Forum Settings
Forums
New
Dec 9, 2010 10:55 PM
#1

Offline
Oct 2008
96
Čau visi.
Tā kā otaku.lv praktiski ir miris, tad man ir jautājums - kas tam varētu būt par iemeslu, un vai teorētiski ir iespejams izveidot anime forumu lv runājošiem (jo anime.lv jau ir), kurš darbotos? Kādam tam būtu jābūt - tikai ar ielūgumiem? ar striktāku moderēšanu, kura met ārā visus, kuri uzbrauc vai kā citādi slikti uzvedas?
Moš vienkārši visiem ir dziļi po?
Reply Disabled for Non-Club Members
Dec 11, 2010 10:58 AM
#2

Offline
Sep 2008
63
Man ir kļuvis po par lv forumiem utt. iemesls ir tāds, ka ir labākas alternatīvas , pats MAL, Anidb un tml. ārzemju resursi, kur ir lielāks cilvēku skaits, vairāk iespēju utt. Lv valodas faktors neatsver to. Ja tomēr LV grib kaut ko tml izveidot, tad pliks forums uz phpb ar prastāko templeitu taisīt toč vairs neizies cauri, un animeclan vai kā tur bij, tā galējība ar to ka viss sabliezts ar kaut ko negaumīgu, nevajadzīgu ari nekam neder, es domāju pat ka labāk tad uzfrišināt animeblog.lv - palielināt iespēju klāstu(kaut vai piemēst to pašu forumu klāt sākumā) lai ari viņi raksta šausmīgi reti( tā ari problēma), vismaz viņiem ir gaumes izjūta. Ka man kāds teica "tā lapa varēja būt laba 2007 gadā" tad kad kā tiek pasniegta informācija nebija tik būtiski, galvenais ka ir, jo tālāk ejam, jo cilvēks internetā paliek izvēlīgāks:P Iedvesmai paskaties kur cilvēki ārzemju resursos apgrozās visvairāk un padomā kāpēc, nav lv cilvēki tik ļoti jau atšķirīgi.
Dec 12, 2010 4:44 AM
#3

Offline
Nov 2007
169
Es nezinu par tām fīčām, bet manuprāt lielākā problēma ir tā, ka mums trūkst lietotāju līdzdalības un iesaistes. Varat paskaitīt cik cilvēku aktīvi darbojas un mēģina kaut ko panākt un tad sapratīsiet problēmu. Kā ar to cīnīties es patiešām nezinu.


Dec 12, 2010 11:27 AM
#4

Offline
Feb 2010
1267
Kas Tev liedz uzrakstīt kādam vēstuli vai šeit pat uztaisīt kādu diskusiju? Latviešu "forumi" ir sliktākais, kas var būt uz šīs pasaules, jo pats zini cik "forša" tauta mēs esam =)
LUL
Dec 13, 2010 12:21 AM
#5

Offline
Oct 2008
96
Protams, ka lielajos anime portālos un citās vietās ir vairāk cilvēku, kā arī tas, ka tur viņi ir atvērtāki, interesantāki, un daudz vairāk raksta par lietām, kas viņus interesē. Tomēr, esmu nonācis pie secinājuma, ka līdzīga dvēsele Latvijā (vai latviski runājoša :) ) atsver ārzemniekus, kuri bieži vien sēž nezin kur aiz okeāna. Kaut kā tas attālums pat inetnetā traucē... Maybe it's just me.

Es jau varētu kaut ko sarakstīt, agrāk jau šad tad arī animeblog'am rakstīju. Tagad kaut kā slinkums, vai kas. Nerakstās. Tikā pat laiks būtu (nav tā, kā bieži notiek, ka "nav laika"). Man ir priekšlikums - tikko kāds noskatās kādu seriālu, tā ieraksta forumā, ko par to domā, var pāris rindiņas, šeit par čatveidīgu spamu neviens nesodīs. Tad arī pārējie, kuri ir skatījušies animi, var izteikt savus komentārus. Citādāk ir klubs ar 200 biedru, un viss kluss kā kapā :)

Maiteniek, tā ir vispār diezgan izplatīta problēma, jo animes, filmas un grāmatas ir lietas, ko mēs izbaudam vientulībā (var jau skatīties kompānijā, bet tāpat šī tipa mēdiju tu uztver sava veida vientulībā). Atšķirībā no piemēram galda spēlēm, vai sporta spēlēm. Tāpēc par izspēlētajām spēlēm ir daudz vienkāršāk runāt, nekā par izlasītajām grāmatām.

one-more-time, par tautu - tas jau cits temats :) Tauta sastāv no indivīdiem, un katrs indivīds ir unikāls. Tā kā... varam uzskatīt ka šeit ir savākusies latviešu tautas labākā daļa :D Lai gan, man ir jāpiekrīt, ka vidējais latvietis nav neko jauks.

Ok, varbūt vēl ir kādas domas? :)

EDIT: MAL ir tik gļukains!
Dec 13, 2010 2:01 AM
#6

Offline
Dec 2008
609
Zenofex man ir jautājums jums. Jums ir velme izveidot kaut ko jaunu vai vienkārši interesē bālēliņu viedoklis par situāciju?
Dec 13, 2010 2:38 AM
#7

Offline
Oct 2008
96
krisrin said:
Zenofex man ir jautājums jums. Jums ir velme izveidot kaut ko jaunu vai vienkārši interesē bālēliņu viedoklis par situāciju?


Gan tas, gan tas. Nav jau jēgas veidot kaut ko jaunu, ja viedoklis ir negatīvs.
Dec 13, 2010 2:52 AM
#8

Offline
Dec 2008
609
zenofex said:
Gan tas, gan tas. Nav jau jēgas veidot kaut ko jaunu, ja viedoklis ir negatīvs.


Nu ar tādu attieksmi jau arī nekas nenotiks! Problēmu jaunā projektā saskatu tūr, kur noteikti visi citi - aktivitātes trūkums un personāžu minimums! Bet kas zin, varbūt jūsu ideja ir kaut kas vēl nebijis un tās neīstenošana būtu noziegums pret cilvēci?
Dec 13, 2010 9:38 AM
#9

Offline
Oct 2008
96
krisrin said:
zenofex said:
Gan tas, gan tas. Nav jau jēgas veidot kaut ko jaunu, ja viedoklis ir negatīvs.


Nu ar tādu attieksmi jau arī nekas nenotiks! Problēmu jaunā projektā saskatu tūr, kur noteikti visi citi - aktivitātes trūkums un personāžu minimums! Bet kas zin, varbūt jūsu ideja ir kaut kas vēl nebijis un tās neīstenošana būtu noziegums pret cilvēci?


Ja godīgi, nav man nekas unikāls padomā, tikai paplašināt animeblog'a funkcijas. Tā kā cilvēcei tas ne slilts, ne auksts būs.
Dec 13, 2010 7:03 PM

Offline
Sep 2008
63
zenofex said:
Protams, ka lielajos anime portālos un citās vietās ir vairāk cilvēku, kā arī tas, ka tur viņi ir atvērtāki, interesantāki, un daudz vairāk raksta par lietām, kas viņus interesē. Tomēr, esmu nonācis pie secinājuma, ka līdzīga dvēsele Latvijā (vai latviski runājoša :) ) atsver ārzemniekus, kuri bieži vien sēž nezin kur aiz okeāna. Kaut kā tas attālums pat inetnetā traucē... Maybe it's just me.

Viņu ir tikai vairāk, ar ko palielinās visas tavas parejas pieminētas lietas, tur jau ari ir liela daļa, kas tikai "vēro" , nav ja lv cilvēks tik garlaicīgs.
To pašu animeblog es iespējams apmeklēt biežāk, ja tur būtu anime sadalīta pēc kategorijām(žanriem) vien tāpēc kā citreiz vēlos kaut ko atrāst, ko skatīties un tieši sezonas apskati parasti tur ari ir ar viss vairāk komentāriem.
Dec 22, 2010 11:59 AM

Offline
Dec 2008
568
Latvieši nespēj normāli diskutēt[punkts]
20px!!!!
Dec 23, 2010 8:43 AM

Offline
Oct 2007
264
OL said:

To pašu animeblog es iespējams apmeklēt biežāk, ja tur būtu anime sadalīta pēc kategorijām(žanriem) vien tāpēc kā citreiz vēlos kaut ko atrāst, ko skatīties un tieši sezonas apskati parasti tur ari ir ar viss vairāk komentāriem.

Tad aktivizējies, piesakies tur par darboni, un saliec visur tagus!
Dec 24, 2010 7:30 AM

Offline
Sep 2008
63
Gawers said:
OL said:

To pašu animeblog es iespējams apmeklēt biežāk, ja tur būtu anime sadalīta pēc kategorijām(žanriem) vien tāpēc kā citreiz vēlos kaut ko atrāst, ko skatīties un tieši sezonas apskati parasti tur ari ir ar viss vairāk komentāriem.

Tad aktivizējies, piesakies tur par darboni, un saliec visur tagus!

AAAA ... kā tu uzdrošinies mani izrīkot :D Tu man skaties :P
Jan 8, 2011 2:34 AM

Offline
Sep 2007
234
(Kopijas makaroni, ja nelasat/neizlasījāt kluba komentos/bļaujamkastē:)

Tie, kas ir otaku.lv biedri, laipni aicināti (vēl kaut reizi tur iegriezties? :D) un nobalsot par 2010. gada anime. :3
HarasenJan 9, 2011 2:16 AM
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» MAL - How much anime have we seen?

Harasen - Feb 4, 2009

11 by Toster »»
Mar 8, 2019 10:31 AM

» Gaming/Anime Discord sever :''D

MnjauTheCat - Mar 20, 2017

0 by MnjauTheCat »»
Mar 20, 2017 10:33 AM

» Fandom.lv - japāņu kultūras un anime forums

magicalmegija - Jun 17, 2016

6 by teachmesenpai »»
Sep 24, 2016 1:49 PM

» Animeforums.lv

Kefss - Dec 12, 2015

1 by zanmon »»
May 24, 2016 1:21 PM

» Skype

CriMMz - Feb 26, 2014

12 by ByKawai »»
Mar 20, 2015 4:22 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login