Forum Settings
Forums
New
Oct 1, 2012 2:39 AM
#1

Offline
May 2009
2364
Jak w temacie, możemy się rozpisywać na temat naszych ulubieńców. <3
Reply Disabled for Non-Club Members
Oct 3, 2012 3:51 AM
#2

Offline
Aug 2011
3
Makunouchi Ippo (Hajime no Ippo) - moja ulubiona postać z serii sportowych, samo anime uważane jest za najlepsze z tego gatunku, jednak nie tutaj dane jest mi się o tym rozpisywać. Jest osobą nieśmiałą, troskliwą, co początkowo kończy się znęcaniem nad nim ze strony rówieśników. Przykładem od zera do bohatera pokazuje innym, że ciężka praca się opłaca, zdobywając przy tym szacunek innych oraz nowe znajomości. Na rok 2014 prawdopodobnie wyjdzie sequel tego anime, więc Ippo powróci w wielkim stylu ;)

___________


Honda Goro (Major) - baseball, najbardziej popularny gatunek sportu w seriach anime. Możemy obserwować pasję chłopaka od małego. Zafascynowany grą swojego ojca ma przed oczami tylko baseball. Przez wiele sezonów tej serii widzimy, jak chłopak goni za swoim marzeniem. Nie boi się podejmowania wyzwań, ba, stawia sobie wręcz niewiarygodne cele np. stworzenie drużyny od zera i chęć pokonania najlepszej drużyny w rejonie. Pewny siebie, pomimo wielu kontuzji nie poddaje się i daje z siebie zawsze 100%.

___________


Kitamura Kou (Cross Game) - znów baseball. Bardzo pewny siebie chłopak, w serii śledzimy również jego sprawy sercowe, chyba właśnie dlatego tak bardzo go lubię. Nie owija w bawełnę. Jako Miotacz chce narzucać piłki z niewiarygodną wręcz szybkością oraz zagrać na Koshien.



Wymieniłem tylko trzy postacie, mógłbym wymienić ich masę, jednak trzeba się jakoś ograniczać :P
Ps. zapraszam chętnych, którzy nie mieli jeszcze zaszczytu zapoznania się z tymi tytułami na moją stronę - www.animeonmusic.pl ;)


Oct 3, 2012 6:49 AM
#3

Offline
May 2009
2364
Ja lubię tak :
Kuroko No basketb
Aomine
Kuroko
Kise
Prince of tennis
Shiraishi
Atobe
Echizen
Fuji

I podobne jak Peskus Goro i Ippo xd:3
May 29, 2013 12:53 AM
#4

Offline
Jan 2011
798
Ożywiając nieco klub~

Niezmiennie i niezaprzeczalnie, moim numerem jeden, jeśli chodzi o sportówki (i ogólnie) jest Yukimura Seiichi z Prince of Tennis. Co prawda za dużo 'występów' w anime nie miał, ale to wystarczyło do pokochania go. Uwielbiam to, że na korcie, podczas meczu jest bezwzględny (nazywany Bogiem, ale ja porównałabym go raczej do Diabła xD), a poza nim słodki i kochany... dosłownie do rany przyłóż. Jedyna wada to to, że go tak mało w serii. :c

Numer dwa, a właściwie jeden razem z Yukimurą to Fuji Shuusuke, również z Prince of Tennis (ledwie się powstrzymuję od wyróżnienia większej ilości chłopaków z tej serii... co ja poradzę, że tyle tam genialnych bohaterów?). Podczas oglądania anime, nie raz doszłam do wniosku, że Fujiko-chan to sadysta i mściwa menda ukrywająca się pod anielskim uśmiechem i właściwie... rzadko kiedy dająca to po sobie poznać, ale jednak. Z drugiej strony, podobnie jak Yukimura, kochany i przyjacielski.

Poza tą dwójką żadnego innego bohatera nie darzę aż taką sympatią, chociaż lubię wielu. Na wyróżnienie zasługują: Kikumaru, Atobe, Inui, Momoshiro, Kin-chan, Oshitari Yuushi (Prince of Tennis), Tokuchi Toua (One Outs), Tatsumi Takeshi (Giant Killing), Araki (Area no Kishi), Gino (Giant Killing). I Midorima i Kuroko z Kuroko no Basket.
Wystarczy. :D
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» [Zabawa] Odliczanie do 50,000

Otaku-Aniki - Oct 1, 2012

10 by Cafer »»
Apr 1, 2014 2:20 PM

» [Zabawa] Piosenka na daną literę alfabetu:3

Otaku-Aniki - Oct 1, 2012

2 by Otaku-Aniki »»
Oct 4, 2012 3:47 AM

» Muzyka z Anime ~

Otaku-Aniki - Oct 1, 2012

1 by Peskus »»
Oct 3, 2012 4:13 AM

» Śmieszne filmiki związane z Anime sportowymi :3

Otaku-Aniki - Oct 1, 2012

2 by Otaku-Aniki »»
Oct 1, 2012 8:42 AM

» Karty członkowskie ~info ~

Otaku-Aniki - Oct 1, 2012

0 by Otaku-Aniki »»
Oct 1, 2012 3:04 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login