Forum Settings
Forums
New
Oct 14, 2009 8:42 AM
#1

Offline
Feb 2009
18
Za katere animeje in mange se vam zdi, da bi jih morali vsi videti/prebrati? Kateri animeji (ali mange seveda)so vas prepričali, da postanete animefani/mangafani? S čim ste najprej začeli z mangami ali animeji?
Reply Disabled for Non-Club Members
Oct 15, 2009 12:57 PM
#2

Offline
Aug 2009
19
Grega said:
Za katere animeje in mange se vam zdi, da bi jih morali vsi videti/prebrati? Kateri animeji (ali mange seveda)so vas prepričali, da postanete animefani/mangafani? S čim ste najprej začeli z mangami ali animeji?
Men osebno so najljubše Anime Naruto in This Ugly Yet Beautiful World, Manga pa AAA (Triple A) To če se komu da AAA prebrat naj prebere k je zakon :D Sam še ni končana >< Čene pa zakon :D


Oct 20, 2009 9:06 AM
#3

Offline
Jan 2009
256
men sta najlubša Darker than black in Fate/stay night od animejev
za mangi bom pa izbral claymore in record of fallen vampire.


ka je slučajno triple A o dvema osebama, eno kličejo AAA drugo pa CCC?
če maš rada romance se ti splača prebrat W-juliet, nekoliko starejša ampak vredi manga.
Oct 21, 2009 8:51 AM
#4

Offline
Feb 2009
15
Js sm totaln mecha fan! Mene je not spravu Gundam Seed. To je tud moja fav serija. Drgač od nemecha serij pa seka Death Note...čist sm biu šokiran od te serije. Drgač sm pa tok v mecha žanru,da sm mogu nardit ta klub: Mecha Fans Club!
Oct 29, 2009 2:14 AM
#5

Offline
Dec 2007
8
Hehe, jaz jih mam kar veliko. Večinoma so SHOUJO.

Fruits Basket - Anime & Manga
Full Metal Panic (še posebej sezona Fumoffu) - Anime
Gravitation (za YAOI ljubitelje) - Anime
Princess - Manhwa
Nodame Cantabile - Manga & Anime
Inuyasha - Manga & Anime
Kaikan Phrase - za vse ljubitelje J-ROCK glasbe (Anime)

Naruto
Glass Mask - zgodba o deklici Mayi ki ni dobra za nič drugega kot igranje
Harukanaru Toki no Naka de, Neo Angelique Abyss, Fushigi Yuugi - cirka podobne - reverse harem, skrivnostne moči, skoraj vsi se zaljubijo v junakinjo... do zdaj me je bla najljubša Fushigi Yuugi
La Corda d'Oro - spet reverse harem, le da se tokrat gre za glasbo. :)

sej bi jih še napisala, sam se mi zdi mal tumač. :P
ばか! バカ! baka!
Nov 1, 2009 1:01 AM
#6
Offline
Apr 2009
7
Naj mange hmm.. Ubistvu jih je mau preveč tko da jih bom samo ene par naštela^^.
Hana to Akuma, Moe Kare, Princess Princess, Baka to Test, Heart no Kuni Alice, Love Celeb, Hyakuen, Stardust Wink...
Moji naj animeji hmm.. To je še težje od naj mang xD. Definitivno Death Note in K-ON!.. Potem so pa tu še tiste, ki sem jih gledala kot otrok na rtl2 in jih mam še vedno zlo rada (omg xD)... Conan, Inuyasha, Shin-chan, Jeanne, Monster Rancher, Ranma, One Piece..
Dec 12, 2009 1:24 PM
#7

Offline
Jan 2008
121
Težk rečt kaj bi "moral" vsi pogledat oz. prebrat glede na neverjetno raznolikost okusov... je kr precej animejev ki so men odlični ampak si nekak mislim da večini dolku ne bi bli, tak da bom sam naštel nekaj takšnik k bi res, res, res mogl gledat usi :D:
~Golden Boy (japonska verzija s podnapisi!, ne angleški dub)
~Monster
~Kemonozume
~Gankutsuou
~Death Note (anime sicer ni tak popoln kot lahk marsikdo reče, ampak sm že nekajkrat iztržu reakcijo "tole je pa ful dobr" od ljudi katere sm mogu prav prisilit da so si pogledal, ker so seveda bli mnenja da so animeji neke posrane risanke brez pomena)

Edit: Mange sm pozabu :D, glede na to da jih ne beem velik, vseen priporočam Berserk... ampak šele potem ko se bo končal...
Dec 23, 2009 8:01 PM
#8

Offline
May 2009
31
omg tok visim na netu pa se sploh ne spomnm s cim sm zacela... :S sam naruto pa bleach sta itak standart... deathnote je pa zame prevec dark tko da nism sla preko 1 epizode o.O
Dec 31, 2009 8:49 AM
#9

Offline
Aug 2009
41
Men je bil od animejov zlo vredu
recimo
Eureka Seven
Black Lagoon
Berserk anime in manga Če vam je všeč akcija vam bodo pri tej kar solze tekle od navdušenja hehe.
Cowboy Bebop
Spice_and_Wolf
Drugač pa lahko mal pogledate po mojih ocenah. Sam teli so res za pogledat.
Jun 11, 2010 7:25 AM

Offline
May 2010
14
hmmm, mal težko, ma od anime bi zbrau...
death note
black lagoon
FMA (ma je bolš brotherhood)
FMP usi trije :D
ranma
nana
...

od mang pa je že mal drugače, k mam fejst počasn internet pa jih zadnje cajte malo več berem, ma jih bom bl malo povedu...:
katekyo hitman reborn
666 satan
Apr 12, 2015 2:25 PM
Offline
Jul 2014
602
Men gre bolj na k--- k lahko vsako tele pušča recenzije tule na MAL!!!?! Kot je napisala XxxAnimeXxx zgoraj, da ji je ena ljubših This Ugly Yet Beautiful World. Nikad čuo-tko k za 95% Animejev pa jih potem pogledam ker jih je nekdo priporočil, ko pa si pogledaš recenzije pa ne veš a je totaln šit al totalno OK?! This Ugly Yet Beautiful World je recenzirana z ocenami 7, 4, 2, in 8?! WTF?! Ne vem a nej gledam, al ne?! Tko da je meni osebno bolj pomembno da bi si našel enga recenzenta s podobnim okusom, pa potem lepo spremlju njegova priporočila (Animeje z ugodnimi ocenami). Tko da mene bolj zanima kje ostali dobite ideje za dobre Animeje-al ste bolj tko k jest,vse po malem, kar kje kdo priporoči oz. si ogledate Anime/Manga list pa vidte kaj je ocenil z 10 ali 9? V glavnem-recenzije so kr neki na žalost, tko da tretjino Animejev k jih začnem gledat mi sploh ni kul ampak jih pogledam do konca ker mi je res bad če moram kakšnega droppnt! Cela štala...
Aug 12, 2017 5:57 AM
Offline
Aug 2016
7
definitivno bi vsi mogli videt re zero pc ja 10/10
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» OK, USI TISTI SLOVENCI, KI PRIDESTE NA TO STRAN, PROSIM DA SE OGLASITE NA TEM FORUMU...

JJIDH - Jul 9, 2010

45 by ClearerHydra »»
Mar 24, 2:38 PM

» Top 10 Anime

posel123456789 - Apr 20, 2015

10 by BakuMHA77 »»
Dec 8, 2021 11:20 PM

» Na katerih internetnih straneh gledate anime/berete mange?

linyka - Jan 2, 2010

14 by nirvana_maniac »»
Aug 12, 2017 5:56 AM

» Jesenski animeji

Grega - Oct 14, 2009

11 by jakov »»
Apr 11, 2015 1:32 PM

» Drame

bakaprincess - Dec 9, 2009

2 by Morthoseth »»
Jan 18, 2010 12:58 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login