da bana her türlü uyar yani. Pek beklediğim gibi fazla kişi gelirim demedi, ama 6 kişi olsak da yeter. Ankara'da yapaydık keşke buluşmayı. :D Kimbilir nasıl buluşma olurdu. :D Neyse gazamız mübarek olsun, yarın görürüz nasıl olacak buluşma. :)


Torafaruga | 09-13-14, 1:05 PM
Nice yıllara reis :D

meyday | 09-13-14, 11:58 AM
Doğum günün kutlu olsun Özkan :)

SalvatoreDoni | 09-12-14, 4:06 PM
Happy Birthday~!

Bahasuke | 09-09-14, 6:29 PM
Yok o kadar da değil, taksimi falan biliyorum elbette. :D Yani siz nerelerde oturuyorsunuz seçilen mekana siz nasıl gelirsiniz falan onu bilmiyorum, yoksa her türlü bulurum geleceğim yeri. Çok büyük çaplı bir şey olmasına gerek yok elbette ama belki forumdan gelmek isteyen birileri olur hoş olur, farketmez benim için. Benim zaten kimin için gittiğim belli. :P

Bahasuke | 09-09-14, 5:42 AM
Tyrion'u bulamazlar öyle kolay kolay, bulsalar da güçlü birileriyle takılacaktır, ki yeni yeni karakterler gelecek yakında. Eskilerin çoğu öldü valla. Arya kesin karşılaşır J'agen ile. Ama sezon sonu karşılaşıp bir sezon daha bekletmesinler de bizi. Spoiler olmasın da geyikle dolaşan bir karakter daha görünmesi gerekiyormuş o sahnede. Ben aldım spoilerı gerçi, o kadar olayı yok da sonradan çok görülüyor mu bilemiyorum. Ama Bran için ilginç bir karakter diyebilirim.

480p çok açmıyor beni ama 720p fazlasıyla yetiyor, boyutu çok farklı olmadıktan sonra dert etmiyorum görüntüsünün aşırı güzel yada kötü olmasını.

Aynı apartmandaki arkadaşın kontakta gelen Oğuz mu? :D Facebook yada msn tipi şeylerde ben bazı kişiler hariç pek kimseyi rahatsız etmezdim. Hoşuma gitmiyor açıkçası, işi gücü oluyor, bir şey yazıyorsun hevesli hevesli, cevap 10 dk sonra geliyor, hemen yazıyorsun tekrardan, yine aynı, kimsenin s.kinde değilsin yani, sonra da bahadır bizle niye konuşmuyorsun falan. Hakediyor mu acaba o adamlar konuşulmayı düşünüyor insan. Yazana cevap vermeyi eksik etmem ama herkesin çeşitli meşguliyeti var, rahatsız da etmek istemiyorum kimseyi, sonuçta yine canı sıkılan ben oluyorum. Herkes böyle değil tabi de, gerek yok, konuşmak isteyene kapım açık, ama ilk hamleyi ben yapmam artık. Pazar günü saat 1 taksim diyoruz o zaman, ben karşıyı çok bilmiyorum, en uygun yer taksim diyorsanız taksim olsun.

Forumdan da gelmek isteyenler varsa diye dedim, ki gelsinler ki yeni insanlarla tanışalım. Semiha'lar gelir elbet, ama buluşma yerinin karşıda olması gerektiğini unutturma, şimdi Dilek'i tanıyan var tanımayan var, işin adı forum buluşması olursa daha güzel olur. gundamaster'ın işleri varmış, onsuz buluşmaların pek tadı olmuyor, keşke gelse ama yapacak bir şey yok. :/

UnderminE | 09-09-14, 5:36 AM
Uygun diyelim bakalim :D

Bahasuke | 09-08-14, 4:49 PM
Bir ara yazarım uzun cevap da, buluşma için son gün geliyor musun demeyelim millete, forumdan veya bilmiyorum buralardan duyur bence, ona göre gelen gelsin millet planını ona göre yapsın. gundamaster gelemeyecek %99, onun haricinde forumdan gelecek olanlara duyur bence. :)

UnderminE | 09-08-14, 9:56 AM
Mekan konusunu bana sormayin ya, nereden bileyim ben yapin işte şurasi güzel olur diyeceğiniz bir yer :D

UnderminE | 09-08-14, 12:34 AM
Pazar gününe ayarlayin bakalim bi buluşma :D

esaklan987 | 09-07-14, 6:34 AM
Abi kusura bakma, bazı gereksiz insanlar profilime saldırmışlar. Tüm yorumları engellemiş, tüm arkadaşlarımı silmişler. Umarım tekrardan eklersin, bu durum için üzgünüm...

Bahasuke | 09-06-14, 3:05 PM
Arya ve Tyrion'un gideceği yerleri merak ediyorum, Arya belli J'agen ile karşılaşacak, Tyrion nereye gidiyor bilmiyorum, en çok merak ettiğim iki karakter. Malum olay ne bilmiyorum ama şey varı, Bran'lar hedefine ulaştığında orada bir karakter görünüyordu, yani görünmesi gerekiyordu ama almamışlar onu diziye. Belki sonraki sezon çıkar. Spoilerlardan kaç, valla hiç gerek yok.

Ya sen hddde yapıyorsun arşivi benim balya balya dvdler var. :D İndir izle sil en güzeli, ha çok güzelse tutarsın. Ben öyle yapıyorum valla.

O durum bende de var işte. Ama ben görüşmek istiyorsam arıyorum sadece birkaç kez üstüste ekilince insanın bir daha arayası olmuyor, karşı taraftan bekliyor. Sonra da şey oluyor, abi sen yaşıyon mu muhabbeti. Yıllardır telefon aynı, face duruyor, ulaşabilmen çok kolay da üste çıkmak için sen yaşıyon mu lafı kadar itici bir şey yok. Bana her türlü uyar demek istemiyorum da Dilek gelirse kesin gelirim, öbür türlü de gelirim elbet ama önce tarihi ayarlayın da gerisi basit. Yok ya her yerden otobüs metrobüs var artık iki yakaya da. Önemli olan vakti ayarlayabilmek. :D

UnderminE | 09-05-14, 3:32 PM
14'ü de doldu benim ya, ayin 13'ünde buluşma ayarlayabiliyorsaniz ayarlayin. Babamlar "son haftasonunu bizimle geçir" şeysi yapmazlarsa gelirim, yaparlarsa ben gelemem siz buluşmuş olursunuz. İlla ben gelicem diye bir şey yok ya, ne bileyim bensiz de muhabbet edilir her türlü. 3-4 kişi olun yine yeter :D

Bahasuke | 09-05-14, 7:38 AM
Geçen sezon finalde, her karakterin kişisel arcı tamamlandı, bir sonraki sezonda yenilenmiş olarak gelecekler. O yönden iyi oldu. Theon'dan bekliyordum ben bir şeyler ama gitti o ya, Bolton'lar yükselişte, bakalım kuzeyi ele geçirebilecekler mi.

İndirilmez ya, izlesem mi izlemesem mi diye anime, izleyeceksen indirmek lazım, ben hep o amaçla indirdim ama baktım ki bir kısmı değmiyor harcanan vakte, o yüzden farkettiğimde siliyorum.

Dilek'e uygun gün olunca acımam ben, her türlü gelirim. Onun haricinde gelirim elbette ama önceliğim Dilek. Seninle de buluşuruz hacım ya, dert etme. Ama herkes toplansın olayını ben de çok düşünüyordum, o yüzden çekiniyordum buluşmaya çağırmaya, ama yıllar boyu o yüzden çok arkadaş eksildi yanımdan. O yüzden arayıp sormak lazım, meşgulse gelemeyecekse gelmezler, yapacak bir şey yok. Ben geçenlerde lise arkadaşlarımla müsait gün bulayım diye ara sıra aradım. Sonra bıraktım baktım benim gösterdiğim arkadaşlık yok onlarda, derken aradılar hadi buluşak diye. Sonra dedim ne meşgulsünüz, kem küm falan dediler, yav hehe dedim geçtim. Neyse çok da kasmamak lazım, başkaları illa ki vardır. Buluşalım bir ara Dilek'e uygun gün ayarlanırsa buluşalım, gelmek isteyen başkası da olursa söyleriz, önce Dilek karar verecek tabi. :D Avrupa yakası uygun bana, zaten bazı yerlere buradan tek otobüsle geçiyorum çok rahat oluyor.

UnderminE | 09-04-14, 2:01 PM
Ya bana göre buluşun demedim ki, sizin planinizda zaten buluşma yok muydu bayramdan sonra buluşulacak falan diyordunuz o kadar. O süre zarfinda ben bahadirla iki kez buluştum siz daha birbirinizi göremediniz, o yüzden diyorum. Benim bahanemle siz de buluşmuş olursunuz yani.

Write a Comment
Help     FAQ     About     Contact     Terms     Privacy     AdChoices