Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]
Dec 14, 2012 11:37 AM

Offline
Dec 2012
14
Te obszary są mi jeszcze nieznane, ale pewnie z czasem do nich zapukam. Ze 'slice of life' rozpoznaję jedynie tytuł 'Great Teacher Onizuka' o którym kiedyś tam słyszałem. Może to będzie dobry krok w tę stronę. Póki co zassałem się w Ergo Proxy.
Dec 16, 2012 5:48 AM

Offline
Jun 2009
216
A może coś z "klasyków" albo po prostu znanych anime? Suzumiya Haruhi, Clannad, Code Geass, Fullmetal Alchemist, Kaichou-wa MAid-sama, D.Gray-Man, durarara, Steins;Gate, Death Note, Angel Beats, Full Metal Panic, Higashi no Eden i wiele wiele wiele innych xD
Ergo Proxy, które oglądasz jest właśnie bardzo fajne, ale ciężko mi znaleźć coś w tym klimacie ;o


Dec 16, 2012 9:19 AM

Offline
Dec 2012
14
Z wymienionych przez Ciebie anime kojarzę jedynie Fullmetal Alchemist, natomiast Death Note skończyłem. Na pewno rozsądniej jest zacząć od jakichś zasłużonych tytułów. Przydałoby się więcej czasu, bo jak widzę, obfitość pozycji anime jest nie mała :D Co do Ergo to pewnie jeszcze na własną rękę poszukam czegoś pochodnego, a w między czasie zapoznam się z czymś ... nie cyber-punkowym !
BalloonTwisterDec 16, 2012 9:32 AM
Jan 16, 2013 8:16 AM

Offline
Apr 2009
44
Witam, mówią na mnie Gabo, lat 21, mieszkam w Gdyni, studiuję w Gdańsku na PG ;) Anime interesuję się od mniej więcej 6 lat, najbardziej to lubię dramaty, romanse, ogólnie tytuły poruszające,ale jak widać po mojej liście to nie tylko takie oglądam ;D Bardzo lubie, jak anime jest nowatorskie, odbiegające od kanonu i pokazuje mi coś, czego jeszcze nie widziałem ;P oprócz tego ogólnie interesuję się Japonią, a szczególnie językiem, którego dość intensywnie uczę się już 5 lat ;P fajnie, że istnieje taka grupa, trzba się jednoczyć jako miasto! ;D chociaż troche późno się o niej dowiedziałem ^^' yoroshiku na!!!
Jan 26, 2013 1:57 PM

Offline
Jun 2009
216
Witam, witam. Wybacz późną odpowiedź, lecz przez ost tydzień byłam dość zajęta i brakowało czasu, by tu zajrzeć ^ ^'' hah tsubasa w fav mangach, drrr, ano hi, fma i steins;gate anime - dobry gust! :D (bo podobny do mojego XD) om, 5 lat nauki jap :o to już zapewne dość dobrze nim władasz :) heh tylko zazdrościć, ale ciiii - też się w końcu kiedyś za niego zabiorę! :D


Feb 5, 2013 12:10 PM

Offline
Apr 2009
44
Teraz ja przepraszam za późną odpowiedź, ale sesja w drodze ^^" Niestety Twojej listy nie moge za bardzo podejrzeć, ale patrząc na te tytuły wymienione przez Ciebie jakieś 3 odpowiedzi wyżej mogę powiedzieć to samo - dobry gust! ;D jeszcze do dobrego władania Japońskim mi dużo brakuje, ale pomału do przodu ^^ Każdego zachęcam do nauki tego pięknego języka ;D jest prosty gramatycznie, jeszcze prostrzy w wymowie, o wiele łatwiej wchodzii ludziom takim jak my, czyli już raczej osłuchanym przez anime (^-^)b jedyny problem to czytanie i pisanie, no ale cóż, trzeba troszke przysiąść... ^^'
Feb 22, 2013 10:33 PM

Offline
Oct 2011
1
Czesc ludziska, na imie mam Michał. Wiekiem 24lat widze ze przerastam wiekszosc ludzi tu obecnych. Anime odkryłem 8 lat temu. Od tamtego czasu lista mi sie rozwinela. Najlepsze anime Elfen Lied, Code Geas, Soul Eater, Darker than Black, Gosick, Spice and wolf, SAO. Bardzo zainteresowany jestem jezykiem japońskim, grami online i programowaniem. Pochodze z Gdyni, mieszkam za granica, ale wkrótce przyjezdzam do gdyni na pare miesiecy.
Sep 21, 2013 3:53 AM
Offline
Feb 2009
1
Cześć, jestem Kuba. Mam 20 lat. Studiuję na Akademii Marynarki Wojennej (studia wojskowe). Swoją "przygodę" z anime rozpocząłem od kilku anime na Hyperze (leciało bodajże po CartoonNetwork) jakieś 6-8 lat temu. Później powoli lecz sukcesywnie powiększałem moją listę anime aż do obecnego jej stanu. Interesuję się grami komputerowymi, sportem i oczywiście anime.
Oct 13, 2013 2:37 PM

Offline
Jun 2009
216
Szczerze mówiąc już bez większej nadziei tu zaglądnęłam i choć z prawie miesięcznym opóźnieniem to rzucę chociaż krótkie: Witaj ;)

Zapraszam serdecznie do dołączenia na grupe fb lub też lookania co jakiś czas tutaj - być może chciałbyś wówczas przyjśc na jakieś spotkanie, które byłoby akurat organizowane i pogadać ;p


Oct 15, 2013 12:38 PM

Offline
Sep 2011
22
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]

More topics from this board

» Ulubione Openings/Endings

LukiSumi - Sep 16, 2012

15 by Mitsuki15 »»
Nov 15, 2012 12:20 AM

Sticky: » Ulubione amv :D

Mitsuki15 - Aug 30, 2012

2 by Mitsuki15 »»
Oct 21, 2012 12:45 AM

» Oceń piosenkę

Caladan - Jun 18, 2012

15 by Mitsuki15 »»
Aug 22, 2012 9:05 AM

» Spotkanie part 2 czyli...Piknicon! :D

Mitsuki15 - Jul 1, 2012

14 by Sapiel »»
Jul 4, 2012 2:57 PM

» J-Con = Spotkanie gdyÅ�skiego Klubu :]

Mitsuki15 - Jun 3, 2012

42 by Caladan »»
Jun 15, 2012 12:10 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login