Forum Settings
Forums
New
Oct 13, 2008 8:31 AM
#1

Offline
Oct 2008
96
Latvijā:
Anime.lv Valoda: RUS
Otaku.lv Valoda: LAT
Anime Blog Valoda: LAT
Deep.lv torrent tracker Valoda: RUS/LAT
Anime San online veikals Valoda: RUS/LAT
Blogs par anime un ne tikai Valoda: LAT
zenofexOct 19, 2008 3:17 AM
Reply Disabled for Non-Club Members
Oct 15, 2008 10:58 AM
#2

Offline
May 2008
25
Oh, lol. Links uz stulbeņu fermu otaku.lv xD
Oct 15, 2008 12:12 PM
#3

Offline
Oct 2008
96
Njā, publika tur ir raiba, no tās labi ja 10% regulāri skatās animi vai lasa mangu. Bet nu... tā ir viena no Latvijas otaku breeding grounds
Oct 15, 2008 12:24 PM
#4

Offline
Sep 2008
52
Es tur tikai nesen pieregistrējos un tik dažas reizes tik ieeju. Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
I laugh in the face of danger. Then run and hide until it goes away.
[Xander]
Oct 15, 2008 1:15 PM
#5
Offline
Dec 2007
1
Es par sevi arī nevarētu teikt, ka regulāri skatos vai lasu, bet tā lieta patīk, vienkārši nepietiek laika visam.
Oct 15, 2008 1:24 PM
#6

Offline
Jul 2008
27
Joker_ said:
Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
Bet man tomēr šķiet jauki, ja var arī latviski pamuldēt par anime. xD
Oct 15, 2008 1:49 PM
#7

Offline
Sep 2008
52
Tramvajs said:
Joker_ said:
Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
Bet man tomēr šķiet jauki, ja var arī latviski pamuldēt par anime. xD

Varbūt tāpēc ka nav pierasts par tādām lietām latviski runāt. Nju tagad domāju to mainīt. Varbūt sanāks. =]
I laugh in the face of danger. Then run and hide until it goes away.
[Xander]
Oct 15, 2008 1:53 PM
#8

Offline
Jun 2008
21
Tramvajs said:
Joker_ said:
Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
Bet man tomēr šķiet jauki, ja var arī latviski pamuldēt par anime. xD


piekrītu. Un iekš otaku.lv ir pietiekami atsaldētu otakiešu :lol:
Oct 15, 2008 2:02 PM
#9

Offline
Sep 2008
52
IronSoul said:
Tramvajs said:
Joker_ said:
Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
Bet man tomēr šķiet jauki, ja var arī latviski pamuldēt par anime. xD


piekrītu. Un iekš otaku.lv ir pietiekami atsaldētu otakiešu :lol:


Heh... esmu starp tiem otakiešiem. Nesen par tādu kļuvu...Tākā vēl nav īpaši iegājies, nju ja tā var izteikties... huh
I laugh in the face of danger. Then run and hide until it goes away.
[Xander]
Oct 15, 2008 2:03 PM

Offline
May 2008
25
IronSoul said:
Tramvajs said:
Joker_ said:
Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
Bet man tomēr šķiet jauki, ja var arī latviski pamuldēt par anime. xD


piekrītu. Un iekš otaku.lv ir pietiekami atsaldētu otakiešu :lol:


Tici man, es tur esmu piedzīvojis tikai un vienīgi šausmas. Tā publika ir drausmīgākā publika ko jebkad esmu redzējis. Tad es labāk sēžu 4chan /b/ un skatos SDN un tubgirl variācijām, nekā atgriežos otaku.lv
Oct 15, 2008 2:12 PM

Offline
Sep 2008
52
bladez said:
IronSoul said:
Tramvajs said:
Joker_ said:
Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
Bet man tomēr šķiet jauki, ja var arī latviski pamuldēt par anime. xD


piekrītu. Un iekš otaku.lv ir pietiekami atsaldētu otakiešu :lol:


Tici man, es tur esmu piedzīvojis tikai un vienīgi šausmas. Tā publika ir drausmīgākā publika ko jebkad esmu redzējis. Tad es labāk sēžu 4chan /b/ un skatos SDN un tubgirl variācijām, nekā atgriežos otaku.lv


Hmm... neskan īpaši uzmundrinoši, drīzāk baigi biedējoši. Nju pagaidām par to vietu neko nevaru teikt, jo labi, ja kādas 4 reizes tur esu bijusi.
I laugh in the face of danger. Then run and hide until it goes away.
[Xander]
Oct 15, 2008 2:18 PM

Offline
Jun 2008
21
bladez said:
IronSoul said:
Tramvajs said:
Joker_ said:
Es vairāk pa ārzemju forumiem vazājos. Kkā vairāk piesaista... nez.
Bet man tomēr šķiet jauki, ja var arī latviski pamuldēt par anime. xD


piekrītu. Un iekš otaku.lv ir pietiekami atsaldētu otakiešu :lol:


Tici man, es tur esmu piedzīvojis tikai un vienīgi šausmas. Tā publika ir drausmīgākā publika ko jebkad esmu redzējis. Tad es labāk sēžu 4chan /b/ un skatos SDN un tubgirl variācijām, nekā atgriežos otaku.lv


Tas gan ka tur ir atsaldeņi galīgie padaudz :D Un 100% piekrīti ka labak ir sēdēt 4chan es gan darba laikā sēžy /hr/, /o/, /w/ un /wg/. Un ļoti reti /hc/ un /b/

es gan dažus esmu pāris reizes saticis dzīvē un ir ok tauta. Bet tie gan ir uz pirkstiem skaitāmi :)
Oct 15, 2008 2:35 PM

Offline
Jun 2008
21
ā jā saite viena kur ir daudz otaku ir deep.lv
Oct 15, 2008 9:42 PM

Offline
Oct 2008
96
Deep.lv jā,tur ir daudz anime cienītāju (man vārds otaku īstenībā nepatīk, bet nez... varbūt ka ir arī otaku :D) Un deep'a trackeris ir vieta kur ātri nokačāt animi, jo lietotāji pamatā ir no Latvijas.

Bet, par otaku.lv Nekad nebiju iedomājies, ka par to vietni radies šāds uzskats, lol. Kā vienam no moderatoriem vienkārši ir interesanti, kāpēc tā, un ko tur varētu darīt lai būtu mazāk atsaldeņu un vairāk atbilstošās publikas? :)
Oct 15, 2008 10:29 PM

Offline
May 2008
25
zenofex said:
Deep.lv jā,tur ir daudz anime cienītāju (man vārds otaku īstenībā nepatīk, bet nez... varbūt ka ir arī otaku :D) Un deep'a trackeris ir vieta kur ātri nokačāt animi, jo lietotāji pamatā ir no Latvijas.

Bet, par otaku.lv Nekad nebiju iedomājies, ka par to vietni radies šāds uzskats, lol. Kā vienam no moderatoriem vienkārši ir interesanti, kāpēc tā, un ko tur varētu darīt lai būtu mazāk atsaldeņu un vairāk atbilstošās publikas? :)


Šaubos, ka tur kautko var darīt lietas labā. Noteikumi itkā ir savā vietā, bet man pat moderātori un administrātori ir, kā saka, "braukuši augumā".
Oct 15, 2008 11:45 PM

Offline
Sep 2007
234
bladez said:
Šaubos, ka tur kautko var darīt lietas labā. Noteikumi itkā ir savā vietā, bet man pat moderātori un administrātori ir, kā saka, "braukuši augumā".

Ja pavisam godīgi - pēc neliela ieskata Tevis atstātajos postos forumā, liekas, ka pāris uzbraucieni nebūt nav bijuši nepamatoti.

Lai kā - man jau liekas, ka tur praktiski visi ir dabūjuši pa kādam uzbraucienam vienīgā atšķirība ir tā, vai spēj saprast par ko tas ir un ko darīt lietas labā vai vienkārši aizbēgt.
Oct 16, 2008 4:29 AM

Offline
Mar 2008
1657
Šitādas briesmas lasot nemaz negribas iet tur iekšā.. :D bet gan jau ka laiks būs lieks būs ''jaiemet acs''kas un kā tur i..
Oct 16, 2008 4:37 AM

Offline
Oct 2008
96
Lai nu kā, šeit neviens "nebrauks augumā", ja pats nesāksi braukt :D This land indeed is made for love and peace! ^^
Oct 17, 2008 4:00 PM

Offline
Oct 2007
3
Anyway i better prefer anime.lv...Well yeah i don't speak latvian too good, but anime.lv is created by guys who make all animefests and created an anime+ store and there is always some fresh information about upcoming otaku events. And a lot of other stuff to talk about..compering to otaku.lv where last comment was posted5 month ago.
Oct 18, 2008 3:29 AM

Offline
Mar 2008
16
Jēziņ, jūs jau par nabaga Otakiju runājat tā kā kaut kādi nezin kas. Augstākā mēra otakiešiem vajag īpašu publiku, kas ir tādi paši kā viņi. o_o Cilvēki bez dzīves un plašām erotiskajām fantāzijām. ¦D
Oct 18, 2008 6:17 AM

Offline
Mar 2008
1657
Tāds viens jautājums kas ir otakieši? un otaka...
Oct 18, 2008 7:15 AM

Offline
Jul 2008
27
http://en.wikipedia.org/wiki/Otaku

Ja Tu tā to domāji. ;D Vārdu sakot, cilvēki, kas mazliet vai stipri par daudz aizrāvušies ar anime un ar to saistītajām lietām. xD
Oct 18, 2008 7:25 AM

Offline
Oct 2008
96
Otaku nav mazliet aizrāvušies, otaku ir stipri aizrāvušies XD Stipri par daudz arī var teikt :) Bet varbūt viņa(viņš) domāja otaku.lv forumiešus :)
Oct 18, 2008 8:46 AM

Offline
Jul 2008
27
Labi, doma nemainās- par daudz ir par daudz. :D
Oct 18, 2008 10:49 AM

Offline
Sep 2007
234
miiyo said:
Jēziņ, jūs jau par nabaga Otakiju runājat tā kā kaut kādi nezin kas. Augstākā mēra otakiešiem vajag īpašu publiku, kas ir tādi paši kā viņi. o_o Cilvēki bez dzīves un plašām erotiskajām fantāzijām. ¦D
><


Un vēl tikai komentārs par Elfon teikto:
Par post-u biežumu protams ir pārspīlēti, bet jautājumā par to, ka anime.lv ir krutāks:
Sen jau zināms, ka Latvijas otakieši (un ne tikai) nosacīti dalās latviešu un krievu valodā runājošajos, kas attiecīgi apdzīvo otaku.lv un anime.lv un tā kā liela daļa šo pasākumu organizatori iekš anime.lv ne īpaši labi runā latviešu valodā, tad arī krievu valodā nerunājošā publika iekš otaku.lv par notiekošajiem pasākumiem nereti uzzin pēdējie - kad kāds, kas ceļo pa abiem, iedomājas, ka varbūt arī otaku.lv biedriem tas varētu interesēt. <<
Oct 19, 2008 11:47 PM

Offline
May 2008
25
Parcik otaku.lv esmu izraidīts, un priekš anime.lv es nezinu krievu val. pietiekami :D visiem pārējiem es varu ieteikt šādu saitu:

http://allianora.forumotion.com/index.htm

Anime+GFx=Allianora ^.^ .

Tieši no turienes es uzzināju par MAL.
Oct 20, 2008 12:11 AM

Offline
Oct 2008
6
hmm atcereejos veel vienu diezgan bagaatiigu anime trackeri, tikai vieniigi tur ir ar ru tulkojumu - tb.animereactor.ru . katraa zinjaa pirms atklaaju deep, lielaakoties no animereactor vien vilku.
Oct 20, 2008 12:21 AM

Offline
Oct 2008
96
Ja man vajag krieviski tulkotu animi, parasti apciemoju torrents.ru - ļoti daudz un bagātīgi pārstāvēti torrenti. Krieviski man animi vajag visbiežāk lai aplaimotu māsas ar animi, jo viņas nemāk angliski tik labi, lai sekotu subiem :(
Oct 21, 2008 2:05 AM

Offline
Oct 2008
6
principaa viss kas ir torrents.ru ir animereactor.ru jo uploaderi ka reiz ar ir tie pashi kas vinjas tulko, vieniigi tas, ka ir probleemas ar complete pakaam, lielaakoties vinji pa seerijaam liek iekshaa.
Oct 29, 2008 2:13 PM

Offline
Oct 2008
11
Es nesen pieregojos otaku.lv , bet esmu pamanījis ka tas forums ir pamiris. :(
Oct 29, 2008 2:25 PM

Offline
Sep 2007
234
mangakid said:
Es nesen pieregojos otaku.lv , bet esmu pamanījis ka tas forums ir pamiris. :(

Mēdz vispār būt, ka tur pakluss, bet, ja Tev rodas tāds iespaids un pats arī neizrādīsi dzīvības pazīmes, tad arī nekas nemainīsies. :3
HarasenOct 29, 2008 2:30 PM
Oct 31, 2008 11:20 AM

Offline
Oct 2008
11
Gin-chan said:
mangakid said:
Es nesen pieregojos otaku.lv , bet esmu pamanījis ka tas forums ir pamiris. :(

Mēdz vispār būt, ka tur pakluss, bet, ja Tev rodas tāds iespaids un pats arī neizrādīsi dzīvības pazīmes, tad arī nekas nemainīsies. :3


Bet kāda velna pēc man tur jāsēž ja cilvēki tur reti iet iekšā. Dažās vietās nav postots vairāk par gadu. Kaigan biedrība nedarbojas vispār. Mošen uztaisīt jaunu latviešu anime forumu. Piemēram kas līdzinātos http://anime.com.ru (piemērs).
^_^
Oct 31, 2008 11:42 AM

Offline
Sep 2007
234
mangakid said:
Gin-chan said:
Bet kāda velna pēc man tur jāsēž ja cilvēki tur reti iet iekšā. Dažās vietās nav postots vairāk par gadu. Kaigan biedrība nedarbojas vispār. Mošen uztaisīt jaunu latviešu anime forumu. Piemēram kas līdzinātos http://anime.com.ru (piemērs).^_^


Tas nu gan ir pārspīlēti, ka reti iet. Un pārsvarā aktīvi tiek runats pat ro, kas aktuāls. (Ja nav nekā jauna/īpaša, tad arī tikai ieiet, paskatās un iziet, neatstājot nevienu komentāru.) Kā arī - ja kāda anime tika rādīta pirms gadiem diviem un visi skatijās, aktīvi komentāja, tad protams, tiem, kas to noskatās tikai tagad vairs nav interesanti, bet vienmēr var atstāt kādu komentāru un neviens par to nesitīs.
(Ja nu vienīgi tik ļoti sprēgā, ka sāk jau krist uz nerviem, obligāti atradīsies kāds vecais kadrs no kura saņems kādu uzbraucienu... par to jau šeit tika apspriests - tā tiek aizbaidīti ļoti daudzi jaunpienācēji.)
Bet, piem. Kas Tev otaku.lv pietrūkst? Ja ir kāda Tev nozīmīga tēma, kas tur vēl nav apstpriesta - izveido topic-u un noteikti kāds iesaistīsies. (Tas gan protams, jādara noteikumu robezās - topic-am jābūt pareizajā vietā un pietiekami saistītam ar foruma galveno tēmu - anime/manga/japan stuff, jo ir arī citi forumi citām interešu grupām.)

Un par juna veidošanu... meh man piemēram tīri labi patīk otaku.lv un diez vai ietu uz kādu citu letiņu forumu par to pašu tēmu.
Man nudien liekas, ka tā vispārīgi forumam nav ne vainas un ja ko nevaru dabūt otaku.lv atrodu citos specifiskākos ārzemju forumos.
Nov 1, 2008 9:39 AM

Offline
Oct 2008
11
Tajā saitā kuru es uzrakstīju ir ne tikai forums, bet arī html lapas, čats (tas tā), anime radio un citas funkcijas.
Nov 1, 2008 10:07 AM

Offline
Sep 2007
234
mangakid said:
Tajā saitā kuru es uzrakstīju ir ne tikai forums, bet arī html lapas, čats (tas tā), anime radio un citas funkcijas.
Tas daudz neko nemaina. Ja nezināji - letiņiem ir arī tāds animeblog.lv un tam arī godīgi sakot nav diez ko liela piekrišana.

Tāpēc, ja gribi ko jaunu, tad tam jābūt kam ūber-ūber. Diez vai to var panākt ar čata vai radio pievienošanu.
Nov 7, 2008 2:16 AM

Offline
Oct 2008
68
mangakid said:
Bet kāda velna pēc man tur jāsēž ja cilvēki tur reti iet iekšā

Forumos nevajag sēdēt un tērēt laiku. Ir jāskatās anime!
Forumā tikai ieiet, paskatās vai kāds jauns komentārs parādījies, dažreiz uzraksta kādu komentāru un iziet... un tālāk jāskatās anime. :D
HikarulvNov 14, 2008 5:20 AM
Oct 30, 2009 6:07 AM
Offline
Aug 2009
3
http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=132258&grouplanguage=lv

draugiem.lv anime un mangas grupa, nav īpaši aktīva bet varbūt kādreiz
Oct 30, 2009 7:55 AM

Offline
Mar 2008
1657
esi i šijā Anime un šijā ^Anime^ abās ir pāri par tūkstots biedriem samērā aktīvi bet es reti tur ieeju.. :D
Oct 31, 2009 10:51 AM
Offline
Aug 2009
3
Paldies, searchā šos nevarēja atrast :)
Dec 21, 2009 2:08 PM

Offline
May 2008
25
Par cik šeit ir liela daļa Deep a.k.a Filebox lietotājbāze/administrācija, vēlējos pajautāt, kur tad ir palicis lielākais anime torrentu trakeris Latvijā? Redirektojas uz to krapaino quantripu elvē.
Dec 22, 2009 2:11 PM

Offline
Feb 2009
55
Es arī gribētu uzzināt kas tas par quantrip un kāpēc mani novirza uz to lapu kad ievadu filebox.lv adresi?
Dec 25, 2009 3:42 PM

Offline
Dec 2008
34
me too! man vēl jāpabeidz kačāt anime :D
dank meme
Dec 26, 2009 2:30 AM

Offline
Oct 2007
264
FB = dead.
admin2 nejauks un laikam pārdevis savdabīgu reklāmas veidu (redirectu)
No tā domēna ir redirects uz to quantrip.

Tā vietā tagad ir vēl pilnībā neuzstutētais:
http://chaoslv.com

Tur ir vecā FB lietotāju datubāze, taču nav torrentu un pāris citu datubāžu dati.
Dec 29, 2009 8:42 AM

Offline
Apr 2009
1
Latvijā:

www.animeclan.lv

Lielākoties latviski runājoša publika, pārsvarā dažādas diskusijas, ne tikai par anime un manga, kaut arī veidots tikai anime/manga apspriešanai.
Jan 4, 2010 7:42 AM

Offline
May 2008
25
Cilvēkiem patīk Dramalama, un man tādas aizdomas, ka pie FB aizvēršanās ir vainojama kārtējā dramalama. Tāpēc es nekad neatbalstu nekādu čupošanos trakeros.
Mar 10, 2010 4:38 AM

Offline
Oct 2007
264
Filebox jau it kā ir atpakaļ, taču njā.
Apr 9, 2010 9:57 PM

Offline
May 2008
25
Gawers said:
Filebox jau it kā ir atpakaļ, taču njā.


Bet atkal pazudis. Laikam Fileboxam nav lemts :/ ...
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» MAL - How much anime have we seen?

Harasen - Feb 4, 2009

11 by Toster »»
Mar 8, 2019 10:31 AM

» Gaming/Anime Discord sever :''D

MnjauTheCat - Mar 20, 2017

0 by MnjauTheCat »»
Mar 20, 2017 10:33 AM

» Fandom.lv - japāņu kultūras un anime forums

magicalmegija - Jun 17, 2016

6 by teachmesenpai »»
Sep 24, 2016 1:49 PM

» Animeforums.lv

Kefss - Dec 12, 2015

1 by zanmon »»
May 24, 2016 1:21 PM

» Skype

CriMMz - Feb 26, 2014

12 by ByKawai »»
Mar 20, 2015 4:22 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login