Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (15) « First ... « 9 10 [11] 12 13 » ... Last »
Jan 10, 2011 1:38 AM

Offline
Oct 2010
2
Yo! :D Mam na imię Ania, ale nie lubię tego imienia, więc wszyscy nazywają mnie Yuzuki - w skrócie Yuzu ;) W tym roku skończę 16 lat i mieszkam w Kamionkach (taka wiocha pod naszym kochanym Poznaniem, niedaleko Rogalina)...

Poza oglądaniem anime i czytaniem mangi, w wolnym czasie najczęściej przesiaduję na gg (mój numer to: 28749079 - zachęcam do pisania :D), chodzę z kumpelami do browara, czasem pogram też w jakieś fajne gry rpg lub przeczytam jakąś książkę fantasy :D

Jak ktoś chce mnie poznać, to śmiało, piszcie, chętnie poznam innych otaku z moich okolic, bo nie znam ich za dużo niestety ;) Nie gryzę (zazwyczaj :P).
Jan 10, 2011 5:16 AM
Offline
Nov 2008
450
yuzu369 said:
Yo! :D Mam na imię Ania, ale nie lubię tego imienia, więc wszyscy nazywają mnie Yuzuki - w skrócie Yuzu ;) W tym roku skończę 16 lat i mieszkam w Kamionkach (taka wiocha pod naszym kochanym Poznaniem, niedaleko Rogalina)...

Poza oglądaniem anime i czytaniem mangi, w wolnym czasie najczęściej przesiaduję na gg (mój numer to: 28749079 - zachęcam do pisania :D), chodzę z kumpelami do browara, czasem pogram też w jakieś fajne gry rpg lub przeczytam jakąś książkę fantasy :D

Jak ktoś chce mnie poznać, to śmiało, piszcie, chętnie poznam innych otaku z moich okolic, bo nie znam ich za dużo niestety ;) Nie gryzę (zazwyczaj :P).

Witaj Jez... Juzu xD Wszyscy, zwłaszcza strona męska będzie chciała cię poznań, także zachęcamy do brania udziału w spontanach i spotkaniach klubowych xD
Jan 10, 2011 8:01 AM

Offline
Jan 2009
326
Remik said:

Witaj Jez... Juzu xD Wszyscy, zwłaszcza strona męska będzie chciała cię poznań, także zachęcamy do brania udziału w spontanach i spotkaniach klubowych xD


No ba! Kto by nie chial poznac Jez...Juzu xD
Witaj, oraz zapewniam iz damska czesc klubu tez Cie chetnie pozna :3
Jan 11, 2011 12:28 PM

Offline
Oct 2009
750
O Jezusie Nazarejski w ktrego przecie i tak nie wierzę i nie mam pojęcie czemu jego imię wypisuję nadaremno. :P Pewno dlatego że lubię grzeszyć. 8D... -_-
Jeszcze nawet jeden dzień nie minął a już przekręcają nick.
Ale nie martw się tym Yez... Yuzu! ^_^
U mnie też tak było i doprowadzało do pasji że w naszym klubie istnieją analfabeci aż do tego stopnia. XD
Problemy się skończyły jak zmieniłem nick. T_T
I have spoken. So it is written. So it shall be done.
Jan 12, 2011 12:07 PM

Offline
Mar 2008
1626
Blaszak said:
O Jezusie Nazarejski w ktrego przecie i tak nie wierzę i nie mam pojęcie czemu jego imię wypisuję nadaremno. :P Pewno dlatego że lubię grzeszyć. 8D... -_-
Jeszcze nawet jeden dzień nie minął a już przekręcają nick.
Ale nie martw się tym Yez... Yuzu! ^_^
U mnie też tak było i doprowadzało do pasji że w naszym klubie istnieją analfabeci aż do tego stopnia. XD
Problemy się skończyły jak zmieniłem nick. T_T
Ależ o co chodzi, emsimak? :o

Cóż to się dzieje. Najpierw loli, a teraz jeszcze Jezus!
Dobry wieczór.
Jan 13, 2011 1:13 AM

Offline
Oct 2010
2
Hah ^_^` Spoko, że przekręcacie moje przezwisko xD

Ja też chętnie poznam :D Zarówno dziewczyny, jak i chłopaków ;) Co prawda w najbliższym czasie nie za bardzo będę, bo mam szlaban na kompa :/ Ale powinnam wrócić po weekendzie ;)
Jan 14, 2011 3:41 AM

Offline
Nov 2008
625
O Jezus... xD Witam, Yuzu.
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Jan 14, 2011 12:42 PM
Offline
Jan 2011
11
Witam wszystkich!!

Na początku muszę napisać ze założyć tutaj konto to jest masakra myślałem ze już mi się nie uda....

Wracając do mnie :) Nazywam się Bartek , ale znajomi mówią do mnie Hiro, jestem na Stosunkach Międzynarodowych na WSB , za dnia oglądam Anime jak mam czas , a nocą zakładam maskę nietoperza i ratuje niewinnych mieszkańców przed niebezpieczeństwem xD
Lubię Jpop/rock i Kpop/rock, uczę się japońskiego od jakiegoś czasu, Co więcej hmm.... nie wiem pytajcie to odpowiem ;)



Witam wszystkich!!

Pierwsze co muszę napisać to tragedia jest z zalogowaniem się tutaj chyba z 3 dni próbowałem aż w końcu sie udało :)

Nazywam się Bartek, ale znajomi mówią do mnie Hiro , chodzę czasami na Stosunki Międzynarodowe na WSB, za dnia oglądam anime i gram w gry słucham J-pop/rock K-pop/rock, uczę sie japońskiego a nocą zakładam maskę nietoperza i ratuje niewinnych mieszkańców przed niebezpieczeństwem :)

Co więcej hmm.... nie wiem pytajcie to odpowiem ;)

zostawiłem te dwie wiadomości bo trochę sie różnią, jak coś to usuń sobie to czego nie chcesz ;) Tak jak już niektórzy powiedzieli mal ma straszne lagi więc nie ma się co denerwować że po 3 min nie ma posta. Zazwyczaj pojawiają się po paru godzinach, ale w ostateczności jak minie jeden dzień można spokojnie napisać znowu ;)
Pozdrawiam i witam Cię, Twój admin ;)
Duszek19Jan 15, 2011 2:28 AM
Jan 14, 2011 4:06 PM
Offline
Nov 2008
450
Hehe ale as, Witamy xD
Post jak sie nie pojawi w ciagu 3 dni to mozesz zaczac sie martwic, a tak to nie trzeba ;p Posty tu sie nie gubia, jak widzisz. Co ciekawe masz 10 prob, a z tego polowa to proby numer 10 xD Będą z Ciebie ludzie xD
Jan 15, 2011 9:44 AM
Offline
Jan 2011
11
Cholera jak zwykle muszę coś odwalić xD

Bo według moich obliczeń wyszło właśnie ze będzie gdzieś tak z 10 prób :D więc się nie myliłem :D

Jeśli on ma takie "lagi" to chyba poczta gołębiowa jest szybsza XD

Serduszko said:
Hej.Takiego combo jeszcze nie było u nas chyba xD
Duszek nie dawaj mu bana:P

dzięki, choć jestem dostatecznie rozgarnięty żeby to zrozumieć ;)


To jesteś kolegą po fachu-ten sam kierunek i ten sam rodzaj muzy:D(zapraszam na Ritda-więcej na Private mess)


Trochę nie jestem ogarnięty w tym wszystkim jeszcze ,więc Kamilu prosiłbym o kontakt na gg 1615793411 bo nie wiem o co chodzi Tobie szczerze mówiąc z tym Pitda - Private mess hehe XD , a ze tak wolno wiadomości sie pojawiają, wole szybciej komunikować się, między innymi przez gg :)

Po za tym jestem otwarty na nowe znajomości, gdzieś tu widziałem ze macie spotkania raz w tyg. ?? jak tak to chętnie bym przyszedł :)

Tym razem kliknę raz :D hehe
SuperHiroJan 15, 2011 1:03 PM
Jan 15, 2011 1:37 PM

Offline
Mar 2008
1626
Nie przychodź bo Cię zjedzooooooooooooooom!!!!!!!!!!!!1111111111oneonejedenaście

Guten morgen.
Jan 15, 2011 1:53 PM
Offline
Jan 2011
11
Co??? kto mnie zje ??
Po za tym jestem ciężko strawny ;)
Jan 15, 2011 2:56 PM

Offline
Oct 2009
750
Jest takie powiedzenie: "Jesteś tym co jesz."
Więc wiesz... Logicznie rzecz ujmując żeby być ludźmi musimy być kanibalami. =3
A żeby być Nyanowcami musimy jeść innych Nyanowców.
A jako że niektórzy się tu już trochę znają to zamiast wpierdzielić qmpla czy też znajomą wolimy zająć się nowymi członkami NPC.
Więc jak wrócisz z jakiegoś spontana bez nogi czy ręki to pamiętaj że to nic osobistego! ^_^
I have spoken. So it is written. So it shall be done.
Jan 15, 2011 3:35 PM
Offline
Jan 2011
11
Spokojna głowa, moje kości są ze stali , a skóra z kamienia, w żyłach pływa lód, więc prędzej kły połamiecie niż mnie zjecie XD :P hehe
Jan 16, 2011 3:42 AM

Offline
Nov 2008
625
Skoro w twoich żyłach pływa lód... to twoje naczynia krwionośne są niedrożne, w najlepszym wypadku tylko poprzebijane... a serce masz w strzępach i jesteś... tak jakby martwy...

Fine by me. Witam. xD
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Jan 16, 2011 3:45 AM
Offline
Jan 2011
11
Alucard dokładnie :D bardzo ładnie to ująłeś XD haha
Jan 16, 2011 8:20 AM

Offline
Oct 2009
750
Czyli twój przypadek to kuchnia egzotyczna co? =3
Dla mnie bomba! XD
Dla nas to pestka bo mamy adamantowe zęby, tytanowe przewody pokarmowe i system trawienny zdolny pochłonąć i strawić supernową. ^_^
A że jeszcze żadnej mrożonki chyba nie jedliśmy to jesteś tym bardziej wyczekiwany przy stole. 8D
I have spoken. So it is written. So it shall be done.
Jan 16, 2011 8:25 AM

Offline
Jan 2011
6
Dobry wieczór, nazywam się Hatsu. Nie ma sensu wymieniać zainteresowań, bo interesuje się mniej więcej tym samym co wy. Bardzo mi miło :)

Nawet nie sądziłam, że spotkam nick z forum Pyrkonu :)
Jan 16, 2011 8:47 AM
Offline
Jul 2009
1292
HEj! Witaj, ema joł.Klub wita Cie bie xd

O jaki nick Tobie chodzi?:P Na pyrkonie dużo osób z nas było;]


@
Hahahaha xD Można uznać, że mu pocisnęłaś:P Albo i miałaś szczęście, że tylko po nicku xP
batonikJan 16, 2011 9:23 AM
xxx
Jan 16, 2011 8:59 AM

Offline
Jan 2011
6
Ale jedynie Blaszaka kojarzę z forum Pyrkonu :) I to tylko nicku, więc się nie przejmujcie :)
Jan 16, 2011 9:40 AM
Offline
Jan 2011
11
Blaszak said:
Czyli twój przypadek to kuchnia egzotyczna co? =3
Dla mnie bomba! XD
Dla nas to pestka bo mamy adamantowe zęby, tytanowe przewody pokarmowe i system trawienny zdolny pochłonąć i strawić supernową. ^_^
A że jeszcze żadnej mrożonki chyba nie jedliśmy to jesteś tym bardziej wyczekiwany przy stole. 8D



Wielu próbowało lecz nikomu się nie udało ;P hehe :D

Witam Cie :) jako jeden z nowych :D
Jan 16, 2011 9:50 AM

Offline
Oct 2009
750
WOOHOO 4 ME! XD
Czy mogę Ciebie Hatsu w takim wypadku wpisać jako kolejna pozycję na listy dusz które udało mi się pozyskać dla Nyan'u? =3

A po drugie to wypraszam sobie takie teksty odnośnie mojej osoby i nicku. T_T
Przecież wiadomo że awatar również mam ten sam! ^_^
Mad_MattJan 16, 2011 10:07 AM
I have spoken. So it is written. So it shall be done.
Jan 16, 2011 10:23 AM

Offline
Jan 2011
6
Blaszak, ale to nie twoja zasługa ^^ A ilu masz na liście?
Jan 16, 2011 10:24 AM
Offline
Nov 2008
450
Blaszak said:
WOOHOO 4 ME! XD
Czy mogę Ciebie Hatsu w takim wypadku wpisać jako kolejna pozycję na listy dusz które udało mi się pozyskać dla Nyan'u? =3

A po drugie to wypraszam sobie takie teksty odnośnie mojej osoby i nicku. T_T
Przecież wiadomo że awatar również mam ten sam! ^_^

Nie, nie mozesz :>

@post nizej:
Bo to są predyspozycje lidera ;> Ciężko nad tym zapanować xD
RemikJan 16, 2011 1:27 PM
Jan 16, 2011 11:48 AM

Offline
Oct 2009
750
Albo ktoś tutaj ma rozdwojenie jaźni albo Remik znowu decyduje za innych. -_-

@Hatsu
SAY WHAT!? O_O
Jak to nie moja!?
To jak Ty się tutaj dostałaś!? T_T
A odnośnie Twojego pytania to mam już 2 osoby na swoim koncie. ^_^
I have spoken. So it is written. So it shall be done.
Jan 16, 2011 12:20 PM

Offline
Jan 2011
6
Blaszak, z internetu. Po prostu widziałam cię na forum Pyrkonu, i tyle. Nawet cię nie znam.
Jan 16, 2011 12:33 PM
Offline
Nov 2009
11
witam tych co nie witalem, jako w miare nowy ;d
Jan 16, 2011 1:56 PM

Offline
Sep 2009
446
Blaszak, ja mam Ciebie na liście pozyskanych dusz, więc to stawia mnie niejako wyżej w hierarchii? ;)

W ogóle teraz, kiedy już nie piszesz 'boldem' na Pyrforum, przestałeś się wyróżniać i jesteś teraz zwykłym niewyróżniającym się userem jak ja ;P
"Death is tragic, but life is miserable."
Jan 16, 2011 2:46 PM

Offline
Mar 2008
1626
Tutaj przecież nikt się nie wyróżnia i wszyscy są normalni.
Jan 16, 2011 2:47 PM

Offline
Oct 2009
750
GROZISZ MI!!? *,....,*

Może byłbyś wyżej w hierarchii jak byś miał więcej tytułów na swoich listach M&A, ale w tym wypadku sry ale nie. ^_^

A tak poza tym to witam tych co nie witałem, a tych co witałem witam ponownie. =3
I have spoken. So it is written. So it shall be done.
Jan 17, 2011 8:08 AM
Offline
Jan 2011
1
Ohayou~~.
Więc ten tego.. Robert jestem, miło mi ^^. Lat mam 15, a od lutego już będzie 16! Mieszkam w Murowanej Goślinie jak na razie [plany są, żeby zamieszkać w Poznaniu, ale zobaczy się].
Jak wszyscy pewnie, interesuje się rzeczami związanymi z Japonią - czyli manga & anime, visual novel i jakąś książkę czasem przeczytam [jakby ktoś widział gdzieś w okolicy Poznania jakieś częsci Spice and Wolf albo Kara no Kyoukai to mówić!], język japoński, a od niedawna trochę kuchnia japońska [przymierzam się nawet do zrobienia dorayaki ^^". zobaczymy jak mi pójdzie].
Chętnie pogrywam w Touhou, LoL'a, osu!.
Przeważnie słucham j-rocka, ale wszystko co mi się spodoba [nie ważne od rodzaju tudzież języka, w jakim jest śpiewana piosenka ; p] i tak ląduje na mojej playliście.
Oprócz tego, to lubię horrory ; 3. Oj bardzo lubię.


Więc to chyba wszystko.
Miło Was poznać ^^.
Jan 17, 2011 1:47 PM

Offline
Sep 2009
446
@Blaszak Ja miałbym grozić komukolwiek? Ależ no daj spokój ;P
I raczej pewnie nigdy nie będę miał więcej, bo moje lenistwo ma się świetnie i nie zamierzam wrzucać żadnych animców póki co, aczkolwiek raz na pół roku mogę wrzucić tak ze dwie mangi :P

@Viesiu Haha, chyba sam w to nie wierzysz? ;>
"Death is tragic, but life is miserable."
Jan 28, 2011 4:41 PM
Offline
Nov 2010
3
Hello^^'
Więc jestem tu zupeeełnie nowa i zupeeełnie przypadkiem bo szukałam na googlach anime girls a co za tym idzie jakiś ciekawych miejsc no i zaczynam się tu rozgaszczać^^'

Jestem Quirinus, ale mówią na mnie czasem Quirin, Wróżka,a rzadziej Biała(T^T). Mam 20lat pochodzę z Poznania mieszkam w Śremie za kilka lat mam nadzieję się przeprowadzić na stałe do Poznania. Miałam białe włosy za którymi bardzo strasznie tęsknię! TToTT Mam obecnie coś co wygląda jak różowy albo jak to inni mówią buraczany.
Uwielbiam yaoie i ciekawe anime, cosplay, kocham koty, czekoladę, cytrusy, truskawki, Poznań, jeździć na Pyrkon i Woodstock, uwielbiam jeść, spać, spacerować i gadać i gadać i znów gadać.... ^o^' No i poznawać nowych ludzi

Z tego co wiem znam tu Blaszaka ;3

To chyba byłoby na tyle mojego gadania^^'
Jan 28, 2011 4:47 PM

Offline
Oct 2009
750
I jak tu się dziwić że zająłem się marketingiem? XD
I have spoken. So it is written. So it shall be done.
Jan 28, 2011 6:56 PM
Offline
Nov 2008
450
Quirinus said:
Hello^^'

Yo!
Quirinus said:
Uwielbiam yaoie

T.T
Jan 29, 2011 1:23 AM

Offline
Dec 2008
415
Hej ludu! :o

Quirinus said:
mieszkam w Śremie


O, no popatrz. Czasem tam bywam! :D Chociaż raczej ze względu na rodzinę niż spacery.. Ale nigdy nie zapomnę gorącej czekolady z Cafe Ole! [czy jak to się pisze.. xDD]
Kocie uszy: +50 do słodkości, +20 do zajebistości, +10 do telekinezy, +10 do tolerancji angielskiego dubbingu, special skill do miauczenia jak kot + aura mruczenia

=^.^=





Jan 29, 2011 2:04 PM
Offline
Nov 2010
3
Black_Angel said:
Hej ludu! :o

Quirinus said:
mieszkam w Śremie


O, no popatrz. Czasem tam bywam! :D Chociaż raczej ze względu na rodzinę niż spacery.. Ale nigdy nie zapomnę gorącej czekolady z Cafe Ole! [czy jak to się pisze.. xDD]


O_O zapraszam do odwiedzenia mnie jeśli będziesz się kiedyś nudzić^^
W Cafe Ole! mają rewelacyjną gorącą czekoladę i Cafe Latte.
Jan 30, 2011 3:13 AM

Offline
Dec 2008
415
Kuzynka mnie tam zabrała. Gorąca czekolada z bitą śmietaną i cynamonem <33 Niestety dojazdy tam kosztują mnie 7zł! Głupie PKSy ==
Pewnie kiedyś wpadnę :D
Kocie uszy: +50 do słodkości, +20 do zajebistości, +10 do telekinezy, +10 do tolerancji angielskiego dubbingu, special skill do miauczenia jak kot + aura mruczenia

=^.^=





Jan 30, 2011 3:57 AM

Offline
Sep 2009
446
No proszę, Biała tutaj? ;P
"Death is tragic, but life is miserable."
Jan 30, 2011 12:04 PM
Offline
May 2008
13
Hej! Dostałem zaproszenie i zdecydowałem się je zaakceptować, także wypadałoby coś napisać :).
Jestem Piotr, urodziłem się 4 stycznia 93', więc jak nie trudno obliczyć, jestem juz pełnoletni.
Zainteresowania... Muzyka. Jako jeden, z zapewne bardzo niewielu ludzi w moim wieku, kocham klasykę. Nawet jeżeli są tacy, nie wydaje mi się, aby muzyką zajmowali się tak poważnie. Ewenement jest w tym, że na żadnym instrumencie nie gram i moja wiedza teoretyczna też nie jest zbyt wielka. Ostatnio często bywam na koncertach w filharmonii.
Oczywiście Japonia, trudno mi powiedzieć na jakim polu czy w jakim aspekcie najbardziej mnie fascynuje, raczej ogólnie.
Poza tym... Różnie, zależy. Powiedziałbym, że gry, ale niewiele ostatnio spędzam z nimi czasu. Podobnie ze sportem. Natomiast z 2ma wyżej wymienionymi zawsze w jakimś stopniu przeżywam każdy swój dzień.
Najaktywniejszy prawdopodobnie jestem na last.fm (chodzi głównie o konwersacje), chociaż błądzę tu i tam po internecie, szukam, czytam, słucham...
Jan 30, 2011 4:49 PM
Offline
Nov 2010
3
Black_Angel said:
Niestety dojazdy tam kosztują mnie 7zł! Głupie PKSy ==
Pewnie kiedyś wpadnę :D


http://www.marcopolo-bus.pl/index-5.html
Gorąco polecam linię Marco Polo bus! 6-6.80zł bilet ulgowy(normalny 8-9zł) z Poznania z Ronda Rataje (dworca MPK a dokładniej z peronu 5) do Śremu (wysiadka pierwsza na przystanku podmiejskim a druga koło PKSu)
Zapraszam;)

@_RJI_ Tak, tak ja tutaj. Czasem wszędzie mnie pełno^^'
Jan 30, 2011 11:28 PM
Offline
Nov 2008
450
Hakuna Batata xD
Feb 6, 2011 4:45 AM

Offline
Mar 2009
100
Czas wielki się przedstawić (sesja zaliczona,a więc czas jest ^^).
Od razu uprzedzam,że zdołałam dotrwać do 13 strony wątku, resztę przepraszam z góry,ale nie przeczytałam ich postów.
Mówią na mnie Meg,Megi,Maga a mam na imię Magdalena.Studiuje leśnictwo na UP-rok 2,a tak przy okazji rocznik 1990.
Miejsca w których zazwyczaj można mnie spotkać to nie konwenty,lecz akademiki,uczelnia,rusałka,cytadela i oczywiście jama xD
Jak wiadomo oglądam anime(ponad 4 lata),mangi nie czytam,zdecydowanie od niej wolę książki fantasy(Wiedźmin Sapkowskiego zdecydowanie zawładnął mym życiem ;P).Ogólnie jestem ostatnio strasznie wybredna jeśli chodzi o filmy,książki,anime...mało co podoba mi się na 100%. Muzyka różna,w zasadzie zniosę wszystko, oprócz disco polo i typowego umca umca. Z gier komputerowych wiadomo rpg, dla odmóżdżenia, relaksu oraz zabicia czasu gram w simsy 3. Mhm...stan cywilny panna,a znak zodiaku lew (typowa zodiakalna lwica);P. W skrócie refleksyjna optymistka,realistka z bujna wyobraźnią,studentka uwielbiająca wszystko co ze studiami związane(no może sesje trochę mniej uwielbiam),miłośniczka przyrody i pozytywnie zakręcona panna.
Oczywiście mogłabym pisać jeszcze duuuużo o sobie ale mi się nie chce;P Jak co to proszę moje gg:3147378 (nawet jak mnie nie ma,to jestem xD)

http://www.lastfm.pl/user/ImotoDensetsu
Feb 6, 2011 4:47 AM

Offline
Mar 2009
100
ps:szczególne pozdrowienia dla Kawki i Drzewa...o ile dobrze pamiętam,po fachu studentki leśnictwa-Dasz Bór! Oraz dla forumowych samców ;P
Feb 6, 2011 5:10 AM

Offline
Nov 2008
625
Hm... Witam. xD

@down Odezwał się. xD A co? Może to było do tych metroseksualnych członków klubu? Przypominających bardziej kobiety. Hmmm....pomyślmy. Nie.
Alucard512Feb 6, 2011 5:48 AM
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Feb 6, 2011 5:40 AM

Offline
Aug 2009
277
spokojnie Alu to ostatnie przecież nie do Ciebie było^^
edit: @up: ostrooooo. Ciekawe o kim to było, bo nie przychodzi mi na myśl żaden z OBECNYCH członków klubu :)
YoggiFeb 6, 2011 7:37 AM
H+
Feb 6, 2011 6:27 AM
Offline
Nov 2008
450
1990, dobry rocznik :>
Feb 6, 2011 9:26 AM
Offline
Jan 2009
317
Siemka :) . Po sesji musimy zrobić jakiegoś grubszego spontana (czyt. piątkowe piwko :P ) , będzie nam miło jeśli wbijesz :) .
Feb 6, 2011 11:56 AM

Offline
Mar 2009
100
Wiadomo 1990^^ A na piwko bądź inny trunek chętnie się wybiorę ;)
Feb 6, 2011 2:45 PM

Offline
Sep 2009
446
@ImotoDensetsu
+1 za bycie fantast(k)ą i -1 za bycie z UP ;P
"Death is tragic, but life is miserable."
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (15) « First ... « 9 10 [11] 12 13 » ... Last »

More topics from this board

» Cotygodniowy spontan xD ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Kosa - Oct 17, 2009

1249 by Olgierdou »»
Dec 25, 2017 11:38 AM

» Lubię zapach druku o poranku, czyli co ostatnio czytaliśmy...

_Ryuji_ - May 7, 2010

44 by oliwowy »»
Oct 22, 2017 10:08 AM

» Woodstock 2012

hilfman - Jul 1, 2012

7 by Alucard512 »»
Jul 7, 2012 3:47 PM

» Spamernia XD ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Harmleikur - Sep 27, 2009

432 by Remik »»
Jan 25, 2012 12:38 PM

» Sprzedam/Kupię/Wymienię

Duszek19 - Nov 5, 2009

47 by Mad_Matt »»
Jan 2, 2012 5:07 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login