Forum Settings
Forums
New
Dec 9, 2010 12:50 PM
#1

Offline
Jan 2010
269
Tja... Właśnie się skapnęłam, że jeszcze nie mamy tu czegoś takiego~ I nie wiadomo kogo tu mamy~
Raczcie się przedstawić, moi poddani! ~~

A więc <Khemkhem>~
Witam, witam ~ Monogatari desu. Młodziutka, "słitaśna" dziewczynka napastowana przez pedofila-Kreatorka xD Mieszkająca w centrum Krakowa, przystanek od rynku~ Uwielbia chodzić do szkoły, szczególnie jak nie ma za dużo zadania ani bardzo-ważnych-dla-jej-przyszłości lekcji, bo może w spokoju poczytać mangi. Puknięta na punkcie czarnych lakierów do paznokci. Uspakaja ją robienie origami modułowych na lekcji techniki podczas równoczesnego pisania zaległej notatki z muzyki i rozmawiania z kolegami z ławki przed nią o zainteresowaniach. Wielka fanka Krakowa, Empika i Matrasa, Galerii Krakowskiej, lodów cytrynowych z Galerii Krakowskiej, siedzenia za półkami w Empiku w Galerii Krakowskiej i czytania mang oraz spotkań z koleżankami na rynku (xD). I B-Teamu, oo~~. Niech mają za te konwenty~~ >D
Reply Disabled for Non-Club Members
Dec 15, 2010 7:07 AM
#2

Offline
Apr 2010
18
No dobra, to wykażę resztki kultury i się przywitam. Dzień dobry zatem :)

Ex-studentka, mało brakowało a zostałabym bibliotekarką i nauczycielką polskiego w jednym. Ale nie zostałam, więc póki co pochłaniam literaturę zakupioną w krakowskim przybytku zła zwanym "Tanią książką" i planuję mój wielki powrót do Krk w październiku. Cóż poza tym... Nałogowy herbatopijca, leń, jednostka aspołeczna. No i wystarczy Wam tyle XD
Jan 16, 2011 2:53 AM
#3
Offline
Apr 2010
1
Miałem zamiar się przywitać jak ten temat powstał ale jakoś przeciągnęło mi się napisanie posta ;)

Coś o mnie , mieszkam w Krakowie ale nie tak w centrum jak Monogatari bo do rynku mam aż 2 przystanki ;) Anime oglądam od niecałego roku , wcześniej uważałem to za chińskie bajki ale jakoś zmieniłem zdanie po obejrzeniu kilku tytułów na które mnie namówił kolega z filmwebu :>
To chyba na tyle będzie bo nie przychodzi mi do głowy co by jeszcze napisać :P
a wiem , kiedyś chce na jakiś czas zamieszkać w Japonii , tak z kilka miesięcy ;)
Oct 15, 2011 3:24 PM
#4
Offline
Apr 2011
1
Dzień dobry~...

Etto... Dziecko z Kazimierza, pierwsze anime było w, bodajże, czwartej bądź piątej klasie podstwaówki. Była mała przerwa i zamiłowanie wróciło.

Uzależniona od słodyczy, lekka aspołeczność się objawia; boję się ludzi...

Myślę, że tyle~... &gt; /// &gt;"
May 12, 2012 12:03 AM
#5
Offline
Mar 2012
2
Witam
Widzę że temat już troche wiekowy, ale nie zaszkodzi go chyba troche odswieżyc ;D

W krakowie studiuje od roku na AGH, mieszkam na prądniku białym. Anime oglądam jakiś niecały rok , hmm no to chyba tyle, pozdrawiam :)
Jun 2, 2012 5:29 AM
#6

Offline
Jun 2011
4
Ja tez odświeżę temat ^^
Miło mi Was poznać, mam nadzieję że zakręcimy się kiedyś na jakieś piwo=spotkanie i lepiej poznamy, bo nie ma nic lepszego niż zbiórka ludzi których kręci to samo.

Studiuję w Krakowie, II rok, jestem dzieckiem akademika i chaosu jaki w nim panuje ha ha ha. Anime oglądam od paru lat, ale wolę czytać mangę. Jestem dziewczyną ale nad życie kocham shouneny, mechy i potoki krwi :3
Pozdrawiam~~
Sep 16, 2018 5:07 AM
#7
Offline
Sep 2018
1
Dzień dobry, cześć i czołem!

Czy ktoś tu jeszcze żyje ? :)
Oct 1, 2018 2:39 AM
#8

Offline
Jan 2010
269
Jezu, proszę mnie uratować przed moimi starymi postami xD
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Skojarzenia

Monogatari - Jun 16, 2010

49 by Monogatari »»
Mar 27, 2011 11:46 AM

» OffTopik, czyli takie-tam-sobie-pogadanki~

Monogatari - Oct 4, 2010

19 by Monogatari »»
Mar 6, 2011 10:29 AM

Poll: » Krakowianie, czy kochasz swoje miasto?

Monogatari - Jun 23, 2010

4 by Monogatari »»
Dec 9, 2010 12:39 PM

» Konwenty 2011

Monogatari - Dec 5, 2010

0 by Monogatari »»
Dec 5, 2010 5:56 AM

» B-XmassCon

Monogatari - Sep 27, 2010

1 by Ceresia »»
Oct 17, 2010 7:15 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login