Forum Settings
Forums
New
May 29, 2010 12:34 AM
#1

Offline
Oct 2009
2855
Czyli, że się przedstawiamy ;d

Rocznika, rzecz jasna, nie podajemy XD

No to jedziemy z koksem.
W rzeczywistości nazywam się Anna. Urodzona 23 kwietnia, jestem dokładnie o 3 lata i jeden miesiąc starsza od mojego kochanego brata, który z reguły robi wszystko, żeby wytrącić mnie z równowagi. Ale to szczegół.
W najbliższym czasie nie mam większych planów. Koncentrują się one na 1 tygodniu lipca. Każdy wie, czemu, nie? ^^
Lubię/kocham/uwielbiam: anime, mangę, język japoński, japońską kulturę. Książki, muzykę rock, punk rock, JPop, czasem pop. Ogółem, to z każdego gatunku jakaś pojedyncza piosenka się znajdzie.). Kocham pływać! Od jakiegoś czasu grzebię w każdym programie graficznym, jaki wpadnie mi w ręce xD
Nie lubię: durnych książek, paru osób. Kilka potraw też się tu znajdzie (sushi? ^^"). Ponad to ecchi wylewającego się z ekranu, gdzie fabuła wynosi -10%
Tolerancja: nie toleruję głupoty większej, niż ustawa przewiduję, yaoi toleruję, chyba że ktoś mnie zmusza do słuchania o nim. Ponad to uważam się za osobę w miarę tolerancyjną xD


Wasza kolej!
Ciekawe, kto to przeczytał xD
Reply Disabled for Non-Club Members
May 29, 2010 1:04 AM
#2

Offline
Jan 2010
403
Na imię mam Klaudia. Jak chcecie mówcie mi Klaud^^ Urodziłam sie 6 lipca. Mam młodszą siostrę, rocznik '97 -.-" Wkurzające dziecko xD
Większe plany? To, co Aoi-chan... I znalezienie jakiejś pracy, w końcu za coś trzeba mangi kupić ^^" O, przydałoby sie jeszcze schudnąć przez wakacje xD"
Lubię/kocham/uwielbiam: anime, mangę, język japoński i norweski, książki (szczególnie Sandemo, Kinga i Christie, ale i wszystkie inne poza historycznymi i naukowymi), siatkówkę (i tyle ze sportu), matematykę, wkurzać ludzi, Dr. House'a. Świrować z przyjaciółmi, lody waniliowe i śmietankowe, pepsi, paluszki rybne xD I dżinsy i trampki xD
Nie lubię: różowych, słiiit dziewczyn (czyt. Sylwusi "rószofej"), mecha, mojej wsi, bo tu się nic nie dzieje, sportu, różu, parę osób z mojej szkoły. I małych dzieci.. To zło, czyste zło.. xD
Tolerancja: jestem w stanie tolerować wszystko, ale do czasu. Aktualnie nie toleruję: yaoi które yaoi nie jest (znaczy robienie paringów typu Suzaku i Lelouch), głupoty, różu, ludzi, którzy na anime mówią "durne, chińskie bajki".

Aoi-cha, ja przeczytałam xD
Sol_IndraMay 30, 2010 2:39 AM
May 29, 2010 1:07 AM
#3

Offline
Oct 2009
2855
Sol_Indra said:
Mam młodszą siostrę, rocznik '97 -.-" Wkurzające dziecko xD

lol. Rozumiem Twój ból absolutnie w 100% xD

Sol_Indra said:
I znalezienie jakiejś pracy, w końcu za coś trzeba mangi kupić ^^"

Właśnie, bajto! O tym zapomniałam napisać
May 31, 2010 1:21 PM
#4

Offline
Apr 2009
66
cześć, sylwia jestem. urodziny mam 30 czerwca (to już niedługo! : D), rodzeństwa, ani podobnych zwierzątek nie posiadam. mam zamiar studiować japonistykę i na pewno nie robię tego ze względu na mangę i anime. tak samo chciałabym kiedyś zamieszkać w stolicy tego kraju. oj, będzie trudno.
lubię: szczeniaczki, kotki, wszystko co małe i nie urosło. bo słodkie. podobają mi się ubrania w stylu sweet lolita, bo z gothic to już wyrosłam. jestem amatorką ślicznych, kawaiiśnych i jakich tam jeszcze rzeczy, które namiętnie zbieram. od czasu do czasu lubię też pochodzić po okolicy z aparatem, albo napić się czerwonej herbaty z dużej filiżanki, białej w czarne kropki. lubię brzoskwinie i kanapki z owocami. i łososia. szeroko pojętą japońską muzykę. i k-pop. buty na wysokich obcasach, nosić sukienki i szyć. o, szyć lubię! chociaż niezbyt w tym masteruję. uwielbiam wręcz książki! moim ulubionym pisarzem jest Haruki Murakami, mogę godzinami czytać jego książki. gdybym tylko miała ich więcej!
nie lubię: ludzi niedojrzałych. bo niedojrzałość irytuje mnie najbardziej. mając 16 lat, a zachowując się jakby było się co najmniej 10 lat młodszym nie da się zdobyć szacunku. co najwyżej narazić się na śmieszność. nie lubię też matematyki, fizyki, właściwie wszystkich przedmiotów ścisłych nienawidzę. pająków, pszczół, os, szerszeni i tych innych brzęczących i żądlących owadów. nie lubię gdy wiem, że nie powinnam jeść słodyczy, a jednak to robię. jeszcze większości mięs, tatar w szczególności mnie obrzydza. nie wiem czy to do nielubienia się zalicza, ale nie lubię widoku, smaku, dotyku. dzieci w wieku 3 lat wzwyż. wcześniej są nawet słodkie.
tolerancja: wydaje mi się, że jestem bardzo liberalną osobą. toleruję wszystko i wszystkich. jest - niech będzie, mnie to nie obchodzi. jestem jak Yvan ze sztuki Yasminy Rezy, tolerancyjna, bo właściwie to wszystko mi zwisa.
brukselkaMay 31, 2010 1:27 PM
ohohoho~~
Jun 17, 2010 6:39 AM
#5

Offline
May 2009
333
To tak ^^"
Ohayoo Minna !
Watashi wa Martyna desu.(tyle mojego japońskiego xd). Urodziłam się tak jak jest Święto Narodowe w Francji (przeczytajcie Hetalia to bd wiedzieć kiedy =p)

Lubię, Wręcz uwielbiam anime/mangę (szczególnie Yaoi,Bishounen itp),poza tym książki(szczególnie horrory i kryminały).Ogólnie oglądać Dr House, pisać książki i wiersze robić AMV uczyć się (ale tylko z zakresu psychologi,kultury i obyczajów Japonii, dziennikarstwa ).Grać w Guild Warsa ostatnio też w Runes of Magic .Mój ulubiony typ muzyki to rock and metal xd.Uczę się trochę japońskiego a moim hobby jest pływanie. Nie lubię Matmy i wszystkiego co z nią związane=D.
Heh ogólnie toleruje wszystko ale nie znoszę jak ktoś się po porostu zachowuje głupio xd, pewnie wiecie ocb xd.

To chyba tyle^^ hehe Więc
Yoroshiku onegai shimasu!.

Ps. Ja też przeczytałam xd
Jun 19, 2010 1:32 AM
#6

Offline
Dec 2009
108
Mam na imię Katarzyna, ale możecie do mnie zwracać się Kacha bądź Kaśka (w sumie to bez róznicy jak XD). Mam młodsze rodzeństwo: siostra '97r., brat '98r. xD. Głupota mojego brata na pewno jest 'większa niż ustawa przewiduje', więc zazwyczaj unikam jego towarzystwa.
W przyszłości wybieram się na japonistykę i będę tłumaczyć dla was mangi, na które, jak czytam, już zaczynacie zbierać pieniążki XDD
Jeśli zaś chodzi o moje 'osiągnięcia' to mogę pochwalić się wymyśleniem i dodaniem na bloga tworu, który jest porąbany, nawet jak na moje standardy xD
Lubię/kocham/uwielbiam: anime, mangę, język japoński, japońską kulturę. Książki, muzykę. Jak mam wenę lubię edytować mangę.
Kocham ryby XD Ale że jeść XD
Lubię moja klasę w gimnazjum, mimo ze to idioci. XD
lubię mojego polonistę, gościa od muzyki, historyka i matematyka (mimo że połowa populacji w mojej szkole się go boi).
Lubię śpiewać, chociaż nie bardzo umiem.
Nie lubię: ecchi, hentai, yaoi, yuri itp. xD W następnej kolejności natrętnych ludzi oraz takich pozbawionych poczucia humoru. Nie lubię się czymś przejmować, dlatego już dawno przestałam przejmować się czymkolwiek.
Nie lubię sprzątać, wstawać wcześnie rano, uczyć się (więc się nie uczę XD nikt w to nie wierzy, bo mam średnią powyżej 5).
Nie cierpię biologii, chemii i ogólnie przedmiotów ścisłych. I niemieckiego.
Jestem tolerancyjna, chyba że ktoś się mi z czymś narzuca, wtedy zaczynam się wkurzać.
IvorenaDec 30, 2010 12:36 PM
Nov 27, 2010 9:47 AM
#7
Offline
Oct 2010
3
Jo ho! Man na imię Michał, tak jak wiecie jestem z tego zacnego rocznika 94 ^^. Mam starsze rodzeństwo, siostrę i brata, ale o tym nie będę wspominał za bardzo. Urodziłem się dokładnie 11 marca czyli w bardzo piękny dzień. ;D

Lubię/kocham/uwielbiam : Anime, muzykę, sporty, czasem książki ale jakoś dawno nie czytałem żadnej ;p, motory, komputery, angielski i japoński! :)

Nie lubię : wilu rzeczy m.in. nadmiernej głupoty, yaoi, hentai i wielu innych

Tolerancja : da radę wszystko ( do czasu ) ;p
arigato za wysłuchanie (albo przeczytanie tego jak ktoś woli) :D i sayonara
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

Sticky: » Pierwsze dni liceum

SuouAoi - Sep 8, 2010

3 by Ivorena »»
Nov 26, 2010 2:44 PM

» Liceum- listy wstępne!

SuouAoi - Jun 30, 2010

42 by Finatka »»
Aug 1, 2010 5:45 PM

» Karty 50+ (ZAMKNIĘTE)

Sol_Indra - Jun 30, 2010

13 by Yavimaya »»
Jul 4, 2010 5:40 AM

» Śmieszne teksty waszej klasy :D

Sol_Indra - May 20, 2010

2 by Ivorena »»
Jun 19, 2010 1:46 PM

» Liceum...

SuouAoi - May 8, 2010

29 by Ivorena »»
Jun 19, 2010 1:40 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login