Forum Settings
Forums
New
Oct 1, 2008 4:17 AM

Jul 2008
11

Anime Türkiye Ekim'08 Download
Çalışmada emeğe geçem tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

((Konular fazlalaştıgı için bazı konuları gelecek sayıya bıraktık,
emegi geçen yazısı yayınlanan yayınlanmayan herkese teşekkürler))
Reply Disabled for Non-Club Members
Oct 1, 2008 6:56 AM

Jul 2008
135
Bir göz attım neler var neler yok diye, yine güzel bir sayı olmuş. Açıkçası izlemekte karar veremediğim vampire knight'ı izleyi düşünüyorum artık.
ayrıca, bana sorarsanız d.gray-man'li kapak daha iyi olmuş :)
size başarılar dilerim tekrar :)
(ayrıca ben mi yanlış okudum, jin'in tanıtımında (samurai champloo) ufak bir yazım hatası olmuş galiba ^_^')
Oct 1, 2008 7:05 AM

Jul 2008
11
Öncelikle çok saol^^ Dergiyi imla yönünden kontrol edecek kimse olmadığından bazı hatalar çıkyıro işte. Ama zamanlatüm eksikeri tamamlayacağız^^
Oct 1, 2008 1:53 PM

Aug 2008
22
her zamanki gibi iyi bir calisma. d falcon ellerinize saglik. ( samurai chamlo' nun jin kısmında kucuk bir kac yazim hatasi var. )

Seis Fleur
Oct 4, 2008 2:08 AM
Aug 2008
3
ehhe artık dil konusunda kuşkunuz olmasın tüm yazılar benden geçecek XD hepsini teker teker düzelteceğim XD bu harika haber değil mi XD
Oct 11, 2008 5:59 AM

Jul 2008
2
Merhabalar. Dergi calismaniz icin tesekkurler. Fakat ben malesef dergileri okuyamiyorum. Hem eylul hem ekim dergileri indirdim emin olmak icin. Fakat dergileri actigimda donup kaliyor ve sonunda error verip kapaniyor. Buna nasil bir cozum bulabilirm yardimci olursaniz sevinirim. Yada soyle sorayim bir de acaba dergiyi baska bir formatta daha yayinlayabilirmisiniz boyle bir imkan varmidir?
Tesekkurler emekleriniz icin :)
Oct 11, 2008 8:15 AM

Jul 2008
11
Balsa said:
Merhabalar. Dergi calismaniz icin tesekkurler. Fakat ben malesef dergileri okuyamiyorum. Hem eylul hem ekim dergileri indirdim emin olmak icin. Fakat dergileri actigimda donup kaliyor ve sonunda error verip kapaniyor. Buna nasil bir cozum bulabilirm yardimci olursaniz sevinirim. Yada soyle sorayim bir de acaba dergiyi baska bir formatta daha yayinlayabilirmisiniz boyle bir imkan varmidir?
Tesekkurler emekleriniz icin :)

Sorunun neden kaynaklandığını hala çözemedik. bikaç arkadaşda da aynı sorun oluyordu. ama şimdi PDF formatında haptım hepsini beradan indirebilirsin (PDF fornatında müzik ve video gibi özellikler malesef yoktur)
Ağustos'08
Eylül'08
Ekim'08
Oct 12, 2008 4:58 AM

Jul 2008
2
Tesekkurler :)
Oct 12, 2008 9:26 AM
Mar 2008
6
imdi sorun bilgisayardan kaynaklanıyor sorununu hemen anlatayım büyük ihtimalle program ekle kaldırmalarında özellikle kaldırmalarda dll dosyaları siliniyor Derginin gereksinim duydugu bir dll olmadıgı için dergi kimi yerlerde kapanabiliyor..onun için diyebilirimki dergi de sorun yok çünkü bu işin içinde olan biris olarak özellikle sistem konusunda iyiymdir.Yeni kurulan bir bilgisayar bu sorunu yaşamaz bendede ayn sorun oluyordu zamanında dedigim şeklde sorunlar bitti..Dergi exe oldugu için windowns işletim sistemi dışında çalışmaz

Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Anime Türkiye Kasım'08

DFalcon - Nov 2, 2008

4 by Asuka-Eva-02 »»
Nov 29, 2008 9:04 AM

» Anime Türkiye Eylül'08

DFalcon - Aug 31, 2008

6 by nicorobin »»
Sep 13, 2008 4:23 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login