Forum Settings
Forums
New
Sep 1, 2020 8:55 AM
#1
Offline
Jul 2018
564612
removed-userSep 2, 2020 10:27 AM
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »
Sep 2, 2020 3:19 PM
#2
Offline
Sep 2020
1
Zovem se Strahinja, imam 17 godina i gledam anime kao lud. ฤŒitam mange itd. Po zanimanju sam kuvar. Anime Srbiju pratim još od malena.
Sep 2, 2020 3:31 PM
#3
Offline
Mar 2020
2
Ja sam David, iz Beograda sam omiljeni naslov mi je mozda D. Gray man ili trigun prvi naslov koji sam odgledao od pocetka do kraja je hunter x hunter. Omiljeni zanr mi je sinen/shonen pridruzio sam se jer sam weeb. Imam jedan hobi pored gledanja anima a to je da treniram kendo. Sto se tice muzike evo jedna to je uvodna spica iz dororoa iz 1969. Godine

Sep 2, 2020 3:44 PM
#4
Offline
Jan 2020
2
Zovem se Aleksandar

Omiljeni anime mi je Jojo.U svemu nalazim Jojo reference.Sto se tice anime srbije mislim da je ok sajt ali naravno moze biti mnogo bolji.Lepo cemo se druziti vljd๐Ÿ˜„
Sep 2, 2020 3:48 PM
#5
Offline
Jul 2018
564612
Anotksandar said:
Zovem se Aleksandar

Omiljeni anime mi je Jojo.U svemu nalazim Jojo reference.Sto se tice anime srbije mislim da je ok sajt ali naravno moze biti mnogo bolji.Lepo cemo se druziti vljd๐Ÿ˜„


Pozdrav,

hvala ti na pomenu našeg sajta. Zamolili bi te da nam pošalješ svoje predloge, kritike ili bilo koju formu poruke koja ฤ‡e se odnositi na tvoje viฤ‘enje daljeg unapreฤ‘enja sajta Anime Srbija.

Poseti: https://myanimelist.net/forum/?topicid=1862420

Napomena: Zamolili bi te samo da paลพljivo proฤitaš ispravno pisanje forme na forumu na koji te upuฤ‡ujem. Forma bi trebala biti uredno ispisana, prema pravilima.

Hvala ti.

Sep 2, 2020 3:53 PM
#6
Offline
Aug 2020
1
Zovem se Almin. Dolazim iz Visoko BiH.Tesko mi je izdvojiti jedan omiljeni naslov ali recimo anime pod imenom kaguya sama love is war.Prvi naslov koji sam do kraja pregledo je yugioh.Omiljeni zanar imam puno ali bi izdvojio vojska,akcija i komedija naravno moze proci skola,komedija,ljubav i drama.Vec duze vreme pratim anime srbiju tako da nije ni cudno da cu se pridruziti.
Moj hobi je crtanje,gledanje animea i dr.Moj predlog da vam unjepsa zivot je konosuba a ako hocete unistiti svoj zivot uz pomoc animea slobodno pregledajte devil cry baby.๐Ÿ˜ˆ๐Ÿ˜ˆ๐Ÿ˜ˆ.I za sami kraj ostavit cu ovu pjesmu:



ili



i naravno jos ova:



Svaka cast ko god je sve procito sve ovo radujem se svakom novom anime fanu i naravno u cetu se zovem alminserif cujemo se tamo.๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž
Sep 2, 2020 3:54 PM
#7
Offline
Feb 2018
1
Moje ime je Milan , nick na AS-u mi je xSunakawa.

Omiljeni anime mi je Berserk ,a kao i vecini, moj prvi pravi ulaz u svijet animea bio je sa Narutom. Iako kao klinac gledao sam razne anime kao sto su : DB, Pokemoni, Digimoni...
Na Anime Srbiji sam od 2016. godine ,a sam sajt donjeo mi je mnogo lijepih poznanstava kao i finog druzenja u chetu.

Nadam se lijepom druzenju. Za kraj samo da predlozim Golden Kamuy kao anime koji vrijedi pogledati.
Sep 2, 2020 3:59 PM
#8
Offline
Jul 2018
564612
xSunakawa said:
Moje ime je Milan , nick na AS-u mi je xSunakawa.

Omiljeni anime mi je Berserk ,a kao i vecini, moj prvi pravi ulaz u svijet animea bio je sa Narutom. Iako kao klinac gledao sam razne anime kao sto su : DB, Pokemoni, Digimoni...
Na Anime Srbiji sam od 2016. godine ,a sam sajt donjeo mi je mnogo lijepih poznanstava kao i finog druzenja u chetu.

Nadam se lijepom druzenju. Za kraj samo da predlozim Golden Kamuy kao anime koji vrijedi pogledati.


Pozdrav,

dobrodošao u AS MAL Klub! ลฝeleo bih samo da skrenem paลพnju na to da svoje "Predloge Animea" moลพeš, i bilo bi poลพeljno, da objaviš u delu pod-foruma ( https://myanimelist.net/forum/?topicid=1862394 )

Hvala ti.
Sep 2, 2020 3:59 PM
#9
Offline
Sep 2020
1
Zovem se Jovana, imam 19 godina i uskoro cu studirati u Nisu. Ne mogu da izdvojim najdraลพi anime, ali definitivno znam da mi je prvi bio Fairy Tail. Pored svega ovoga jedini hobi koji bih izdvojila je crtanje. (//ω//)
Sep 2, 2020 4:01 PM
Offline
Sep 2020
2
Cao,zovem se Dejan, imam 20 godina i zivim u Beogradu. Moj omiljeni Anime, uff mnogo ih je ali izdvojio bih One Piece, Full metall alchemist itd... Prvi anime koji sam odgledao je Full metall alchemist. Sto se tice zanra mogu sve da gledam. Studiram teoloski fakultet i pridruลพio sam se klubu kako bi podelio svoja iskustva u vezi animea a i da cujem vasa. Pozdrav.

Evo jedne pesme.
https://www.youtube.com/watch?v=XXjgwpayNoM&pp=QAA%3D
DEJAN99Sep 3, 2020 1:51 AM
Sep 2, 2020 4:24 PM
Offline
Sep 2020
1
Zovem se Gabriel,11 godina,zivim u ลฝepฤu u BiH,omiljeni anime Dragon Ball Z,prvi anime Yu-Gi-Oh GX,omiljeni ลพanr akcija,pridruzio sam se grupi zbog informacija o anime-ima,hobiji parkour i gaming,predlog Sword Art Online jer nije previse dug i prica je ok i anime pjesma

GABUSHASep 2, 2020 4:35 PM
Sep 2, 2020 4:24 PM
Offline
Jun 2020
2
Zovem se Igor. Dolazim iz Beograda. Moj omiljeni anime je Monster. Prvi anime koji sam odgledao je bio Naruto. Najvise volim da gledam misterije i psiholoske animee. Kao hobi bih rekao da sviram klavir.
Sep 2, 2020 4:41 PM
Offline
Sep 2020
2
Zdravo. Zovem se David, imam 20 godina. Student sam mfub-a. Sto se tice omiljenog anime, ne mogu se odluciti,rekao bih da ih ima nekoliko. Prvi anime koji sam odgledao bio je Naruto/Plastic memories, dok od zanrova su mi najdrazi koji u sebi sadrze delove sci-fi, supermoci, drama, akcija... U slobodno vreme citam knjige(uglavnom kriminalisticke) ili igram igrice.

HimikoToga65Sep 2, 2020 4:55 PM
Sep 2, 2020 4:49 PM
Offline
Sep 2019
1
Ja sam Sladjan imam 15 godina iz Banje Luke nemam hobi zanr shounen omiljeni anime naslov Naruto a pridruzio sam se jer volim as. To je to.

Sep 2, 2020 5:10 PM
Offline
Sep 2020
1
Pozdrav,
Ja sam Siniša imam 16 godina,sto se tice omiljenog naslova ne mogu izabrati jer ih ima mnogo , anime koji sam odgledao do kraja je Naruto Shipuden . Po zanimanju sam elektro-zavarivac , klubu sam se pridruzio jer obozavam da gledam anime .
Sep 2, 2020 5:48 PM
Offline
Feb 2018
1
๐š‰๐š๐š›๐šŠ๐šŸ๐š˜. ๐š‰๐š˜๐šŸ๐šŽ๐š– ๐šœ๐šŽ ๐™น๐š˜๐šŸ๐šŠ๐š—, ๐š’๐š–๐šŠ๐š– ๐Ÿท๐Ÿฟ ๐š๐š˜๐š๐š’๐š—๐šŠ. ๐š‚๐š๐šž๐š๐šŽ๐š—๐š ๐šœ๐šŠ๐š– ๐š…๐™ธ๐š‚๐™ด๐š-๐šŠ. ๐š‚๐š๐š˜ ๐šœ๐šŽ ๐š๐š’๐šŒ๐šŽ ๐š˜๐š–๐š’๐š•๐š“๐šŽ๐š—๐š˜๐š ๐šŠ๐š—๐š’๐š–๐šŽ, ๐š—๐šŽ ๐š–๐š˜๐š๐šž ๐šœ๐šŽ ๐š˜๐š๐š•๐šž๐šŒ๐š’๐š๐š’,๐š›๐šŽ๐š”๐šŠ๐š˜ ๐š‹๐š’๐š‘ ๐š๐šŠ ๐š’๐š‘ ๐š’๐š–๐šŠ ๐š—๐šŽ๐š”๐š˜๐š•๐š’๐š”๐š˜. ๐™ฟ๐š›๐šŸ๐š’ ๐šŠ๐š—๐š’๐š–๐šŽ ๐š”๐š˜๐š“๐š’ ๐šœ๐šŠ๐š– ๐š˜๐š๐š๐š•๐šŽ๐š๐šŠ๐š˜ ๐š‹๐š’๐š˜ ๐š“๐šŽ ๐™ท๐šก๐™ท, ๐š๐š˜๐š” ๐š˜๐š ๐šฃ๐šŠ๐š—๐š›๐š˜๐šŸ๐šŠ, ๐šŠ๐š”๐šŒ๐š’๐š˜๐š—๐š’ ๐š’ ๐šŠ๐šŸ๐šŠ๐š—๐š๐šž๐š›๐š’๐šœ๐š๐š’๐šŒ๐š”๐š’... ๐š„ ๐šœ๐š•๐š˜๐š‹๐š˜๐š๐š—๐š˜ ๐šŸ๐š›๐šŽ๐š–๐šŽ ๐š’๐š๐š›๐šŠ๐š– ๐š’๐š๐š›๐š’๐šŒ๐šŽ... ๐™ผ๐šœ๐š– ๐š๐šŠ ๐š“๐šŽ ๐š๐š˜๐šœ๐š๐šŠ... :๐™ณ
Sep 2, 2020 7:30 PM
Offline
Sep 2020
1
Pozdrav! Zovem se Stefan iz Koceljeve sam i imam 13 godina. Omiljeni Anime naslov mi je "One Piece" takodje ฤitam i kupujem mange, Prvi anime mi je bio "Naruto" ali tada nisam ni znao sta su animei, zahvaljujuci Sajtu Anime Srbiji pogledao sam preko 20-etak Odlicnih Shonnen animea, i Omiljeni ลพanr mi je Shonnen...
Sep 2, 2020 10:18 PM
Offline
Sep 2020
1
Ja se zovem Stefan imam 14 godina gledam anime svagog dana moj hobi je fudbal.Takoce ekstra je što ste napravili ovo aj zdravo
Sep 2, 2020 10:47 PM
Offline
Apr 2020
1
Ja sam Mihajlo, asocijalno smeฤ‡e koje provodi vreme gledajuฤ‡i anime igrajuฤ‡i igrice i dopisivanjem
https://youtu.be/a-Jttwd1ipI -anime pesma koju volin
Miki5888Sep 2, 2020 10:53 PM
Sep 3, 2020 1:12 AM
Offline
Sep 2020
2
Ja sam Aleksandar iz Nikšiฤ‡(Crna Gora).
Imam 16 godina i mnogo volim anime.Omiljeni anime mi je Cowboy Bebop
Sep 3, 2020 1:57 AM
Offline
Sep 2020
1
Pozdrav svima. Ja se zovem Semir, imam 16 godina i dolazim iz Brฤkog (BiH). Omiljeni anime mi je Naruto. Pored Naruta bi izdvojio još par anime-a koji mi se sviฤ‘aju:
-One punch man
-Attack of titan
-Bleach
Moj hobby je crtanje, a od muzike slušam sve i svašta.

Nadam se lijepom druลพenju ovde. ๐Ÿ™ƒ
Sep 3, 2020 2:40 AM
Offline
Jul 2020
1
Zovem se Luka iz Niša imam 17 godina , omiljeni naslov mi je ovek onaj koji trenutno gledam, prvi naslov kog sam odgledao do kraje je prvi yugioh, nikad ne traลพim anime po ลพanrovima, pridruลพio sam se jer moลพda bude zanimljivo, prevodio sam yugioh gx 4 sezonu i neke epizode yugioh zexala, moj predlog da ubacite neki radio ili tako nesto na anime srbiji, https://www.youtube.com/watch?v=0EF8Fbzagcw&t=13s
Sep 3, 2020 3:49 AM
Offline
Jun 2020
1
Pozdrav svima....

Zovem se Ivan, imam 17 godina, i dolazim iz Kragujevca.
Sem gledanja animea i igranja mobilnih igrica nemam neki specijalni hobi a ni talenat, recimo da sam porseฤni smrtnik.
Prvi anime koji sam gledao bio je Naruto. Moj omiljeni anime je Code Geass kog ujedno i preporuฤujem, omiljeni ลพanrovi su mi seinen i mystery.
Radujem se druลพenju sa ostalim ljubiteljima animea.

Takoฤ‘e dodao bih da AS kao sajt zasluลพuje mnogo više paลพnje nego što dobija, ali na naลพolst anime na našim prostorima nije baš zatupljen a ni prihvaฤ‡en kao normalna stvar.

Evo jednog vrlo lepog prevedenog oppeninga :
https://youtu.be/ltpGEWJOPRM
Sep 3, 2020 5:12 AM
Offline
Sep 2020
1
Zdravo moje ime je tajna ali posto pise da treba evo ga, Marko. Imam 13 godina i trenutno sam u Beogradu. Moj omiljeni anime naslov je Naruto Shippuden.Za prvi naslov nisam siguran tkd ne bih to mogao da kazem stvarno je tesko to je bilo davno na TVu.Omiljeni anime zanr Shonen, posle Shonena svi ostali ahm ne bas svi.Pridruzujem se ovoj MAL grupi jer ste rekli da se moze pisati sto je super da se pise ili Roleplay-uje na chat-u.Hobi Crtanje Anime Likova.Predlog moze npr da dodate svoj sajt za mange gdje prevodite manga i na tom sajtu isto chat isto kao AS.
Evo jedan opening iz animea : https://www.youtube.com/watch?v=aJRu5ltxXjc
Sep 3, 2020 5:23 AM
Offline
Sep 2020
2
Zovem se Stefan, imam 18 godina i gledam anime od malena. Po zanimanju sam elektromonter mreza i postrojenja. Omiljeni anime mi je High school dxd
Sep 3, 2020 5:46 AM
Offline
Sep 2020
1
Zdravo,ja sam Irma. Na forumu se predstavljam kao fantasygirl997.
Obozavam sajt animesrbija.com :)
Najvise volim Digimone (jer je to moj prvi anime koji sam gledala). Preporuka koji anime da pogledate je definitvno:
1. Attack on Titan- Shingeki no kyojin,
2.Fullmetal alchemist
3.i naravno Naruto :)
Moj najveci hobi je da pratim GOT,citanje i gledanje anime filmova/serija.

https://www.youtube.com/watch?v=EgtXwSJgwOY
fantasygirl997Sep 3, 2020 6:04 AM
Sep 3, 2020 6:12 AM
Offline
Sep 2020
1
Zdravo,ja sam Danilo imam 14 godina i dolazim Crne Gore.Prvi anime koji sam pogledo je Dragon Ball a omiljeni naslovi su mi Dr.Stone i One punch man.ลฝanr koi volim je shonen i naucni anime.โค๏ธ
Sep 3, 2020 6:23 AM
Offline
Aug 2020
1
Zovem se Lazar i imam 18 godina i iz kragujevca sam, vec jedno tri godine pratim anime srbiju tako da mislim da nije cudno sto sam se pridruzio, omiljeni anime mi je one piece, kao mali sam gledao pokemone,digimone,naruta,dragon ball i yugioh, moji hobi je sviranje gitare,gledanje animea i ponekad crtanje i za kraj evo moje omiljene anime pesme
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=fCQufN8Wsgc
Sep 3, 2020 6:33 AM
Offline
Aug 2020
1
Zovem se anton dolazim iz zagreba, imam 18 godina volim anime omiljeni anime je naruto,pratim anime srbiju jedno godinu dana
Sep 3, 2020 6:45 AM
Offline
Sep 2020
2
Zovem se Danilo,iz Makedonije sam, imam 15 godina pratim Anime Srbiju jos od malena.Omiljeni anime Code Geass a za mangu the promised neverland.Prvi anime Koji sam odgledao je bio YuGiOh.Sto se tice zanra volim sve da gledam.Kao hobi reko bi crtanje.
Sep 3, 2020 6:50 AM
Offline
Jan 2020
1
Zovem se Nikola.
1 Gledam anime na as od 2015.
2 Omiljeni anime: Op,seven deadly sins,Kenichi,Hajime No ippo.
3 zanr koji volim sve.
4 imam 17 godina
5 Nick na as zororolonoa
6 Imam discord:๐™•๐™ค๐™ง๐™ค#1257
7 I imam yt kanal za anime, tacnije pravim anime amv ko moze nek poseti imam nekoliko amv napravljeni <3
Ovo je jedan od amv na kanalu ima jos amv

ZoroRoronoa69Sep 3, 2020 9:27 AM
Sep 3, 2020 7:20 AM
Offline
Sep 2020
6
Zdravo. Zovem se Veljko imam 18 godina. Moj omiljeni anime je one piece, znam da nije savrsen ali volim ga. Sto se zanrova tice volim battle shounene, komedije, slice of life ili school serijale. Zapravo nadje se tu svakakvih zanrova ali ovi su mi omiljeni.
Sep 3, 2020 9:15 AM
Offline
Sep 2020
2
Pozdrav, zovem se Tamara, gledam anime od pre 2 godine. Omiljeni mi je "Terror in Resonance". Prvi anime mi je "Naruto" (kao i vecini). Iz Beograda sam i imam 16 godina. Omiljeni zanr mi je misterija. Preporuka za anime: "The Promised Neverland". Bavim se editovanjem vide-a. Idem u ETS, smer: elektrotehnicar multimedije. :)
djukic000Sep 3, 2020 9:21 AM
Sep 3, 2020 11:27 AM
Offline
Jan 2019
1
1. Danijel, 20 god.
2. Leskovac
3. Shaman King
4. Dragon Ball
5. Shounen/Comedy
6. Da se druzim sa ljudima koji vole anime, a sa nasih su prostora.
7. Crtanje, Programiranje, Web dizajn, Citanje...
8. Quanzhi Gaoshou, Hinomaruzumou...
9.. Omiljena anime pesma: Unravel
https://www.youtube.com/watch?v=H2oWviWV9r4&ab_channel=Godanime
animemotivatio25Sep 3, 2020 11:32 AM
Sep 3, 2020 12:07 PM
Offline
Apr 2020
1
Pozdrav, moje ime je Aleksandar, imam 20god. I Rodom sam iz Pozarevca ali sada radim u BG.
Najdrazi Anime: Svi ali izdvajam Angel Beats i SAO
Najdrazi Zanr: Zavisi od price kojom anime tece.
Anime Srbiju pratim vec 3+ godine i nemam nikakvih zamerki osim da vecina krse pravila chata i da je potrebno vise paznje modova.
Vrsta muzikecmi je NightCore (Vecinom slucajeva pravim sam), strani Rock, strani POP i svremena na vreme volim Japanske pesme, takodje i Anime OP.
Zanimanje: Pored gledanja Animea volim da Crtam, pravim Nightcore i Igram razne Igrice uglavnom na fonu jer mi je komp crko (PUBG, Honkai Impact3rd i slicno).
Zelim samo da pitam dali bi mogao da se konkurisem za AS Chat moda. Hvala unapred i srecno.
Aleksandar2000Sep 3, 2020 12:14 PM
Sep 3, 2020 12:46 PM
Offline
Oct 2019
1
Ja sam Nemanja iz Mladenovac, sword art online a prvi anime koji sam odgledao bio je dragon ball i to sam odgledao sve serijale a pridruzio sam se ovoj grupi zato sto volim da gledam anime ja treniram fudbal vec 10 godina, predlozio bo vam da pogledate ovaj anime black clover anime kida koliko je dobar:






Paลพnja: Mala napomena za sve one koji koriste Forumski deo našeg AS Kluba. Ukoliko ลพelite da koristite ispravan format postavljanja YouTube video fajla, to uฤinite na sledeฤ‡i naฤin
[yt]OsLY7DXWsF4[/yt]
Ovakvim ispravnim formatiranjem priloลพenog, vaš ลพeljeni video ฤ‡e se prikazati kao "Video Plejer". Samim tim, svako ฤ‡e biti u prilici da direktno, odavde, pusti vaš ลพeljeni YT video. Zahvaljujem.
#StefanZIK
Jerema03Sep 3, 2020 12:50 PM
Sep 3, 2020 2:03 PM
Offline
Mar 2020
1
Zovem se Sava,imam 16 godina.Gledam anime odavno ali sam napravio veliku pauzunkompa koji se pokvario.Prvi ikada anime naslov koji sam pogledao je Naruto,a omiljeni animei mozda Re:Life,Re:Zero i Grand Blue.
Sep 4, 2020 12:42 PM
Offline
Jul 2017
4
Pozdrav svim clanovima ovog kluba.



Zovem se Teodora, imam 19 godina i zivim u Leskovcu. Hobi mi je crtanje i igranje igrica. Slusam rock/metal muziku. Prvi anime koji sam odgledala bio je Shaman king. Uglavnom gledam horror i mystery anime.




Omiljeni opening:

Sep 4, 2020 1:11 PM
Offline
Sep 2020
1
[ MOLIMO DA OVDE ISPIŠEŠ NEKOLIKO REฤŒENICA O SEBI -- PREDSTAVI SE ]

P.S. - Ljudi zanima me da li iko igra igrice poput dokkana, bleach brave souls, seven deadly sins itd itd.....i da li postoji neka diskord grupa ili bilo koja druga grupa gde se okupljaju ljudi koji igraju anime igrice i ako ne postoji rado bih je i sam napravio ako ima ljudi koji igraju taj tip igara.
strajobajo123Sep 4, 2020 2:27 PM
Sep 4, 2020 2:25 PM
Offline
Jul 2018
564612
strajobajo123 said:
cao ljudi zanima me da li iko igra igrice poput dokkana, bleach brave souls, seven deadly sins itd itd.....i da li postoji neka diskord grupa ili bilo koja druga grupa gde se okupljaju ljudi koji igraju anime igrice i ako ne postoji rado bih je i sam napravio ako ima ljudi koji igraju taj tip igara.


Pozdrav i dobro došao,

Priloลพeni deo pod-foruma je iskljuฤivo samo namenjem za predstavljanje. Odnosno, predstavljanje samog tebe kao osobe našoj zajednici (klubu). Ukoliko nije problem, a i bilo bi zaista poลพeljno, molimo da edituješ svoj post, i samim tim pridodaš nekoliko reฤenica o sebi. Kada je reฤ o trenutnom tvom postu, isti moลพeš ostaviti pod naznakom "P.S. (uradio sam ispravku za tebe). Najiskrenije se nadam da ti neฤ‡e predstavljati nikakav problem.

Veliko hvala na razumevanju!
Nov 5, 2020 12:44 PM
Offline
Nov 2018
2
Pozdrav ฤlanovima kluba . Ja sam Danijel imam 14 godina i dolazim iz malog grada Modriฤe ( BIH, RS).Omiljeni anime mi je "Kanaberi Of The Iron Fortress". Prvi anime koji sam pogledao je bio mali naruto pre nekih 6 godina.Omiljeni ลพanr mi je zombie iako to nije bas zanr animea onda bih izabrao shonen i komediju . Pridruลพio sam se Anime Srbija grupi da bih moลพda našao dobre preporuke za anime . Hobija imam baš dosta Video Igre , Knjige , Stripovi , Filmovi i Serije ,Istraลพivanje Interneta , Anime i Manga i Retro Gejming . Kao Prijedlog ostavljam Kanaberi of The Iron Fortress (odliฤan zombi anime na temu apokalipse nije trash ne brini :) )
Nov 15, 2020 2:18 PM
Offline
Nov 2020
1
Pozdrav za sve clanove grupe i osnivace. Ovaj klub je nov za mene ali sam pratila ovaj Anime raj od kad postoji...i mnogo mi se svidjaa ova evolucija sajta. Neki me znaju kao Lucy... Lucy se vratila kao Kagome...Mogu reci da sam kroz Anime serijale sazrela a u isto vreme ostala dete...Alii to sam ja. Nadam se da cemo se lepo druziti๐Ÿ˜‡
Nov 27, 2020 4:20 PM
Offline
Nov 2020
1
Cao narode. Moje ime je Mateja, imam 23 godine, zivim na Novom Beogradu. Od malena gledam anime i naravno Naruto i Shaman King su medju prvima koje sam gledao.

Trenutno, nemam jedan omiljeni anime ali neki od omiljenih su mi Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Avatar: The Last Airbender (ako se to podrazumeva kao anime, i dalje neznam), One Punch Man, Oban Star Racers, Guren Lagann, Hunter x Hunter, Shaman King, Darling in the Franxx, Monster, Clannad, Future Diary, Rising of the Shield Hero, Re:zero, Konosuba, itd itd...

Kao sto vidite po tom repertoaru, nemam neki specifican ukus. Uzivam u skoro bilo kakvom anime-u. Generalno preferiram teme misterije, akcije i romantike. Volim cak i "slice of life". Jedini kriterijum koji bih rekao da imam jeste da anime mora biti "dobar", barem po nekom mom standardu...

Po zanimanju sam dizajner. Sto se tice hobija, volim da pisem (iskljucivo na engleskom), igram igrice, gledam filmove/serije, volim da vezbam i da blejim na YouTube-u.

Inace, ogroman sam "nerd" i imam sirok spektar interesovanja, pogotovo sto se tice storytelling-a. U idealnom svetu, verovatno bih bio autor ili mozda cak kreator nekakvog anime-a. Mozda jednoga dana...

Pridruzio sam se Anime Srbiji cisto da bih diskutovao, caskao i upoznao ljude sa slicnim interesovanjima.
GeareticNov 27, 2020 4:25 PM
Nov 28, 2020 9:46 AM
Offline
Nov 2020
1
Zovem se Nikola,zivim u beogradu.Prvi anime koji sam pogledao je shaman king,a najdrazi fullmetal alchemist brotherhood i monster.Predlozio bi vam samo da prevedete neke epizode u fmab jer prevod kasni.
Mar 14, 2021 4:53 AM
Offline
Aug 2020
20
Pozdrav svima! Zovem se Valentina, zivim u Krusevcu i imam 15 godina. Anime gledam vec duze vreme mada nisam pogledala neki preterani broj animea. Najvise volim shoujo animee i neki od omiljenih su mi "Ouran Highschool Host Club", "Given" i film "Silent voice". :)
Jos od interesovanja zanimam se za knjige, obozavam i da citam i da pisem i sviram gitaru. :)
May 5, 2021 4:30 AM
Offline
Jun 2020
4
Yo Ja sam Andreja nadimak mi je vaske imam 16god pogledao sam 300+ anime omiljeni anime Kaidji ,code geass i your lie in
April moj omiljeni film your name i Mha 3 film Treniram tri sporta Kosarku,Fudbal i streljarstvo omiljena mahva Solo levelin omiljena manga Ex ARM.
Pratim Anime Srbiju jedno 3-4 godine
Jun 18, 2021 8:08 AM

Offline
Sep 2017
90
ะะตะผะฐัšะฐ
Sep 21, 2021 5:18 AM
Offline
Aug 2016
1
Zdravo svima ja sam Nikola, dolazim iz manjeg mesta zvanog Lapovo, e sad omiljeni anime naslov to je malo teze kod mene, zavrsio sam trenutno tokyo revengers i stvarno mi se odmah svideo, ali opet nista ne moze zameniti Bleach, tako da da Bleach mi je omiljen, prvi koji sam pogledao to je bio ako racunamo pre nego sto sam znao sta je anime tu je Yugioh, a kad sam saznao bice Naruto, Seinen, zasto sam se pridruzio, pa volim da upoznajem nove ljude, narocito one sa istim interesovanjima poput anime i mislim da je ovo odlicno mesto za te stvari, Hobiji su mi kosarka, trcanje, naravno anime, i poceo sam od skoro da se bavim pravljenjem AMV-a jako je zanimljivo i trudim se da uradim sto je bolje moguce, predlog za anime ostavio bih Phantom Zwei, Requiem for the Phantom, jako interesantan anime, mozda u startu vam ne privuce paznju ali, nastavite, ima veoma dobar obrt price i likova tako da svaka preporuka, moj izbor https://www.youtube.com/watch?v=J6YhUcrrMdU
Sep 30, 2021 10:46 AM
Offline
Sep 2021
1
Pozdrav moje ime je Nikola, 96 godiste zivim u Beogradu :)
Gledam anime jos od malena , vecinu sam odgledao.
Prvi anime sto sam gledao je One Piece(gledam i dalje).
Sad sto se tice recommend imam ih dosta mogu neke po zanru:
Isekai: That Time I Got Reincarnated as a Slime
Sport: Kuroko No Basket
Tournament: Baki
Horror: Another
Slice of life (movie): Silent Voice
Nesto novo: Jujutsu Kaisen , Tokyo Revengers , Fire Force...
Od mange: Solo Leveling velika preporuka ^^
Nov 28, 2021 2:49 PM
Offline
Jul 2021
1
Moje ime je Stefan, imam 16. godina i dolazim iz Novog Sada. Nemam omiljeni anime serijal ali jedni od najdraลพih su mi JoJo's Bizzare Adventure, Attack on titan i Steins; Gate. Prvi anime naslov koji sam pogledao je My hero academia. Omiljeni anime ลพanrovi su mi fantazija, sci-fi i horror. Pridruลพio sam se Anime Srbija MAL grupi u znak podrške. Nemam hobije, ali u slobodno vreme volim da crtam i da ฤitam i da prevodim mange na naš jezik. Ostavio sam opening od Steins; Gate a.
https://www.youtube.com/watch?v=dd7BILZcYAY&ab_channel=88arsenio88
Topke21Feb 4, 2022 5:06 PM
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »

More topics from this board

Sticky: » Predloลพi Anime

removed-user - Sep 2, 2020

25 by VaskeHD »»
May 5, 2021 4:23 AM

Sticky: » Nacrtaj Anime

removed-user - Sep 2, 2020

4 by GosnNesavrseni »»
Sep 9, 2020 11:58 AM

Sticky: » Omiljeni Anime

removed-user - Sep 2, 2020

1 by GosnNesavrseni »»
Sep 3, 2020 8:27 AM

Sticky: » Pitajte TIM AS

removed-user - Sep 2, 2020

0 by removed-user »»
Sep 2, 2020 1:41 PM

Sticky: » Podeli Svoj AMV

removed-user - Sep 2, 2020

0 by removed-user »»
Sep 2, 2020 12:48 PM
Itโ€™s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login