Forum Settings
Forums
New
Jul 23, 2012 11:09 PM
#1

Offline
Sep 2009
1978
Jak w temacie, możemy się rozpisywać na temat naszych ulubieńców. <3

So, let's go!
Reply Disabled for Non-Club Members
Jul 24, 2012 8:48 AM
#2

Offline
Mar 2011
353
Midorima - uwielbiam jego tsundere osobowość, wszystkie przedmioty na szczęście, obsesję na punkcie horoskopu oraz rikszę (którą jest tylko wożony xD). Ponadto ma okulary, a ja uwielbiam facetów w okluarach ^^
Takao - jest naprawdę towarzyski i przyjacielsko nastawiony do wszystkich. Potrafi sobie świetnie poradzić nawet z Midorimą. To jest prześmieszne, kiedy mu dokucza i dogaduje ;-) Lubię jego umiejętność, dzięki której walczył na równi z Kuroko.
Kiyoshi -

Murasakibara -

Kise - lubię jego miłe usposobienie oraz kiedy dodaje "-cchi". Ponadto ze wszystkich umiejętności prezentowanych przez zawodników, jego podoba mi się najbardziej.

Riko - jedna z fajniejszych bohaterek, z którymi zestknęłam się w ostatnim czasie. Jest miła (ale kiedy trzeba, potrafi ustawić wszystkich do pionu), mądra i naprawdę ciężko pracuje.
Poza tym lubię też Aomine, Hyuuge, Kuroko i Kagamiego.
_Cassiopeia_Aug 8, 2012 11:46 AM
Jul 25, 2012 4:02 AM
#3

Offline
Sep 2009
1978
Najbardziej lubię Kise, głównie z tych samych przyczyn, co _Cassiopeia_ (: Miłe uosobienie (nie przepadam za postaciami, które wszystkim okazują wrogość, uch), radosny, reaktywny, no i podobają mi się jego kolczyki <3

Kagami - uwielbiam jego ambicję, niektóre odzywki, podejście do szkoły i to, że dla koszykówki jest w stanie zrobić bardzo dużo.
Riko również lubię, bardzo zaradna dziewczyna. Miło się taką ogląda po przebrnięciu przez tłum większości idiotek z innych serii, bleh.
Jul 27, 2012 3:28 AM
#4

Offline
Mar 2012
164
Kagami, Kagami i jeszcze raz Kagami. Jest cudowny, taki zawzięty! Lubię jak się kłóci z Kuroko ;p
Jul 28, 2012 1:15 PM
#5

Offline
Aug 2010
114
Moim ulubieńcem jest zdecydowanie Kuroko. Mało mówi, jest ciuchutki i kochany~ Zaraz po Kuroko pasuje się oczywiście Kise, którego nie da się nie lubić. Jest strasznie sympatyczny, dużą rolę odgrywa też Kimura Ryohei- jego seiyuu, którego ubóstwiam. Lubię również Riko i Murasakibarę.
Jul 30, 2012 11:31 AM
#6

Offline
Feb 2009
19
Kise. Zdecydowanie. XD Ładnie wyglądał, jak płakał i kupił mnie właściwie od początku... >< Chociaż byłam trochę sfrustrowana, jak kopiował Kagamicchiego. :D
Jul 30, 2012 1:41 PM
#7
Offline
May 2012
29
Moją ukochaną postacią jest Kise ^^ Kocham jego osobowość - jest taki uroczy, ciepły i przyjazny, jak dodaje "cchi" do imion oraz jego umięjętność kopiowania innych zawodników. Poza tym bardzo często mnie rozbawia, no i jest przystojny, co również dodaje mu więcej plusów :D
Oprócz Kise kocham również Kagamiego - za jego osobowość, za to że nigdy się nie poddaje, no i za to że kiedy ma się zmierzyć z trudnym przeciwnikiem to naprawdę się z tego cieszy.
Uwielbiam również Aomine i Kuroko oczywiście ; )
Aug 1, 2012 3:37 AM
#8
Offline
Jan 2012
1
Kagami of course. :D Kocham jak na końcu zdania po krótkiej przerwie dodaje "-desu". I jeszcze ten jego strach przed psami. =w=
Aug 7, 2012 1:37 PM
#9

Offline
Jun 2011
2050
Moją ulubioną postacią jest zdecydowanie Kuroko. Trudno mi w sumie napisać dlaczego, ale już od początku go pokochałam. Strasznie podoba mi się jego oryginalność - szczególnie unikatowy sposób gry, ale również jego zachowanie. Kocham momenty, kiedy tak pojawia się znienacka i wszystkich zaskakuje. Dodatkowo wygląda genialnie, kiedy ktoś go naprawdę zdenerwuje. Podobno właśnie najgorzej jest denerwować spokojne osoby.
Na drugim miejscu znajduje się Aomine. Mimo, że były momenty, w których naprawdę denerwowało mnie jego podejście do Kuroko, to koniec końcem, naprawdę pokochałam tę postać. Zresztą już od początku nie mogłam się napatrzeć na jego styl gry *.*
Oprócz tego naprawdę kocham Kise, Kagami'ego i Hyuugę. Jakoś mam ogromną słabość do postaci z Kuroko no Basket.
Aug 9, 2012 9:14 AM

Offline
Oct 2009
2394
ile osób sie zdziwi, jeżeli powiem że najbardziej z całego KuroBas wielbię Kasmatsu? ;D kręcą mnie jego skarpetki do kolan, jego wygląd, charakter, nieziemskie oczy, zachowanie w stosunku do Kise i całej drużyny, a kiedy dowiedziałam się, że jest bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet i gra na gitarze kocham go jeszcze bardziej. i trochę czuje się osamotniona (ale nie za bardzo, w końcu mam jakąś postać tylko dla siebie!), bo jestem zapewne jedyną osobą w Polsce, jak nie w Europie, która go w ogóle dostrzega xD
drugie miejsce ma Kisecchi. typowy blondwłosy bish, pewny siebie, posiadacz jednych z najpiękniejszych oczu w anime. kiedy popłakał się po meczu, miałam ochotę wcisnąć jego twarz między moje żadne cycki i głaskać po głowie.
trzecie miejsce ma Kuroko~~ jego też za każdym razem chce przytulać. poza tym, lubie postacie, które ze stoickim spokojem walą brutalne prawdy prosto z mostu.
dalej, w losowej kolejności: Bakagami (uwielbiam jego klate :D i kiedy mówi po angielsku i stara się mówić jak najgrzeczniej dodając na końcu każdego zdania "desu" albo "dasai" xD poza tym, jego lęk przed psami jest kawaii~~), Hyuuga (śmieszy mnie to, że zawsze jest w okularach i robi w nich wszystko xD biega, pływa, gra w kosza, pewnie w nich śpi i chodzi pod prysznic).
mam ogromny problem z Ahomine, bo z jednej strony mały Dai-chan jest najsłodszą rzeczą jaką widziałam, jest seksowny, ma fajne mięśnie, niesamowity głos i oł maj gad tożto chodzący seks, ale jednak trochę mnie przeraża. "No one can beat me but me blahblahblah" jest strasznie irytujące, na dodatek to że jest aż tak dobry i robi rzeczy właściwie niewykonalne jest irytujące, ale kiedy był w Teiko był przeuroczy i chciałabym takiego Ahomine jeszcze zobaczyć (:
Aug 10, 2012 9:05 AM

Offline
Oct 2009
169
Kagami,Kagami...mam słabość do takich shonenów...*w* głupkowaty,porywczy w ogóle taki mięski (czyt. ciałko) xD Jednak najlepsze w nim jest jego determinacja do dążenia w wyznaczonym celu i pasja do koszykówki.
Chociaż gdy odkryłam, że ma podwójne brwi zastanawiałam się czemu Fujimaki mu to zrobił T.T
Dziwne a zarazem urocze jest jak boi się psów xD Jednak jak zaprzyjaźnił się z Ni Go to było naprawdę słodkie n.n (jak na razie tylko w mandze ;c)

Kiyoshi też jest niczego sobie ;P Dziwne poczucie humoru oraz niezwykłe oddanie drużynie. dwie cechy które w nim uwielbiam ^^
BlackAlphonse13Aug 10, 2012 9:10 AM
Aug 10, 2012 1:32 PM

Offline
Aug 2012
17
Kiyoshi - Dobry duch zespołu, bardzo sympatyczny, prawdziwy Iron Heart :D
Kuroko - Oryginalny, mimo słabych warunków fizycznych odnalazł skuteczny styl gry, który wciąż uprejduje ;p
Imayoshi - Bardzo ciekawa postać, myślę, ze hanamiya scharakteryzował go w 100% prawidłowo
Aomine - Kwintesencja zajebistości, poprostu. I mój ulubiony seiyuu :D
Hyuga - Przezabawny koleś, szczególnie gdy się wkurzy ;D Świetny clutch shooter z trójką o dużym zasięgu ( game winner z shuutoku )
Warci wspomnienia: Kise, Kagami, Tetsuya#2 :D
Aug 11, 2012 11:04 AM

Offline
Jan 2009
228
Co to za pytanie, hah, nie ma się nawet co zastanawiać... Moją ulubioną postacią jest

Akashi Seijuro ♥ -


Murasakibara Atsushi -


W sumie, lubię tam prawie wszystkich... (co nie mienia faktu, ze Akashi mój nr. 1), anyway, po 1 odcinku, najbardziej zapamiętałam Kuroko ♥ jego nieziemskie, błękitne oczka, te włoski, cichy charakter~ awww, chodząca słodycz! Nigdy nie zapomnę tej śmiesznej sceny, gdzie uświadomił drużynę, że w każdej chwili może meteoryt rozgnieść przeciwna drużynę, haha xD

Midorimę lubię za tą obsesję horoskopami... ~ Hyuga jest też epicki! XD
TusiaAug 11, 2012 11:25 AM
Aug 13, 2012 12:44 PM

Offline
Aug 2010
114
pszec said:
najbardziej z całego KuroBas wielbię Kasmatsu? ;D kręcą mnie jego skarpetki do kolan, jego wygląd, charakter, nieziemskie oczy, zachowanie w stosunku do Kise i całej drużyny


Kupiłaś mnie tym totalnie! Właśnie ostatnio się zastanawiałam dlaczego nikt nie zwraca uwagi na jego seksowne skarpetki do kolan :c W dodatku ma seiyuu Yukimury co daje mu +100 do seksowności i +200 do lubienia przeze mnie (ノ◕▽◕)ノ
Aug 17, 2012 12:21 AM

Offline
Oct 2011
233
Aomine Daiki i Kagami, nie lubię słabych postaci i tyle :D.
Signature removed. Please follow the signature rules, as defined in the General Forum Guidelines.
Sep 3, 2012 3:14 AM

Offline
Jul 2011
88
Kuroko - uwielbiam jego poker face i tylko wyczekuje paneli w mandze/chwil w anime kiedy jego buźka pokazuje jakieś emocje. *polowanie na Kuroko* I te oczęta, głębokie jak jeziora, które wpatrują się w ciebie, a ty nie masz pojęcia, co tak naprawdę planuje zrobić ich właściciel.

Midorima - bo jest tsundere i to w tak oczywiście słodki sposób

Akashi - nie umiem robić tego chowającego się spoilera więc em... lubię ten typ takie trochę "ore-sama"

Alex - moja ulubiona żeńska postać, za całokształt osobowości i podejście do życia
Sep 5, 2012 8:19 AM

Offline
Apr 2010
4
lisen said:

Riko również lubię, bardzo zaradna dziewczyna. Miło się taką ogląda po przebrnięciu przez tłum większości idiotek z innych serii, bleh.


W pełni się pod tym podpisuję :)

W Kuroko ogólnie jest wiele postaci, które przyciągają uwagę, ale z tych szczególnie przeze mnie lubianych to poza Riko wymienię:

Aomine- kawał silnego, ale i trudnego charakteru, który mi przypasował, zna swoją wartość, jest seksowny i ma głos mojego ulubionego seiyuu

Kise- słodkie popychadło, piękniś, ale jednocześnie ma błyskotliwy styl gry, no kiedy trzeba to potrafi zaszczycić mniej przyjaznym spojrzeniem, typowe Bliźnięta i za to wielki + ;)

Hyuuga- inteligentny i sympatyczny człowieczek, ale najbardziej uwielbiam te jego napady wyższości, odpowiedzialności i poczucia misji :D

Kiyoshi- z tym to bym się od razu zakumplowała, dawać mi go tu!

Kagami- raz irytuje, innym razem śmieszy, ale nie brakuje mu ambicji no i ma fajne ciałko, dziękuję za końcówkę 21 odc :D

Takao- podobnie jak jedna z koleżanek wyżej, też go zauważyłam, wesolutki, ale i ironiczny człowiek, jak najbardziej da się go lubić!
Nov 26, 2012 7:19 AM
Offline
Jun 2011
19
Dobrze,że mam mocne nerwy, ale ludzie... jak można coś takiego umieszczać w sieci?
Mar 21, 2013 9:55 AM

Offline
Jan 2011
798
Ożywiając temacik~


Numer jeden na mojej liście to zdecydowanie Kuroko. Ciężko powiedzieć dlaczego, jednak Kuroko ma w sobie coś, co przyciąga uwagę, coś przez co mam do niego niebywałą słabość. :3
Numer dwa? Hyuuga, w szczególności gdy włączy się jego 'ciemna strona'. Nieraz popłakałam się przez niego ze śmiechu. xD

W sumie w KnB wszystkie postaci da się lubić, ale mimo wszystko na tych powyżej zwracam największą uwagę. :3
Aug 7, 2013 9:01 AM

Offline
Jul 2012
11
Odnawiam temat xD

Chyba jestem jedyną osobą, która nie przepada za Kuroko.... Ale mniejsza z tym.

Moja ulubiona postać to:

Kise - Jego to od początku lubiłam. Ma taki pozytywny charakter, zaraża nimi innych, nawet widzów. Trochę ciapowaty, ale ma wielką wolę walki, a jego umiejętności po prostu są epickie! Płakałam razem z nim gdy przegrał mecz z Aomine. Gdyby się jeszcze trochę rozwiną sądzę, że byłby w stanie pokonać Kakamiego i Aomine.

Aomine - za jego charakter i całokształt. Po prostu jest zajebiaszczy i kipi szekszem. Po za tym głos idealnie dopasowany do postaci... <3

Akashi - boski charakter, świetny w kosza i wspaniały głos. Po za tym lubię takie postacie jak on.

Momoi - tak wiem, pewnie jestem jedyna w Polsce, która ją lubi. Szczerze to jedyna postać, kobieca, o różowych włosach jaką dotychczas polubiłam. Na swój sposób jest urocza i genialna!
Sep 21, 2013 12:52 PM

Offline
Sep 2013
4
pszec said:
ile osób sie zdziwi, jeżeli powiem że najbardziej z całego KuroBas wielbię Kasmatsu? ;D


A już myślałam, że jestem jedyna! ;O Razem z Kise są moimi ulubionymi postaciami. Co prawda Kise jest chyba trochę wyżej w hierarchii, ale to wszystko wina jego oczątek. Kasmatsu to taki facet za którego mogłabym naprawdę wyjść. Kochany, odpowiedzialny, dba o przyjaciół i drużynę po prostu cudo. Szczerze mówiąc, to jego płacz poruszył mnie bardziej niż ten Kise (chodź też mnie serce ścisnęło się z żalu). No i ostatnio zauważyłam, że przypomina mi mojego kochanego Anglię z Hetalii.
Jeżeli chodzi o Kise to co tu dużo pisać. Chodzący bóg. :D To jest mój typ roześmiany, pozytywnie nastawiony no i oczywiście blondyn! <3 Bardzo miło mnie zaskoczył w późniejszych odcinkach swoją determinacją i chęcią walki. A no i te oczy... Podczas meczu z touhou jak tak spojrzał na Aomine to myśłałam, że się poszczam. Po prostu magiczne.
Riko - uwielbiam właśnie takie bohaterki z anime. Zaradne i jednocześnie słodkie. Umie sobie poradzić z taką bandą chłopów i jeszcze jaki ma u nich respekt. :D
Kuroko - bo jesteśmy do siebie bardzo podobni i czuję z nim jaką taką mentalną więź. Do tego nigdy się nie poddaje i zawsze mówi to co myśli (w przeciwieństwie do mnie ehhhhh...)
No i Hyuuga - to taka postać z charakterem, który zawsze wzbudza we mnie miłe odczucia. Kupił mnie, gdy zmusił się do zjedzenia posiłku od Riko byle tylko nie było jej smutno. :)

Resztę też kocham, bo tak naprawdę to nie ma w Knb postaci, której bym nie lubiła. :)
Mar 23, 2014 2:38 PM
Offline
Mar 2013
11
Kagami- typowy shounenowy bohater bez którego nie mogłoby się obyć oczywiście imponuje mi jego zawziętość i przeciwstawianie się przeciwnościom losu
Kise- Nie mam pojęcia dlaczego ale od razu go polubiłem :D
Apr 13, 2014 6:57 AM

Offline
Jul 2008
13
Odświeżamy na wiosnę!

1. Hyuuga - nie wiem, czy można go nie lubić. Co prawda, niewiele poświęcono na to miejsca w mandze/anime, ale kurcze, jak ten człowiek się zmienił! Od tchórza, który chciał rzucić koszykówkę, do kapitana drużyny, który prowadzi ją za sobą i stanowi jej trzon.

2. Aomine - przykład postaci, z której w ciągu minut przeskoczyłam z "umrzyj-w-cierpieniach" do "wyjdź za mnie". Silny charakter, dumny, wyniosły, a jednocześnie uroczo głupi (chociażby akcje z jego pisemkami i Mai-chan). No i jak się tak pomyśli, jak samotny musiał się czuć, gdy nie miał nikogo, z kim mógłby się zmierzyć na równi.

3. Riko - kolejna postać, której nie da się nie lubić. Przypomina mi trochę Rukię z Bleach (twarda, nieustępliwa, radzi sobie z bandą mężczyzn). Warto też tutaj wspomnieć o innym Aidzie; czy jest ktoś, kto nie lubi Kagetory? :D

4. Kuroko/Kagami/Mitobe/Koganei - cała czwórka, nie umiem wybrać, kto z nich bardziej ujmuje mnie za serce :3

5. Kasamatsu - gość od magicznych skarpet, znaczy się, tych specjalnych, które pomagają skakać czy coś XD Kiedykolwiek pojawia się na ekranie, mnie się aż usta same układają w uśmiech :3

I zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że w KnB nie da się kogoś nie lubić. Wszystkie postaci są sympatyczne i zawsze znajdzie się w nich cos, co ujmuje (chociażby Momoi, której nie lubię, ale to, jak ogarnia Aomine jest cudowne xd)
Edit: Po chwili zastanowienia się; tak, jest postać, której jednak nie trawię w KnB XD Ale to na inny temat ^^
::..This is the way I am...::
May 16, 2014 1:13 PM
Offline
Apr 2014
3
Odświeżania ciąg dalszy! ^.^

Zdecydowanie na pierwszym miejscu stawiam Aoimine'cchiego ;3 Uwielbiam go za zbyt wielką pewność siebie oraz umiejętności własne, które moim zdaniem przewyższają umiejętności pozostałych członków "cudaków" ;) A także, za tą wspaniałą postawę, jaką ukazał pomagając Kuroko'cchiemu. Prawdziwy As! c;

Hmm na drugim miejscu umiejscowiłbym Takao. Sceny z Midorimą były dla mnie ciężkie do "przełknięcia", a Takao będąc zawsze w pobliżu potrafił zamienić je w istną komedię :D Poprzez swoje docinki, humor, a także zaangażowanie w grze, gdzie to wyłączył z meczu Kuroko (przynajmniej na kilka chwil).

Ostatnie miejsce na podium zajmuje ten z miną kota >.< Jako, że żadna z innych postaci nie przychodzi mi do głowy na dłuższy opis :D
Aug 19, 2014 1:28 AM

Offline
Aug 2014
9
Pierwszy zdecydowanie i najlepszy jest Kagami. Ta pewność siebie, zawziętość, fakt jak zajebiście gra w koszykówkę, skoki, wsady, to, że zjada za 10, nie wiem sama co jeszcze... Taki silny facet z jajami. No i podoba mi się fakt, że o ile Pokolenia Cudów nie jest to za wszelką cenę chce tam wejść i być najlepszym zawodnikiem w Japonii. Jak ja tego nie nienawidzę, gdy go parują z Kuroko... Wrrrrrr...

No i oczywiście Tetsuya, który jak na głównego bohatera jest trochę inny. Nie taki Naruto, co krzyczy, leci na napała i wogóle... Cichszy, wyważony, opanowany...

A i może nie zgodnie z tematem, ale jak ja nienawidzę Murasakibary... Po pierwsze: długie, bezsensowne imię. Po drugie: cholera, co za leń! Po trzecie: wkurzają mnie utalentowane typki, które nic z tym talentem nie robią i powtarzają wkoło: "czego wy się tak emocjonujecie?" No po prostu mam ochotę strzelić mu w twarz...
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

Sticky: » Nowości związane z Kuroko no Basket

_Cassiopeia_ - Jul 24, 2012

29 by Tosa »»
Aug 9, 2014 3:43 AM

Sticky: » Ulubione/znienawidzone pairingi

_Cassiopeia_ - Jul 24, 2012

18 by -Natsumi12- »»
May 30, 2014 10:30 AM

Sticky: » [OTWARTE] Zapisy do newsletter'a ( 1 2 )

Tosa - Sep 22, 2012

78 by -Natsumi12- »»
Apr 21, 2014 10:03 AM

» [ZAMKNIĘTE] Kise Ryouta Birthday Edition~

Zorka - Jun 17, 2013

18 by Yuki_chan3 »»
Mar 23, 2014 3:54 PM

» Koszykówka

karmicphobias - Mar 26, 2013

3 by YoungDomin »»
Mar 23, 2014 2:36 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login