Forum Settings
Forums
New
Jun 22, 2010 6:41 AM
#1

Offline
Jan 2010
269
Więc to temat, w którym należy się przedstawić, opowiedzieć coś o sobie i powiedzieć dzień dobry... Eto...

Mono said:
Dzieńdoberek państwu, Monogatari desu~.
Krakowska młodziutka seme-girl z wadą mózgu. Założycielka tego klabu z wielką nadzieją, że pomysł wypali...
Myślę, że jak narazie tyle wystarczy. Dopisze się jak ktoś będzie to czytał (nigdy...? o_o')
Reply Disabled for Non-Club Members
Jun 22, 2010 12:27 PM
#2

Offline
Sep 2008
1011
ja przeczytałam! o.o

tak więc... mc jestem. nie MC, Mc.
do rzeczy. yaoi interesuję się od 3 lat, jestem aktywną seme posiadającą swoją uke.

tyle :3
Aug 2, 2010 11:32 AM
#3

Offline
Jul 2008
54
I ja! :P

Tak więc mówią mi Dikku. Jestem tak paskudną seme-girl (sadistic, 100%, evil, niewyżyte, itepe), jak tylko można to sobie wyobrazić.
Z definicji jestem zła i wiele osób ma problem, by się nie uśmiechnąć wypowiadając mój nick :D
Więc jeśli w klubie źle się dzieje to na 90% moja wina xD
Aug 8, 2010 11:37 PM
#4

Offline
Sep 2008
87
Witam, witam i o zdrówko pytam~.

Moja obecność tu jest trochę przekłamana, bo jestem seme dziewoją tylko dla pewnej grupy osób (przy pozostałej reszcie - ukeukeuke), ale ciii. Generalnie kocham koty, DDR, South Park, molestować ludzi, imoł faggoty, zombie, gore, horrory, crossdressing, gender bending i masę innych złych rzeczy.
It's okay to be braindead gay. ♥
Aug 21, 2010 7:32 AM
#5

Offline
Jan 2010
269
@Gabriela: Molestowanie ludzi rulzzz~
Ja jestem semuke, ale generalnie podobno mam charakter seme, a to prawdopodobnie właśnie przez toto powyżej ^.^'

@Dikku: Niewyżyte, sadystyczne seme... *o* Óiii~ <333 *Sado-maso fangirl*
wiele osób ma problem, by się nie uśmiechnąć wypowiadając mój nick
*Big smajl* Dikku-samaaa~! :D
Aug 21, 2010 8:07 AM
#6

Offline
Jun 2010
435
Jam jest Karoty, pochodzę z Warszawy, bardzo miło mi Was poznać :3
Znalazłam się tutaj, ponieważ wszyscy zawsze z góry klasyfikują mnie jako seme i nikt mnie nie chce na uke. Nie wiem czemu... Nie to żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało, ale zastanawia mnie, dlaczego tak jest xD
W każdym razie witam wszystkich :]


Don't worry don't cry take ecstasy and fly! x3 Ave J-Rock!!!
Aug 25, 2010 9:34 AM
#7

Offline
Jul 2008
54
@Karoty: Zapewne, piękny i silny charakter posiadasz ;D Albo, ja wiem... musisz dominować i te sprawy :DD

@Monogatari: aww, '-sama' *A*~ *wanna fuck you right now <3 *

wiesz, to dlatego, że źle to wypowiadają. Nie "Dikku"(robimy hopsasa), tylko "Diku", co kojarzy się z pewnym niegrzecznym angielskim słówkiem określającym genitalia męskie ;3
Aug 25, 2010 2:11 PM
#8

Offline
Jan 2010
269
@Diku-sama: A co, fajnie brzmi! Ha!
Nijak to w sumie z tego powodu właśnie powinni się uśmiechać xD
No i pro, już czwarta osoba chce mnie zgwałcić. Oj, biedna jaaa~

@Karoty: Ależ to mHrocznie zabrzmiało - "nikt mnie nie chce"... x.x

Co do Karoty-chan to zapewne taki właśnie wspaniały charakter posiada, bo by nie była w tym klubie. Szkoda tylko, że nam go trochę bardziej szczegółowo nie opisała~.
Aug 26, 2010 12:22 AM
#9

Offline
Jul 2008
54
@Monogatari: Fajnie, fajnie, ale w pewnych sytuacjach jestem po prostu "Dikahaha" xD

To jest właśnie piękne w seme-girl, że zawsze ktoś chce je gwałcić, a i tak wychodzi po ich myśli, ew. potencjalny gwałciciel dostaje po mordzie. Problem pojawia się wtedy, gdy spotykają się dwie seme-girl (kocham takie pairingi x3)

Momo, prawdę mówiąc, nikt tu się jakoś wyjątkowo szczegółowo nie opisał~ wstydeczek-chan.
Aug 26, 2010 1:11 AM

Offline
Jun 2010
435
no coś w tym jest, silny charakter mam i znam swoją wartość, ale wiem że umiałabym być delikatna, jakby ktoś chciał :3
@Monogatari - a co jeszcze chciałabyś o mnie wiedzieć?


Don't worry don't cry take ecstasy and fly! x3 Ave J-Rock!!!
Sep 15, 2010 5:57 AM
Offline
Feb 2010
9
Witam wszystkich, z tej strony Sistertosleep (czasami również nazywana Akenaideyo). Ogólnie jestem zua i chciałabym zgwałcić wszystkich yaoiskich seme (z Akihiko na czele >D), w sumie jestem superseme ^__^ oraz uwielbiam anime-tasiemce typu DB, Naruto itp xD
Oct 4, 2010 6:49 AM

Offline
Jan 2010
269
Dikku said:
prawdę mówiąc, nikt tu się jakoś wyjątkowo szczegółowo nie opisał~ wstydeczek-chan.

No to czemu nikt się tutaj dokładniej nie opisał?! To pokój zwierzeń!
Seme się nie wstydzą des'! Ja mogę podać cały swój życiorys, o! Do jakiego przedszkola chodziłam!
XD

@Karoty: Nie wiem... Ó_Ó" Skoro nie wiesz czemu nikt cię nie chce na uke (może jesteś niedelikatna...? XD") to może masz jakiś pomysł co do tego dlaczego z góry uważają cię za seme~?

@akenaideyo: Mogę ci mówić Ake-czan? To brzmi jak keczap~! Weee~!

chciałabym zgwałcić wszystkich yaoiskich seme (z Akihiko na czele >D)
Oj, ja też bym chciała~!
A co do Akihiko(/ów?) to było ich trzech plus pies~!
Superseme kojarzy mi się z pewnym mejdo-gejem... Fuuuuuuuuuuu-
Oct 13, 2010 12:24 AM

Offline
Jun 2010
435
No to chyba dlatego, że mam silny charakter... I wszyscy na mnie polegają i oczekują, że to ja będę się o nich troszczyć .____. prędzej dają mi się zniewolić, niż próbować zniewolić mnie ; ^ ;
No ale, takie życie.
Monogatari - to napisz ten życiorys, co mi szkodzi poczytać xD


Don't worry don't cry take ecstasy and fly! x3 Ave J-Rock!!!
Dec 6, 2010 8:00 AM

Offline
Oct 2009
717
emh , etto ...
Jestem Czi, seme-girl nie jestem ani też uke raczej coś po środku. xD Yaoi oglądam od jakiś 5 lat (teraz mam 15 ...wyobraźcie sobie 10 letnią dziewczynkę oglądającą yaoice xD) co jeszcze ... lubię zwierzęta, małe dzieci, książki, muzykę, Święta, śnieg no i oczywiście yaoice, choć i yuri nie pogardzę. xD"







Dec 6, 2010 9:23 AM

Offline
Jan 2010
269
@Czi: No to teraz wyobraź sobie, że mam 13 lat, yaoice oglądam... W sumie od jakoś 1-2 lat, więc nie tak długo, a hentai od 3-4... Żaden to cud.
Małe dzieci...? Mamy pedofila w klubie! >D
A jakie książki lubisz..?
Śnieg!~~ Ja kocham śnieg!~~~ Aż mnie w tym roku zdziwiło ile osób go nienawidzi xD!
Dec 6, 2010 9:56 AM

Offline
Oct 2009
717
Monogatari, no widzisz. Sądziłam, że jestem jedną z niewielu, którą w tak młodym wieku demoralizowano. xD

Ale ja naprawdę bardzoooo lubię dzieci >D
Hm...w sumie to najbardziej lubię obyczajówki od jednego autora Eric-Emmanuel Schimtt ale ogólnie to lubię fantasy i wszelkie tego podgatunki. Teraz mam zamiar zabrac się za Miasto Popiołów, już nawet ot kupiłam.
Śnieg jest świetny! No ja nie wiem czemu go lubie nie lubią ....w sumie mi w lutym też już zbrzydnie. xD







Apr 7, 2011 5:41 PM

Offline
Jun 2010
435
Śnieg jest fany i ładny jak się go podziwia za oknem. Zabawy w śniegu też są fajne. Jednak jak dostanie się pigułą w ucho lub trzeba iść gdzieś w wielkiej zawiei śnieżnej podczas której odpadają nóżki, to już mało miłe.
A dla tych co zimę lubią dedykuję demotywujący fragment filmu "A man behind the sun" OSTRZEGAM tylko dla osób o mocnych nerwach:
http://www.youtube.com/watch?v=blI1CLco4W4


Don't worry don't cry take ecstasy and fly! x3 Ave J-Rock!!!
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Skojarzenia

Monogatari - Jun 22, 2010

42 by Monogatari »»
Apr 10, 2011 1:49 AM

Poll: » Orientacja seksualna

Monogatari - Aug 21, 2010

7 by Czi »»
Dec 6, 2010 8:02 AM

» Testo-Gra: Charakter Seme

Monogatari - Aug 21, 2010

6 by Monogatari »»
Nov 30, 2010 9:38 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login