Forum Settings
Forums
New
Jul 13, 2012 3:11 PM
#1
Offline
Jul 2008
17
Czyli dobre ecchi anime które oferuje nam coś więcej niż wiadomą treść.

Musze powiedzieć wyszukiwanie ecchi i potem sortowanie po ocenie daje zadziwiające rezultaty - większość pozycji w oóle w sobie ecchi nie ma.

Dobra dam z pamięci :]
HOTD - dyskusyjne czy posiada coś poza ecchi ale za to jakie ecchi!

Green green - jak je oglądałem te prawie 10 lat temu było świetne :] do dziś pamiętam pare scen z gdzie płakałem ze śmiechu. Nie jest to jednak rewelacja, niby comedy a 5 ostatnich epków to same smucenie.

Tenjou Tenge - ecchi + fight na jakimś przyzwoitym poziomie.

Love Hina - oldskulowe ecchi , w porównaniu z obecnym ecchi to można powiedzieć że tam ecchi nie ma.

Vandread - taki sobie mix ecchi, mechów i chyba też romance. Bez rewelacji ale kiedyś nawet mi się podobało.


Pare tytułow co wyszukiwanie pokazuje jako ecchi ale je za ecchi nie uważam :
Elfen lied, Bakemonogatari ,Air gear, shuffle, Speed grapher ,Kiddy grade. Gantz ...
Reply Disabled for Non-Club Members
Jul 13, 2012 3:25 PM
#2

Offline
Apr 2011
57
HOTD - Jedyne co było w tym tyutle dobre to cycki... i że w sumie nie było wcale nudne xD

Green Green - było dobre kiedyś, w sumie oglądałem to wiele razy, ale za starych czasów, jak nie misałem stałego neta. Teraz takie 7/10 max, nie przeszadzajmy, bywają nowsze lepsze tytuły ecchi, ale że nowe to nie zdobywają "legendy" xD

Love Hina - Pierwsze u mnie anime, od tego u mnie się właśnie zaczeło.

(w sensie widziałem wcześnierj inne typu dragon ball ale, nie wiedziałem wtedy co to anim,e więc nie zaliczam, Love Hina jako pierwsze z wiedzą że to japońska animacja).

Ale manga prze stykrotność lepsza jednak, no i anime się skończyło w najgorętszym momecie. Mogli by zrobić remake :P
Manga najlepsza chyba w gatunku, anime w swoim czasie dobre anime, teraz średnio dobre. Dałem 9/10 z nostalgii ;P
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» CYCKI! ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

giPson - Mar 17, 2012

649 by usui78 »»
May 29, 2014 1:31 PM

» AMV - ulubione/najlepsze/smieszne ( 1 2 3 )

Shogunthc - May 13, 2012

130 by Tomi_88 »»
Nov 1, 2013 12:36 PM

Sticky: » Anime Charts - Winter 2014

THeMooN - Sep 29, 2013

0 by THeMooN »»
Sep 29, 2013 2:16 PM

Sticky: » Anime Charts - Fall 2013

THeMooN - Jul 28, 2013

3 by THeMooN »»
Sep 29, 2013 2:15 PM

» Ranking grup FanSuberskich

HaQ1408 - Jan 9, 2012

34 by Shidobu_ »»
Sep 8, 2013 4:04 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login