Forum Settings
Forums
New
Sep 27, 2010 11:39 AM
#1

Offline
Aug 2008
586
Temat specjalnie stworzony do narzekania i można skarżyć na wszystko ile tylko dusza zapragnie. Oczywiście to nie tylko spam, ale też można dyskutować, co jest chyba oczywiste.
Poprostu temat jest tworzony, bo widzimy że niektóre osoby się czepiają czegoś, więc tutaj można sobie narzekać i narzekać ile się Wam chce.
Miłego narzekania ;D
Oczywiście będziemy starać się odpowiadać na każdą 'reklamację' :d
Możecie też tutaj narzekać, że Wasz faworyt nie wygral :d
oaOct 8, 2010 1:23 PM
Reply Disabled for Non-Club Members
Sep 27, 2010 4:18 PM
#2

Offline
Jun 2009
92
O, to ja skorzystam z okazji i sobie pomarudzę, że do finału wyborów Bisha Bishów nie wszedł żaden z moich faworytów >.<
Wiadomo, demokracja i większość rządzi, ale jednak jest mi strasznie smutno, że wszyscy według mnie najwspanialsi poodpadali :P (Żeby nie było - nie zgłaszam tego jako reklamacji, korzystam tylko z możliwości bezkarnego narzekania ^^ Gdyby ktoś jednak podzielał moje odczucia, połączenie się w bólu niewątpliwie go złagodzi)



Sep 28, 2010 12:40 AM
#3

Offline
Oct 2009
2855
Tarutaned said:
jednak jest mi strasznie smutno, że wszyscy według mnie najwspanialsi poodpadali :P


O, to~
Sep 28, 2010 2:47 AM
#4

Offline
Oct 2009
2394
Tarutaned: to nie nasza wina, że żaden z Twoich faworytów nie wszedł do finału. Było głosowanie, wszyscy znaliście wyniki, żadnego kantowania nie było. Adminostwo nic na to nie poradzi.

Tarutaned said:
jednak jest mi strasznie smutno, że wszyscy według mnie najwspanialsi poodpadali :P


według ciebie - widocznie według reszty nie byli tacy wspaniali :P
Sep 28, 2010 4:43 AM
#5

Offline
Jun 2009
92
Ależ ja to wszystko wiem, narzekam w pełni świadoma bezproduktywności swojego narzekania. Ale zanim zostanie mi zarzucona jego bezcelowość, zwracam uwagę, że może zajrzeć tu ktoś, kto tak jak ja należy pod względem bishowego gustu do mniejszości i zrobi mu się lżej na duszy - zatem celem jest ewentualne podniesienie na duchu fanów (czy może fanki) Wielkich Przegranych ;)



Sep 28, 2010 4:46 AM
#6

Offline
Oct 2009
2855
pszec said:
według ciebie - widocznie według reszty nie byli tacy wspaniali :P


No chyba jednak kiedyś byli, skoro wygrali sporśród wszystkich zgłoszonych~
Sep 28, 2010 4:52 AM
#7

Offline
Oct 2009
2394
SuouAoi said:
pszec said:
według ciebie - widocznie według reszty nie byli tacy wspaniali :P


No chyba jednak kiedyś byli, skoro wygrali sporśród wszystkich zgłoszonych~


moze źle sie wyraziłam - niektórzy byli od nich wspanialsi ^^
Sep 28, 2010 5:01 AM
#8

Offline
May 2009
171
Zgadzam się! Nie jestem w stanie poukładać sobie w głowie czemużto bishe miesiąca, którzy byli wygranymi w jednych z pierwszych głosowań (w 2009 roku), poodpadali tak łatwo. Przegrywając nota bene z o wiele "młodszymi" (2010 rok) bishami. Czyżby nastroje fanów i fanek tak bardzo się zmieniły? Rozumiem, gdy chodzi tu o nowe anime - powiedzmy, ledwie wypuszczone Kaichou wa maid-sama. Ale biorąc tytuły mające już parę lat, wyświetlane np w 2006-09... Dziwię się, naprawdę.
A ponarzekać zawsze można.

Ja ponarzekam też na to, że mamy aktualnie 478 membersów, a spójrzmy ile jest oddanych głosów... Około 100? Super. Nie mówię tu oczywiście, że każdy ma dostęp aktualnie do komputera czy whatever, ale jednak z 250 - 300 członków mogłoby się bardziej udzielić. Co innego, gdy przychodzi co do czego i wychodzą karty członkowskie - oj, to wtedy pchają się drzwiami i oknami...

Pozdrowienia ;)
Sep 28, 2010 5:09 AM
#9

Offline
Oct 2009
2394
Blandine: nie mamy wpływu na to, na jakie postacie głosują ludzie -.-
Co do członków... głosów jest mało, bo nie ma kto rozsyłać wiadomości, odkąd MM nie działa. Ja ani oa-chan nie mamy czasu aby pospamować profili 470 osób. Robię co w mojej mocy aby przyciągnąć ludzi, ale cudotwórcą nie jestem.
Sep 28, 2010 5:14 AM

Offline
May 2009
171
Ależ ja tu nie zwracam uwagi na niczyją winę! Bo jeśli jakaś jest to w ludziach, którzy zapisują się do klubu, a potem mają go w nosie. Mam świadomość że messy nie działają, ale mnie lub innym "wiernym" nie przeszkadza to sprawdzać forum co jakiś czas.

I zdaję sobie sprawę że nie macie wpływu na demokratyczne głosowanie. To chyba dobrze, bo byłby to już totalitaryzm ;P

Ja tu tylko narzekam. Bezproduktywnie żalę się światu że mój bishy gust nie został wystarczająco poparty ;).
Sep 28, 2010 9:25 AM

Offline
Aug 2008
586
Blandine, zauważyłam dokładnie to samo co Ty, że tak mało głosów jest w każdym konkursie. Może gdyby MM działały, to byłoby ich więcej, ale no... nieoszukujmy się, kiedy MM działały i były rozsyłane wiadomości o tym, że głosowanie/nominacje na konkurs bisha miesiąca są, to też nie było zbyt wiele osób, któe brały w tym udział. Najczęsciej udział biorą tylko te osoby, które tutaj zaglądają i wiedzą, że są w takowym klubie ;D
Oct 10, 2010 2:05 AM

Offline
Feb 2009
418
Zgodnie z życzeniem:
http://myanimelist.net/forum/?topicid=262814&show=80
Post 90.

http://myanimelist.net/forum/?topicid=262001&show=20
Post 24. (Chociaż to było wyjątkowo śmieszne xD)
Chociaż 21 i 34 jak dla mnie balansują na granicy pomiędzy "nie lubię go/nie podoba mi się", a zwykłą inwektywą.

To mi się rzuciło w oczy, bo najbardziej zwracam uwagę jeśli ktoś bije do bishy drogich memu sercu :P Pewnie coś tam by się jeszcze znalazło w przeszłości, no ale nie będę przęglądać wszystkich miesięcy i wypatrywać czegoś co do tej pory może nawet nie zauważyłam.
Btw, nie winię nikogo, bo wiem, że admin też człowiek, ma swoje życie i nie będzie tu siedzieć 24/7 on-line i upominać. To tylko taka mała dygresja, że może coś by z tym zrobić, bo za niedługo będziemy zjadać siebie nawzajem i rzucać mięsem. Jest temat o bishach znienawidzonych/nielubianych to tam przecież od biedy można wystaczjąco dać upust swoim emocjom. :)


Oct 11, 2010 6:26 AM

Offline
Oct 2009
2394
Zacznę od konca - post #24 myślę, że nie był przez nikogo źle odebrany, bo był faktycznie śmieszny xD Numery 21 i 34 nie podchodzą mi pod takie ewidentne obrażanie Usui'ego. No, chyba że kogoś uraża nazwanie go "sweet blondaskiem".
Co do posta #90 masz racje. to jest tak samo jak nazwanie Kurosakiego 'bucem' a Hibariego 'wymoczkiem'. Jednak, słusznie zauważyłaś, że jestem człowiekiem *haha moja skrywana od zawsze tajemnica ujrzała światło dzienne!* i akurat postów z głosowań nawet nie czytałam, bo zwyczajnie mnie one nie obchodziły ^^ wiem, kompletnie nie-adminowe zachowanie za co bardzo przepraszam.
Co do tego tematu ulubionych/znienawidzonych bishów... boję sie, ze jak kiedyś ktos odkopie ten temat i napisze "nienawidzę X bo jest kretynem", to ktoś inny odpowie "jak mozesz go nienawidzieć?! sama jesteś kretynką!" przez co zostanie wszczęta I MALowa Wojna Bishowa, co będzie trudne do powstrzymania ;)
Oct 11, 2010 7:32 AM

Offline
Mar 2009
644
Ooo 34 post to mój i szczerze to nie wiem co takiego jest w tym złego. Obejrzałam tylko dwa odcinki anime w którym występuje Usui czy jak mu tam i od razu mi sie nie spodobał ... jak i z wyglądu i charakteru ... wyraziłam swoje zdanie:) Chyba nie będę kłamać jeżeli mi się nie podoba to nie i już, po to są te walki.

Rozumiem jednak, gdy ktoś wyklina i wyzywa danego bohatera(np. frajer itp) i w takich momentach to jest niedopuszczalne :)
Oct 11, 2010 8:58 AM

Offline
Dec 2007
180
MM może by pomogły w uzyskaniu lepszej frekwencji, a może i nie. Ja się przyznam, że nie we wszystkich rundach konkursu na bisha bishów brałam udział (choć raznie z mojej winy, bo uniemożliwił mi to system, który się uwziął i nie chciał przyjąć mojego głosu :P), ponieważ nawet nie wiedziałam kiedy się te rundy zaczynają i kończą. Może następnym razem chociaż rozpisać grafik na stronie klubu, żeby można sobie było np. ustawić dzwonek w telefonie. co? ;D
Oct 11, 2010 10:37 AM

Offline
Aug 2008
586
Keliose - MM napewno by troche pomogły w lepszej frekwencji, ale niestety one ciągle nie działają. Kiedy mamy jakiś konkurs, piszemy w tytule klubu, że coś się dzieje. Nie wiem, czy ktoś to w ogóle zauważył i wchodził, chociaż... po ostatnich walkach na bisha bishów widać, że ktoś jednak widział i zagłosował, bo głosów w każdej walce było około 70. Nie jest to super wynik na nasze 485~ klubowiczów, ale rozumiem, że mało kto wiedział o tym. Jak były wysyłane MM na rozpoczęcie nominacji i głosowania na bisha miesiąca to też wielkiego ruchu nie było. Mamy widocznie sporo 'biernych' klubowiczów, no ale co na to możemy poradzić ;D
Mal miał często jakieś problemy z tymi głosowaniami, moich głosów też nie chciał przyjmować, ale no... po jakimś czasie grzecznie przyjmował xD
Daty końca walki i równocześnie rozpoczęcia następnej były widoczne w pierwszym poście w każdym temacie ;D
Co do grafiku, to wydaję się być niezły pomysł, ale jednak wątpie by ktoś to czytał... xD dlatego poprostu datyzakończenia i rozpoczęcia piszemy w pierwszych postach danego konkursu ^^
Oct 12, 2010 11:26 AM

Offline
Oct 2009
2855
Dział skarg i zażaleń?
Dobrze.
Nie chce mi się pisać po angielsku.
Jasna cholera, mam dość lagów MALa, funkcjonować tu się normalnie nie da, na życiu klubów zaczynając, przez komenty, a kończąc na najprostszej czynności czyli update'ach!

Drogie adminki, wybaczcie mi, miałam zły dzień i musiałam się wyładować.
jak tylko wam się uda, możecie skasować ten post ^^"
Oct 13, 2010 7:23 AM

Offline
Oct 2009
2394
SuouAoi: dział skarg i zażaleń ma dotyczyć tylko działalności klubu a nie fochów MALa. -.- to nie jest temat, w którzy możecie się wyładowywać, mattaku -.-
Oct 13, 2010 7:57 AM

Offline
Oct 2009
2855
No przecież powiedziałam, że możecie to skasować, nie? XD" A że klub na razie chodzi bez zarzutu, to co tam xd'''
Oct 19, 2010 2:14 PM

Offline
Dec 2007
180
oa said:
Daty końca walki i równocześnie rozpoczęcia następnej były widoczne w pierwszym poście w każdym temacie ;D


T_T Kochany, ja mam facebook, blog, dwie poczty i parę forów do oblatania XD A i tak pewnie w stosunku do niektórych internautów to kropla w morzu... Więc to, że daty są w temacie mało to daje, jak się w ogóle zapomina zajrzeć na Mal Y_Y ok! Mea culpa!

oa said:
Co do grafiku, to wydaję się być niezły pomysł, ale jednak wątpie by ktoś to czytał... xD dlatego poprostu datyzakończenia i rozpoczęcia piszemy w pierwszych postach danego konkursu ^^


Ja bym czytała!!!! Wystarczy czytelna, wyrazista rozpiska w statusie klubu :)
Oct 20, 2010 8:50 AM

Offline
Aug 2008
586
Keliose said:
Kochany (...)

Kochany? hahah XD jestem dziewczyna! ;< XD
dobra, postaramy sie pisac to wieksza czcionka, by bardziej sie w oczy rzucalo ;< XD
wiem jak masz, mam podobnie, ale jednka ja to jakos pilnuje XD bo w telefonie zapisuje. haha ;D

no pewnie by wystarczylo, ale no, wiele osob nie czyta nawet postow to watpie, by czytali co pisze na glownej stronie klubu :D
Oct 22, 2010 2:44 PM

Offline
Dec 2007
180
oa said:
Keliose said:
Kochany (...)

Kochany? hahah XD jestem dziewczyna! ;< XD


Ups... Wybacz XD

Zapisałabym sobie w telefonie, gdybym wiedziała CO i KIEDY? XD

BTW... Dlaczego nie działają mi powiadomienia o nowych postach? :(
Oct 23, 2010 12:55 AM

Offline
Oct 2009
2394
Wina MALa, nie nasza. Osttanio strasznie świruje -.-
szczerze mówiąc, nie wiedziałam, ze ten temat będzie się cieszył taką popularnością xD
Oct 23, 2010 6:36 AM

Offline
Aug 2008
586
Keliose - wybaczam XD

data końc nominacji jak i równocześnie rozpoczęcia głosowania jest zawse w poście, teraz będzie bardziej wyróżniona (jeżeli oczywiście nie zapomnę xD) a potem, koniec głosowania też ma swoją... 'ważnośc' więc możesz zapisywac XD
Mar 9, 2011 12:27 PM

Offline
Feb 2009
418
Dobrze, żeby nie śmiecić w komentarzach, przeniosę dyskusję tutaj.

@pszec: Nie wiem tylko gdzie ja w swojej wypowiedzi obraziłam Twojego boskiego Hibariego. Bo napisałam, że denerwuje mnie z wyglądu? Przecież Ty to samo napisałaś o Ikuto, nawet jeszcze w gorszy sposób :P Czyli co Hibari objęty jest prawem chronionym i każde słowo cywilizowanej krytyki przeciwko niemu będzie niedopuszczalne? Można będzie krytykować tylko tych co bishami miesiąca nie zostali? Przecież to jest nie tyle co dziwne prawo, ale do tego martwe, bo za każdym razem łamane :P:P

pszec said:
Wyraz 'inteligentnie' zawarłaś w cudzysłowie, co w tym kontekście świadczy o jego ironicznym charakterze.


Tak, to była ironia. Mówiąc "nie zrozumiałaś" miałam na myśli nie sposób w jaki ujęłam swoją myśl w tamtym poście, ale to co Ci chciałam przez nią przekazać :P
Co do tego, że Hibari wygrał nie mam żadnych skrag, żalów do Ciebie ani do kogolwiek innego w tym klubie (no, chyba tylko mogę je mieć do Pana Boga :P)


Mar 9, 2011 12:33 PM

Offline
Dec 2007
180
No ładnie... właśnie (DZISIAJ!!!!) dostałam powiadomienie mailowe o poście oa (post wyżej) w dziale skarg i zażaleń... po prawie 5 miesiącach od jego pojawienia się!!!! Skandal! Widać nie tylko Poczta Polska ma opóźnienia :P
Oto moja oficjalna skarga na opieszałość poczty elektronicznej!!!! XD

Pozdrawiam :)
Mar 11, 2011 4:41 AM

Offline
Oct 2009
2394
Adele: A czy ja napisałam, że go obraziłaś? Przecież nikomu nie zabraniam go krytykować (a może powinnam?). Mówię tylko jak wygladają zasady klubu - postać, która otrzymała tytuł Bisha Miesiąca lub Sezonu zostaje automatycznie uznana za bishounena. Więc szkoda waszych paluszków na wypisywanie tekstów "Hibari nie jest bishem", skoro wg klubu jest. Co takiego chciałaś mi przekazać, z chęcią posłucham. Poza tym, przejrzałam temat i już raz zwracałaś mi uwagę, że jest nieobiektywna. Jeżeli uważasz, że nie nadaje się na bycie adminem, po prostu to powiedz. Reszta adminostwa zadecyduje co zrobić. Bo tak swoją droga, to po to był stworzony ten dział.

Keliose: nie chce mi się po raz enty pisać, po co jest ten dział.
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Bishounen Sierpnia 2017 [WYNIKI]

miyotan - Aug 2, 2017

11 by miyotan »»
Aug 29, 2017 9:02 AM

» Bishounen Lipca 2017 [WYNIKI]

miyotan - Jun 24, 2017

10 by miyotan »»
Jul 26, 2017 8:12 AM

» Bishounen Czerwca 2017 [WYNIKI]

miyotan - Jun 3, 2017

18 by miyotan »»
Jun 16, 2017 10:10 PM

» Bishounen Maja 2017 [WYNIKI]

miyotan - May 4, 2017

22 by miyotan »»
May 23, 2017 5:58 AM

» Bishounen Kwietnia 2017 [WYNIKI]

miyotan - Mar 26, 2017

28 by Okularnik »»
Apr 15, 2017 3:55 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login