Forum Settings
Forums
New
Oct 6, 2009 3:36 AM
#1

Offline
Nov 2007
133
[random info]
Tsubasa RC wychodziła od maja 2003 roku... aż dziw, że Clampetki były w stanie tak długo pociągnąć projekt bez większych (ekhm) przerw ^^' Sprzedały 20 milionów tomów tej mangi, co stanowi jedną piątą ze wszystkich sprzedanych woluminów ich autorstwa. Hyuu.
[/random info]
Do rzeczy! Temat powstał po to, abyście mogli bez skrępowania wyklinać/radować się/smucić zakończeniem tejże mangi. Osobiste wnioski i spekulacje bardzo mile widziane ^^
Enjoy.

DO OSÓB, KTÓRE MAJĄ TSUBASĘ W READING/PLAN TO READ:
Jeśli nie chcecie sobie paskudnie zaspojlowac, lepiej tutaj nie zaglądajcie >.>
Reply Disabled for Non-Club Members
Oct 8, 2009 9:58 AM
#2

Offline
May 2008
111
Cóż... byłam totalnie wściekła na clampice, że kończą tak szybko, ale po przeczytaniu epilogu (233chap?) jakoś mi przeszła ta złość (prawie w połowie xD).

A ich imiona... glebłam xDD *zastanawia się co zrobią teraz te wszystkie osoby, które mają nicki Tsubasa xD"*

Ja chcę crossovery z nimi w Holicu~! I generalnie zastanawiam się, co by zrobiły, gdyby miały dalej TRC rysować xD" trzech facetów i Mokona xD"

Teraz się zaczną już na dobre fanficki xDDDD

a czy ktoś słyszał może jakieś plotki o większym epilogu? ^^ *nadzieja*

Oct 10, 2009 10:34 AM
#3

Offline
Nov 2007
133
Pokażcie mi osobę, która nie śmiała się z Tsubasa-kun'a i Tsubasy-chan xD' CLAMP ich pokrzywdził.
Co przykre, być może Watanuki też może mieć na imię Tsubasa ^^''

Epilog po części zmył żal kilkudziesięciu ostatnich rozdziałów... ale tylko po części. Bo Clampice stać na więcej. Ale nie ma co gdybać, bo i tak już za późno.

Ale na pewno TRCowie pojawią się w xHolic'u ^^ Przynajmniej ja to tak odebrałam o_o
Rany. Bania na 5 chłopa i 2 króliki... Kohane-chan na ratu~nek! xD'
Oct 18, 2009 1:57 AM
#4

Offline
Feb 2009
14
Pomyślmy... Państwo Tsubasa mnie tak jakoś rozwalili :D Niestety nie mogłam turlać się po ziemi a) mam bałagan b) byłam jednak zła... Jako fanka KuroxYuui miałam nadzieje ,że coś tam będzie :D No ale pokładam nadzieje w innych mangach gdzie się pojawią (na co ja liczę co?!) ale raczej pozostanę przy wyobraźni.


.......Mogli wszyscy zginąć :P
Oct 23, 2009 12:59 PM
#5
Offline
Oct 2009
198
Ja też miałam taką nadzieję, że nie tylko Sakura i Syaoran wyznają sobie miłość (również jestem fanką KuroFai xD). No, ale cóż... Cieszę się, że chociaż oni xD.
Trochę głupio się zakończyło... Mam nadzieję, że CLAMPice wrócą do TRC. Ale zabili(znaczy Kuro-puu zabił) tego debila Fei Wong Reed'a więc jest fajnie :D
Oct 24, 2009 10:53 AM
#6

Offline
Nov 2007
133
Popieram Geralta!
Wuja Ding-Dong FTW!
xD
Oct 24, 2009 1:08 PM
#7
Offline
Oct 2009
198
Fei Wong Reed był ciekawą postacią,(rety, jak to brzmi...-_-") ale ja go nie lubiłam. Może gdyby był jakimś przebiegłym bishounen'em... xD (Wtedy bym go napewno lubiła xD)
Oct 24, 2009 1:32 PM
#8

Offline
Nov 2007
133
Ależ! W ilu seriach mieliśmy do czynienia z szalonym bishem zanoszącym się równie szalonym smiechem? Z całym mnóstwem! To takie sztampowe...
A teraz, Nariko, wskaż mi tytuł, który może pochwalić się podstarzałym evilem, z zajebistymi bokobrodami, który spędza cały dzień lipiąc się w prawie-tv z bliżej niezidentyfikowanym napojem w ręku... No właśnie! xD
Wuja był przebiegły. I chyba za tą nieprawdopodobną wredność go lubiłam ;P
No i za kapcie-tygryski! <3
Oct 25, 2009 3:26 AM
#9
Offline
Oct 2009
198
Ja sobie żarty robię, a ty mi tu na serio to bierzesz xD
Zresztą, jak piszesz sama, gdyby był bishonen'em to by było ciut sztampowe i moim zdaniem głupie. ; ]
Oct 30, 2009 11:25 AM

Offline
Feb 2009
14
Ja tam nie mam o nim zdania :D Przecież zawsze musi być ten zły xD Cóż ale na pewno to ciekawe ,że pośród złych bishonen'ów pojawia się zły człowiek co ma parę lat (że tak ujmę). Ale nie mam nadal o nim zdania. I tak pewnie wole go od Syaorana
(pieszczotliwie nazywany przez moją kuzynkę Syrą xD) którego po prostu nie lubię :D Nie żebym chciała kogoś urazić ale po prostu go nie lubię.
Oct 30, 2009 2:33 PM

Offline
Feb 2009
14
Uff... ulżyło mi :D
Jan 8, 2010 8:32 AM

Offline
May 2009
1647
Mi zakończenie się podobało ^^ Tylko właśnie szkoda, ze Kuruś i Yuui nie wyznali sobie miłości XD chciałabym zobaczyć minę Kurogane jakby mu Yuui powiedział, że go kocha XD
Ni i szkoda oczywiście, ze już to panie z Clampa zakończyły. Bym sobie z chęcią jeszcze poczytała ^^
Co do imion XD Taki mnie napad śmiechu wziął jak to przeczytałam, że się przed 10 minut uspokoic nie mogłam XD
_Yuuko dobrze prawisz na temat Wuja XD Normalnie za to samo go lubie XD
Jan 12, 2010 9:01 AM

Offline
Jan 2010
479
Ja tam z mangi i tak połowy nie zrozumiałam bo mój angielski jest dupny XD
Uczę się niestety dopiero pierwszy rok T.T
Ale co do zakończenia Tsubasy to było nawet dobre, ale panie z Clampa rzeczywiście stać na więcej ^^
Co do tych imion (czyt.Tsubasa) to myślałam że glebe walnę z krzesła XDD
A Reed to fajnie zamykał dłoń w pięść XD (każdy palec po kolei ^^") No i był szczwanym cwaniaczkiem ^^' (i tu go za to lubiłam)
Ach...no i właśnie. Jak że ja bym mogła zapomnieć o Fayu(właściwie to Yuuim) i Kurusiu :3
Manga na pewno była by o wieleee ciekawsza(XD) gdyby KuroFay byli razem ^^


Jan 12, 2010 9:40 AM

Offline
May 2009
1647
Mitsuki1211 said:

A Reed to fajnie zamykał dłoń w pięść XD (każdy palec po kolei ^^")


Hah ^^ Bo to Wujcio jest XD on wszystko fajnie robił :P
Jan 12, 2010 9:44 AM

Offline
Jan 2010
479
No oczywiście że tak ;D


Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Nowa manga ^^

Kitsune__ - Dec 20, 2009

3 by Kitsune__ »»
Feb 3, 2011 1:37 PM

» "Istnieją inne światy, niż ten"

_Yuuko - Sep 23, 2008

11 by enHika »»
Dec 6, 2010 9:22 AM

» Przedstaw się

Aranel - Aug 6, 2008

43 by enHika »»
Dec 6, 2010 9:20 AM

» Kobato :)

Shourii - Dec 7, 2008

35 by Normi-chan6 »»
Sep 30, 2010 12:44 PM

» Magnificon 8!

Aranel - Jan 27, 2010

5 by _Yuuko »»
Apr 5, 2010 4:57 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login