Forum Settings
Forums

Śmieszne sceny, dobijające cytaty - czyli to, co nas rozbiło w anime.

New
Dec 4, 2008 11:05 AM
#1

Offline
Nov 2007
704
Jak w temacie. xD Ja swoje zamieszczę potem, bo w cholerę tego i trochę. Pisać!
Reply Disabled for Non-Club Members
Dec 4, 2008 12:24 PM
#2

Offline
May 2008
54
Um... Wiesz... Trudno powiedzieć jak się już obejrzało więcej niż jedno anime xD Trzeba pomyśleć...

Na pewno egzamin z Soul Eatera. Na pewno Kid z jego tekstem "Ups... Sorry, my finger slipped...".

Także większość wypowiedzi Yuuichi'ego z Kanona - cytatów przytaczać nie będę, bo leniwa D~! jestem xD

Sceny z C.C w roli głównej - w szczególności z pizzą ^^

Sceny z Haruką z FLCL ^^

Sceny z Higurashi no Naku Koro Ni jak na przykład Rika dziubie się sama nożem w głowie - tę scenę kocham i kochać będę. Jest przekomiczna xD

Jak Soubi na każde słowo Ritsuki mówi "Kocham cię". To było rozwalające. Młody się drze i go wyklina, a jego jedyną reakcją było "Kocham cię."

Większość scen z Lovely Complex :3

Większość scen z Ourana xD

Pan Rozpacz chyba nie wymaga komantarza, ne~? :3

No... Oczywiście w różnych animcach było wiele scen czy wypowiedzi przy których leżało się na ziemi dusząc ze śmiechu. Niestety - pamięć już nie ta. I jak już wspomniałam - leniwa D~! jestem i nie chce mi się wypisywać pojedynczych scen. Może jak będę na bierząco oglądała coś to dodam xD
Dec 5, 2008 3:38 PM
#3

Offline
May 2008
7
Dużo tego, większości na tą chwilę nie pamiętam. ^^' Ale ostatnio na obie łopatki powala mnie ZSZS. Scen nie warto wymieniać bo co chwila jest tam coś co dosłownie miażdży. ^^ Nie ma to jak wisielczy humor xD
May 22, 2009 9:55 AM
#4

Offline
Apr 2009
618
egzamin z SE rzadzi xD i scena "yaoi" Soula i Black Stara xD i sceny z Shinigami xD
z Bleacha wiadomosc od Urahary na scianie xD i sceny niektore sceny z Kenpachim xD
sceny z Fukuyama z Girls Bravo ^^
no i cala Hetalia ^^
Aug 26, 2009 3:16 PM
#5

Offline
May 2009
471
Ja większości również nie pamiętam. xP Na pewno śmieszył mnie Soul Eater no i Ouran High School Host Club - z tego tego prawie cały czas smiałam się, tarzając po podłodze. Zwłaszcza z tekstów z ramki... x)

Na chwilę obecną pamiętam jedynie momenty ze138 odcinka Katekyo Hitman Reborn z Franem i Belem w roli głównej. ^^' Jaj, oni w ogóle mnie dobijali. xP A najbardziej mnie rozśmieszyło coś w stylu:
-Rzucanie kamieniami. Rzucanie skałami.
-Rzucanie skałami?
-Rzucanie nożami.
-A jest coś takiego?
-Morda.
-Rzucanie nożami jest niebezpiecznie, dzieci. Nie próbujcie tego w domu.
-Do kogo Ty mówisz?
-Kontynuuj.

To było boskie. ;D I jeszcze, jak nie mógl otworzyć pudełka, bo mu kapturek przeszkadzał. ;[

Ahh. I jeszcze kilka scen z Azumangi Daioh. xP Widziałam tylko z cztery odcinki, o ile dobrze pamiętam, ale to wystarczyło... xD
Poland.

Dec 20, 2009 6:18 AM
#6

Offline
Apr 2009
618
Baaaaaardzo duzo scen z OP ^^ Wlasciwie w kazdym odcinku rozwalajace sceny xD
Ostatnio jak czytalem mange to mi sie scena przypomniala gdy ich kot morski (taki potwor) zaatakowal ^^ wszyscy panika a Luffy i Zoro z zadza w oczach i przygotowani do walki wrzeszcza "Zarcie! Pierwszy posilek od czterech dni!!" xD A Sanji "Nie dajcie uciec! Upewnijcie sie ze ubiliscie!" xD
Albo kiedy Luffy, Zoro i Sanji zostali uspieni i nie mozna bylo ich obudzic to Usopp wpadl na pomysl i krzyknal
"Ooo! Pieknosc z mieczem taszczy tone miesa!
-Sanji - Pieknosc?
-Zoro - Z mieczem?
-Luffy - Mieso?"
I oczywiscie wszyscy nagle sie rozbudzili ^^
Pierwsza rozmowa z Brookiem tez mnie dobila ^^ Jego skull joke'i i "Excuse me... would you show me your panties?" xD
Lubie tez sceny kiedy Luffy, Usopp i pozniej jeszcze Chopper bawia sie na pokladzie ^^
Rozwalaja mnie tez momenty kiedy Luffy i Usopp udaja inne postacie xD Sanjiego, Zoro, Choppera (rozwalilo mnie to xD) a nawet Crocodile'a xDD
Za duzo tego zeby pamietac choc jedna dziesiata ^^
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» The best of sb

moedea - Jan 30, 2010

18 by Namidayuki »»
Aug 25, 2010 7:20 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login