Forum Settings
Forums
New
Nov 7, 2009 10:21 AM
#1

Offline
Oct 2009
185

Jako że najwidoczniej nikt inny o tym nie pomyślał, toteż wychodzę do Was wszystkich z takim konkretnym pytaniem:

Skąd wziął się Twój nick?
Czy kryje on w sobie jakąś ciekawą historię albo ... ><

W każdym bądź razie JA jestem ciekawa, więc czekam an odpowiedzi.



Reply Disabled for Non-Club Members
Nov 7, 2009 2:57 PM
#2

Offline
Nov 2008
625
Alucard pochodzi z "Hellsing'a", a 512 pochodzi od szlachetnej liczby 2^9(Skromnej - lepszej niż 2^8 - i nie tak pyskatej jak 2^10 xD), a także od ilości pamięci SD-Ram mojego starego zmarłego już kompa... na jego cześć! xD ALL HEIL 2^9!!
Alucard512Nov 7, 2009 3:01 PM
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Nov 7, 2009 3:09 PM
#3
Offline
Sep 2009
162
Kropa - bo tak mnie od podstawówki już nazywają (od nazwiska - Krobski - bo zazwyczaj ludzie myślą ze przez p). A 16 dodaje jak ktoś był na tyle bezczelny że zaklepał sobie nick wcześniej a wzięło się od e-maila mojego, bo przy jego zakładaniu oczywiście kropa było już zaklepane, a ze latek miałem wtedy 16 to taki dopisek mi automatycznie zaproponowało.
Skille specjalne:
Łyżwiarz-kamikaze: +5 do zajebistości, +10 do wyjebywania Serduszka
Nov 7, 2009 8:46 PM
#4

Offline
Oct 2009
750
Blaszak wzięło się z ostatniego Pyrkonu gdzie to miałem na sobie tyle badży (patrz "blaszek") że jak szedłem korytarzem to było słychać chrzęst metalu.
I have spoken. So it is written. So it shall be done.
Nov 8, 2009 12:34 AM
#5

Offline
Mar 2009
224
a ja szukałam czegoś patetycznego w rozmówkach polsko-japońskich. nie przyznaję się, bo lubię gdy mój nick jest tajemnicą. jak ktoś by szukał, to go uświadomię, że są 4 znaczenia dla tego słowa i to jedno słuszne możecie poznać jedynie znając odpowiednie kanji.

a, moj nick ma jakieś... 7 albo 8 lat.
Nov 8, 2009 1:42 AM
#6

Offline
Sep 2009
616
Ja musiałem sobie wymyślić jakiś nick na forum jak zacząłem chodzić na studia czyli ponad 4 latka temu. Chciałem żeby był prosty i polski. Wyszło mi całkiem nieźle bo jest niewiele osób które po usłyszeniu choćby raz mojego nicka nie zapamiętały go ;) A na pewno jest to prostsze od pamiętania mojego imienia Bartek, które jest poza tym długie :P
A jeszcze poza tym jest on związany z pewnym kanji, ale to już inna sprawa :P

19 w nicku to oczywiście wina tego że jakiś narutard zabrał mój nick i teraz z niego nie korzysta a ja nie mogę mu go zabrać ;( A 19 to moja ulubiona cyferka. Czasem na necie można mnie też spotkać pod nickami DuszekT lub DuszekM
Duszek19Nov 8, 2009 1:47 AM
moj kom jakby co 796169699 :P


Nov 8, 2009 1:50 AM
#7

Offline
Dec 2007
732
Mój nick nie jest żadną tajemnicą, ale to to historia długa, nudna i niefajna, z racji czego zawsze niechętnie opowiadam, dlaczego zostałem "Hilfem" bądź "Hilfmanem".

Dlatego napiszę to tutaj raz, porządne i wyraźnie i będę wszystkich odsyłał do tego posta xD
(legenda: jak chcecie możecie pominąć tego posta i przejść do czytania pozostałych w tym temacie, ponieważ nie znajdziecie tutaj niczego interesującego XD)

Było to w latach 90. XX wieku. Zakapturzona postać jechała konno po wysuszonych preriach Wielkopolski. Szukał przygód, bo inaczej historia ta nie trzymałaby się kupy.
Zaczynała się jesień. Źdźbła trawy łamały się pod zakutymi w stal kopytami rumaka, który samotnie ze swoim jeźdźcem zmierzał w nieznane.
Wiatr zrobił się odrobinę silniejszy, liście na jedynym drzewie w okolicy zaczęły przyjemnie szumieć w oddali. Nie zagłuszyły jednak odgłosów walki.
Jeździec popędził wierzchowca i po chwili już był nieopodal potyczki trzech ohydnych, zaślinionych orków i starego człowieka, którego siwa broda niemalże sięgała ziemi.

To był moment. Mężczyzna zeskoczył z konia, zrzucił z głowy kaptur, odsłaniając długie, bujne, czarne włosy i twarz której mógłby mu pozazdrościć sam... hm. Następnie sięgnął po kawałek naostrzonej stali, który służył mu za broń i, jak to bohater, w pięknym stylu, kręcąc młynki, robiąc trzymetrowe podskoki i krzycząc niezrozumiałe hasła pokonał wrogów.
Jednak dla starca było już za późno.
Wojownik wygłosił krótki monolog na trupami zielonoskórych potworów, po czym szybko podbiegł do umierającego człowieka i zaczął udawać że go opatruje, mimo że nie widział dla niego nadziei.
- Jak masz... nnna imię...? - ledwo starcu udało się wykrztusić to pytanie.
- Nie mam imienia. - odrzekł czarnowłosy bohater. - Podróżuję samotnie od kiedy pamiętam poszukując majowego kwiatu zwanego miłością.
- Zzzzatem... hrrrr... twym imieniem będzie...
- Mym imieniem będzie? - w głosie młodego wojownika słychać było podekscytowanie.
- Będzie... HilF!
Podróżnik spojrzał na starca, starzec ostatnim wysiłkiem spojrzał na podróżnika. Patrzyli na siebie przez pewien czas, zanim mężczyzna wykrztusił:
- Co kurwa?
Odpowiedzi już nie usłyszał. Starzec splunął krwią, zacharczał ponownie i wyzionął ducha.

"WTF?", to pytanie nie przestawało dręczyć naszego bohatera. Tym bardziej, że "Hilf" brzmi chujowo i nie wiadomo nawet co znaczy. Postanowił zatem wyruszyć na mroźną północ, do brodatych, dzikich ludów, o których tyle słyszał podczas swoich podróży. Był pewien, że to właśnie tam pozna odpowiedź na swoje pytania.

Nie poznał. Aby jednak uszanować ostatnią wolę starca, dodał do nieszczęsnego "Hilfa" człon "-man", żeby było bardziej tr00 i białogłowy bardziej do niego lgnęły.

Od tego czasu sławę zdobywał pod tym właśnie imieniem i niejedna ballada chwali jego czyny.

Mniej więcej tak to było. ^^'
hilfmanNov 8, 2009 6:31 AM
I wish to be the little girl
Nov 8, 2009 2:29 AM
#8

Offline
Sep 2009
233
Hilf... WTF?! xD

Etymologia mojej ksywki jest bardzo prosta jako, że Kossakowski to me nazwisko.
Pierwsze 3 litery tworzą pierwszą część nicku. I tak oto znajomi mojego ojca (mamy takie same ksywki, co czasem prowadzi do bardzo fajnych nieporozumień :P) zastanawiali się co dalej? A, że "a" to taka fajna samogłoska, więc postanowili jej użyć co poskutkowało powstaniem ksywy: "Kosa"

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam~!
Kosa ^^
Nov 8, 2009 2:55 AM
#9

Offline
Sep 2009
122
Hmmm Hilf bez komentarza :D



A cóż Senna bo "sen" moje ulubione zajęcie a Senna bo zazwyczaj taka jestem a i w Bleach: Memories of Nobody tez była Senna i tak mi dopasowało bo zazwyczaj było Asu-chan od Asuki :D. Koniec :D
Nov 8, 2009 3:02 AM

Offline
Nov 2007
317
Ludzie geneze mojego nicku przypisują różnym dziwnym postaciom, sytuacjom, nawykom, maszynom, warzywom, gwiazdom...
a to poprostu nędzny nick w zwykłej grze MMO, który mi sie chciało dać także jako nick na forum klasowym w liceum xD (i w sumie krótko przed lickiem nick ten powstał)

Skąd sie wziął ten nędzny nick? Ostatnio ktoś mnie o to pytał i taką dałem mu odpowiedź:


Wtajemniczeni wiedzą dlaczego tya postać... ciekawostką jest to, że sam film obejrzałem dopiero chyba w 2. liceum... ale posiadam znajomego, którego świetnie można postawić w pokoju zamiast radioodbiornika, gdyż jest w stanie 2 tygodnie napieprzać wkółko o czymś co go zafascynowało miesiąc wcześniej... i w ten sposób znałem całą fabułę filmu co to minuty zanim wogóle zobaczyłem go na oczy xP

A jeszcze bardziej wtajemniczeni (stara gwardia, która obejmuje inne kręgi kulturowe xD) znają moją prawdziwą rodzinną ksywe przydzielaną kolejnym potomkom rodu xD
Nov 8, 2009 3:13 AM

Offline
Mar 2008
1626
Alucard512 said:
Alucard pochodzi z "Hellsing'a", a 512 pochodzi od szlachetnej liczby 2^9(Skromnej - lepszej niż 2^8 - i nie tak pyskatej jak 2^10 xD), a także od ilości pamięci SD-Ram mojego starego zmarłego już kompa... na jego cześć! xD ALL HEIL 2^9!!
Jak dla mnie, to zwyczajnie Alucard był już gdzieś tam zajęty i musiałeś dorobić numerek :)

Mój pochodzi z gimnazjum. Nazwali mnie tam wiesiek, to sam na potrzeby "netu" zamieniłem "w", na "v"
Nov 8, 2009 3:33 AM

Offline
Oct 2009
167
Drosera- łacińska nazwa rodzajowa roślin mięsożernych -> rosiczek. Mam słabość do drapieżników, nawet w postaci ulistnionej toteż wybrałam właśnie rosiczkę jako moją ulubienicę. Żeby było śmiesznie sama mięsa nie jadam :) Dodatkowo Drosera to nazwa łacińska jako jedna z nielicznych nazw roślin które wryły mi się w pamięć (jestem botanicznym beztalenciem a zoologia to mój żywioł). Generalnie to obrazuje moja skrzywienie psychiczne nabyte w czasie edukacji na kierunku Biologia i ukłon w stronę drapieżników, najciekawszych istot na świecie :] oraz pokazanie, że wcale nie jestem taka cienka z botaniki. Prawie..... :]
87 to rocznik w którym się urodziłam.
Nov 8, 2009 3:39 AM

Offline
Dec 2008
239
Hilf że chciało Ci się myśleć nad taką historią xD

Moj nick jest "przekazywany z pokolenia na pokolenie" ;] Dlaczego ? Otóż jako iż mam na nazwisko Maniewski to innego nicku nieda sie wymyśleć ;] I nawet czasem fajne jaja z tego wychodziły xD
Nov 8, 2009 4:11 AM

Offline
Nov 2008
39
Mój nick wziął się z Bleach'a. Kto ogląda to pewnie wie, że jest tam taka [irytująca] panna co się Hinamori nazywa. No a, że mi się bardzo spodobało to imię i to jak wołali do niej "Hinamori-san" to teraz widać efekty ^^' Później znajome, którym nie chciało się pisać/mówić za dużo wymyśliły skrót - Hin.
Nov 8, 2009 4:36 AM

Offline
Oct 2009
102
UWAGA! Jest to tzw. copy/paste z innego tematu :P Nie chce mi się pisać tego samego, a chcę się jednak nickiem pochwalić XD

Historia nicka, hmm?...

Cóż, wyglądało to mniej więcej w ten sposób - kiedy byłam młoda i piękna... dobra, tylko młoda... zaczęłam chodzić na prywatne lekcje angielskiego.
Pan nauczyciel na samym początku powypisywał nasze imiona na tablicy, a potem powiedział nam jak brzmią po angielsku. Miałam kilka możliwości wyboru, ale stwierdziłam, że najładniej brzmi właśnie Kathlyn.

Minęło kilka lat...

I trafiłam na YT. Kiedy przyszło mi się rejestrować długo myślałam nad nickiem. W końcu doszłam do wniosku, że lubię swoje imię na tyle by używać go jako ksywki. A że oprócz tego bardzo lubię wszystko co psowate i mam słabość do wilków powstało 'KathlynWolf'.

Ale z moich internetowych kont korzysta też mój brat (leniwy jest dziad jak cholera). Kiedy zakładał profil na DA stwierdził, że mnie wykorzysta i będzie się pode mnie podszywał XD Powstała przeróbka mojego nicka: KathWolfie. Stwierdziłam, że jest całkiem przyjemna, a mój młodszy odstąpił mi prawa autorskie XD


Jakkolwiek wśród znajomych funkcjonuję jeszcze pod ksywką Fujoshi, która oddaje mój charakter i zainteresowania najpełniej;)

BTW: Hilf - tak epickiej epickości już dawno nie czytałam. Szacun XD




Nov 8, 2009 9:12 AM
Offline
Sep 2008
33
No dobra... Mój nick wziął się stąd, że nigdy nie pamiętam cyferek- nieważne czy to w haśle, czy w nicku. Dlatego zakładając pocztę wstukałam przypadkową kombinację literek. I tak powstała kenoa której w zasadzie wcale nie lubię.
Bardziej przywiązana jestem do ksywki Lady Dante, która powstała na potrzeby >pewnej strony<. Dante wzięło się od "Dante of the deep forest" z pierwszej serii FMA. Potem doszła miłość do DMC i pastwienie się nad autorem "Boskiej komedii" (bo się zachowywał jak baba >.<). Uznano, że Dante mi pasuje. Potem bawiliśmy się w psychiatryk i powstała Siostra Dante, przerobiona potem na Ciocię Dante.
Był okres, kiedy mówili do mnie "Mysiu" (słodko ;3), ale Mysia wzięła się od bardzo zboczonych rzeczy więc >.>
Na DA funkcjonuję jako zdziknienta, gdyż mając jazdy na temat DMC stwierdziłam, że nie mogę wszędzie wciskać Ciotki Dante bo stwierdzą, że ocipiałam na tym punkcie. No i zdziknięta pasuje do moich reakcji na temat co ładniejszych pracek na DA.
Nie potrafię przywiązać się jakoś bardziej do jednego nicka. Ponoć jestem zbyt powalona, ale ja wolę to nazywać "zmiennością charakteru".

A Hin i tak po prośbie dowaliła mi nickiem Eciulas.
Nov 11, 2009 8:39 AM

Offline
Oct 2009
185
Okej... Nie skomentuję pewnej twórczości, bo mimo wszystko ciekawie się ją czytało x)
Co do reszty - nie za wiele się dowiedziałam. Na te 95 osób w klubie więcej się mogło udzielić, ale ... gdy się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma xD

I teraz czas na mnie <zaciera ręce>


Fantasja
Inspiracji ku temu było kilka.
Zaczęło się od tego, że zachęcona poczynaniami koleżanki, zaczęłam prowadzić bloga, na którym pisałam opowiadanie. Od tamtego czasu wiele się zmieniło - na każdym kroku myślami jestem gdzieś daleko - po prostu fantazjuję.
Oprócz tego lubię bawić się językami. Mieszam polski, angielski, niemiecki, rosyjski, szwedzki, teraz też japoński. Tworzę z tego pokręcone słowa, przekręcam wyrazy.
Dodatkowo, zawsze w jakiś sposób wpływam na ludzi. Przynajmniej się staram i tak to widzę. Przykład? Forum nieźle się ożywiło. Zwłaszcza po mojej ingerencji w temacie Maskotka Klubowa ^^"
Pewien wpływ wywarła też na mnie pewna piosenka...
KLIK

Starając się zachować własną oryginalność, przybrałam więc pseudonim Fantasja. Połączenie słów PL+EN jak i nazwa mnie samej.

Nov 11, 2009 9:42 AM

Offline
Oct 2009
322
Może mi ktoś skrócic historię Hilfa gdyż nie mam czasu jeje czytac bo za długa jest:D( Sorrka hilf:) Co do nicku hmm ogólnie to znajomi mówią do mnie Kriss yoroshiku:)
co do nicków w necie i na konwencie hmm czesto zmieniam Niciki ale na forach itp używam z reguły jednego z czterech Junichi, Sagara, Yusuke i of course Ninomiya^_^

Nov 12, 2009 9:31 AM

Offline
Sep 2009
98
Dosyć standardowy przypadek z mojej strony - pod wpływem potrzeby wymyślenia nicka, użyłem imienia głównego bohatera mojej wówczas ulubionej (i jednej z b. nielicznych, które lubię w gatunku fantasy...) książki, tzn. "Czarnoksiężnika z Archipelagu" Ursuli Le Guin. W zasadzie end of story, jeśli nie znacie tegoż dzieła (a warte jest polecenia, zapewniam).
Nov 14, 2009 4:24 AM

Offline
Sep 2009
84
Nhenharhoth - wymyślone podczas jednej z wielu libacji alkoholowych... Ja w sumie nie wiem czemu ta się nazwałam xD Ale na samo wspomnienie sytuacji kiedy je wymyśliłam, to aż mnie kac łapie :D
Po za tym to dośc oryginalne i trudne do przeczytania :D
Ale na ogół jestem Nenar^^
Nov 16, 2009 1:57 AM

Offline
Mar 2009
224
Nenar, urzekła mnie Twoja historia :D Mi to się kojarzy z pradawnymi z twórczości lovecrafta. Zwłaszcza z Nyarlathotepem. Jest w tym coś podobnego ;D
Nov 16, 2009 7:00 AM
Offline
Jul 2009
1292
Nie miałem żadnego nickname.Zainspirował mnie Jabłuszko(koleś co robi fotki na konach)
Jakoś wszystko schodziło w kierunku Serduszka.Uwielbiany przeze mnie Szatan Serduszko z DB,od dziecka mam znamię serca na lewej stronie prawego łokcia:P,często serce też układa mi się z jedzenia i picia:wylana kawa,masło,ryba i coś tam jeszcze były w kształcie serca(mam fotki:P).Ostatnim aspektem jest moje ciepło i nadmierna troska(Duszek mi powtarza ciągle że za bardzo się przejmuję:P).
Tyle.
batonikAug 25, 2010 9:44 AM
xxx
Nov 16, 2009 9:18 AM

Offline
Apr 2009
146
Hideki - bo tak o!

LoL
Nov 16, 2009 4:35 PM

Offline
May 2009
457
mój nick powstał chyba jeszcze w podstawówce. Mój najlepszy kolega czytał jakieś czasopisma i w jednym wychodził taki krótki komiks pt. "Tymek i Mistrz". Mniejsza z tym o czym był ale że ja mam na imię Tomasz to mojemu koledze skojarzyło się moje imię z tym Tymkiem. A jak chciał czegoś ode mnie to zawsze zaczynał drogi Tymoteuszu.
Dziwny szept, ciemny las, dzikie sny, czarna msza i bóg
Nov 17, 2009 2:20 AM

Offline
Oct 2009
750
ZNAM TO! XD
Też czytałem w gazecie. ^^
Tyle że mistrz zawsze się zwracał Mateuszu, a Tymek zawsze go poprawiał że nazywa się Tymoteusz.
I have spoken. So it is written. So it shall be done.
Nov 20, 2009 2:27 PM

Offline
Sep 2009
98
Tymek i Mistrz... mate, jesteś teraz personifikacją kultu tego dzieła x) również czytałem.
Dec 18, 2009 8:08 PM

Offline
Feb 2009
38
_-_
Eee... Historia Hilfa jest wyssana z palca i prawdopodbnie prawdziwa podobna do Nherhesfdsdh...cośtam (sorry stary ^^')

Pobźdźubdziul Mode ON:
1.Jeść
2.Jeść mięsiste, futrzaczki o słodkich pyszczkach i dupkach.
3.Mięsiste futrzaczki o słodkich puszczkach i dupkach=koty.
4.Jeść Koty=Alf.
5.R.
6.R+Alf=RAlf=RALF=Ralf.

A tak naprawdę to skrót:
RapeAndLickFemale xDDD

Btw.
Rosiczka to nazwa rodzajowa. Najpopularniejszy gatunek (występujący w borach torfowych na terenie całej polski) to Drossera Rotundifolia ^^
Even troll need a hug!
Dec 19, 2009 5:28 AM

Offline
Oct 2009
167
Fakt, że rodzajowa ale nie udawaj że się znasz bo: piszę się przez jedno s a poza tym rotundifoila z małej :P i rośnie nie tylko na terenach borów torfowych <chociaż ja bym tego tak nie nazwała, raczej bór bagienny> :P :P :P
AngieHimeDec 19, 2009 5:35 AM
Dec 19, 2009 6:00 AM

Offline
Feb 2009
38
Może i jestem lamom, ale studiowałem rok biologie na UAMie ^^

A pozatym ty też się pomyliłaś xDDDD

1:1 ^^
Even troll need a hug!
Dec 19, 2009 6:36 AM

Offline
Oct 2009
167
Jak na UAMie to wszystko wyjaśnia :P
I nie 1:1 tylko 3:1 dla mnie bo ja w twoim poście znalazłam 3 błędy :P
Dec 19, 2009 7:42 AM

Offline
Feb 2009
38
Nie będę ulegał Twoim trollowym zapędom. W dyskurs o poziomie poznańskich uniwersytetów się nie wdaje, a to kto popełnił więcej błędów to już nie Tobie, ani Mnie oceniać ^^

Pozostańmy przyjaciółmi, cokolwiek to dla Ciebie oznacza ;*
<3

A możecie nie spamować w tym dziale? Spamernia od tego jest xP - Angel^^
Podpisuję się pod tym - HilF xD
hilfmanDec 19, 2009 11:23 AM
Even troll need a hug!
Aug 10, 2010 11:50 AM

Offline
Jul 2010
3
spodnie- mój nick nie ma histori, jedyna rzecz jaką miałem na sobie podczas rejestracji i pierwszy nick z około 250 którego nie odrzucił i tak już zostało(rejestracja zajeła mi ponad 2godziny)
Aug 10, 2010 11:54 AM
Offline
Nov 2008
450
Hm, moj nick z mala jest raczej zwyczajny, poprostu zdrobnienie od dlugiego imienia (Remigiusz)
Aug 10, 2010 1:33 PM

Offline
Sep 2008
218
Mój nick powstał gdzieś tam za pradawnych czasów, jak miałem ogromną fazę na Slayersów (jeszcze jak na RTL7 lecieli :P), chyba moją ulubioną postacią tej serii jest Zelgadis, ale jako, że zawsze gadali "Zergadis", a Japończycy i tak "r" od "l" nie rozróżniają chciałem sobie na onecie założyć maila z takim nickiem - niestety, "zergadis" było już zajęte, więc wziąłem "zergadis0", a jako, że wolę być rozpoznawalny w necie, a zdałem sobie sprawę, że nie ma ani jednej drugiej osoby, która używała by kiedykolwiek gdziekolwiek tego samego nicka - zostałem przy nim, i używam go gdziekolwiek, gdzie się zarejestruję :).
Aug 10, 2010 10:54 PM

Offline
Aug 2009
277
Yoggi bo... ten nick jest prawie tak zajebisty jak ja
H+
Aug 21, 2010 2:24 AM

Offline
Sep 2009
84
Nhenharhoth ---- tak długie i trudne do wymówienia, że aż fajne ;P
Wielki kam back napaleńca przy okazji, więc się wybitnire więcej rozpisze ;3

Aczkolwiek troche inspirowane Lovecraftem i takie tam ;) Ważne, by wpadał w pamięć :D
Aug 21, 2010 2:37 PM

Offline
Jun 2010
185
Kurde człowieku masz dar do wyszukiwania starych postów :P
No cóż jak już ktoś wygrzebał tak stary temat no to ja coś napiszę.

Noxagon - jego pochodzenie jest niezwykle stare , oznacza Iryjskiego Boga , płodności , który był królem wszystkich wszechmocnych. Cechował się on pięknem , inteligencją i gracją. Taki opis pasował do mojej osoby wiec użyłem takiego nicku :P

A tak na serio moje pseudo pochodzi o gry NoX , która ma już dobre z 12 lat jak i nie więcej , kiedyś gdy wchodziłem do społeczeństwa internetowego do tej nazwy dodałem -agon i tak wyszedł mój nick. Swoją drogą kiedyś jeszcze przez pewien czasz używałem Devillord no ale swoiste "Nox" bardziej mi i moim kumplom się podobało.
Żona i tatami są najlepsze, gdy nowe
Pasta sojowa, która wygląda jak pasta sojowa, nie jest dobra pastą sojową.
Aug 22, 2010 3:55 AM

Offline
Sep 2009
84
No wiesz.. mnie tu nie było od ho ho ;P
Aug 22, 2010 5:30 AM

Offline
Dec 2008
415
Nhenharhoth said:
No wiesz.. mnie tu nie było od ho ho ;P


Ale o swoim nicku pisałaś już... xDD
Kocie uszy: +50 do słodkości, +20 do zajebistości, +10 do telekinezy, +10 do tolerancji angielskiego dubbingu, special skill do miauczenia jak kot + aura mruczenia

=^.^=





Aug 23, 2010 2:17 PM

Offline
Sep 2009
84
Dlatego warto było sie przypomnieć xD
Aug 24, 2010 11:07 AM

Offline
Dec 2008
415
Nhenharhoth said:
Dlatego warto było sie przypomnieć xD


A no to inna sprawa^^
Kocie uszy: +50 do słodkości, +20 do zajebistości, +10 do telekinezy, +10 do tolerancji angielskiego dubbingu, special skill do miauczenia jak kot + aura mruczenia

=^.^=





Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Cotygodniowy spontan xD ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Kosa - Oct 17, 2009

1249 by Olgierdou »»
Dec 25, 2017 11:38 AM

» Lubię zapach druku o poranku, czyli co ostatnio czytaliśmy...

_Ryuji_ - May 7, 2010

44 by oliwowy »»
Oct 22, 2017 10:08 AM

» Przywitalnia ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

hilfman - Aug 25, 2009

749 by oliwowy »»
Oct 22, 2017 10:06 AM

» Woodstock 2012

hilfman - Jul 1, 2012

7 by Alucard512 »»
Jul 7, 2012 3:47 PM

» Spamernia XD ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Harmleikur - Sep 27, 2009

432 by Remik »»
Jan 25, 2012 12:38 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login