Forum Settings
Forums
New
Jul 4, 2010 3:40 AM
#1

Offline
Jan 2009
3253
W tym temacie będziecie mogli podzielić się z nami waszymi pomysłami odnoszącymi się do naszej Rodziny!
Jeżeli macie jakiś pomysł nie wahajcie się zostawić posta :))
KumaakoJul 4, 2010 5:08 AM




Reply Disabled for Non-Club Members
Jul 5, 2010 11:30 AM
#2

Offline
Aug 2009
2839
no cóż, może to będzie mało oryginalne ale standardowo można zrobić wybory postaci miesiąca, a potem jakaś mała limitowana edycja z comiesięcznym zwycięzcą.


+ 100 pkt za pomysł ~ Bubeq
BubeqJul 17, 2010 12:37 AM
Jul 5, 2010 11:45 AM
#3

Offline
Nov 2008
520
Moim zdaniem to dobry pomysł i podejrzewam, że reszta adminów również się na to zgodzi ^^
Jul 5, 2010 4:07 PM
#4

Offline
Jan 2008
2092
Można też zrobić specjalne karty na pierwsze urodziny klubu ;)

można też zrobić konkursy na najsilniejszą postać - takie walki wewnętrzne pomiędzy poszczególnymi typami dying will..



Karta urodzinowa już jest nawet gotowa.
Ale to było już wymyślone zanim napisałaś więc pkt Ci nie przydziele ;]
Natomiast dostaniesz za drugi pomysł
+ 100 pkt za pomysł
~ Bubeq
BubeqJul 17, 2010 12:40 AM
Jul 16, 2010 11:41 AM
#5

Offline
Jan 2009
655
Jeśli chodzi o to, gdzie będą zbierane punkty, to mogę zrobić Ranking taki sam jak zrobiłam w GS tj. taki. Dla mnie to nie problem uzupełniać go codziennie, bo mnie to szczerze nie nudzi (aż sama siebie się boję O.o), ale ktoś zawsze może pomóc ^^,
Jul 16, 2010 11:43 AM
#6

Offline
Nov 2008
520
W takim razie chętnie wzięłabym Cię na officera. Obgadam to jeszcze z Bubqiem ^^
Jul 16, 2010 11:49 AM
#7

Offline
Jan 2009
655
Ok nie ma sprawy ;D
Jul 17, 2010 12:45 AM
#8

Offline
Jan 2009
3253
Asiaa1408 said:
Jeśli chodzi o to, gdzie będą zbierane punkty, to mogę zrobić Ranking taki sam jak zrobiłam w GS tj. taki. Dla mnie to nie problem uzupełniać go codziennie, bo mnie to szczerze nie nudzi (aż sama siebie się boję O.o), ale ktoś zawsze może pomóc ^^,



Masz pozwolenie na start. ! :D

btw. rozdałem pkt ;d
BubeqJul 17, 2010 2:18 AM




Jul 17, 2010 2:37 AM
#9

Offline
Aug 2009
2839
i też sądze (jeśli chodzi o karty) że mogłyby być obchodzone urodziny postaci (których w KHR jest dość sporo). mogłabym nawet się tym zająć jeśli nikt inny by nie chciał, ale od razu sobie zastrzegam że karty byłyby tylko z każdą postacią, bo na to sobie pozwolić nie mogę.
Chey___Jul 17, 2010 2:40 AM
Jul 17, 2010 3:09 AM

Offline
Jan 2009
655
Ok teraz Bubeq czy mam dzielić to na squady, tj. Mgły, Burzy, Deszczu, itd.? Czy nic takiego nie będzie? ;P
A i muszę znać szczegółową listę, za co można dostać punkty ;]
Tak, dużo tej roboty ;D
AiskaaJul 17, 2010 4:08 AM
Jul 17, 2010 4:42 AM

Offline
Jan 2009
3253
Chey___ karty byłyby tylko z każdą postacią, bo na to sobie pozwolić nie mogę.
[/quote said:



Tzn?




Jul 17, 2010 12:34 PM

Offline
Jun 2009
981
Tak ostatnio patrzyłem na KHR! Quiz i widzę że tam się lekko zatrzymało i sądzę że dobrym pomysłem (na przyszłość) było by ustawienie limitu czasowego np.24 godziny, jak ktoś nie zada zagadki to kto pierwszy ten lepszy, a jeśli nikt nie odpowie to zadający ma obowiązek dać podpowiedź albo zagadka przepada, trochę zdynamizowało by to grę.
Można by też (o ile znajdzie się chętny) robić ranking największych wymiataczy w grze (kto na ile pytań odpowiedział poprawnie) dla tego kto powiedzmy zdobędzie ileś tam punktów (na początek 100 potem podniesiemy xP) dostanie nagrodę (jakąś specjalną kartę, albo premie punktową do BOW).
Jul 17, 2010 2:56 PM

Offline
Nov 2007
1389
Chey___ said:
i też sądze (jeśli chodzi o karty) że mogłyby być obchodzone urodziny postaci (których w KHR jest dość sporo). mogłabym nawet się tym zająć jeśli nikt inny by nie chciał, ale od razu sobie zastrzegam że karty byłyby tylko z każdą postacią, bo na to sobie pozwolić nie mogę.


Oh zgadzam się z listą, ale tutaj jeszcze Skulla brakuje ^^ ma urodziny 08.08 tak samo jak ja O_O xD lol jak super xD

Co do twego pomysłu Hitari xD myślę, że to dobry pomysł. Bo fakt nie może być tak, że jest pytanie i które nie wiadomo kiedy będzie zadane O_O O tak ranking też się przyda xD no bo wiadomo trzeba wiedzieć ile kto ma punktów xD
Hmm w sumie nagroda te puknty hmm. Ja myślę, że powinny być w liczone w BOW xD bo nie jestem pewna czy komuś by się chciało robić dwa rankingi ^^ O a może zrobimy tak jak już to dostanie nagrodę najlepsza osoba w danym miesiącu xD Hmm może jakąś srebrną kartę za najwyższą ilość punktów uzyskanych w quizie xD No i ta karta by uprawniała do jednej karty więcej i zamawianie po czasie xD No i oczywiście dana osoba nie musiała by brać udziału w quzie w danym miesiącu raczej nie bo ma kartę to ehm nie może xD Oczywiście to są takie małe sugestie xD
Jul 17, 2010 3:43 PM

Offline
Aug 2009
2839
kurde, za szybko pisałam i źle napisałam XD
miałam na myśli że karty nie byłyby z każdą postacią bo nie mam po prostu aż tyle czasu.
Jul 20, 2010 1:12 AM

Offline
Jan 2009
655
Ok to ja przedstawię swój pomysł:

Podział na Drużyny (Niebo, Burza, Mgła, Słońce, Piorun, Deszcz i Chmura). Każdy z członków będzie mógł należeć do wybranej przez siebie grupy, ale przy swoim wyborze będzie musiał uzasadnić dlaczego, chce należeć do danej grupy. Przydziałami również mogę się zająć, bo to nie jest nic trudnego. Chodzi mi o to, że prościej będzie mi rozdawać punkty, niż mieć wszystkich użytkowników na jednej liście, bo nie dość, że robi się bałagan, to i lista jest za krótka, żeby zmieścić na jednej stronie ponad 350 imion O.o Admini mają liczone punkty oddzielnie, ale jeśli by chcieli mogliby należeć do wybranej przez siebie grupy. Iż rangi oficerów mogą być zmienne, oficerowie MUSZĄ należeć do jakiejś grupy. Nie dość, że będzie mi prościej przyznawać punkty, to będzie większa zabawa i mała rywalizacja pomiędzy drużynami ;D Zawsze można wprowadzić jakąś nagrodę dla najlepszej drużyn, jak np. jedna dodatkowa karta w limitowanej serii (żeby tego za dużo tylko nie było ;P). Mogłabym również spróbować zrobić jakieś karty identyfikacyjne dla grup (o ile ktoś inny by nie chciał tego zrobić xxD).

Tak więc proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego pomysłu =)
Jul 20, 2010 1:44 AM

Offline
Nov 2008
520
Asiaa1408 said:
Ok to ja przedstawię swój pomysł:

Podział na Drużyny (Niebo, Burza, Mgła, Słońce, Piorun, Deszcz i Chmura). Każdy z członków będzie mógł należeć do wybranej przez siebie grupy, ale przy swoim wyborze będzie musiał uzasadnić dlaczego, chce należeć do danej grupy. Przydziałami również mogę się zająć, bo to nie jest nic trudnego. Chodzi mi o to, że prościej będzie mi rozdawać punkty, niż mieć wszystkich użytkowników na jednej liście, bo nie dość, że robi się bałagan, to i lista jest za krótka, żeby zmieścić na jednej stronie ponad 350 imion O.o Admini mają liczone punkty oddzielnie, ale jeśli by chcieli mogliby należeć do wybranej przez siebie grupy. Iż rangi oficerów mogą być zmienne, oficerowie MUSZĄ należeć do jakiejś grupy. Nie dość, że będzie mi prościej przyznawać punkty, to będzie większa zabawa i mała rywalizacja pomiędzy drużynami ;D Zawsze można wprowadzić jakąś nagrodę dla najlepszej drużyn, jak np. jedna dodatkowa karta w limitowanej serii (żeby tego za dużo tylko nie było ;P). Mogłabym również spróbować zrobić jakieś karty identyfikacyjne dla grup (o ile ktoś inny by nie chciał tego zrobić xxD).

Tak więc proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego pomysłu =)


Ooo mi się ten pomysł bardzo podoba i z mojej strony masz błogosławieństwo ^^
Co do wypisywania wszystkich 350 imion to nie musisz się szczególnie trudzić, wypisuj na razie tylko tych, którzy są widoczni w klubie i w jakiś sposób się udzielają, bo w VF jest dużo "martwych" użytkowników i wypisanie wszystkich na dzień dzisiejszy jest bez sensu :) Co do adminów to myślę, że będą oni w drużynach, które odpowiadają ich rangom, tak będzie najprościej i najciekawiej ^^
Co do nagrody to myślę, że się tym zajmę i wymyślę coś innego niż limitowana karta, tymi identyfikatorami również bym mogła się zająć, chyba że Ty chcesz je bardzo zrobić, to nie ma sprawy ^^
Jul 20, 2010 2:08 AM

Offline
Jan 2009
655
ScarletDevil said:

Ooo mi się ten pomysł bardzo podoba i z mojej strony masz błogosławieństwo ^^
Co do wypisywania wszystkich 350 imion to nie musisz się szczególnie trudzić, wypisuj na razie tylko tych, którzy są widoczni w klubie i w jakiś sposób się udzielają, bo w VF jest dużo "martwych" użytkowników i wypisanie wszystkich na dzień dzisiejszy jest bez sensu :) Co do adminów to myślę, że będą oni w drużynach, które odpowiadają ich rangom, tak będzie najprościej i najciekawiej ^^
Co do nagrody to myślę, że się tym zajmę i wymyślę coś innego niż limitowana karta, tymi identyfikatorami również bym mogła się zająć, chyba że Ty chcesz je bardzo zrobić, to nie ma sprawy ^^

Ciesze się, że się spodobało ;D CO do tych identyfikatorów to ja się wolę za to nie brać, bo jeszcze coś spie***e ;D

A i pytanie: Czy mogę otworzyć temat z przydziałem do drużyn? Mogłabym zacząć to już dziś i wszystko później szybciej by szło ;D
AiskaaJul 20, 2010 2:28 AM
Jul 20, 2010 2:37 AM

Offline
Nov 2008
520
Myślę, że tak ^^
Sep 13, 2010 5:55 AM

Offline
Aug 2008
65
zmiany...zmiany są dobre

mam taki jeden pomysl, moze troche glupi ale jednak:
czy dało by rade umiescic na stronie minichat np z chatango? ulatwilo by to komunikacje pomiędzy userami a takze szybkosc dodawania linkow do mangi/anime tez by wzrosla
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

Sticky: » Karty klubowe v2 [ZAMKNIĘTE!/CLOSED!] ( 1 2 )

Kumaako - Jul 6, 2010

57 by Voulor »»
Apr 2, 2013 6:36 AM

» Postacie za którymi nie przepadacie.

wakaranai_desu - Feb 9, 2011

8 by Voulor »»
Mar 30, 2013 6:32 AM

» Dlaczego podoba Wam się anime/manga Katekyo Hitman Reborn!

PsychoLord - Aug 23, 2009

15 by Augal »»
Jan 27, 2013 12:53 AM

» Ulubiona postać ( 1 2 )

PsychoLord - Aug 23, 2009

61 by Augal »»
Jan 15, 2013 4:26 AM

Sticky: » Drużyna

Aiskaa - Jul 20, 2010

38 by Celliano21 »»
Nov 5, 2012 6:50 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login