Forum Settings
Forums
New
Mar 26, 2013 3:28 PM
#1

Offline
Mar 2012
340
W sumie dziwne, że nie ma tego tematu tutaj.

Kuroko no Basket -> tematyka koszykarska -> Koszykówka.

Myślę, że temat jest "na temat"? Biorąc pod uwagę, że tutaj ruchu nie ma to możemy tę tematykę o ten milimetr poszerzyć najwyżej.

Ogólnie rozkminiam - czy KnB pochodzi od waszego zamiłowania do kosza, czy w drugą stronę, a może w ogóle macie gdzieś tego kosza?

Ja od siebie powiem, ze trenowałem jakiś czas w kosza, ale szybko zrezygnowałem, za to teraz trenuję sam - z internetem i kumplami z osiedla - i w sumie jakoś się tam rozwijam. Teraz czekam na lato. Nie oglądam polskiej ligi, bo mi nie w porę ( z reguły 14-18), ale z zapartym tchem oglądam mecze NBA i kibicuje Celticsom pełnym sercem, mimo że maja teraz bardzo beznadziejny sezon.

Więcej napiszę, ale to jak się przyłączy ktoś do dyskusji :D.
Reply Disabled for Non-Club Members
Mar 30, 2013 3:57 PM
#2

Offline
Jun 2012
185
Skoro temat jest, można i się wpisać ^^''
Z koszem to mam tyle wspólnego, ile na lekcjach wfu którego obecnie nie mam >.<, także teeeen, bardzo dużo! xD jako dzieciak coś tam pogrywałam czy to z kolegami z osiedla, czy z bratem, daaaaaaawne czasy <sob sob>. A tak to jedynie jak są jakieś rozgrywki i znajomi grają, to się popatrzy, poza tym nie ma żadnego związku.

Anime sportówki nawet lubię, choć nie zawsze podpasują, jednak co do KnB jest po prostu dobrą serią, zachowana dynamika, zachowane coś tam z owego sportu (nie liczę, że w realu byłyby możliwe te niektóre "nadprzyrodzone" zdolności ^^''), fajne relacje między postaciami.
Jednak mimo to preferuję inne sporty niż kosza :P ale przyznam, że kiedyś przez KnB otworzyłam sobie coś tam na youtubie, żeby zlookać jakieś różnice :P
Sep 21, 2013 1:40 PM
#3

Offline
Sep 2013
4
Jeżeli o mnie chodzi to od zawsze lubiłam koszykówkę. Może nie byłam tym jakoś specjalnie zainteresowana, ale ze wszystkich sportów to właśnie ona mi się najbardziej podobała. Jednak nigdy nie robiłam nic w tym kierunku, ale po obejrzeniu Knb nie mogłam się powstrzymać i.... zapisałam się do szkolnej drużyny koszykarskiej! ;D Na razie nie jestem za dobra (i moje 1.61m wcale mi w tym nie pomaga), ale się staram i wgl. to bardzo mi się podoba. :)
Mar 23, 2014 2:36 PM
#4
Offline
Mar 2013
11
Z tego co widzę, moja wypowiedź trochę będzie się różnić.
Koszykówka zawsze jak dla mnie wypadała najlepiej jeśli chodzi o sport, ale jakoś nigdy nie zacząłem grać, nawet nie miałem piłki w rękach :D

Zacząłem regularnie chodzić na boisko mniej więcej w kwietniu 2013 roku, teraz treningiem podwórkowym (co nie znaczy, że łatwiejszym) dorównałem kolegom trenującym już wiele wiele lat :)

Jeśli chodzi o oglądanie to strasznie ubolewam nad moim brakiem kanałów "obsługujących" NBA , czasem zdarzy mi się wpaść do kolegi. Jestem za miami heat, ale fanatykiem nie jestem :P
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Ulubione postacie~

lisen - Jul 23, 2012

24 by Lupus_Igneus »»
Aug 19, 2014 1:28 AM

Sticky: » Nowości związane z Kuroko no Basket

_Cassiopeia_ - Jul 24, 2012

29 by Tosa »»
Aug 9, 2014 3:43 AM

Sticky: » Ulubione/znienawidzone pairingi

_Cassiopeia_ - Jul 24, 2012

18 by -Natsumi12- »»
May 30, 2014 10:30 AM

Sticky: » [OTWARTE] Zapisy do newsletter'a ( 1 2 )

Tosa - Sep 22, 2012

78 by -Natsumi12- »»
Apr 21, 2014 10:03 AM

» [ZAMKNIĘTE] Kise Ryouta Birthday Edition~

Zorka - Jun 17, 2013

18 by Yuki_chan3 »»
Mar 23, 2014 3:54 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login